>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Migracja forum - uwagi i zgłoszenia

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
W tym temacie proszę o zgłaszanie wszystkich uwag co do funkcjonalności, wyglądu nowego forum. Wszystkie uwagi będą sprawdzane i na bieżąco poprawiane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 07:20 przez tommytsw



ta chat chmurka zdecydowanie przeszkadza.


&nbsp;


Czy chodzi o widok mobilny, czy na komputerze? O ile na komputerze to ciężko aby przeszkadzała będąc już na szarym tle. 
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP


tak, ale po każym odświeżeniu strony to się pojawia i mnie osobiście trochę irytuje.ta chmurka powinna się pojawiać po wejściu w zakładkę kontaktów administracji a nie za każdym razem, takie moje zdanie.



 



edit:chyba że to LC dla userów nie kontakt :)



 



ps;komputer
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik


Czy jest możliwość wyświetlenia nieprzeczytanych postów i odznaczenia forum jako przeczytanego? 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik


Czy jest taka możliwość, aby w wersji komputerowej, górny pasek nawigacyjny pozostawał aktywny podczas przewijania tematów na forum? 
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik


Gdzie jest możliwość wstawiania pliku do posta bezpośrednio z dysku tak jak to miało miejsce w poprzedniej wersji forum ?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 11:16 przez jerzywalec



Gdzie jest możliwość wstawiania pliku do posta bezpośrednio z dysku tak jak to miało miejsce w poprzedniej wersji forum ?


&nbsp;


Jeśli chodzi o obraz to "przeciągnij" go po prostu w okno edycji posta i upuść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik


Co robicie zmianę layotu to jest coraz gorzej. Oczy krwawią jak na to forum teraz wszedłem, jeszcze te nicki z małych liter ???? Gdzie wy ten skrypt kupiliście na bazarze od Cygana jakiegoś?



To dodawanie postów teraz też jakaś porażka, nie chcem hejtować ale muszem.

https://vignette.wikia.nocookie.net/kiepscy/images/7/7e/Ferdynand-Kiepski.JPG/revision/latest?cb=20130725172000



 
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 08:29 przez arass1



Czy jest możliwość wyświetlenia nieprzeczytanych postów i odznaczenia forum jako przeczytanego? 


&nbsp;


Ponawiam pytanie kolegi wyżej?



Czy jest możliwość odznaczenia nieprzeczytanych postów tak jak to miało miejsce na starym forum?



Do tego jak zrobić żeby wchodząc w temat wyświetlała się ostatnia strona a nie pierwsza?



Do tego nie mogę dodać postu w swoim temacie z typami bo nie mam odnośnika "dodaj nowy wpis" i nie ma tak jak w starszej wersji forum że na dole było okienko do wpisywania&gt;



 
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 07:20 przez tommytsw



ta chat chmurka zdecydowanie przeszkadza.


&nbsp;


Adblock Plus to spokojnie może zablokować, u mnie bez problemu zablokowane razem z tą wyszukiwarką ze straganu :D Od razu trochę lepiej wygląda. 
 
T 115

tomi5454

Użytkownik


Gdzie jest ten przyscisk, który pozwalał przejść do ostatniego nieprzeczyntanego postu w temacie??



Jesli tego nie ma to straszny minus.
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 13:04 przez tomi5454



Gdzie jest ten przyscisk, który pozwalał przejść do ostatniego nieprzeczyntanego postu w temacie??



Jesli tego nie ma to straszny minus.


&nbsp;


@tomi5454 aby przejsć do ostatniego nieprzeczytanego przez Ciebie wpisu, kliknij w link tematu (kolumna ostatni wpis): 

https://cl.ly/4d9446187e9a



 
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik


Na nowej wersji nie ma opcji "ignoruj"? 



Widzę posty ludzi, których miałem w ignorowanych, a po wejściu w ich profil nie widzę nigdzie opcji, żeby włączyć ignorowanie.



 



 



Dzięki za info. Czekam więc z niecierpliwością na powrót tej opcji :) 
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 13:54 przez mjaurvcein



Na nowej wersji nie ma opcji "ignoruj"? 



Widzę posty ludzi, których miałem w ignorowanych, a po wejściu w ich profil nie widzę nigdzie opcji, żeby włączyć ignorowanie.



 



 



Dzięki za info. Czekam więc z niecierpliwością na powrót tej opcji :) 


&nbsp;


Niestety tak, chwilowo zrezygnowaliśmy z tej opcji, natomiast planujemy ją wdrożyć w najbliższym czasie.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik


Czy dobrze widzę, że teraz nie widze na stronie głównej kiedy ostatni wpis byl w danym dziale. Wcześniej widzialem ze o 13:20 ktos dodal wpis np w wta monterrey a teraz musze wejsc w dany dzial i dopiero wtedy to widze
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik


Jeszcze dość męcząca sprawa. 



Przychodzą powiadomienia o poście w każdym temacie, w którym się coś napiszę. Trochę to bez sensu, bo jak w godz szczytu w typach na żywo jest post co chwila to będzie można utonac w tych powiadomieniach. 
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 14:39 przez mjaurvcein



Jeszcze dość męcząca sprawa. 



Przychodzą powiadomienia o poście w każdym temacie, w którym się coś napiszę. Trochę to bez sensu, bo jak w godz szczytu w typach na żywo jest post co chwila to będzie można utonac w tych powiadomieniach. 


&nbsp;


Słuszna uwaga, zawsze możesz przestać obserwować dany temat usuwając go ze strony Obserwowane
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom