>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
5 minut i trzy bramki, jak tu nie kochać A-League :angel:
Jeszcze jedna może paść, bo Jets już nie ma nic do stracenia. Niech się honorowo zaczną żegnać...
edit
Ooo Panie tak szybko ???? 4-1 ????
edit
Smutny koniec ligi dla bądź, co bądź wicemistrza poprzedniego sezonu zasadniczego. Brak PO to mega porażka, dał o sobie znać przespany okres transferowy.
live
80 min. to co? 5-1, czy 4-2? ???? Za drobniaki over 5,5 po @ 2,20. ⛔
Edit
Eee zostało po staremu czyli ft 4-1, wrzucę tutaj jeszcze skrót :
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-wellington-phoenix-v-newcastle-jets-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
W sumie jak Jetsi przegrali to City ma już PO... pozostaje grać win gospodarzy - WSW wygra - @2,55 - 1j. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W sumie jak Jetsi przegrali to City ma już PO... pozostaje grać win gospodarzy - WSW wygra - @2,55 - 1j.
A ja remis za drobne po @ 3,20 ⛔, nic się nie dzieje... Przynajmniej na razie ????
edit nic się nie działo oprócz... karnego, Riera i 1-0. No nic, może jednak x jeszcze wejdzie. Mamy drugie 45 min. A jak nie, to tragedii nie ma, majekx wygra i też będzie ok ????
edit
ft 3-0 wyszło na majekxa, graty kolego ???? Gospodarze chociaż chcieli, goście no coments...
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Są składy na dzisiejszy hit ???? Keogh na ławce. Przyznam ze kurs na V oscylujący koło 4 mnie kusi i spróbuje za drobne.
Do tego gole V over 1,5 jak tylko pojawi się live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Są składy na dzisiejszy hit ???? Keogh na ławce. Przyznam ze kurs na V oscylujący koło 4 mnie kusi i spróbuje za drobne.
Do tego gole V over 1,5 jak tylko pojawi się live.
Ja tam mam x ht po @ 1,80 ⛔, no nie wiem, coś czutki do live nie mam, więc nie polecam ????
edit
No właśnie ???? 0-1 dla Victory, timing mistrzowski ????
edit
No i ht 0-1, przynajmniej bramka Vikinga była ładna. Glory 2 setki spierdo....o. Niestety drobniaki dziś poszłyyy... Notabene gdzie te czasy, że na australijskim stole wirowały monety, ba dukaty nawet. AD 2019 miedziak to już hoho...
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, co jutro z Adelaida? Wygrana praktycznie zapewnia im udział w playoffach no ale ostatnia ta seria pięć meczów bez wygranej może trochę martwić. Wyjazd do ostatniej w lidze drużyny i w sumie gdzie nie wygrać jak tam.
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Panowie, co jutro z Adelaida? Wygrana praktycznie zapewnia im udział w playoffach no ale ostatnia ta seria pięć meczów bez wygranej może trochę martwić. Wyjazd do ostatniej w lidze drużyny i w sumie gdzie nie wygrać jak tam.
mecz śliski...
1. Adelaide
2. Adelaide niby silniejsza
3. Adelaida gra undery
4. CCM na fali
5. CCM gra u siebie
6. Ostatnio CCM dużo strzela
7. Wygrana Adelaidy zapewni im PO
sam nie wiem jak do tego meczu podejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie, co jutro z Adelaida? Wygrana praktycznie zapewnia im udział w playoffach no ale ostatnia ta seria pięć meczów bez wygranej może trochę martwić. Wyjazd do ostatniej w lidze drużyny i w sumie gdzie nie wygrać jak tam.
Redsi to ostatnio syf malaria, ale Rozbitkowie nie lepsi. Niech ich wygrana z Jets nikogo nie zmyli, bo to dalej jest jedna wielka kicha, no i farta mieli mnóstwo. Chyba na live go zostawię ???? a no i over takoż prawdopodobny, bo gospodarze niczego już nie bronią, ruszą do przodu, a nawet patałachy z Adelaidy mogą to wykorzystać.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Perth live
Ostatnie podejście dziś, 1x przy stanie 0-1 po @ 1,83 za drobne i dnb po @ 2,90 symbolicznie dla lepszego oglądanie. W 2 poł. Glory trochę ruszyło tylko skuteczność zawodzi. Może wyrównają, a kto wie, czy nie lepiej ????
edit
Wchodzi Keogh, comeone Glory!!!
edit2
Ja cie nie mogę, Victory 4 strzały i 2 bramki ???? (w tym karny), Glory sytuacji sporo, ale chyba wczoraj &quot;pochlali&quot;, bo nic nie wchodzi... Tak jak mi dziś ???? Not my day... Tak się gra jak kolega poniżej, ode mnie graty pescarabajo!
edit3
Za ch... nie chcieli gospodarze dziś strzelić ???? ft 0-2. ⛔ Tragedia dzisiaj, jedyne pocieszenie, że to drobniaki były. Pozostaje przeprosić za kierunki, co niniejszym czynię...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dobra dwa gole V siadły. Nastepny gol
Perth - 2.10. Niech idzie ????
ft 0-2 oni za nic nie chcieli strzelić choćby jednej bramki. No za żadne skarby ???? Dziś spaliłbym się ze wstydu za swoje &quot;wyczyny&quot;, gdyby nie to, że przeputałem na szczęście tylko drobniaki. Do jutra...
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
ft 0-2 oni za nic nie chcieli strzelić choćby jednej bramki. No za żadne skarby ???? Dziś spaliłbym się ze wstydu za swoje &quot;wyczyny&quot;, gdyby nie to, że przeputałem na szczęście tylko drobniaki. Do jutra...
No szkoda ???? liczyłem ze z jedną ukłują ????
 
drif 4,6K

drif

Użytkownik
Aloha Panowie!
Po dosc dlugiej przerwie czas podreperowac swoje konto. Dzisiejszy mecz wydaje sie byc idealny. Bez wiekszych analiz i zbednego zastanawiania sie nad stanem rzeczy. Dzis jade plasko po statystykach ktore mowia jedno &quot;LAMAK&quot; ????
A wiec na ostatnich 12 spotkan od 2016 az 6 razy uwaga haha 6 razy chlopaki wykrecali lamaki. Co tu sie dzis zastanawiac lepiej stracic miedziaki niz potem pisac a nie mowilem etc.
Druga sprawa. Niewiadomo gdzie i w jakim kiedunku pojdzie ten mecz bo na tym etapie moze wydarzyc sie naprawde wszystko. Wiec poza lamakiem kilka typow pod zabespieczenia
Dokladny wynik 0-0 Wiem,wiem ale w A-league w tym sezonie byly tylko 4 takie wyniki a w trzech z nich uczestniczyla Adelaide. Miedzy nimi jedyny w 2009.
Remis 3-3 jedyny jak narazie w tym sezonie.
Kazdy inny remis wyzszy niz 3-3 nie bylo jeszcze a rusz sie uda ;)
Overy bramkowe. No bo czego oni maja niby bronic.

Stan A-League +3.25j
Central Coast Mariners???? v Adelaide United ????
HT-FT CCM/Adelaide @ 22 - 0.25/10 ⛔
HT-FT Adelaide/CCM @ 42 - 0.25/10 ⛔
Total Goals Over 4.5 @ 4.4 - 0.25/10 ⛔
Total Goals Over 5.5 @ 9 - 0.25/10 ⛔
First Half Over 1.5 @ 2.4 - 1.5/10 ⛔
First Half Over 2.5 @ 6 -1/10 ⛔
Correct Score 0-0 @ 23 - 0.5/10 ⛔

Correct Score 3-3 @ 60 - 0.20/10 ⛔
Correct Score Any Other Draw @ 401 - 0.05/10 ⛔ Total ⛔ -4.25 :cholerniezly:
Powodzenia!

Stan A-League -1j
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
D 1K

damian_rs

Użytkownik
witam, wszystkich serdecznie. Mam nadzieje ze wszyscy sie wyspali. Ja probuje na mecz CCM - Adeleide taki oto mix (jeden RR juz byl wykonany). Stawka nie za duza. Dalem kupon po to aby sie lepiej ogladalo Pozdrawiam ????
Edit
jest juz 70 min spotkania i musze stwierdzic ze nic z tego nie bedzie :angryyy:
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Gosford
Ja pobrałem za drobne remis ht po @ ⛔1,85. GL!
Edit
Do 35 min. nic nie zapowiadało, że coś tu się wydarzy. I z tzw. d..y strzał zza 16 Isaiasa i 0-1. Ciężko to oglądać, Kopanina, niski pressing ???? podania obrońców do siebie itd. ale wynik dla Reds. A ja podtrzymuję &quot;formę&quot; jak widać.
Edit
Ht 0-1, zobaczę co w drugiej, może będzie lepszy mecz? ????
Co Goodwin 100 zjebal.... To tylko on wie.
65 min. kopanina, od czasu do czasu jeszcze dziwny gwizdek Amsa (rudego kut....) lub zastępcy na linii i taki mamy obraz meczu...
Edit
Na dodatek Caracan ???? dostał czerwo, Kurt Ams robi swoje, choć faul był... Rozbitkowie w 10. A chodziło mi czerwo w meczu po głowie, bo rudy sędziuje...
Edit
FT 0-1, uff co za ulga, że już koniec ???? Oba zespoły pokazały się z jak najgorszej strony, a w tabeli dzieli je przepaść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tak, jasne. Pograsz troche to sie przekonasz jaka to zyla zlota ????
Potwierdzam ????
Ja wszystkie podejścia live potopiłem. A oglądałem każdy mecz ???? Dziś żałuję, że nie dałem czerwa w meczu i underu, remis ht logiczny się wydawał. A tu jeden strzał w światło i gol. Potem zaś nic (oprócz 100 - ki Goodwina). Życie... Wczorajsze przygody podobnie ???? Glory się spinało, a Victory strzelało. W Wellington się rozstrzelali, a końcówka zonk. Żaden typ nie był &quot;na pałę&quot;, a tak to po wynikach wygląda. Szczęście, że to za drobniaki było. A pre zagrany za miedziaka over w Brisbane i bez problemu ???? No taka liga Panowie. Naście lat ją oglądam ???? choć po dzisiejszym spotkaniu to mi się odechciewa ???? Sie ma...
Redsi to ostatnio syf malaria, ale Rozbitkowie nie lepsi. Niech ich wygrana z Jets nikogo nie zmyli, bo to dalej jest jedna wielka kicha, no i farta mieli mnóstwo. Chyba na live go zostawię ???? a no i over takoż prawdopodobny, bo gospodarze niczego już nie bronią, ruszą do przodu, a nawet patałachy z Adelaidy mogą to wykorzystać.
No i był dziś syf, malaria... Patałachy wykorzystały, ale na over to szans nie było... Poniżej skróty &quot;bramkowe&quot; zakończonej rundy.
https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-23-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Do góry Bottom