ATP Tour: Miami - 20.03-31.03.2019

G 32

gosc83

Odnośnie końcówki meczu, szkoda mlodziaka choć ma cały tenisowy świat przed sobą, ten Big John to jest jednak drewno tie breaki i tie breaki spójrzcie wynik Króla Rogera z Andersonem, myślę że najlepiej poznać tenisiste po wygranych wielkich szlemach ewentualnie world tour ile wygranych ma Roger , Nadal, Djokovic , Murray a ile John?0!!!!!chyba skads to się bierze to tyle w temacie, pozdrawiam wszystkich i na koniec trochę o Aliassima zapowiada nam się konkretny w końcu(z prawdziwego zdarzenia) tenisista młodego pokolenia, nie to żebym stwierdzał to z samych obserwacji ale również kiedyś grałem i wierzcie mi będzie bardzo mocny jeśli nic się nie stanie (jak np. z głową Kyrgiosa, niższego ranga Janowicza),pzdr

john_isner 522

john_isner

Tak, porównuj sobie święta trójkę do Isnera :cwl:???? Było mnóstwo młodych, zajebistych tenisistów i co później ? W większości przypadków lipa. Niech utrzyma formę przez sezon na dobry początek i nie złapią go kontuzję i będzie fenomen.

orzelasty 124

orzelasty

Fedex idzie po kolejny tytuł. Fajnie się na to patrzy jak daje lekcje dużo młodszym żółtodziobom. Tylko co będzie jak skończy się era Federera, Nadala czy Dzioko...

wawo 6,5K

wawo

Spokojnie przyjdą kolejni i za 10-20 lat będziemy zastanawiać się kto po nich będzie przed Fedexem Nadałem i Djokeren też byli tenisiści. Chociaż wielu z tych młodych o teraz gra to panienki którym dobry psycholog by się przydał. Daleko nie trzeba szukać. Zverev. To jest największy czajnik z tych młodych.

rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Zverev, Kyrgios. Moim zdaniem dwaj zawodnicy, który umiejętnościami mają (Kyrgios to chyba trzeba powiedzieć &quot;miał&quot;) potencjał na poziom Wielkiej Trójki i podobne liczby w szlemach. Ale idzie kilku kolejnych. Zobaczymy.
Co do Johna, to większość widzę tutaj sfrustrowana przegranymi pieniążkami. Spodziewałem się zwycięstwa Kanadyjczyka, ale krytykować Isnera? Spójrzcie, jak on się porusza po korcie przy swoim wzroście, do ilu piłek dobiegł. Przecież jak na swój wzrost jest niesamowicie skoordynowany. Po prostu wykorzystuje swoje atuty na maksa i stara się chować wady, jak każdy tenisista, który nie jest Djokoviciem, Federerem czy Nadalem. Weźcie np. Schwartzmana czy Simona. Robią dokładnie to samo.

kratta 72,8K

kratta

Bracia Bryan wygrają 2:0 @1.85 fortuna ✅ :plus:

Duet Tsitsipas Koolhof i tak odniósł już sukces dochodząc aż do finału sam nie wiem jak ale prześlizgiwali się co rundę, ostatnie 3 spotkania to 3 setówki które były bardzo bliskie a bracia po wygranym meczu z Kubot/Melo zapewnili sobie według mnie wygraną w turnieju grają bardzo dobrze i mają ogromne doświadczenie żeby odprawić rywali 2:0 jak dla mnie to jest za duża różnica poziomu.

Otrzymane punkty reputacji: +1
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Fenomenem to jest John. Te same parametry co Karlovic a jakos osiagnal xxx razy wiecej w karierze i im jest starszy tym lepiej porusza sie po korcie. Jego psychike tez trzeba podziwiac bo gosc wie co sie dzieje jak serwis nie działa i wtedy sa nerwy dopiero a on sobie z tym radzi. Trafia w sezonie na 2-3 powazne turnieje gdzie wszystko działa i wtedy mamy go w finałach. I zresztą kto nie lubi Johna?
Roger od dluzszego czasu ma problemy w finalach duzych turniejow. IW szedł jak burza a finał kicha. Podobnie rok temu IW i finał z Delpo. Za styl w tenisie nie ma punktow. John moze wygrac wszystkie mecze po 7-6 kazdy set, Roger moze gromić rywali a w finale moze byc jak ostatnio. Wiadomo Ferdek lubi grac ze skrajnosciami czyli z totalnymi przebijakami albo z bombardierami serwisowymi jednak to jest finał
Dla obydwu to jest extra mecz bo nadciaga mączka i nie zobaczymy juz raczej tych panow w rolach głównych do lipca. Chociaz Isner rok temu pokazał na cegle wielką klase.
Isner@4,2fortuna
Bet za drobne bo finalów sie raczej nie gra ale ja tam z całego serca jestem za Jankesem. Rok temu wizualnie tez Zverev byl niby lepszy do finalu i do drugiego seta a jednak malutki to.wziął.

G 32

gosc83

Witam serdecznie, proszę się nie obrażać ale myślę że stawianie na Isnera pomimo że mistrzo ma 38lat to samobojstwo, nie ma co wywlekac bezpośrednich starć i wogole umiejętności tenisowych, lokata panowie tylko po odliczeniu podatku nic prawie nie zostaje dlatego do dubla Fedi po kursie 1.22, pzdr

louisarmstrong 1M

louisarmstrong

NIE TO NIE PRZESADA TO KURS W SAM RAZ DO GRANIA.NIE ZDZIWIE SIĘ JEŚLI ROGER POLANIE JONA W OBU SETACH A SAM UTRZYMA SERWIS.50/50 JAK ORZEŁ I Reszta. Ale raczej jeśli już to za dribniutkie w jakieś ako

A 32,9K

ar0nek

Na dzis perełka ode mnie na mecz finałowy
Isner - Federer najdluzsza wymiania w liczbie uderzen under 16.5 @1.85 1xbet✅
Szanse spore. Tutaj wymiany beda bardzo krotkie. Do tego federer ciagle atakuje i gra agresywny tenis. Nie sądzę ze isner zalapie sie az na tak dluga wymianę gdyz sam szybko kończy winnerem bądź niewymuszonym błędem
Edit: latwa kasa

Otrzymane punkty reputacji: +18

john_isner

Isner John- Federer Roger

1 handicap +1.5 seta. Iforbet 1.96 ⛔

Stawiałem pięciokrotnie na Isnera w tym turnieju, za każdym razem było na plus. Nie będę pisał esejów jeszcze raz, bo to finał. Każdy kto chce przeczytać moje wypociny to zapraszam do wcześniejszych postów . Amerykanin odwalił kawał dobrej roboty, wygrał 10 setów gdzie tylko jeden nie zakończył się tajem. Jego psychika jest tutaj na królewskim poziomie, bo odłamywał też przeciwników gdzie miał już tracić sety. Powtórzył finał z poprzedniego roku. Czy wygra? Oj to będzie niesamowicie ciężkie, ale możliwe. Nie takie rzeczy sport wydział.

Jego przeciwnikiem dzisiaj będzie arcymistrz tenisa. Nie ma co porównywać osiągnięć Rogera do Isnera, bo mało kto w historii tenisa się do tego zbliży. Federer stracił tylko jednego seta na początku drabinki z Albotem. Później rywali tak naprawdę wciągnął nosem. Szwajcar jest wiekowy no i co z tego jak mimo upływu wieku jest w nieziemskiej formie.

Faworytem jest Roger, aczkolwiek jak dojdzie do tie breaka gdzie często nie liczy się tylko doświadczenie a szczęście, jeden podwójny błąd rywala czy jakaś rama i seta można mieć na koncie i oczywiście tam widzę szansę Big Johna na seta czy też mecz. Miejmy nadzieję, że to będzie piękna batalia. Moim zdaniem Amerykanin nie jest bez szans, ale stawiam bezpiecznie, z zachowaniem chłodnej głowy na seta.

iscoalcaron23 573

iscoalcaron23

Isner - Federer

poniżej 0,5 tie breaka w meczu @3,9 - Unibet ✅

Federer -3,5 gema @2,4 - Unibet ✅

Federer 2-0 @1,75 - Unibet ✅

Jak wcześniej zgadzałem się z typami kolegi powyżej dot. Isnera w tym turnieju, tak tym razem ide w zupełnie przeciwnym kierunku. Dla mnie Isner nie ma żadnych szans aby wytrzymać z Federerm do tie-breaka, Roger gra po prostu za dobrze, choć ostatni finał w Indian Wells przegrał, to musiał wyciągnąć z niego wnioski i w tym spotkaniu będzie skoncentrowany na 100%. Typy z Big Johnem siedziały w tym turnieju jak Profesor X, choć typowałem ostatni mecz półfinałowy na tie-break w pierwszym secie to była lekka nerwówka, gdy serwisu setowego nie wykorzystał Auger-Alliasime, młodemu totalnie zabrakło chłodnej głowy i doświadczenia, podobna sytuacja była w drugim secie, teraz w miejsce młodego Kanadyjczyka będzie Roger Federer i niemal w 100% jestem przekonany, że będzie podobna sytuacja, a genialny Szwajcar na pewno do czegoś takiego nie dopuści, zarówno w pierwszym jak i drugim secie, powodzenia!