>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour: Monterrey, Charleston - 01.04-07.04.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Monterrey, Meksyk
Data rozgrywania: 01.04.2019 - 07.04.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: International
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: http://abiertognpseguros.com/
Lista Startowa: http://abiertognpseguros.com/jugadores/jugadoras-confirmadas-2019
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018: Garbine Muguruza
Zwycięzcy debla 2018: Sara Sorribes Tormo/Naomi Broady

Miejsce: Charleston, USA
Data rozgrywania: 01.04.2019 - 07.04.2019
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: Premier
Pula nagród: $823,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.volvocaropen.com/
Lista Startowa: http://www.volvocaropen.com/players/field/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018: Kiki Bertens
Zwycięzcy debla 2018: Katarina Srebotnik/Alla Kudryavtseva

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
W dzisiejszych meczach fajnie wziac pod uwage mecze Kiczenok L- Lauren Davis i Melichar N-Soler Espinosa.Czemu akurat te mecze.Ano wszystkie te pierwsze zawodniczki to tak naprawdę deblistki, ale jak zajrzymy w kartoteke to potrafia ugrac seta badz wygrać np z Gavrilova ugrac seta z Barty.Uwazam ze jesli dobrze zagrają wszystkie na serwisie i w innych momentach to uważam ze seta ugraja.
 
O 232

oli2424

Użytkownik
W dzisiejszych meczach fajnie wziac pod uwage mecze Kiczenok L- Lauren Davis i Melichar N-Soler Espinosa.Czemu akurat te mecze.Ano wszystkie te pierwsze zawodniczki to tak naprawdę deblistki, ale jak zajrzymy w kartoteke to potrafia ugrac seta badz wygrać np z Gavrilova ugrac seta z Barty.Uwazam ze jesli dobrze zagrają wszystkie na serwisie i w innych momentach to uważam ze seta ugraja.
Chłopie to co Ty bzdury piszesz to się w głowie nie mieści.
Gdzie urwały seta Barty i Gavrilovej na clayu?
Kichenok w ostatnich 6 latach na mączce rozegrała łącznie 18 meczów z czego wygrała tylko...3 i to w dodatku w ITF.
Melichar też bilans na mączce fatalny i w dodatku gra z hiszpanką, która na clayu rozegrała ponad 470 meczów...
Jeżeli już coś w tych meczach typować to raczej gładkie 2:0 Davis i Espinosa.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Kuwata - Kato 1 @ 2,16 ⛔

Na razie nie ma kursów, ale zapowiada się coś w granicach @2,5. Pójdę w tym kierunku, gdyż Kuwata wyeliminowała Bouzkova, a więc nr 1 kwali. Ciężko opisać jej grę, ale po statach nie wyglądało to źle, a żeby Czeszkę pokonać musiała prezentować przyzwoity poziom. Kato to deblistka, której nie powinno być w drugiej rundzie. Dała rywalce aż 16 BP, ale Kratzer była na tyle słaba, że nie zdołała przechylić szansy zwycięstwa na swoją stronę. Kuwata po takim zwycięstwie dostanie kopa.

Day - Di Lorenzo 2 @ 1,66 ✅

Betclic


Tutaj już mamy kursy i to całkiem niezły na wygraną Włoszki. Widziałem jej 2 mecze podczas challengera Indian Wells i spisywała się naprawdę dobrze. Oczywiście, miewała swoje przestoje, ale potrafiła dobrze zaserwować i dobrze rozrzucać rywalki po korcie. Zdecydowanie lepsza na mączce od swojej rywalki, która w tamtym roku zanotowała bilans 1-8. Day rozegrała wczoraj blisko 3 godzinny mecz, więc na pewno go odczuje, a te 17 BP dla rywalki, to zdecydowanie za dużo.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: TenisWTA singiel: Charleston (USA), ziemna

Godzina: 19:00

Spotkanie: Pauline Parmentier - Allie Kiick

Typ: 2

Kurs: 1,94

Bukmacher: 1xbet

Analiza: 

Spotkanie 1 rundy na kobiecym turnieju tenisowym w Charlseton. Spotyka się tutaj Francuzka Parmentier z zawodniczką gospodarzy Amerykanką Kiick. Rzadko, kiedy obstawiam kobiecy tenis ale tutaj nie mogłem przejść obojętnie obok tego spotkania, bo typ na Kiick wydaje mi się być bardzo fajnym betem. Obie zawodniczki od początku roku nie zachwycają ale tutaj większe szanse na zwycięstwo daję Amerykańce. Mimo, że Parmentier ma 33 lata to na tego typu nawierzchni, która jest w Charleston (zielona cegła) lepiej ograna i bardziej doświadczona na tego typu korcie powinna być Allie. Amerykanka ma zdecydowanie więcej turniejów i meczy na koncie na tej zielonej mączce, wprawdzie wiele na poziomie ITF ale nawet to może tutaj zaprocentować, bo Parmentier nawet na takim poziomie nie grała w ostatnich latach na tym nietypowym clayu. Idę w tym spotkaniu po prostu w zawodniczkę lepiej ograną na tego typu podłożu i liczę, że ona będzie tutaj lepiej się poruszać po korcie a Pauline będzie brakować tutaj ogrania. Francuzka ma swoje najlepsze lata gry w tenisa za sobą i liczę, że Kiick wygra dość zdecydowanie.



✅ 0-2 (3-6 , 0-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Q 114

quick2

Użytkownik


No na razie z innego konta, bo nie mam dostępu do tamtego.



 



Di Lorenzo - Bolsova 1  ⛔



Podaję taki kurs, choć zagrałem przed spadkami, ale forum było nieczynne. Idę dalej w kierunku Amerykanki :D która dla mnie zdecydowanie jest faworytką. Ograna już na mączce w tym turnieju, co jest ważne, gdzie ładnie przeszła przez kwale. Rywalką Hiszpanka, która na mączce grać potrafi, ale przyjrzałem się dokładnie jej wynikom na tej nawierzchni i mimo, że poprzedni rok udany, to naprawdę były low level tournament. Do tego słabiutka forma w tym sezonie, dlatego wgl zdziwiły mnie te kursy.



 



 
 
exen 15

exen

Użytkownik


Sloane Stephens - Sara Sorribes Tormo 1 @1.41 fortuna ✅



Jedno wielkie WTF, spodziewałem się kursów w granicy 1.10-1.15 a tu taka niespodzianka, jak najbardziej polecam ten typ w kierunku Sloane, która gra przed własną publicznością, co prawda jest to jej pierwszy mecz na tej nawierzchnii w sezonie, jednakże była triumfatorka US Open na mączce grać bardzo lubi o czym świadczą fajne rezultaty w ubiegłym sezonie (3 runda w Madrycie i Rzymie i finał French Open) a w 2016 roku wygrała ten turniej w Charlestone. Mimo kiepskiej formy stawiam w tym meczu na Amerykankę, która jest zdecydowaną faworytką. Co można powiedzieć o Hiszpance? Forma jak na drugą 50 w rankingu WTA przystało, wygrała kilka meczów i przeszła pierwszą rundę z Fanny Stollar, ale bez większych fajerwerków w grze.
 
Q 114

quick2

Użytkownik


Fręch - Buzarnescu 2 @ 1,80 ✅



Sbobet



Sprawa wygląda tak, żę Buzarnescu jest w słabiutkiej formie i tylko dlatego mamy taki kurs. Gdyby Rumunka prezentowała się lepiej, to mielibyśmy pewnie około 1,3. Mimo to, ja idę w to, bo dla mnie to value. Rumunka potrafi dobrze serwować i ostro gra z linii końcowej, potrafi odnaleźć się przy siatce. Na mączce bardzo dobre wyniki, co prawda w ubiegłym roku nie zawojowało w Charleston, lecz finał w Pradze, półfinały Strasbourgu i Bukareszcie, też 4 runda French Open. 



Wyniki Magdy nijak się mają do tego, może poza 2 rundą Rolanda Garrosa, gdzie przebrnęła przez kwale. Poza tym bardzo średnio. Magda potrafi dobrze grać, ale cierpi na to co Magda Linette, a więc brak głowy do gry w tenisa na najwyższym poziomie. Chimeryczna, przegrywa wygrane wymiany, gemy, sety i mecze. Z leworęcznymi bilans 8-9, to będzie znaczny plus dla Rumunki, idę dość solidnie.



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
G 0

gosc_od_tenisa

Użytkownik


D.r.Collins @1.43 fortuna  ++ 6:1 6:3



Liczę na rozstrzygnięcie w 2 setach na korzyść Danielle. Jest lepsza zawodniczka, porównywalne mają jedynie forehandy, reszta raczej ze wskazaniem na Collins, zwłaszcza kwestia poruszania się po korcie. Poza brakiem ogrania, jedyny niepokojący aspekt to jej mentalność, co można zaobserwować zwłaszcza jak jej nie idzie to jest marudzenie na rakietę, sędziów itd. Jeśli zapanuje dzisiaj nad tym aspektem to gładko poradzi sobie z rodaczka, która poza siła fizyczna wielkich papierów na grę nie ma, a zwłaszcza że w tym zestawieniu żadna z pan nie jest wybitnie większą ekspertką od kortów ziemnych od drugiej to stawiam po prostu na lepszą z zawodniczek.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik


Petkovic - Sakkari 



 



Oglądałem wczorajsze mecze obu Pań. To co grała Sakkari to był kryminał. Słabiutka Perrin (która notabene odpadła w kwalach po tragicznym mecz z Frech) wystarczyło, że przebiła piłkę na druga stronę, a zawodniczka z Grecji popełniła niewymuszone błędy. Po 2 secie miała ich bodajże 37!!! Plus 10 podwójnych serwisowych, co daje nam prawie 50 pkt oddanych za darmo rywalce, która przecież nic nadzwyczajnego nie grała. Perrin opadła z sil w 3 secie i tylko dlatego przegrała. Natomiast Petkovic zagrała solidny mecz z Lepchenko. Pierwszy set wychodziło jej wszystko, w drugim miała lekki przestój na początku, ale potem szybko ogarnęła się i pod koniec seta dogoniła i koniec końców przegoniła Amerykanke wygrywając ten mecz w 2 setach. Plus zagrała dobrze na serwisie, co porównując z dyspozycją serwisową Sakkari jest znaczące. Wg. Mnie jeśli Niemka zagra tak samo jak wczoraj (tj. dobrze na serwisie i fajna defensywe np. sporo piłek kontrujacych pod samą linię końcową) to na będącą bez formy Sakkari wystarczy, gdyż wystarczy trzymać piłkę w korcie, a zawodniczka z Grecji w końcu nie wytrzyma i zrobi błąd. 



 



Petkovic, Andrea @1.68 unibet ➖



 
 
G 0

gosc_od_tenisa

Użytkownik


J.Ostapenko 1 set/mecz @1.58 fortuna -- 4:6 1 set



Ostapenko od jakiegoś czasu gra słabo - głównie za sprawą serwisowej dyspozycji i popełniania dużo niewymuszonych błędów z backhandu. Okres sezonu na mące to może być dla niej długo wyczekiwane przełamanie. Przeciwniczka po wielu kontuzjach praktycznie nie grała od 2 lat na takim poziomie, a i wcześniej nie była to jakaś wielka tenisistka. Dodatkowo optymizmem może napawać, że Ostapenko gładko ograła Larsson w 1 rundzie, która jakiś tam przyzwoity poziom reprezentuje na mące, zaś to że Rogers ograła Rodinę nie budzi wielkiego podziwu. Ostapenko raczej ręki obstawiać nie będzie i ciężko będzie Amerykance ugrać cokolwiek jeśli Łotyszka nie popełni samobójstwa serwisem.
 
Q 114

quick2

Użytkownik
cytat z dnia 3 kwietnia 2019 10:04 przez qarny



Petkovic - Sakkari 



 



Oglądałem wczorajsze mecze obu Pań. To co grała Sakkari to był kryminał. Słabiutka Perrin (która notabene odpadła w kwalach po tragicznym mecz z Frech) wystarczyło, że przebiła piłkę na druga stronę, a zawodniczka z Grecji popełniła niewymuszone błędy. Po 2 secie miała ich bodajże 37!!! Plus 10 podwójnych serwisowych, co daje nam prawie 50 pkt oddanych za darmo rywalce, która przecież nic nadzwyczajnego nie grała. Perrin opadła z sil w 3 secie i tylko dlatego przegrała. Natomiast Petkovic zagrała solidny mecz z Lepchenko. Pierwszy set wychodziło jej wszystko, w drugim miała lekki przestój na początku, ale potem szybko ogarnęła się i pod koniec seta dogoniła i koniec końców przegoniła Amerykanke wygrywając ten mecz w 2 setach. Plus zagrała dobrze na serwisie, co porównując z dyspozycją serwisową Sakkari jest znaczące. Wg. Mnie jeśli Niemka zagra tak samo jak wczoraj (tj. dobrze na serwisie i fajna defensywe np. sporo piłek kontrujacych pod samą linię końcową) to na będącą bez formy Sakkari wystarczy, gdyż wystarczy trzymać piłkę w korcie, a zawodniczka z Grecji w końcu nie wytrzyma i zrobi błąd. 



 



Petkovic, Andrea @1.68 unibet ➖



 


&nbsp;


Wszystko się zgadza, ale dziś warunki zdecydowanie łaskawsze mają być. Dużo mniejszy wiatr, a to on był głównym powodem tak wielu błędów w wykonaniu Sakkari czy też Stephens. To mnie lekko odrzuciło od mocnego grania w kierunki Niemki, ale mimo to idę w tym kierunku. Zdecydowanie lepsza na mączce, bardziej wszechstronna i spokojniejsza, jeśli chodzi o sferę mentalną, co będzie dzisiaj kluczem, bo Sakkari w niemal każdym swoim meczu jest mega zdenerwowana. Dzisiaj też będzie troszkę cieplej i korty nieco szybsze.



Petković @ 1,74



Pinn



 
 
Q 114

quick2

Użytkownik


Pegula - Sevastova(-3,5g) 2 @ 1,72



Pinn



Pegula potrafi grać na mączce i ma niezły bilans, ale zrobiony na ITF-ach, więc trzeba to brać z przymrużeniem oka. W CHarleston dziwny mecz z Chromaczewą, ale wygrany. Co do Sevastovej to zawodniczka 2 klasy wyżej potrafią grać na wolniejszych nawierzchniach, tu czuje się zdecydowanie najlepiej. Jest to inteligentna zawodniczka, która jest z reguły dobrze przygotowana taktycznie i nie gra schematami. Potrafi dobrze grać kątowo i bardzo dobrze serwuje. Do tego broni punktów za półfinał, więc spodziewam się dużego zaangażowania i pewnego zwycięstwa.



 
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


Davis L. (Usa)



Buzarnescu M. (Rou)



Typ-1   -----



Kurs-2.6



Sakkari M. (Gre)



Petkovic A. (Ger)



Typ-1  +++++



Kurs-2.05



 



Witam fachowców,na tenisie to znam się średnio,powiedzmy,także nikomu nie sugeruje grać moje typy,ale że wczoraj zagrałem sobie  dwa meczyki i o dziwo weszły więc postanowiłem że podam tu co zagrałem.Typy typowo na nosa,ktoś powyżej napisał że Rumunka bez formy to trzeba zagrać na rywalkę,a skoro sporo graczy typuje na Niemkę to ja zagrałem odwrotnie,to takie  moje doswiadczenie życiowe żeby nie grać tego co wszyscy.



Powodzenia życzę wszystkim.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik


Pavlyuchenkova-Jorovic 1 ✅



Dla Pavlyuchenkovej Monterrey to swietne miejsce. Pavlyuchenkova az 4-krotnie wygrywala ten turniej w przeszlosci, a wiec wyniki notuje tu znakomite. Pierwszy mecz Rosjanka wygrala z rodaczka Blinkova, wiec sadze ze tym bardziej pojdzie za ciosem. Pavlyuchenkovej nie powiodlo sie na turniejach w Indian Wells i Miami (chociaz w Miami sie starala i przegrala minimalnie z Kuzmova, ktora zagral niezly turniej), gdzie przegrywala swoje mecze otwarcia, wiec nie powinna tu kalkulowac. Mysle,ze jest sluszna faworytka, wiec sila rzeczy biore taki typ w kombinacje. Jesli Pavlyuchenkova wygra to w kolejce beda czekac prawdodpobnie Azarenka lub Kerber, ktora w sumie Rosjanka dwukrotnie pokonywala tu w swoich finalach w Monterrey. Na moj gust Pavlyuchenkova da sobie tutaj sznase na mecze z tymi dobrymi zaowdniczkami i pokaze dobra gre.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 0

gosc_od_tenisa

Użytkownik


T. Maria @2.87 fortuna ➖



Zacznę od tego,że Madison Keys gra ostatnimi czasy naprawdę marny tenis, brakuje jej podania, forehand który był jednym z lepszych w tourze nie odnajduje często drogi w kort - niewymuszone błędy - tego jest za dużo w jej grze i nie ma odpowiedzi w postaci winnerow. Nie wiem czy to z powodu nawrotu urazu nadgarstka czy po prostu blok mentalny. Niemka nie ma na sobie żadnej presji w porównaniu z amerykanka oraz ta specyficzna dość mąka powinna być dla niej całkiem niezła. Dodatkowo rozgrzewka w 1 rundzie zakończona poprawnie i psychologicznie Niemka jest w bardzo komfortowej pozycji - przeciwniczka jest faworytem,przed własną publika i bez formy do jakiej przyzwyczajala i ja szukam tutaj niespodzianki.
 
Q 114

quick2

Użytkownik


Beck/Navarro - Jurak/Ostapenko 1 @ 7,0 ✅ | +1,5seta @ 3,00 ✅



Uni



e: takiego zwrotu akcji, to ja się nie spodziewałem :p



Beck i Navarro to zawodniczki zaledwie 17-letnie i po ich występach można się domyśleć, że są to miejscowe zawodniczki, bo grają tylko w okolicach Charleston. Navarro grała nawet w singlu, gdzie nieźle pokazała się w spotkaniu z Siegemund przegrywając 5:7, 4:6. Rywalkami są 35-letnia Darija Jurak z ujemnym bilansem deblowym i Jelena Ostapenka, która jakiś czas temu skończyła 2,5 godzinne spotkanie z Shelby Rogers, gdzie zanotowało comeback 1:5. Na pewno duża euforia, zatem spodziewam się dużego rozluźnienia w grze podwójnej, zwłaszcza, że zagrają ze sobą pierwszy raz z Jurak. Kursy zachęcają, ale jest to lekka propozycja. Spodziewam się również zlekceważenia rywalek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik


Sabalenka - Puig 2. Etoto. 2.20 ✅



Witam. Dziś próbuję gry przeciwko młodej białorusince, którą miałem pograną wczora w meczu z Kozłową i całe szczęście ten mecz wyciągnęła i wygrała. Oglądałem ten mecz urywkami i jak dla mnie strasznie ciężko się grało Sabalence. Dużo błedów, serwis słabo funkcjonujący, mało ciekawych zagrań i tylko siła i siła. Słabo krótko mówiąc i mam nadzieję, że dziś nie będzie o wiele lepiej. Na przeciwko niej staje zawodnicza z Peurto Rico, którą szczerze mówiąc widizałem kilka razy i podoba mi się jej gra. Wczoraj bardzo dobre spotkanie z Kenin, które również widziałem urywkami i sprawiała o wiele lepsze wrażenie. Monica fajnie potrafi precyzyjnie uderzyć niemal w samą linię i rozrzucać przeciwniczkę po korcie. Jeśli serwis będzie funkcjonował i bedzie nim ustawiała sobie wymianę to poradzi sobie myślę z Sabalenką, która mam nadzieje, będzie miała problemy ze swoim podaniem a w wymianach zmuszona do biegania bedzie popełniała jeszcze więcej błedów niż wczoraj bo w najwyższej formie poprostu nie jest. Powodzenia
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik


Martic - Pegula 1. etoto 1.57 ✅



Długo się zastanawiałem nad tym meczem czy nie pójść w doga lecz w końcu postawię na chorwatkę ponieważ uważam ją za lepszą tenisistke, zwłaszcza myslę na mączce. Więcej atutów jest po jej stronie i mam nadzieję, że tego dnia to potwierdzi. Co prawda Pegula od nowego roku notuje bardzo dobre wyniki i na pewno stać ją na zwycięstwo w tym meczu aczkolwiek skoro panie zagrały ze sobą 3 spotkania w których Martic potrafiła wygrać 2 razy to tym bardziej mam nadzieję zrobi to poraz 3 na mączce gdzie ma większe doświadczenie.

 



Ostapenko - Keys 2. etoto 1.57 ✅



Pierwszy mecz Keys na mączce i od razu zwycięstwo z Tatjaną Maria, która ostatnio była w dość dobrej dyspozycji sprawia, że idę dziś też w jej kierunku. Ostapenko od dłuższego czasu gra po prostu słabo, ktoś tu pisał, że na mączce przyjdzie przełamanie i całkiem możliwe, że tak będzie aczkolwiek bardzo szybko na jej drodze staje dobra przeciwniczka którą niewątpliwie jest Amerykanka i ciężko mi sobie wyobrazić "rozpędzającą się" Ostapenko, która wczoraj się po prostu prześliznęła bo była niemal o włos od porażki. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom