>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Migracja forum - uwagi i zgłoszenia

Status
Zamknięty.
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik


Fascynuje mnie, że o większości rzeczy które są tu pisane mówicie, że wiedzieliście wcześniej i mieliście/macie je w planach wprowadzić. Naprawdę nie lepiej było przesunąć otwarcie forum i dokończyć chociażby to o czym wiedzieliście i wtedy zbierać feedback niż wydać w takiej wersji?



Jak ktoś ma za długi nick to wskakuje na pole z postem.
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 3 kwietnia 2019 21:15 przez mchal



Fascynuje mnie, że o większości rzeczy które są tu pisane mówicie, że wiedzieliście wcześniej i mieliście/macie je w planach wprowadzić. Naprawdę nie lepiej było przesunąć otwarcie forum i dokończyć chociażby to o czym wiedzieliście i wtedy zbierać feedback niż wydać w takiej wersji?



Jak ktoś ma za długi nick to wskakuje na pole z postem.


&nbsp;


Otrzymaliśmy wcześniej zgłoszenie o tym problemie, zostanie poprawione niebawem.
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 4 kwietnia 2019 08:09 przez sinus



W wersji mobilnej, po wejściu w "Kupony ze statystykami" otrzymujemy taki widok:









Tylko po co komu informacja, kiedy temat został utworzony? ;)

Tam powinien być napis: "Ostatni post: 4 kwietnia 2019 8:08 przez sinus"


&nbsp;


Racja, dzięki za zwrócenie uwagi, do soboty maks zmienimy widok mobilki tak, taby widniał ostatni wpis z pełnymi danymi.
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 4 kwietnia 2019 08:39 przez dak86



Jest gdzieś opcja przeczytania wssyatkich postów w danym temacie?


&nbsp;


Chwilowo nie ma takiej możliwości, jedynie przejście na ostatnią stronę tematu oznacza go jako przeczytanego. Na dniach dodamy przycisk umożliwiający oznaczenie tematu jako odczytany.



EDIT: funkcja została dodana, widnieje na liście tematów po naciśnięciu na trzykropek obok tematu oraz w danym temacie nad i pod listą wpisów.

https://cl.ly/ab8c9f58802c



 
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik


Zmiana nicku bez wiedzy i zgody użytkownika forum to ignorancja. Ale to tylko wierzchołek gory lodowej. Korzystanie z forum stało się udręką. Proszę przywrócić poprzednie funkcje i szatę graficzną. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Q 114

quick2

Użytkownik


Nie znam maila do starego konta. Nick: Quick.



Mam teraz nowe, ale uniemożliwia mi to korzystanie w pełni z forum. Szkoda też tracić mi teraźniejszego wkładu, można konta ze sobą połączyć?



Jeśli nie, no to trudno. Prosiłbym jedynie o odblokowanie Typy na żywo, ze względu na poprzednią aktywność. Pozdro.



 



sumada90/PW
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik


Próby udoskonalania tego forum można porównać do polskiego rządu: każdy kolejny robi to nieumiejętnie i jest coraz gorzej.



Gdzie jest:



*opcja odznaczenia wszystkich postów jako przeczytane ?



*informacja na kartotece tematu kiedy był ostatni dodany post ? 
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 15:09 przez tentyp1



Próby udoskonalania tego forum można porównać do polskiego rządu: każdy kolejny robi to nieumiejętnie i jest coraz gorzej.



Gdzie jest:



*opcja odznaczenia wszystkich postów jako przeczytane ?



*informacja na kartotece tematu kiedy był ostatni dodany post ? 


&nbsp;


Słaba analogia...




  • *opcja odznaczenia wszystkich postów jako przeczytane ? - jest, w zakładce najnowszenieprzeczytane tematy  oraz nad i pod listą każdego tematu




  • *informacja na kartotece tematu kiedy był ostatni dodany post ? w wersji na komputery jest kolumna po prawej, a w wersji mobilnej pod każdym tematem

 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


Widzę zmiany w obrazkach nastąpiła coś brak obrazkow jak było przedtem i jak coś to proszę ,żeb obrazeczki były żeby można wyniki zaznaczać jak do tej pory i widzę w treści nastapiły zmiany ikonek i trzeba przeczytać co pisze jak szukałem pogrubienia żeby odznaczyć to znalazłem



Forum wymaga poprawienia jeszcze ,ale to trzeba czasu ,czekamy na obrazki



Już widzę zmieniło sie dodawania postów jak przedtem pisało dodaj nowy wpis to teraz brak



i czy będzie można pod reputacjami czytać kometarze kto napisał czy tylko będzie się wyświetlać  sama ilość reputacji 



Pozdrawiam i Dziękuje za Wspaniałe Forum !!!!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik


A czy jest możliwość teraz selektywnego cytowania ? Wcześniej można było np. wykreślić jakąś część cytowanego tekstu np zdanie, żeby zostawić tylko to do czego się odnosimy, a teraz jak chciałem wykasować to wogóle mnie wywaliło z pisania.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 19:54 przez adamo80



A czy jest możliwość teraz selektywnego cytowania ? Wcześniej można było np. wykreślić jakąś część cytowanego tekstu np zdanie, żeby zostawić tylko to do czego się odnosimy, a teraz jak chciałem wykasować to wogóle mnie wywaliło z pisania.


&nbsp;


Opcja o której mówisz jest na liście wdrożeń. Pojawi się wkrótce.
 
uzytkownik-24118 2,1K


Opinię o nowym forum sobie wyrobiłem, chcę jedynie wiedzieć jak wyłączyć e-mailowe powiadomienia o nowej PW/zablokować PW abym nie otrzymywał irytujących powiadomień o nowej wiadomości prywatnej 
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 20:54 przez mikael_14



Opinię o nowym forum sobie wyrobiłem, chcę jedynie wiedzieć jak wyłączyć e-mailowe powiadomienia o nowej PW/zablokować PW abym nie otrzymywał irytujących powiadomień o nowej wiadomości prywatnej 


&nbsp;


Jeszcze nie ma tak genialnej opcji, ale podobno kiedyś się pojawi ????
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik


co należy zrobić by przejść do ostatniego nieprzeczytanego postu w danym temacie? wydaje mi się że jest to nie możliwe. jednym zdaniem ta zmiana to porażka
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik


Panowie admini mam pytanie. Do tego zupelnie serio. Mianowicie, czy istnieje choćby cień szansy, aby powrócić do poprzedniej wersji forum, która w porównaniu do obecnej jawiła się jako wręcz doskonała?
 
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik


Da się zrobić aby aktualna lokalizacja była również na dole strony aby nie trzeba było przewijac na samą górę strony? !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom