>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co aktualnie czytacie ?

no.21 70

no.21

Użytkownik
Wietnam. Wojna bez zwycięzców - Artur Dmochowski

podpisuję się obiema rękami pod tym co napisał lubimyczytac.pl
&quot;Dla kogo jest ta książka? Właściwie dla wszystkich... Daje dużo informacji, czyta się jak sensacyjna powieść&quot; Stefan Wilkanowicz (okładka książki)
Od siebie dodam, że jest to znakomicie napisana książka, prawdziwe kompendium wiedzy o wojnie w Wietnamie, mniej skupiająca się na konkretnych militarnych operacjach a bardziej na przyczynach oraz politycznym i społecznym tle tegoż konfliktu. Gorąco polecam!&quot;
 
R 8

rafaello122

Użytkownik
Ostatnio czytałem książkę &quot;Sołdat&quot; Nikulina, który w Rosji jest opluwany za to jak opisał los żołnierzy Armi Czerwonej w II wojnie. To co autor tam opisuje jest poprostu wstrząsem dla czytelnika. POLECAM
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
&quot;Wspomnienia żołnierza&quot; Heinza Guderiana.
Następnie &quot;Stracone zwycięstwa&quot; Mansteina.
Z tego co czytałem tłumaczenie jest słabe, dlatego w planach jest zakup angielskiej wersji.
Polska jest białym krukiem, na allegro kosztuje po 200zł.

Jak ktoś ma i może sprzedać niech napisze, w bibliotekach ciężko ją znaleźć.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Aktualnie książki o Sherlocku Holmesie.
Po drugim obejrzeniu 4 sezonów serialu sięgnąłem po książki i się nie zawiodłem. Polecam.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
&quot; Zero &quot; - M. Elsberg
Wielowątkowa powieść, zaczynająca się od ataku drona na posesję prezydenta Stanów zjednoczonych.
Godna polecenia ????
 
V 0

vidok

Użytkownik
Moby Dick - Herman Melville-Czytam już cholere czasu ale czytając nie odpuszczam tysiąca perspektyw,miliona analogii....
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
&quot;Dzisiaj narysujemy śmierć&quot; Tochmana, krotka literatura faktu. Później film musze obejrzeć
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jestem fanem fantastyki. Niedawno skończyłem ciekawą serie &quot;Malowanego czlowieka&quot; Petera V. Bretta
Teraz zabieram się za Wiedźmina ???? jestem po opowiadaniach i dzisiaj przyszedł czas na rozpoczęcie książki &quot;Krew elfów&quot;
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Chętnie odkupie 3 biografie. &quot;Kowal, prawdziwa historia.&quot; Wojtka Kowalczyka, &quot;Spalony&quot; Andrzeja Iwana i &quot;Zasypany, życie na zakręcie&quot; Igora Sypniewskiego. Jak ktoś nie kolekcjonuje to śmiało podbijać na pw
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Przeczytałem wczoraj ostatnie strony Brandt Charles "Irlandczyk", jeśli ktoś lubi mafijne tematy to polecam, a tak to wróciłem do kolejnej części z Rappem Vince Flynn "Przejęcie Władzy" tematyka terroryści przejęli Biały Dom ratujmy Stany Zjednoczone 💪
 
Do góry Bottom