>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 3.04.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy

Godzina: 21:00

Spotkanie: Roma - Fiorentina

Typ: Spotkanie/liczba goli - Roma/+2.5

Kurs: 2.94

Bukmacher:Fortuna

Analiza:



Mizernie zaprezentowała się Roma w starciu z Napoli, jednak ta drużyna ma to do siebie, że gra mocno w kratkę. Bilans domowy jest jednak dla Rzymian całkiem niezły i to oni są dziś faworytem z ofensywnie przyposobioną Violą. 18 goli w 5 ostatnich meczach padło na Stadio Olimpico, także over 2.5 jest mocno prawodpodobny, ciężej będzie z wygraną, skład gospodarzy jednak dziś optymalny i nastawiony na odbicie sobie ostatniej porażki. Fiorentina na wyjazdach gra słabiutko, wygrała tylko 3 mecze z 15 i jest to kolejny atut mojego dzisiejszego faworyta. Obie drużyny bez większych strat personalnych, jedynym nieobecnym będzie Manolas. Ostateczny wynik typuję na 3-1.



 



⛔100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Nikaragua

Godzina: 23:00

Spotkanie: Ferretti - Ocotal

Typ: Ferretti (-0,75 azjatycki handicap)

Kurs: 1,85

Bukmacher: LVBet

Analiza: Na dzisiejszą analizę wziąłem ten mecz, chociaż mam pewne obawy. Faworyt może być tylko jeden gospodarze, bilans meczy pomiędzy tymi drużynami jest druzgodzący dla gości. Seria sześciu meczów pomiędzy nimi zawsze wygrana Ferretti przynajmniej jedną bramką, czy to na wyjezdzie czy u siebie. Ponadto Ferretti jako gospodarz dobrze się spisuje w lidze ostatnia porażka 4.02. , goście na wyjazdach ze zmiennym szczęsciem chociaż lepiej punktują niż u siebie. Głównym powodem dlaczego gram ten typ - to ich bilans, lecz moje obawy to ze jest to poczatek sezonu i nie wiadomo jak podejdą do meczu. Powodzenia :) z fartem:)



✅43
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania La Liga

Godzina: 21:30

Spotkanie: Valencia – Real Madryt

Typ:  gospodarze powyżej 2,5 kartki

Kurs: 1.8

Bukmacher: Etoto

Analiza:




Na Estadio de Mestalla Valencia zmierzy się z Realem Madryt. Gospodarze dzisiejszego meczu notują dość długą serię meczów bez porażki co przybliża ich do miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów. Przed nimi ważne, ale ciężkie spotkanie z drużyna która w końcu zagra normalnym mocnym składem. W meczach między tymi drużynami zawsze jest dużo emocji. Goście mogą jeszcze walczyć, żeby być lepszym od rywala zza miedzy, bo o mistrzostwo już się nie liczą. Sędzia meczu jest Santiago Latre, który często lubi wyciągać kartki. Duży ścisk jest o walkę o 4 miejsce, dlatego każdy punkt jest bardzo ważny. Valencia w pierwszym spotkaniu szybkie 3 kartki, a sędzią był Gonzalez Gonzalez, który nie rozdaje lekką ręką kartek. Uważam, że gospodarze zrobią dzisiaj wszystko by osiągnąć dobry wynik, a gdy będzie trzeba będą ratować się faulami. Według mnie sędzia jest bardzo dobry, więc przynajmniej 3 kartki powinny być dla gospodarzy.  



 



⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga

Godzina: 21:30

Spotkanie: Valencia - Real Madryt

Typ: powyżej 27 fauli (27 zwrot)

Kurs: 2,0

Bukmacher: etoto

Analiza:




Valencia wciąż z szansami nawet na zajecie miejsca premiowanego udziałem w LM w przyszłym sezonie. Real już po sezonie, na mistrzostwo bez szans, z pucharu Hiszpanii też odpadli, z LM również. Niby Real nie ma o co grać ale każde kolejne zwycięstwo pod wodzą Zidana doda im pozytywnego kopa. Ciekawie prezentują sie statystyki fauli z ostatnich spotkań rozgrywanych w Walencji. Pada w nich sporo bramek, żółtych kartek i co najważniejsze bardzo dużo fauli. 4 ostatnie spotkania to 41, 35, 30 i 42 faule, jak widać naprawdę sporo i dzisiejsza linia wydaje się spokojnie do przejścia.



 



⛔100
 
R 573,2K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna – Nikaragua

Godzina: 23:00

Spotkanie:  Ferretti- Ocotal

Typ: 1 (-1; -1,5)

Kurs: 2,35

Bukmacher: LVBet




 



Trochę zapomniany kraj z Ameryki Puudniowej. Gospodarze są faworytami w tym pojedynku. Szczególnie jak spojrzy sięna H2H, gdzie widać 6 kolejnych zwycięstw Ferrett. Z tego na własnym stadionie w stosunku 5:1, 4:1 i 2:1. W obecnym sezonie w meczach u siebie 3-2-1 i 8:3 w bramkach, a Ocotal na wyjeździe nadzwyczaj dobrze bo 2-3-1 i 9:6 w bramkach. Ja jednak wybiera gospodarzy, bo widzę przewagę własnego boiska i bardzo korzystny bilans w bezpośrednich pojedynkach. Przy zwycięstwie gospodarzy 1 bramką zwrot połowy stawki.



⛔50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom