>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30. kolejka La Liga [2.04 - 4.04.2019r.]

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga

Godzina: 19:30

Spotkanie: Atletico Madryt - Girona FC

Typ: 1

Kurs: 1,41

Bukmacher: 1xbet

Analiza:

Nic fajnego na dzisiaj nie umiem wymyślić i gram na "pewniaka", bo wydaje mi się to być dziś najlepszy typ do zagrania. Tabela na początek:





Atletico u siebie ma na koncie 11 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażkę i pod względem spotkań domowych zespół ten również zajmuje 2 miejsce w tabeli, Girona z kolei u siebie gra najgorzej w całej lidze ale na wyjazdach radzą sobie dobrze notując 6 zwycięstw, 4 remisy i 4 porażki, co w meczach wyjazdowych daje im 4 miejsce w tabeli. Spotyka się tutaj zatem zespół bardzo dobrze grający na własnym astadionie z zespołem dobrze radzącym sobie na wyjazdach. Ja jednak idę tutaj w stronę faworyta, bo Girona zagra dzisiaj bez swojej największej gwiazdy i najlepszego strzelca w drużynie, oraz bez swojego filara w defensywie i dziś już tak fajnie może im się nie powieść na wyjeździe



Absencje w Atletico:

obrońca Hernandez (14 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnik Lemar (25 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnik Diego Costa (15 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)



Absencje w Girona:

pierwszy bramkarz Bonuou (25 występów w tym sezonie), obrońcy Juanpe (26 występów w tym sezonie), Raul Garcia (7 występów w tym sezonie) i Mojica (bez wystepu w tym sezonie), pomocnik Aday (9 występów w tym sezonie) i napastnik Stuani (26 występów w tym sezonie, 17 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie i 3 najlepszy strzelec w klasyfikacji generalnej ligi hiszpańskiej)



Stuani to wielka strata w zespole gości na to spotkanie. Bez niego w składzie będzie bardzo cieżko osiągnąć tutaj jakiś korzystny rezultat. Do tego zabraknie obrońcy Juanpe, który jest filarem defensywy i graczem, który w tym sezonie w obronie zagrał najwięcej meczy spośród wszystkich piłkarzy. Jeszcze nie zagra pierwszy bramkarz i między słupkami zobaczymy dzisiaj 38 letniego Iraizoza, który jest doświadczony ale może brakować mu ogrania a ręce pełne roboty z pewnością dzisiaj będzie mieć. Atletico dysponuje dużo mocniejszym zespołem, u siebie gra bardzo dobrze i z tak osłabionym rywalem gospodarze powinni sobie dzisiaj poradzić.



✅ 2-0



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
zip94 126

zip94

Osiedlowy Typer


Hiszpania (LaLiga)



Godzina: 19:30



Athletic Bilbao – Levante



Typ: 1



Kurs: 1,64



Bukmacher: Etoto ✅



 



Analiza:



Na dobry początek wracamy do LaLigi, po weekendowej wpadce z Getafe. Do Kraju Basków przyjeżdża ekipa Levante, która po paśmie porażek ostatnio zanotowała dwa remisy. Athletic natomiast w ostatnim czasie spisuje się dośc dobrze, a wygrana z Atletico na własnym terenie ewidentnie dodała Baskom pewności siebie. Z drużyny, która wydawało się, że jedyne o co powalczy w tym sezonie to środek tabeli, zrobił się pretendent do gry w europejskich pucharach. Pojedynki drużyn z czołówki w meczach pomiędzy sobą tym bardziej klasyfikują to spotkanie do meczu za "6 punktów". Co prawda obie ekipy grają ze sobą ze zmiennym szcześciem, ale nie zmienia to faktu, że faworytem do zwycięstwa są gospodarze. Taki też jest nasz główny typ, a kurs super pasuje do jakiegoś dubelka na podbicie ako. Jeżeli ktoś chce więcej emocji to śmiało może poszukać kombinacji zwycięstwa Athleticu z underem bramkowym 2.5 oraz postawić wygraną gospodarzy do zera. Athletic u siebie raczej rzadko traci gole, a i sam nie bywa wylewny w zdobywanie ich. Kombinować z bramkami można tu do woli, ale raczej Baskowie znowu zafundują nam skuteczny do granic możliwości minimalizm.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik


Szalony mecz Vil - Barca. Dla gracza live super zarobek. Ja nastawiłem się że jak wejdzie Messi to gram na Barce ale nie zdążyłem i zagrałem grubasa X2 przy prowadzeniu zoltej łodzi. Gdy zobaczyłem faul na 20m dla Barcy bez zastanowienia dorzuciłem jeszcze over 6.5 bo dla Messiego to jak karny ???? Poszedl drugi grubas i pięknie się skończyło.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


20:30 Huesca -:- Celta Vigo



6. obie strzelą gola @ 1.68



7. powyżej 5.5 kartki w meczu @ 1.75



Unibet



 



Dzisiejszego wieczora na przeciwko siebie stają ekipy, które walczą w tym sezonie o utrzymanie. W lepszej sytuacji przed tym spotkaniem jest Celta, który do bezpiecznej strefy traci zaledwie dwa punkty. Przy dzisiejszej wygranej mogli by z pewnością odetchnąć z ulgą i skupić się na weekendowym spotkaniu. Jednak nie będzie to takie proste. Huesca w spotkaniach domowych i nie tylko pokazuje charakter i zaangażowanie. Pokonali u siebie min. Betis, Seville czy Real Valladolid. Gospodarze wiedzą, że przy dzisiejszej wygranej mogą zrobić duży krok do przodu w stronę utrzymania. Dlatego oprócz goli dla obu drużyn spodziewam się jeszcze kartek. Dzisiejsze spotkanie posędziuje Pan Adrian Cordero. Gdy spojrzymy na jego statystyki to suma pokazanych kartek nie wskazuje na to aby dzisiaj pokazał ich przynajmniej sześć. Samo spotkanie dla obu ekip jest bardzo ważne dlatego spodziewam się dużego zaangazowania po obu stronach, a szybko strzelony gol doda tylko smaczku temu meczu. 



Huesca: Santamaria - Jorge Pulido, Mantovani, Etxeita - Herrera, Moi Gomez - David Ferreiro, Christian Rivera, Javier Galan - Hernandez, Enric Gallego

Celta Vigo: Ruben Blanco, Hugo Mallo, Araujo, David Costas, Olaza - Brais Mendez, Lobotka, Yokuslu, Boufal - Iago Aspas, Gomez
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik


Eibar-Rayo , sroda godz.19:30



Typy: Rayo over 3roznych(azjan,przy 3 zwrot) @1.97 marathonbet



HC+4.0(rowniez azjan) roznych Rayo @1.75 marathonbet



 



Ide dzis w rogi lokalnych z Madrytu.Jesli chodzi o ilosc to nawet ladnie je nabijaja.NA ostatnie 19 meczy az 14 razy typ bylby na plus,jeden zwrot i tylko 4 wtopy.Goscie maja noz na gardle,graja o byc albo nie byc w Laliga ,nie maja nic do stracenia.Traca 6pkt zeby wydostac sie ze strefy spadkowej,Eibar raczej bezpieczny w srodkowej czesci tabeli.Wiem ze Eibar u siebie dosc solidny,nie pozwala na duza ilosc rogow,ale jak zobaczymy walczace o utrzymanie druzyny(czyt.wszystko albo nic)np ostatnia w tabeli Girona nabila ich 5 przy 8 Eibaru.Vallecano rowniez zdobylo 4 rozne na Camp Nou,wiec czemu nie.



Dodatkowo na szybko gram over 2kartek dla kazdej druzyny w meczu Bilbao-Levante: @2.50 bet365



Obie druzyny zajmuja czolowe pozycje w ilosci kartek,graja dosc brudno itp.Baskowie po zmianie trenera nabrali wigoru i graja o europejskie puchary,podczas gdy goscie o utrzymanie,dla mnie=spora ilosc kartek.Sedzia Montero jest po naszej stronie ze srednia ponad 6kartek/mecz



Staweczki 1/10 kazdy typ zobaczymy



Pzdr



Edit:



Wszystkie typy na plus. NAWET handi nie było potrzebne. 



Nie wiem co zrobiliście z forum, ale nie mogę edytować na kolor jak zwykle



​​​​​.. . 



Pzdr



 



PS 2-jeszcze to anty spam z obrazkami do edycji postów-myślicie że na telefonie to jest wygodne, heh, szkoda.............. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


20:30 Leganes -:- Valladolid



8. Leganes @ 2.10  ✅



Unibet



 



Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip w kontekście utrzymania się w La Liga. Na pewno w bardziej komfortowej sytuacji są gospodarzy, którzy nad strefą spadkową mają siedem punktów przewagi. W przypadku dzisiejszej wygranej ta przewaga wzrosła by do dziesięciu. Dla gości jest to sytuacja bardzo trudna, bowiem jeden punkt nad Celta Vigo nie gwarantuje im spokojnego podejścia do kolejnych spotkań. Goście niespodziewanie kilka dni temu odnieśli długo oczekiwane wyjazdowe zwycięstwo pokonująć dopiero w doliczonym czasie gry Eibar 1:2. Zespół ten przyjeżdża dzisiaj mocno osłabiony i nie zagrają Luismiego, Borję Fernandeza, Stivena Plazę, Pablo Herviasa i Toniego Villę. Z powodu zawieszenia na boisku nie pojawią się Enes Unal i Anuar Mohamed. W zespole gospodarzy ta lista jest o wiele krótsza i nie zagrają Youssef En-Nesyir i Alexander Szymanowski, natomiast za kartki pauzować musi Martin Braithwaite. Dla ekipy gospodarzy jest to dobra okazja aby wygrać. Leganes musi wykorzystać osłabienia drużyny gości i dażyć dzisiaj do zwycięstwa. W tym sezonie kilkakrotnie pokazywali swoją moc w spotkaniach domowych pokonując min. Real Madryt, Betis, Valencię czy Barcelonę. Najlepsze jest to, że Leganes w spotkaniach domowych nie przegrał żadnego spotkania z drużyną z czołówki tabeli. To tylko pokazuje jak mocny jest ten zespół przed własną publicznością.



Leganes: Cuellar – Omeruo, Siovas, Bustinza – Juanran, Perez, Vesga, Silva – Rodriguez – Carrillo, Santos

Valladolid: Masip – Olivas, Calero, Fernandez – Antonito, Alcaraz, Michel, Nacho – Plano, Keko - Guardiola



 



21:30 Real Sociedad -:- Betis



9. obie strzelą gola @ 1.85 ✅



Unibet



 



Betis to zespół, który w tym sezonie mógł się podobać kibicom. Jednak w ostatnich tygodniach ich gra nie wygląda tak dobrze jak to miało miejsce jeszcze parę tygodni temu. Wszystko coś pękło po przegranym spotkaniu w Pucharze Króla z Valencią. Pomimo tego zespół ten dalej jest mocno nastawiony na ofensywę, a tacy piłkarze jak Tello, Lo Celso czy Canales dają dużo jakości tej ekipie w ofensywie. Real Sociedad zawsze był niewygodnym rywalem, a tym bardziej jak grał u siebie. Tu większość ekip traci punkty i musi się obejść smakiem zwycięstwa. W tym sezonie gospodarze trochę zawiedli i na pewno daleko im do wymarzonej formy, ale podobnie jak Betis mają dalej szansę na grę w europejkich pucharach. W środku tabeli jest duży ścisk, a kilka punktów straty nie jest problemem do odrobienia. Spodziewam się zatem otwartego meczu, obie ekipy powinny pokazać charakter i zaangażowanie bowiem gra w europejskich pucharach to zdobycie cennego doświadczenia, prestiżu no i pieniędzy.



Real Sociedad: Rulli – Zaldua, Navas, Elustondo, Hernandez – Zubeldia, Merino – Januzaj, Oyarzabal, Juanmi – Willian Jose

Real Betis: Pau Lopez – Mandi, Bartra, Sidnei – Barragan, Canales, Lo Celso, Carvalho, Tello – Moron, Leon
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga

Godzina: 21:30

Spotkanie: Real Sociedad - Betis

Typ: under 5.5 żółtych kartek

Kurs: 1.59      
✅

Bukmacher: Betrally

Analiza:




Obie ekipy maja jeszcze szanse na gre w pucharach i na ten moment straty punktowe nie sa duze ale dzisiaj nie o tym.. Ja sprobuje troche inaczej ugryzc ten mecz a mianowicie zagram w nim na kartki. Co najwazniejsze kartki u tego buka sa liczone tylko zolte i tylko jedna bedzie zaliczona zawodnikowi. Kazda druga zolta i w konsekwecji czerwona nie jest przez buka brana pod uwage. Obie druzyny nie zbieraja zbyt wielu kartek i sa raczej mocno underowe. Sociedad zajmuje pod tym wzgledem 6 miejsce w LaLiga a Betis 7. Mniej kartek zbieraja tylko Barcelona, Real Madryt, Girona, Eibar i Celta. Jakos ciezko mi sobie wyobrazic w tym meczu az 6 zoltych kartek tym bardziej, ze sedzia meczu bedzie underowy David Medie Jimenez ze srednia 4.38 zoltka na mecz. Do tego z powodu kontuzji nie zagra Illarramendi czyli jeden z glownych kartkowiczow w druzynie gospodarzy. Mimo, ze obie druzyny walcza o gre w pucharach to mam taka czutke, ze w tym meczu jakos kosic mega sie nie beda. Ja sobie sprobuje zagrac takie cos. Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom