>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Miami - 19.03-30.03.2019

Status
Zamknięty.
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
V.Williams-Halep 2 ✅

Wydaje mi sie to dobrym pomyslem, wiec popieram. Halep co prawda miala problemy z kolanem w 1 secie, ale wygrala dwa koljen sety na dystansie po naprawde niezlym meczu, bo Hercog zagral pewnie jeden z lepszych meczow w swojej karierze. Halep nie poszlo zbytnio w Indian Wells, wiec gra o lepszy wynik, a gdy naprzeciwko staje jedn z siostr Williams to na pewno kazdy chailby wygrac. Panie spotakly sie na Australian Open i prekonywujaco wygrala Halep. Moze bedzie inny mecz, ale jednak w tym zestawieniu nie stawialbym na 39-letnai Amerykanke.
Z gory przepraszam za ktotkie i bardzo ogolne analizy, ale ostatnie 2-3 tygodnie to moje prywatne zycie okupuje zupelnie inne zajecie i wiekszosc wpisow jest na zasadzie dedukcji, aczkolwiek mecz Halep akurat widzialem, wiec ide w to czego oczy doswiadczyly.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Zgadzam sie z opiniani ze Hsieh moze wygrac z Karolina i sam postawiłem na nia za dosc gruba kwote.Nastepnym meczem który postawilem byl mecz Hsieh/,Strycova vs Mertens/Sabalenka.Tutaj ponownie postawiłem na Mertens z Sabalenka.Stabilniejszy serwis mocniejsze uderzenia dobra gra kątowa duzo rzeczu przemawia za nimi.Poza tym jesli Hsieh wygra i bedzie wiedziala ze gra przeciwko Andresscu to nie dam sobie glowy uciac ze bedzie chciala wygrać za wszelka cene.Ja postawilem za 2.16 w Fortunie.Ostatni mecz dałem Maria z ta czeszka.Maria niezle uderza z forehandu i niezle operuje tym rotowanym slajsowanym bachhandem.Wierze ze jesli potrafila wygrac z Stephens to moze sie pokusic o wygrana z mloda Czeszka.Kursik az 3.95.Moze sie uda wygrać cos.Pozdrawiam i zycze wysokich kursow ???? .
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Hsieh/Strycowa - Mertens/Sabalenka 2 ✅
Hsieh 2:15 w nogach. Oczywiście będzie suitable rest, ale to i tak ma znaczenie. Poza tym ich gra jakoś swietnie nie wyglądała w dniu wczorajszym ze słabymi rywalkami. Mertens i Sabalenka na fali, wygrana w IW i tutaj pewny start. Obie wciągają nosem rywalki, jeśli chodzi o grę z końcowej linii, a także siłą. Powinno być gładko
 
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Kvitova-Barty 2 ✅
Kvitova-Barty +3,5 gema &lt;opcjonalnie&gt;
Poszedlbym tu w strone Ashleigh Barty. Australijka bardzo dobrze grala juz w Indian Wells, a tam wszystko rozstrzygnelo sie na dobra sprawe w trojce Andreescu-Kerber-Svitolina i to te zawodniczki stoczyly miedzy soba najwieksze boje w drodze po koncowy triumf. Barty przegrala w 3 setach ze Svitolina w jeszcze dosc wczesnym etapie turnieju, ale byl to bardzo wyrownany mecz, wiec zakladam ze tutaj moze byc jeszcze lepiej.
Kvitova i Barty spotkaly sie dwukrotnie w tym roku i dwa razy gora byla Czeszka. Raz w Sydney, gdzie zadecydowal o wszytskim tie-break w ostatnim decydujacym secie i pozniej Kvitova pokonala Barty na samym Australian Open dosc zdecydowanie, ale wtedy Kvitova naprawde byla w duzej formie i grala o zwyciestwo turniejowe.
Nie da sie jednak grac na bardzo wysokich obrotach przez caly rok. Kvitova trzyma poziom, ale Barty gra co raz lepiej z kolei i mysle, ze Czeszka moze sie na tym meczu sparzyc, a tez Indian Wells ani Miami nigdy nie byly jakos wyjatkowo laskawe dla Kvitovej i nigdy nie wyszla dalej niz poza cwiercfinal w zadnym z tych turniejow, dlatego dalbym wiec tutaj szanse na zwyciestwo Barty.
Mozna oczywiscie powiedziec, ze Kvitova gra by zostac nowym numerem 1 kobiecego tenisa, ale tu wszystko zweryfikuje kort i same checi to zbyt malo. Barty tez bedzie dazyc do pokonania Kvitovej po dwoch tegorocznych porazkach, a sama Australijka wydaje sie tu najtrudniejsza obecnie przeszkoda z ktora w tym turnieju spotyka sie Kvitova. Wydaje mi sie, ze jest to typ, gdzie mozna sprobowac zagrac przeciwko faworytce na papierze jaka jest tenisistka z Czech.
Ewentualnie niezla opcja wydaje mi sie rowniez Barty z handicapem gemowym +3,5 gema, bo przy kursie [email protected], gdy mialyby decydowac detale to jest to naprawde dobry zapas gemowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
D 219

dolgo

Użytkownik
witam, czy ktos moze napisac dlaczego wczoraj kreczowala Bianca Andrescu?? Nabawila sie jakiejs kontuzji czy to jakies zmeczenie organizmu???
 
jozzy22 560K

jozzy22

Użytkownik
witam, czy ktos moze napisac dlaczego wczoraj kreczowala Bianca Andrescu?? Nabawila sie jakiejs kontuzji czy to jakies zmeczenie organizmu???
Nie ogladalem ale ona w meczu finałowym z Kerber nabawił się już kontuzji tak więc to była kwestia czasu kiedy się poglebi
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Hsieh @1,93⛔ fortuna
4:0 w 3 secie i 5:7????
Ponownie stawiam na Hsieh bo utrzymuje dobra forme a rywalka ze swoim stylem gry lezy Tajce. Kontaveit stawia na sile w swojej grze i mocne podanie. Podobnie jak Kvitova, Osaka czy Sabalenka. Jednak bardzo rzadko potrafi utrzymac wysoki procent skutecznosci w calym secie czy tez meczu. O stylu Hsieh i specyficznej grze bylo pisane. Sadze ze Anett po nieudanych zagraniach i niemocy nie wytrzyma emocjonalnie tego pojedynku co juz wielokrotnie mialo miejsce w jej wykonaniu. Hsieh lubi grac z rywalkami mocno bijacymi bo moze wykorzystac sile zagran. Tez nie musi prowadzic i dominowac w wymianach.
Edit.
Kontaveit u66% 1 serwisu @1,82✅ fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Hsieh/Strycowa - Mertens/Sabalenka 2 @ 2,08
Hsieh 2:15 w nogach. Oczywiście będzie suitable rest, ale to i tak ma znaczenie. Poza tym ich gra jakoś swietnie nie wyglądała w dniu wczorajszym ze słabymi rywalkami. Mertens i Sabalenka na fali, wygrana w IW i tutaj pewny start. Obie wciągają nosem rywalki, jeśli chodzi o grę z końcowej linii, a także siłą. Powinno być gładko
Mała aktualizacja. Mecz został przeniesiony na dzisiejszą noc. Warto zagrać już teraz, gdyż po meczu singlowym kursy spadną, zwłaszcza gdyby znów zagrała ponad 2 godziny, a jest to możliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
domek33 333

domek33

Użytkownik
Witam, wczoraj lekki niedosyt bo typ 2:0 dla Kontaveit przez.Andreescu zaprzepaszczony a czysty win pograny z kreczem = zwrot..
Dzisiaj moje typy to
Hsieh ⛔

Obie zawodniczki bardzo dobre na returnie I bardzo rozrzucajace po korcie. Wedlug mnie Hsieh lepsza kondycyjnie a wymiany beda dlugie wiec licze ze tego jednego seta z dwocu uda sie jej wygrac a trzeci to bedzie formalnosc tak jak wczoraj z Wozniacki.
@Barty +1.5 seta ✅
Daje jej szanse poniewaz odprawila latwo Jastremska 2:0, rowniez bardzo dobrze grajaca Bertens dlatego uwazam ze moze Barty tutaj powalczyv
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Witam. Wracam ponownie do zabawy i typowania... miejmy nadzieje, skutecznego ;) ✅
edit// cytując klasyka &quot;Kontaveit, jak ty mnie zaimponowałaś w tej chwili&quot; ;) ciężko, ciężko ale pięknie odwróciła losy trzeciego seta, brawo ????
Krótko bo mecz lada moment. Hsieh - Kontaveit. 2. 1.86 Etoto. ✅
Idę w kierunku Estonki którą grałem również w meczu z Andreescu, lecz tam niestety skończyło się kreczem. Nie oglądałem żadnej z Pań i typ raczej na czuja aczkolwiek wydaje mi się, że Estonka ma po prostu więcej argumentów. Obie w niezłej formie aczkolwiek te zwycięstwa Hsieh nad Osaką czy Woźniacką jakoś do mnie nie przemawiają, gdyż obydwie nie były wydaje mi się w najwyższej formie. Niewygodny styl i dobre poruszanie się po korcie to jak dla mnie będzie zbyt mało aby pokonać Kontaveit, która ma lepszy serwis i ogólnie mocniejszą rękę i uderzenie. Jeśli tylko będzie trafiać, a mam nadzieję, że tak będzie to jestem spokojny gdyż już raz się ze sobą mierzyły. Co prawda odległe czasy ale jednak i mam nadzieję, dziś to potwierdzi. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Petra więcej asow @2.22 fortuna ✅

Obie dysponują dobrym serwisem, ale tutaj moim zdaniem fortuna się jebla lekko z tym kursem. Raz ze serwis Petry i ogólnie leworęcznych tenisistów/tek na zewnątrz to jest masakra, a Petra ma fenomenalnie dopracowany ten element. Barty umie serwować, ale Petra ma dobry zasięg i wątpię że przebije, ale generalnie rakieta zalapie piłkę. Petra z drugiej strony ma też większą moc serwisu + rzadko kiedy przegrywa w tej statystyce, a dla odmiany jej drabiny rzuca z reguły zawodniczki które przyzwoicie serwują. Barry z 2 asami w 3setowxe raczej będzie miała problem.
Btw: ktoś mi wytłumaczy co fortuna rozumie przez % skuteczności 1 serwisu - bo ja to rozumiem, że jest to % pkt wygrywanych po trafieniu 1 serwem, ale nie chcę się przejechać że to traktowane jest jako % trafienia 1 podaniem, bo z reguły to jest podawane bardziej w procencie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Barty - Kvitova o20,5 @1,7✅ fortuna
Obie Panie w dobrej formie i ciezko wskazac faworytke tego spotkania. O wygranej dzis zadecyduje dyspozycja dnia. Obie dysponuja mocnym podaniem. Graja agresywnie z glebi korty. Czesto tez lubia wedrowac do siatki i skracac akcje. Dwa bardzo podobne stylez tym ze Czeszka gra lewa reka. Mecz zapowiada sie bardzo ciekawie i najsensowniejszym rozwiazaniem bedzie over gemowy bo trzy sety lub jeden z tb bardzo mozliwy.
Alternatywnie
Barty u57,5% 1 serwisu @1,9⛔ fortuna
W Miami srednia nieduzo powyzej 50 procent. Z Kvitova bedzie musiala ryzykowac podaniem co bedzie pewnie skutkowac nietrafianiem pierwszym serwisem.
Btw: ktoś mi wytłumaczy co fortuna rozumie przez % skuteczności 1 serwisu - bo ja to rozumiem, że jest to % pkt wygrywanych po trafieniu 1 serwem, ale nie chcę się przejechać że to traktowane jest jako % trafienia 1 podaniem, bo z reguły to jest podawane bardziej w procencie.
Jest to procent trafionego pierwszego serwisu nie wygranych pkt.
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Pliskova @1,81✅ fortuna
6:3 6:4
Stawiam na starsza i bardziej doswiadczona Czeszke. Marketa to zapewne przyszla gwiazda tenisa i za kilka lat scisla czolowka. Jednak obecnie nie potrafi utrzymac pewnego poziomu przez dluzszy czas. Jej styl jak kilku innych czeszek to nawalanka praktycznie z kazdej pozycji. Taka mlodsza wersja Kvitovej. Tez lewa reka i dobre podanie. Czesto jednak brakuje jej kontroli uderzen a jak nie wejdzie kilka zagran to gra chaotycznie. Pliskova zadko pokazuje emocje na korcie. Bardziej spokojna i cierpliwa w wymianach. Co prawda patrzac ba poprzednie mecze to wieksze wrazenie robi Vondrusova ktora nie stracila seta. Jednak jak sie popatrzy z kim grala to juz tak nie dziwi. Bo w pierwszej rundzie dostala Strycova ktora nie jest w wybitnej formie. Pozniej czajnik Ostapenko ktora szuka formy od dwoch lat. Pozniej Mertens ktora po wygraniu Dohy strasznie męczy. I ostatnio Marie. Pliskova teznie miala zawodniczek z topu ale takie mecze w ktorych odwraca sie losy daja duzo mentalnie. Oczywiscie to nie bedzie latwy mecz dla Karoliny bo mloda bedzie chciala sie pokazac z jak najlepszej strony jednak licze ze zmiana warty w czeskim tenisie nie nadejdzie tej nocy.
Za drobne
Pliskova o64,5% 1 serwisu @1,8✅ fortuna 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Ka.Pliskova-Halep 2 ⛔

Halep gra lepiej niz w Indian Wells, poza tym Rumunce akurat brakuje trofeum z Miami, wiec jest szanasa o nie zawalczyc. raz byla bllisko bodajze 3 sezony temu, ale wtedy zatrzymala ja Konta, ktora zgarnela pozniej tytul. Halep mnie przekonala swoja gra w meczu z Venus Williams, bo tam wyszla od poczatku do konca na pekenj koncentracji. Wczoraj troche dziwny mecz, bo Halep przegrywala 1-5 w 2-im secie z Qiang Wang, a wygrala ostatneczie 7-5 i zamknela mecz w dwoch setach. Tenisistka jest bardziej wszechstronna niz Pliskova, forma idzie w gore, wiec uwazam, ze Rumunka znajdzie sie w finalowej batalii i da sobie szansa by zawalczyc o tytul.
Analiza typowa pod gre Halep, ale widzialem tu praktycznie 3 mecze Simony i jej gra naprawde dobrze. Jesli trzeba to Halep gra sotroznie i napoedza punkt, a smykalke do niesamowitych zagran ma od zawsze.
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Pliskova - Barty o89,5 minut @2,11✅ fortuna
102 minuty. I Barty mecz ogarnęła czyli oba typy by weszly. Zasłużona wygrana w turnieju. Piekna seria na koniec.????:bow:
Final turnieju w Miami. Pierwsza mysl na ten final to bylo grac australijke. Jednak Pliskova to zawodniczka ktora potrafi sie meczyc ze slabszymi zawodniczkami a na te topowe mocno sie spinac i grac dobrze. Barty od poczatku sezonu trzyma wysoki poziom. Jezeli juz przegrywa to z zawodniczkami ze scislej czolowki typu Kvitova, Kerber czy Svitolina. Widac ze mantalnie dorosla do gry w turze seniorskim. Do tego sezonu opuszczanie kontynentu australijskiego bylo dla niej trauma i odbijalo sie na wynikach. Jest o tym fajny dokument ktory polecam. W jej grze praktycznie wszystko funkcjonuje. Serwis na dobrym poziomie. Agresja i precyzja w uderzeniach tez jest. Przy siatce odnajduje sie bez problemu jako czolowa deblistka. Pliskova rozkreca sie z meczu na mecz. Dlatego obawiam sie ze moze wejsc jeszcze na wyzszy poziom serwisowy i wtedy moze byc ciezko o wygrana Barty. Dlatego decyduje sie na over minutowy. Linia nie za wysoka. Przy trzech setach wchodzi bez problemu. Ja licze na to ze nawet przy dwoch wyrownanych partiach panie spędzą na korcie minumum 1,5 h. Barty z Kontaveit grala 77 minut. Tak samo Pliskova z Halep a gemow nie bylo za duzo. Jest tez szansa na set z tb a to juz ok 50-60 minut. Po takim kursie uwazam to za dobry bet na final nawet za wieksza stawke.

Edit/ dla porownania w 1xbet jest linia 100,5 minut po kursie 1,85
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom