>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kanały sportowe - piłka nożna

seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Czołem e-ziomeczki!
Kwestią kilku dni jest wykupienie przeze mnie TV w UPC. Mam do wyboru dwa pakiety (Select [106 kanałów] i Max [156 kanałów]). Celem nadrzędnym są oczywiście kanały sportowe pokazujące piłeczkę nożną. I teraz pojawia się pytanie do Was - czy na poniższych kanałach pokazywane są mecze często-gęsto? Nie ukrywam, że najlepiej gdy pokazywane byłyby live ale wiadomo, że w środku tygodnia też jest dobrze obejrzeć powtórkę.
Eleven // Eleven Sports // Eleven Extra // TVP Sport // Polsat Sport // Polsat Sport Ekstra // Polsat Sport News // Eurosport 1 // Eurosport 2 // SportKlub
Interesuje mnie piłka międzynarodowa (reprezentacje, LM, Liga Europejska), ligi europejskie i polska.
Dzięki za pomoc!
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Na Elevenach na weekend masz mecze praktycznie cały czas, mają prawa między innymi do ligi hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej i od tego sezonu również do bundesligi, Polsat z tego co się orientuje ma prawa do meczy eliminacyjnych reprezentacji, Puchar Polski, Puchar Włoch, naszej 1 ligi i Superpucharu, lige rosyjską, czeską, holenderską, chińską, ukraińską i indyjską, ale nie wiem jak jest z transmisjami, bo nie posiadam Polsatu, na Eurosporcie jest nasza ekstraklasa, ale tylko dwa mecze z kolejki, piątkowy i poniedziałkowy, wszystkie spotkania Ekstraklasy lecą na Canal+, NC+ ma również prawa do ligi angielskiej oraz Ligi Mistrzów i Europy (ostatni sezon). Od przyszłego roku LM i LE przechodzą do Polsatu. Dodatkowo jeden wybrany mecz LM będzie pokazywany na TVP w środy. Osobiście mam NC+ i Eleveny, na tą chwilę dla mnie optymalna opcja.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Na Elevenach na weekend masz mecze praktycznie cały czas, mają prawa między innymi do ligi hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej i od tego sezonu również do bundesligi, Polsat z tego co się orientuje ma prawa do meczy eliminacyjnych reprezentacji, Puchar Polski, Puchar Włoch, naszej 1 ligi i Superpucharu, lige rosyjską, czeską, holenderską, chińską, ukraińską i indyjską, ale nie wiem jak jest z transmisjami, bo nie posiadam Polsatu, na Eurosporcie jest nasza ekstraklasa, ale tylko dwa mecze z kolejki, piątkowy i poniedziałkowy, wszystkie spotkania Ekstraklasy lecą na Canal+, NC+ ma również prawa do ligi angielskiej oraz Ligi Mistrzów i Europy (ostatni sezon). Od przyszłego roku LM i LE przechodzą do Polsatu. Dodatkowo jeden wybrany mecz LM będzie pokazywany na TVP w środy. Osobiście mam NC+ i Eleveny, na tą chwilę dla mnie optymalna opcja.
Eleven ma jeszcze prawa do belgijskiej, szkockiej, championship, 2 bundesligi, PA, brazylijskiej i El MS w Amer Pld. Polsat od nastepnego sezonu przejmuje cala LM i LE. Hmm zrobia specjalny kanal osobno platny, zaczna sie pay per viev, jak to u Solorza. Co dobre to mecze beda o 19 i 21 wiec dziennie bedzie mozna dwa na live zobaczyc. Reasumujac majac Eleven ii Polsat nie masz tylko polskiej i angielskiej ktore jeszcze ma cannal+.
Oczywiscie prawa sa plynne.....Eleven ma do tego sezonu hiszpanska, wloska i francuska. Ciekawe czy cannal+ zawalczy o te prawa, u nich z kasa coraz gorzej, a Eleven....maja rozmach skurwesy...
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Siemano
Pewnie lekko nie na temat, ale spróbuję tu zapytać.
Kumpel pojechał do Niemiec w delegację. Jutro mecz Polaków.
Ponoć na telefonie nie działa apka TVP Sport bo jest poza granicami kraju. W jaki sposób od może pooglądać mecz. Ma tylko niemiecką TV na hotelu
 
Do góry Bottom