>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. Grand Prix Bahrajnu [29 - 31 marca 2019]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Co myslicie o becie, ze Leclerc nie bedzie po pierwszym okrazeniu prowadzil? Kurs oscyluje w okolicy 2.5 a wydaje sie, ze na poczatku powinno byc bardzo ciasno. Dodatkowo dosyc dlugi mamy tutaj dojazd do pierwszego zakretu ????
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Russell - Kubica. Jak dla mnie 1. Russell lepsze czasy, na każdym okrążeniu. Stawianie na Kubicę, chyba przez sympatię, bo jak dla mnie to nie widzę szansy dla Krakowianina, bo auto nie jedzie, po prostu.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Russell - Kubica. Jak dla mnie 1. Russell lepsze czasy, na każdym okrążeniu. Stawianie na Kubicę, chyba przez sympatię, bo jak dla mnie to nie widzę szansy dla Krakowianina, bo auto nie jedzie, po prostu.
Jak juz stawiac na dwa gruzy ktore moga sie w kazdej chwili rozsypac to juz lepiej wchodzic w wyzszy kurs. Wchodzic w 1.30 mija sie moim zdaniem z celem ????
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Jak juz stawiac na dwa gruzy ktore moga sie w kazdej chwili rozsypac to juz lepiej wchodzic w wyzszy kurs. Wchodzic w 1.30 mija sie moim zdaniem z celem ????
Dlatego lepiej moim zdaniem tą pare omijać. Tu już nawet nie chodzi o bolidy. Wcześniej tego nie zauważyłem ale po przeczytaniu jedego z postów przyglądnąłem się wczoraj... tu faktycznie może nie chodzi o bolid a o samego Roberta. Jak sie dobrze przyglądnąć to można zauważyć w pewnych momentach zgoła inne zachowanie od innych kierowców. Nie wiem czy to jest strach,niepewność ruchów czy poprostu to że jednak Robert nie jest w pełni sprawny dlatego moim zdaniem zakładając,że obejdzie się bez przygód to Robert będzie za swoim kolegą. Russell pokazał choćby wczoraj w kwali,że jak trzeba to potrafi z bolidu wycisnąć maxa i koniec końców wyprzedził naszego rodaka ale oczywiście to jest tylko moje zdanie
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Co myslicie o becie, ze Leclerc nie bedzie po pierwszym okrazeniu prowadzil? Kurs oscyluje w okolicy 2.5 a wydaje sie, ze na poczatku powinno byc bardzo ciasno. Dodatkowo dosyc dlugi mamy tutaj dojazd do pierwszego zakretu ????
Sugerujesz że Ferrari zrobi Chalresowi powtórkę z rozrywki, którą swego czasu miał Webber w RB? ;P Mi się wydaje, że póki co na taki zabiegi za wcześnie ale nawet w czystej sportowej walce Seb może dać rade już na pierwszym zakręcie. Jestem ciekaw jak obaj kierowcy się zachowają biorąc pod uwagę to co zrobił Vettel młodemu w Australii.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Sugerujesz że Ferrari zrobi Chalresowi powtórkę z rozrywki, którą swego czasu miał Webber w RB? ;P Mi się wydaje, że póki co na taki zabiegi za wcześnie ale nawet w czystej sportowej walce Seb może dać rade już na pierwszym zakręcie. Jestem ciekaw jak obaj kierowcy się zachowają biorąc pod uwagę to co zrobił Vettel młodemu w Australii.
Kompletnie nie mialem na mysli jakiegos szperania przy aucie. Leclerc jest mlody, startuje po raz pierwszy z PP i moze go presja zezrec. Dodatkowo po prostu Seb moze lepiej wystartowac albo go gdzies wywiesc z toru ???? 1.35 na to, ze Leclerc utrzyma PP jest moim zdaniem nieoplacalne ????
 
michalosa 14

michalosa

Użytkownik
Bottas vs Verstapen 1
Fortuna
Kurs 1.50
Uwazam że wyścig będzie przebiegał pod dyktando Ferrari. Kolejność
Vettel leclerc Hamilton bottas verstapen i ktoś z trójki magnussen raikionen grosjean... A napewno Hamilton w 1-3
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Fajny wyścig do oglądanja, sporo ciekawych momentów i zwrotów akcji. Ktoś mi wytłumaczy czemu Ricciardo jest niżej niż Hulk skoro teoretycznie dalej dojechał? (Przejechal zakręt nr1)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP


Podsumowanie wyścigu przez Roberta:

 

https://mobile.twitter.com/ELEVENSPORTSPL/status/1112411764639961088?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet



 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Awarie w Bahrajnie: Leclerc, Renault i Vettel



 



Leclerc jechał po swoje pierwsze zwycięstwo, jednak na 10 okrążeń przed końcem doświadczył awarii silnika. Ostatecznie spadł na 3. miejsce, ale tylko dzięki wyjechaniu samochodu bezpieczeństwa nie stracił podium. Początkowo przekazywano mu, że nie działa system odzyskiwania energii, przez co jechał około 30 km/h wolniej, tracąc po 5 sekund na okrążeniu do rywali. Okazuje się jednak, że przyczyną wolniejszego tempa było uszkodzenie jednego z cylindrów w jego jednostce napędowej.



Kierowcy Renault odpadli wczoraj, jadąc na punktowanych miejscach, na 4 okrążenia przed końcem wyścigu – niemal w tym samym momencie. W obu autach usterka dotyczyła prawdopodobnie tego samego elementu silnika – MGU-K. Daniel Ricciardo po zatrzymaniu otrzymał też polecenie nie dotykania samochodu. Z tego względu nie umieścił w nim ponownie kierownicy. „To problem, z którym mieliśmy do czynienia już wcześniej, to rozczarowujące i nieakceptowalne i musimy poprawić naszą niezawodność” – powiedział Cyril Abiteboul po zakończeniu wyścigu.



Vettel broniąc 2. miejsca przed Lewisem Hamiltonem obrócił się, mimo że nie było kontaktu. Okrążenie później jego bolid wpadł w duże wibracje, co poskutkowało odpadnięciem przedniego skrzydła w jego samochodzie. Okazuje się, że przyczyną problemów 4-krotnego mistrza świata była… delaminacja tylnej opony. Efekt wibracji pojawił się po obrocie kierowcy Ferrari również w pozostałych oponach. W Bahrajnie wielu kierowców miało problemy. Max Verstappen narzekał po wyścigu, że nie miał ani jednego kółka, podczas którego nie musiał walczyć z bolidem. George Russell przed startem zakleił wloty powietrza w swoim kasku by uniknąć przedostawania się do środka piasku nawiewanego z pustyni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik


Zobaczymy jak poradzi sobie Russell jutro w bolidzie Roberta. Czy rzeczywiście jest lepszy czy tylko bolid mu daje przewage.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 31 marca 2019 05:10 przez mkl

Magnussen - Grosjean 1 @1,45
Ricciardo - Hulkenberg 1 @1,50
AKO: @2,18 STS
Kwale nie poszly ale mam dobre przecucie co do tych typow. Dwa pojedynki tych samych zespolow.
W teorii obaj kierowcy na ktorych stawiam mieli byc wolniejsi od kolegow w kwalifikacjach a okazalo sie zupelnie inaczej. Spore roznice na polach startowych. 6-11 oraz 10-17. W teorii latwo tu o wyprzedzanie ale jest to sport handicap i jak dla mnie przed pit stopami moga nie nadrobic tyle a jedyna szansa to wyprzedzic kolegow z przodu przed nimi albo tuz po przez jakies podciecia. Zyjemy w czasach tez gdy powiedzmy szczerze takie walki miedzy kolegami z zespolu nie sa mile widziane i mysle zwlaszcza na poczatku sezonu obie w zadnych ekipach nie dadza zielonego swiatla na ryzykowanie wyprzedzania i incydentow na kilkanascie okrazen do mety.
Co do kolizji czy innych dziwnych incydentow moim zdaniem bardziej sklonni do nich sa francuz i niemiec takze to tez na plus w tym typie.
Jedyne co moim zdaniem moze tu zawalic to jakas awaria ale to juz loteria...


&nbsp;


Jesli mozna wiedziec to jak Ci STS rozliczyl pare RIC vs HULK?
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 21:35 przez ranczo0123



Jesli mozna wiedziec to jak Ci STS rozliczyl pare RIC vs HULK?


&nbsp;


Miałem zwrot po kursie 1,0 (dodałem trzeci typ z siatkówki na dokładke) a teraz widze rozliczony jako przegrany. Z tego co pamiętam to STS właśnie miał tak, że rozliczali kto pierwszy odpadł z wyścigu ten był niżej i "przegrywał" kupon. Nie rozumiem jednak ciągle dlaczego w oficjalnych wynikach Hulkenberg jest przed Ricciardo skoro to Nico wcześniej ukończył wyścig.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom