>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie Puchary 2018/19

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
EUROPA: Liga Mistrzów Mężczyźni - Play Offy
16:00
Wisła Płock
Szeged
Typ-H 2.5-0 na 1 +++
Kurs-1.8
18:00
Sporting
Veszprem
Typ-H .4,5-0 na 1 +++
Kurs-1.8
Witam,po wczorajszych dobrych typach czas spróbować dzisiaj coś zagrać.
W obu meczach faworyci grają na wyjazdach i to że awansują dalej jest niemal pewne ale czy już dzisiaj wyrobią sobie aż tak pokażne zaliczki,szczerze wątpię.
Wisła to trochę taka dziwna drużyna,wygrywa kiedy nie powinna a jak już jest zdecydowanym faworytem i powinna spokojnie wygrać to nie wygrywa,liczę że dzisiaj powalczy i jak przegra to 1-2 bramkami.
Veszprem powinien spokojnie podejśc do meczu go wygrać a że rewanż mają u siebie to nie muszą się spinać żeby zdemolować rywala,2-3 bramki na plus i wystarczy.
Po meczach zobaczymy czy mój tok rozumowania był dobry.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja sprobuje jednak na faworytow
Veszprem -3,5@1,7
Szeged -1,5@1,7 totolotek
Jest tutaj roznica dwoch klas co najmniej w tych dwoch spotkaniach. Veszprem ma super okres. Ostatnio porazka z Szegedem na wyjezdzie w lidze po zacietym.boju ale to ujmy nie przynosi. Kolosalna roznica w potencjale obu ekip. Mysle, ze zechcą zalatwic sprawe od razu zeby w rewanzu juz grac na pół gwizdka. Szeged tez majac takie nazwiska musi tutaj pokazac siłe. Fakt, ze Wisla to dziwna ekipa nie do.odgadniecia dla nikogo ale coz sprobujmy. Kolega wyzej ma tez sporo racji bo w rewanzach na ultra ciezkich terenach, Veszprem i Szeged moga powiezc rywali +10 albo i lepiej i nawet porazki 5golami dzisiaj odrobia na lajcie jednak zobaczymy wieczorem kto mial racje ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Cindrić over 4,5@1,8 Fortuna
Chorwat pewnie znowu bedzie ciągnac gre Kielczan a linia nie jest stosunkowo wysooka. W pierwszym meczu 8 goli wiec czemu nie min 5 teraz? Ten zawodnik to fenomen przy swoich warunkach i chyba warto w niego inwestować jak koledzy to zrobili tydzien temu.
Veszprem -3,5ht@1,85
Jak zwykle Veszprem troche pomęczyłsie na wyjezdzie zwlaszcza.w.pierwszej połowie ale dzisiaj nie powinno być uproś i powinna tutaj byc sieczka,jednak wole zagrać do połowy bo nikt tutaj nie zechce raczej nerwowki mieć w drugiej części. Powinien byc tutaj pogrom bo to jednak jest przepaść i tylko od litosci gospodarzy bedzie zalezec wymiar kary.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Szeged
Wisła Płock
Typ-H 0-5.5 na 2
Kurs-1.75
Dzisiaj spotkanie rewanżowe,Płock po porażce u siebie 2 bramkami stanie przed mega wyzwaniem żeby to odrobić w rewanżu.Według mojej oceny szans na awans nie mają ale nie uważam żeby zostali rozbici aż 6 bramkami,gospodarze bedą kontrolowac mecz i wygrają max 3 bramkami,poza tym jak pamiętam to Wisła na wyjazdach spisuje się całkiem dobrze i pewnie dzisiaj powalczą.
A dla podbicia ako można dołożyć wygraną Flensburga po kursie 1.25,powinni to wygrać choć nie wiem czy wysoko czy tak 2-3 bramkami,ja nie dokładam tylko dlatego że nie gram tak niskich kursów wogóle,nawet tych bankowych,taka zasada.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


PSG - Vive



Vive jedzie do Paryża z 10 bramkami zaliczki i wydaje się, że nie mogą tego zepsuć. Też jestem zdania, że uda im się awansować, ale nie będzie to dla nich łatwe spotkanie. Zapowiedzi są, że nie będą się bronić i tak dalej, ale to każdemu zawodnikowi siedzi w głowie, że mogą przegrać, ale nie więcej niż 9-oma. Paryżanie mają naprawdę dużą przewagę, jeśli chodzi o personalia. Karabatić, Hansen, Gensheimer, Remili, Sagosen, Abalo czy inni i choć uważam, że też mamy niezły skład, to brakuje nam gwiazd światowego formatu. Oczywiście, nazwiska nie grają, ale są to takie indywidualności, które w każdej chwili mogą pociągnąć zespół. Na pewno w Paryżu jeszcze wierzą w awans i od początku będą chcieli narzucić swoje tempo gry, kibice zrobią piekło i będzie to bardzo trudny mecz dla Kielczan. Spodziewam się, mimo wszystko, awansu Vive, lecz sądzę, że w dniu dzisiejszym będzie to znaczna porażka.



PSG -6,5 @ 1,70 | Pinn ✅



PSG -3,5 HT @ 1,90 | Sportingbull ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Kursy od: Fortuna

Panie i Panowie jutro wielki turniej Final Four, a tu jeszcze niema żadnego posta?!
Czy Vive po raz kolejny sprawi sensację i wygra Ligę Mistrzów?. Niema rzeczy niemożliwych, zatem zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów. ​
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Barcelona - Var.Skopje - Barcelona powyżej 30,5 bramek, kurs 1,72 (fortuna)  

Barcelona główny faworyt do wygrania ligi mistrzów zmierzy się moim zdaniem z najsłabszym z 4 drużyn obecnych na turnieju finałowym. W tym meczu będzie zdecydowanym faworytem co zresztą oddają kursy na nich w granicach tylko 1,2 dlatego ja idę tutaj w bramki biorąc pod uwagę ile Barcelona ich zdobywa. Rzadko kiedy schodzą poniżej tych 31 bramek a tutaj na pewno będą chcieli pokazać swoją dominacje i rozstrzygnąć mecz zdecydowanie na swoją korzyść. Kolejnym powodem który skłonił mnie w stronę bramek dla Barcelony jest ogólnie przeciętna gra defensywna Vardaru i strata zazwyczaj dużej ilości goli, średnio 28 przy Barcelonie zdobywającej średnio 35 goli. Oczywiście to jest jeden z najważniejszych meczów w sezonie i trochę inne będzie podejście zespołów i motywacja, ale biorąc pod uwagę świetną grę w ofensywie Barcelony to linia nie jest jakoś wysoko zawieszona a kurs moim zdaniem przyzwoity 
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Barcelona takie samo dno jak Barcelona w piłkę nożną...  Pierwsza część dla nich ale jak trzeba pokazać charakter to brak tego instynktu skoro każdy ma wysokie mniemanie o własnych umiejętnościach...  
Jutro Vive i Veszprem win... 
 
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
cytat z dnia 1 czerwca 2019 21:18 przez luken7Barcelona takie samo dno jak Barcelona w piłkę nożną...  Pierwsza część dla nich ale jak trzeba pokazać charakter to brak tego instynktu skoro każdy ma wysokie mniemanie o własnych umiejętnościach...  
Jutro Vive i Veszprem win... 
Takiej żenującej przegranej nawet trudno skomentować. Mając wszystko pod kontrolą i bardzo bezpieczny wynik tak dać się ośmieszyć będąc zdecydowanym faworytem. Nie sądziłem, że tak bardzo można się upodobnić w różnych dyscyplinach pod taką samą nazwą drużyny w kwestiach frajerstwa. Ostatnie 15 minut w bramkach 2-10. Brawa dla Vardaru za walkę do końca bo po pierwszej połowie, myślałem już że mecz jest rozstrzygnięty i nie będą się spinać za bardzo 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom