>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Migracja forum - uwagi i zgłoszenia

Status
Zamknięty.
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 14:25 przez ar0nek



Czy dobrze widzę, że teraz nie widze na stronie głównej kiedy ostatni wpis byl w danym dziale. Wcześniej widzialem ze o 13:20 ktos dodal wpis np w wta monterrey a teraz musze wejsc w dany dzial i dopiero wtedy to widze


&nbsp;


Obok każdego działu jest rubryka ostatni wpis, w kolumnie o tej samej nazwie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


Witam u mnie w temacie w dziale kupony brak ikonki dodaj nowy wpis ,mam tylko kto pisze w moim temacie i aktualizuj takie opcje ,a w innych działach widzę te opcje dodaj nowy wpis ,No nie wiem co trzeba zrobić z tym fantem 



Pozdrawiam 
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 17:46 przez tomcioomen666



Witam u mnie w temacie w dziale kupony brak ikonki dodaj nowy wpis ,mam tylko kto pisze w moim temacie i aktualizuj takie opcje ,a w innych działach widzę te opcje dodaj nowy wpis ,No nie wiem co trzeba zrobić z tym fantem 



Pozdrawiam 


&nbsp;


Był odgórny limit 1000 wpisów na jeden temat dla danego użtytkownika, akurat w swoim temacie dobiłeś tyle wpisów, dlatego nie mogłeś w nim pisać :) zwiększyliśmy limit, więc wszystko powinno grać ????
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP


Dla osób, które mają problemy z uzyskaniem nowego hasła i wefyrikacją konta. Są problemy, ale wystarczy usunąć stare ciasteczka forum i wszystko idzie sprawnie. Sam długo borykałem się z ustawieniem nowego hasła, ale po usunięciu cache poszło sprawnie.
 
uzytkownik-24118 2,1K
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 14:44 przez coinspinner



Słuszna uwaga, zawsze możesz przestać obserwować dany temat usuwając go ze strony Obserwowane


&nbsp;


Poważnie to jest odpowiedź Administratora ?! W starej wersji pojawiało się jedno powiadomienie o nowym poście w obserwowanym temacie. Można je było łatwo zignorować i odczytać w wolnej chwili. Teraz pokazuje się informacja o każdym poście niezależnie od tego czy od ostatniego powiadomienia, zajrzałem do tematu. Ale jeżeli admin daje takie rady to ja nie mam pytań....
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Gratulacje ! Fajny nowy wygląd forum i wszystko szybko chodzi. Dzięki za kawał ciężkiej pracy.????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 20:03 przez xsebax



Dla osób, które mają problemy z uzyskaniem nowego hasła i wefyrikacją konta. Są problemy, ale wystarczy usunąć stare ciasteczka forum i wszystko idzie sprawnie. Sam długo borykałem się z ustawieniem nowego hasła, ale po usunięciu cache poszło sprawnie.


&nbsp;


Problem z ciasteczkiem został poprawiony, jeżeli ktoś miał problem z ustawieniem nowego hasła lub aktywacją konta, proszę spróbować jeszcze raz.
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 20:09 przez mikael_14



Poważnie to jest odpowiedź Administratora ?! W starej wersji pojawiało się jedno powiadomienie o nowym poście w obserwowanym temacie. Można je było łatwo zignorować i odczytać w wolnej chwili. Teraz pokazuje się informacja o każdym poście niezależnie od tego czy od ostatniego powiadomienia, zajrzałem do tematu. Ale jeżeli admin daje takie rady to ja nie mam pytań....


&nbsp;


W starej wersji były funkcje, których nie ma na nowej, a na nowej są funkcje, których nie było na starej, póki co zbieramy od Was feedback, który po omówieniu w gronie administratorów wdrożymy na nowej wersji. Bez spiny, proponuję podchodzić do tematu "braków" na nowej wersji tak samo jak do Typów dnia z Twojej stopki ????
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik


Dlaczego została zmieniona nazwa użytkownika i czy da się to zmienić ?



Przecież to granda... 



Chyba, że to tylko z okazji prima aprilis i jutro wróci normalne forum. Wtedy ok.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik


Póki co to forum to dramat. W wersji mobilnej nie da się na to patrzeć.  Powiedzcie ze to jednak tylko żart 
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 08:29 przez arass1



Czy jest możliwość wyświetlenia nieprzeczytanych postów i odznaczenia forum jako przeczytanego? 


&nbsp;


1. Ponawiam po raz 3 bo odpowiedzi brak mimo obecności "admina" w temacie.



2. Gdzie jest możliwa ręczna zmiana nicku o której pisaliście w przypadku usunięcia "niedozwolonych" znaków.



3. Czy odpowiadając w temacie mogę widzieć poprzednie posty tak jak było w poprzedniej wersji? Otwieranie nowego okna jest bez wcześniejszych postów jest słabe i niefunkcjonalne.



4. Czy pisane posty mogą się zapisywać przed wysłaniem tak jak było w staej wersji? Pisząc dłuższą wypowiedź i przez przypadek zamykając kartę można się zirytować



5. Klikając na stronie głównej "ostatni wpis" nie przenosi mnie do ostatniego nieprzeczytanego postu tylko do początku strony.



6. Jakie są nowe funkcje w tym genialnym forum, których nie było w starym?



7. Rozumiem, że zmiana forum miała być jednym ze sposobów poprawy wizerunku. Jeśli tak, to popracujcie nad sposobem wypowiedzi adminów w tym temacie. Będziecie wiedzieć o kogo chodzi.
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 22:57 przez mchal



1. Ponawiam po raz 3 bo odpowiedzi brak mimo obecności "admina" w temacie.



2. Gdzie jest możliwa ręczna zmiana nicku o której pisaliście w przypadku usunięcia "niedozwolonych" znaków.



3. Czy odpowiadając w temacie mogę widzieć poprzednie posty tak jak było w poprzedniej wersji? Otwieranie nowego okna jest bez wcześniejszych postów jest słabe i niefunkcjonalne.



4. Czy pisane posty mogą się zapisywać przed wysłaniem tak jak było w staej wersji? Pisząc dłuższą wypowiedź i przez przypadek zamykając kartę można się zirytować



5. Klikając na stronie głównej "ostatni wpis" nie przenosi mnie do ostatniego nieprzeczytanego postu tylko do początku strony.



6. Jakie są nowe funkcje w tym genialnym forum, których nie było w starym?



7. Rozumiem, że zmiana forum miała być jednym ze sposobów poprawy wizerunku. Jeśli tak, to popracujcie nad sposobem wypowiedzi adminów w tym temacie. Będziecie wiedzieć o kogo chodzi.


&nbsp;
  1. istnieje taka możliwość w zakładce nieprzeczytane tematy, wyświetlają się tam nieprzeczytane tematy z działów / tematów które obserwujesz. Z poziomu tej zakładki możesz również odznaczyć je jako przeczytane.
  2. Istnieje możliwość zmiany nicku pisząc na LiveChat lub wysyłając prośbę na [email protected] z adresu e-mail przypisanego do Twojego konta. Zmienimy Twój nick, jeżeli znacząco rózni się od poprzedniego.
  3. Planujemy wprowadzić możliwość pisania odpowiedzi w temacie pod listą wpisów
  4. Jest na liście do wprowadzenia
  5. kolumna "ostatni wpis" składa się z 3 linków, tytuł tematu, który przenosi do strony z pierwszym nieprzeczytanym wpisem przez Ciebie, jeżeli nie wchodziłeś wcześniej w temat, przeniesie Cię do pierwszej strony. Link do profilu użytkownika, autora ostatniego wpisu. Data ostatniego wpisu, który przeniesie Cię do ostatniego wpisu w temacie, jednocześnie oznaczając temat jako przeczytany.
  6. Jest przede wszystkim szybsze i bardziej bezpieczne od poprzedniej wersji, silnik został całkowicie przepisany, co umożliwi nam dalszy rozwój forum w najbliższej przyszłości o nowe funkcjonalności. Będziemy informować na bieżąco o nowościach, które zostaną wprowadzone.
  7. Bez komentarza ????
 
soczy 606

soczy

Użytkownik


Opcja cytowania postu jest, brakuje jedynie możłiwości z qutoe wycięcia niepotrzebnego tekstu. Czasem nie ma potrzeby cytowania całości. 
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 23:37 przez coinspinner

  1. istnieje taka możliwość w zakładce nieprzeczytane tematy, wyświetlają się tam nieprzeczytane tematy z działów / tematów które obserwujesz. Z poziomu tej zakładki możesz również odznaczyć je jako przeczytane.
  2. Istnieje możliwość zmiany nicku pisząc na LiveChat lub wysyłając prośbę na [email protected] z adresu e-mail przypisanego do Twojego konta. Zmienimy Twój nick, jeżeli znacząco rózni się od poprzedniego.
  3. Planujemy wprowadzić możliwość pisania odpowiedzi w temacie pod listą wpisów
  4. Jest na liście do wprowadzenia
  5. kolumna "ostatni wpis" składa się z 3 linków, tytuł tematu, który przenosi do strony z pierwszym nieprzeczytanym wpisem przez Ciebie, jeżeli nie wchodziłeś wcześniej w temat, przeniesie Cię do pierwszej strony. Link do profilu użytkownika, autora ostatniego wpisu. Data ostatniego wpisu, który przeniesie Cię do ostatniego wpisu w temacie, jednocześnie oznaczając temat jako przeczytany.
  6. Jest przede wszystkim szybsze i bardziej bezpieczne od poprzedniej wersji, silnik został całkowicie przepisany, co umożliwi nam dalszy rozwój forum w najbliższej przyszłości o nowe funkcjonalności. Będziemy informować na bieżąco o nowościach, które zostaną wprowadzone.
  7. Bez komentarza ????


&nbsp;


1. Czyli nie idzie wyświetlić wszystkich nieprzeczytanych postów tylko trzeba obserwować tematy? To samo z oznaczeniem wszystkich postów na forum jako przeczytanych ? Planujecie to wprowadzić?



2. Czy w przypadku długich postów i ich cytowania będą częściowo ukrywane jak w poprzedniej wersji forum?
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 23:56 przez mchal



1. Czyli nie idzie wyświetlić wszystkich nieprzeczytanych postów tylko trzeba obserwować tematy? To samo z oznaczeniem wszystkich postów na forum jako przeczytanych ? Planujecie to wprowadzić?



2. Czy w przypadku długich postów i ich cytowania będą częściowo ukrywane jak w poprzedniej wersji forum?


&nbsp;
  1. w zasadzie można, poprzez wyszuikwarkę wpisów, wybierając kolejność od najnowszych (link), przycisk, który jest w obserwowanych tematach oznacza wszystkie wpisy na forum jako przeczytane, nie tylko te obserwowane. Trwa dyskusja wśród administratorów nad wprowadzeniem zakładki z najnowszymi wpisami / tematami na forum, więc jest możliwe, że pojawi się niebawem na nowej wersji.
  2. Tak, słuszna uwaga, zmienimy to, nie jestem w stanie określić kiedy, ponieważ mamy długą listę zmian, którą musimy przejrzeć i ustalić priorytety, niemniej w najbliższym miesiącu wszystkie wspomniane przez Was zmiany / poprawki zostaną wprowadzone.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik


Właściwie nawet na bazie tego tematu widać jak fatalny jest system cytowania.



Na wersji mobilnej Wasza dyskusja zajęła prawie całą stronę, bo cytaty całe się wyświetlają. 



Ogólnie poza (niedostępnym ciągle) czatem i szybszym działaniem (podobno, bo ja nie czuje różnicy) to za wiele nowych funkcji nie ma. Za to przydatnych funkcji, które były na starej wersji ubyło sporo :) 
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik


A i po co pod działami wyświetla się informacja ile osob przegląda w tym momencie, po co użytkownikowi taka informacja? Nie lepiej w tym miejscu żeby wyświetlalo się kiedy został napisany ostatni post w tym dziale? 



 



A jak sie pisze posty na wersji mobilnej, to trzeba ciągle sobie przesuwać widok, bo ta ikonka live czatu zasłania cześć tekstu :)



 



O i od razu na bazie tego posta - kolejna fajna funkcja że starej wersji, której najwyraźniej tu nie ma - napisałem nowego posta tuż pod starym, na starej wersji oba posty by się połączyły w jeden, a tu są dwa. 
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 21:46 przez adamo80

Gratulacje ! Fajny nowy wygląd forum i wszystko szybko chodzi. Dzięki za kawał ciężkiej pracy.????


&nbsp;


adamo80 to był prima aprylisowy sarkazm, czy ty tak na serio?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom