>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Migracja forum - uwagi i zgłoszenia

Status
Zamknięty.
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP


✅zmieniliśmy kolumnę na liście tematów z "wpisów" na "odpowiedzi", gdzie pokazujemy ilość odpowiedzi w danym temacie nie uwzględniając wpisu otwierającego temat.
 
wiadro 25

wiadro

Użytkownik


Witam



Przez zmiany stracilem nicka przez znaki



ale co gorsze znikly wszystkie zalaczniki z mojego tematu wgrane,dodane na to forum



w dziale programy



 



Da sie je odzyskac ?



Tak czy ,,Nie ?



Bo chce wiedziec czy warto tu jescze wracac na to forum
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 17:07 przez wiadro



Witam



Przez zmiany stracilem nicka przez znaki



ale co gorsze znikly wszystkie zalaczniki z mojego tematu wgrane,dodane na to forum



w dziale programy



 



Da sie je odzyskac ?



Tak czy ,,Nie ?



Bo chce wiedziec czy warto tu jescze wracac na to forum


&nbsp;


W przypadku jeżeli Twój nick zmienił się znacznie od poprzedniej wersji, możesz wysłać prośbę o jego zmianę na [email protected], nowa nazwa użytkownika musi być zgodna z zasadami nicków w nowej wersji, tj. a-z 0-9 oraz znaki specjalne . @ + _ -



Odnośnie załączników, przykro nam, ale niestety nie dało się ich przenieść na nową wersję, wynikało to z ograniczeń technologicznych starej wersji forum, planujemy wprowadzić funkcję załączników w nowej wersji, i obiecujemy że od tego czasu nic nikomu nie zniknie :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP


✅Wdrożyliśmy numerację wpisów, znajdziecie ją nad każdym wpisem w temacie na niebieskiej belce po prawej. Link w niebieskiej belce przekieruje Was bezpośrednio do adresu www danego wpisu.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik


Jako wieloletni użytkownik Forum Bukmacherskiego postanowiłem wyrazić swoje zdanie...



Zmiany hucznie zapowiadane, czekałem niecierpliwie na kwiecień aby ujrzeć nową odsłonę najlepszego miejsca związanego z bukmacherką w sieci (do tej pory)...nie sposób docenić chęci, pomysłu, a przede wszystkim pracy Ekipy zaangażowanej w każdy aspekt tego forum...



Ale idzie to w zupełnie innym kierunku. Wygląd forum mnie odrzuca od razu od przeglądania czegokolwiek...dodawanie nawet takiej prostej rzeczy jak reputacja za dobre typy obecnie jest co najmniej dziwna i niezby czytelna jak to forum...od dawna obserwuję w jakim kierunku to wszystko zmierza..."Wyjadacze" od których młodzi mogliby sie uczyć dawno opuścili to miejsce, wielu z nich jest ale nie udziela się...a szkoda bo ich wiedza z danych dyscyplin była tutaj niepodważalna. Dlatego nie zajmujcie się zmianami wyglądu czy skryptu na forum a zadbajcie o ludzi, którzy tworzą to miejsce i dzielą się wiedzą z innymi.



To jest sens działania dobrego forum a nie nowe emoty czy nowe logo...



Obecnie w większości multikonta, Admini bawią się w zmiany, które nie wpłyną na poprawę funkcjonalności czy też popularności tego miejsca...



Przepraszam...możecie mnie zbanować nawet ale te ostatnie rewolucje na dobre odpychają mnie od tego forum. 



Aha i forum wcale nie działa szybciej, u mnie wręcz przeciwnie ????



Pozdrawiam wszystkich wytrwałych, którzy oprócz walki z bukami będą walczyć z tym super ekstra bezpiecznym skryptem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 21:46 przez santoro86



Jako wieloletni użytkownik Forum Bukmacherskiego postanowiłem wyrazić swoje zdanie...



Zmiany hucznie zapowiadane, czekałem niecierpliwie na kwiecień aby ujrzeć nową odsłonę najlepszego miejsca związanego z bukmacherką w sieci (do tej pory)...nie sposób docenić chęci, pomysłu, a przede wszystkim pracy Ekipy zaangażowanej w każdy aspekt tego forum...



Ale idzie to w zupełnie innym kierunku. Wygląd forum mnie odrzuca od razu od przeglądania czegokolwiek...dodawanie nawet takiej prostej rzeczy jak reputacja za dobre typy obecnie jest co najmniej dziwna i niezby czytelna jak to forum...od dawna obserwuję w jakim kierunku to wszystko zmierza..."Wyjadacze" od których młodzi mogliby sie uczyć dawno opuścili to miejsce, wielu z nich jest ale nie udziela się...a szkoda bo ich wiedza z danych dyscyplin była tutaj niepodważalna. Dlatego nie zajmujcie się zmianami wyglądu czy skryptu na forum a zadbajcie o ludzi, którzy tworzą to miejsce i dzielą się wiedzą z innymi.



To jest sens działania dobrego forum a nie nowe emoty czy nowe logo...



Obecnie w większości multikonta, Admini bawią się w zmiany, które nie wpłyną na poprawę funkcjonalności czy też popularności tego miejsca...



Przepraszam...możecie mnie zbanować nawet ale te ostatnie rewolucje na dobre odpychają mnie od tego forum. 



Aha i forum wcale nie działa szybciej, u mnie wręcz przeciwnie ????



Pozdrawiam wszystkich wytrwałych, którzy oprócz walki z bukami będą walczyć z tym super ekstra bezpiecznym skryptem ????


&nbsp;


Dzięki za opinię, na pewno weźmiemy ją pod uwagę, niemniej nie do końca rozumiem co masz na myśli poprzez zdanie "zadbajcie o ludzi, którzy tworzą to miejsce i dzielą się wiedzą z innymi". To co nas - twórców - łączy z Wami to jest to forum. Dbamy o Was poprzez forum (no chyba że ktoś oczekuje, że mu pożyczymy kosiarkę na weekend w ramach dbania o użytkownika). Nie mówiąc o wielu działaniach, które nieustannie wykonujemy, wymienię kilka, o których najwidoczniej niektórzy zapomnieli. Udostępniamy Wam bezpłatnie narzędzie którym jest forum, abyście mogli dzielić się wiedzą i doświadczeniem, ktoś na to wykłada finanse aby mogło dalej działać i rozwijać, nieustannie zabezpieczamy i usprawniamy różne aspekty technologiczne i prawne, aby nikt z użytkowników ani samo forum nie popadło w problemy (przypominam o historii z przed kilku lat, gdy forum nie było dostępne przez kilka dni), robimy to przede wszystkim dla użytkowników forum.



Łatwo jest krytykować, trudniej docenić i wspierać. Pomimo tego jesteśmy otwarci na każdą krytykę pod warunkiem, że jest konstruktywna i ma na celu usprawnienie forum, roszczeniowa i nie-merytoryczna krytyka będzie przez nas ignorowana, ponieważ nic nie wnosi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik


Czy nowy silnik ma w ogóle możliwość wprowadzenia opcji ignorowania i czy zostanie ona wprowadzona? 



Do tej pory modteam na prośby o banowanie trolli i bajkopisarzy odpowiadal "wrzuć do ignorowanych i nie będzie problemu" i to było dobre rozwiązanie. 



Niektóre tematy (np Typy Na Żywo) są regularnie zasmiecane przez bezsensowne posty pewnych użytkowników, którzy grają u buka za 600 tys zł na zakład (wiadomo o kogo chodzi). Do tej pory opcja ignoruj i spokój. Teraz przeglądanie tego tematu jest męczarnią, bo 3/4 to posty tego osobnika i nie da się ich ukryć... 
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 22:36 przez mjaurvcein



Czy nowy silnik ma w ogóle możliwość wprowadzenia opcji ignorowania i czy zostanie ona wprowadzona? 



Do tej pory modteam na prośby o banowanie trolli i bajkopisarzy odpowiadal "wrzuć do ignorowanych i nie będzie problemu" i to było dobre rozwiązanie. 



Niektóre tematy (np Typy Na Żywo) są regularnie zasmiecane przez bezsensowne posty pewnych użytkowników, którzy grają u buka za 600 tys zł na zakład (wiadomo o kogo chodzi). Do tej pory opcja ignoruj i spokój. Teraz przeglądanie tego tematu jest męczarnią, bo 3/4 to posty tego osobnika i nie da się ich ukryć... 


&nbsp;


Możliwość ignorowania jest aktualnie niedostępna, ale zostanie wprowadzona w najbliższym czasie.
 
soczy 606

soczy

Użytkownik
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 21:28 przez coinspinner



✅Wdrożyliśmy numerację wpisów, znajdziecie ją nad każdym wpisem w temacie na niebieskiej belce po prawej. Link w niebieskiej belce przekieruje Was bezpośrednio do adresu www danego wpisu.


&nbsp;


Teraz to działa spoko. Dzięki 
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Dobra kilka moich uwag jeżeli chodzi o to coś...



 



1. Nie widać wpisu do reputacji, jeżeli ktoś mi przyznaje, ani tego ile jest tych reputacji, wyskakuje błąd.



2. Nie mogę odznaczyć tematów, które mnie nie interesują, a cały czas wyświetlają mi się powiadomienia, nawet z tych tematów których nigdy nie zaznaczałem że chcę je obserwować.



3. Gdy wchodzę w jakiś temat to nie odsyła mnie do ostatnio nieprzeczytanego posta, tylko sam go muszę znaleźć.



4. Na operze muszę wklejać ctr v a nie mogę przekleić tekstu na myszce.



5. Wcześniej gdy pisałem jakiś tekst na forum i przeszedłem do powiadomienia czy innego tematu to ten tekst zostawał w tym miejscu, w którym go umieściłem. Teraz to wszystko znika co mnie ostatnio niezmiernie zdecenrowało, bo byłem przyzwyczajony do tego że ten tekst zostanie.



6. Oprócz tego to co cechowało to forum to prostota i funkcjonalność, teraz jest to zagmatwane i zniechęca do pisania. Tyle z mojej strony.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 22:44 przez jozzy22



Póki co to forum to dramat. W wersji mobilnej nie da się na to patrzeć.  Powiedzcie ze to jednak tylko żart 


&nbsp;


Dokładnie wersja mobilna jest słaba , koło avartow nie widać od kiedy ktoś jest na forum ,  chodzi o  doświadczenie czy ktoś już długo się zajmuje Bukmacherka mimo ze to nie jest do końca wykładnik tego ale niema tez reputacji widocznej :(
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Panowie @matbie @gy_gy_craveel swoją reputację znajdziecie pod nickiem tak jak to miało miejsce wcześniej. Gdy ktoś wam przyzna reputację to możecie to sprawdzić wchodząc na swój profil i tam znajdziecie ''otrzymane reputacje'', ''przyznane reputacje''. Również w poście w którym otrzymacie takie punkty widać ile ich zostało przyznanych. 
 
ragz0 11

ragz0

Użytkownik


dobrze by bylo gdyby ostatnie posty z np. jak dzisiaj jest 3 kwietnia byly oznaczane jako "dzisiaj" a posty z 2 kwietnia jako "wczoraj" tak bylo na poprzedniej wersji i znacznie ulatwialo to przegladanie forum
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 3 kwietnia 2019 18:22 przez ragz0



dobrze by bylo gdyby ostatnie posty z np. jak dzisiaj jest 3 kwietnia byly oznaczane jako "dzisiaj" a posty z 2 kwietnia jako "wczoraj" tak bylo na poprzedniej wersji i znacznie ulatwialo to przegladanie forum


&nbsp;


Poruszaliśmy ten temat w gronie adminów, zmienimy to tak jak zasugerowałeś.
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 3 kwietnia 2019 13:12 przez lucaxx95



Sorry, jeśli już było, ale jak wyłączyć powiadomienia? 


&nbsp;


W tej chwili nie ma jeszcze możliwości konfiguracji powiadomień, ale planujemy to wdrożyć jak najszybciej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom