>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27. kolejka LOTTO Ekstraklasy (29.03-31.03.2019)

Status
Zamknięty.
marti55 4,9K

marti55

BOSS
Wisła- Legia 1X .
Oglądam regularnie grę Wisły i Legii. Wisła w końcu zaczęła stwarzać sobie okazje strzeleckie, a Legia dalej męczy bułę i śmiem twierdzić, że gdyby nie pomoc sędziów nie byłoby tych zwycięstw w ostatnich kolejkach. Kto wie czy nie będzie jakiegoś układu, aby Wisła dostała się do grupy mistrzowskiej co z marketingowego pkt widzenia byłoby strzałem w &quot;10&quot; dla Wisły. Grając w grupie mistrzowskiej można się &quot;rozliczyć&quot; i oddać Legii pkt.
Podsumowując: na dzień dzisiejszy Wisła wygląda lepiej..Co będzie po przerwie reprezentacyjnej- nie wiem.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
I to jest właśnie cała Wisła. Nie ważne jak gra Legia i Wisła. Rok temu było podobnie, Wojskowi byli bez formy, jechali do Krakowa na rywalizację z dobrze pkt Wisłą, grającą fajną piłkę i przegrywali z Legią. Nie wiem jak będzie tym razem, ale Wisła nie potrafi grać z Legią w Krakowie.
 
P 0

pkpmlody

Użytkownik
Miedź Legnica- Zagłębie Sosnowiec 2
Ostatnia szansa na jakiekolwiek nadzieje o utrzymaniu siew lidze. ( jeżeli takie jeszcze są w głowach piłkarzy z Sosnowca)
Zagłębie w ostatnich meczach gra z nożem na gardle i w miarę im to wychodzi, jedynie czego im brakuje to szczęście. Stwarzają sobie dużo sytuacji tylko brakuje przypieczętowania bramkami. Dosyć często obijaja słupki i poprzeczki.
Mam nadzieję że w tym meczu los się do nich w końcu uśmiechnie i wygrają.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Wisła - Legia, Legia wygra dowolną połowę, kurs 1.49 fortuna
Legia nie może sobie pozwolić na stratę punktów, bo może mieć to kluczowe znaczenie w kontekście walki o mistrzostwo. Mecz z Wisłą jest idealną szansą na odskoczenie Lechii i/lub Piastowi, które grają bezpośredni pojedynek i ekipa z Warszawy liczy tam na remis.
Dyspozycja Legii w ostatnich meczach jest coraz lepsza, nawet jak grają trudny mecz, to są w stanie wcisnąć 1-0 i utrzymać do końca. W przypadku Wisły trudno cokolwiek powiedzieć, mogą zagrać bardzo dobry mecz, a mogą zupełnie go zawalić i zagwarantować gościom łatwe 3 punkty. Proponowany typ nie wyklucza się z żadnym scenariuszem - Wisła może wygrać 4-1, a typ i tak ma prawo wejść.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok typ Pogoń Szczecin kurs 2.00 Fortuna
Tutaj oba zespoły myślą na pewno w tym sezonie o Europejskich Pucharach, ponieważ o Mistrzostwie już będzie ciężko, ale nadal mają szanse. Pogoń gra bardzo dobrze na swoim obiekcie od dwudziestego pierwszego września do dwudziestego grudnia wszystkie mecze zostały przez Szczecinian wygrane. Są aktualnie zaraz za Piastem i Lechia najlepsza drużyną jeśli chodzi o mecze na swoim stadionie. Jagiellonia także dobrze spisuję się w meczach wyjazdowych. Ireneusz Mamrot już chodziły plotki że po ostatnich wynikach może być zwolniony, ale widać że sporo dał na pewno wygrany Puchar Polski i awans do kolejnej rundy. W lidze nie idzie im najlepiej i nie liczył bym tutaj na przełamanie z dobrą grającą Pogonią Szczecin. Według mnie Pogoń jest w tym momencie w naprawdę dobrej dyspozycji i ja tutaj idę w ich stronę. Wydawało by się że Jagiellonia powinna ruszyć bo tak owocnych transferach od Wisły Kraków, ale widać, że na jesień drużyna znacznie lepiej się prezentowała. Pogoń już któryś sezon z rzędu gra naprawdę stabilną piłkę i myślę ,że zasługują na Puchary chodz jak wiadomo widzę tam mój zespół z Gliwic. Spodziewam się wyrównanego meczu z lekkim wskazaniem na Pogoń. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Pamiętajcie że Legia bez Cafu, Nagy kontuzja nie zagra, Vesovic uraz i nie wiadomo czy zagra, Kucharczyk trenował indywidualnie z Majeckim. Legia ma swoje problemy.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Wisła Płock - Zagłębie Lubin
Powyżej 2,5 bramki @ 1,88 Fortuna⛔

Zagłębie gra naprawdę dobrą ofensywę, pod względem liczby stwarzanych groźnych sytuacji bramkowych jest w ścisłej czołówce. Czasem jak we Wrocławiu czy w starciu z Arką po prostu nie jest stanie ich wykorzystać, ale jest to jedna z lepszych ofensyw w Ekstraklasie, więc te dwie bramki z jego strony są jak najbardziej realne. Ze strony Wisły trudno coś przewidzieć, ale grozi jej spadek i musi punktować a nie da się wygrywać bez goli, trzeba strzelić i to najlepiej więcej niż tylko jedną bramkę. Nafciarze muszą grać do przodu a wiadomo ich obrona do najskuteczniejszych w lidze nie należy. Razem daje to potencjał do bramkowego meczu.

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie wygra lub remis @ 1,92 Totalbet✅

W dwóch poprzednich wyjazdowych meczach Zagłębie poniosło porażki 2:1, ale równie dobrze w obu tych przypadkach mogło być 2:2, bo wysokiej jakości okazje do zdobycia drugiego gola były, lecz nie zostały wykorzystane, zresztą i tak jak w starciu z ostatniej kolejki z Lechią. Miedź ostatnio zdobyła parę bramek, kilka ligowych punktów i awansowała od półfinału Pucharu Polski ale nie sądzę aby wygrała już trzeci kolejny mecz w Legnicy. Zespół z Sosnowca pod względem formy ofensywnej jest lepszy niż Lech czy Płocka Wisła.

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Arka bez remisu @ 2,00 Pzbuk⛔

Mimo tego, że Arka w tym roku zdobyła tylko jeden punkt a Śląsk aż o osiem więcej to wbrew pozorom różnica poziomu nie jest aż tak duża. Wygrane gości to nawet bardziej zasługa ich rywali, którzy grali tak jakby nie chcieli wygrać, inaczej mówiąc wyniki lepsze niż gra i według mnie nie zasłużyli na te 50% wygranych spotkań. Gospodarze w kilku ze swoich przegranych nie byli daleko od punktów, potrafili nawet prowadzić lub być blisko wyrównania.
 
abcs 0

abcs

Użytkownik
Miedz - Zaglebie S. 2 @ 4.0
Miedz - Zaglebie S. over 2.5 @ 1.87

Spotkanie beniaminkow. Dobry kurs na Zaglebie, nawet powyzej 4.0 do zlapania. Mysle ze szanse Zaglenia sa tutaj wieksze niz wynika z kursu. Z latwoscia stwarzaja okazje i strzelaja duzo bramek (duzo tez traca). To moze byc pierwsze wyjazdowe zwyciestwo Zaglebia i jest to ich ostatnia szansa na pozostanie w lidze. Jesli nie wywioza 3 pkt, juz sie nie podniosa. Co do Miedzi to na pewno maja szanse na oddalenie sie od strefy spadkowej i beda chcieli to za wszelka cene wygrac.
Arka - Slask (Arka -1.5) @ 5.5

Cisnienie w Gdyni siegnelo zenitu, brak zwyciestwa od listopada, goracy stolek trenera. Sadze, ze jest spora szansa na przelamanie pomimo tego, ze wysoko oceniam prace Lavicki w Slasku to nie maja noza na gardle tak jak Arka, handicap -1.5 gola ma tutaj szanse.
Lechia - Piast X @ 3.30

Przyznam ze nie bardzo widze zwyciestwo Lechii, po dwoch slabych spotkaniach z Wisla Plock 1:1 i Zaglebiem S. 0:1, to nie jest faworyt. W meczu z Piastem trzeba bedzie zagrac duzo lepiej, sadze ze skonczy sie remisem. Lechia potraktuje przeciwnika z respektem, aby przedewszystkim nie przegrac.

bilans typow ekstraklasy
(trafione-nietrafione) / zysk / roi %
(1-2) / -105 / -35.0%
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Nie wiem ale wszystkie mecze w dwóch kolejkach wyglądają mega remisowo. Wchodzimy w decydujący moment sezonu zasadniczego. Trzy drużyny pewne udziału w top8, siedem kolejnych drużyn walczy o 5 miejsc i kolejne szczęść drużyn pewne udziału w dolnej grupie ale każdy jeszcze ma o co walczyć. Różnice w poszczególnych grupach minimalne.
Nawet Piast Gliwice już niby na wakacjach ale przy ewentualnej wygranej w Gdańsku może zbliżyć się do Lechii na 4 punkty i Trzeba będzie na rundę playoff zawracać piłkarzy z wakacji ???? strasznie wyrównane te mecze i nie chce mi się wierzyć, że ktokolwiek w dwóch najbliższych punktach zdobędzie 6 a może nawet 4.
Lechia - Piast, wiadomo, że Lechia mocniejsza ale Fornalik nie jest leszczem i mimo pewnej top8 powalczą.
Legia osłabiona bez Nagy, Vesovica i Cafu w Krakowie z Wisłą, której chyba nikt nie ogarnia. Raz super, ofensywie a raz słabo. Wiadomo kadrowo Legia mocniejsza ale bez tych piłkarzy może być ciężko a jednocześnie nie mogą sobie pozwolić tam na porażkę. Kompletnie nie zdziwi mnie remis.
I cała reszta meczów. Chyba dla jak za jakieś drobne puszczę 5z8 na remisy. Just like that.
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Korona Kielce - Lech Poznań, typ over 2,5 bramki @ 2,10 z fortuny ⛔
Kolejne spotkanie Nawałki tym razem w Kielcach. Drużyna gości nie imponuje formą na 6 meczów ligowych w tym roku tylko dwa zwycięstwa z Arką i Legią u siebie pozostałe mecze to porażki. Drużyna gra statycznie, bez pomysłu i na wyjeździe nie udało im się strzelić gola nie licząc meczu z Miedzią Legnica. Trener musi zacząć prowadzić drużynę do zwycięstwa inaczej jego praca w Poznaniu niebawem się zakończy. Co innego drużyna gospodarzy. Grają nieprzewidywanie w kratkę, potrafią zagrać dojrzały mecz z silną drużyną, a za tydzień przegrać z dołem tabeli. Kosakiewicz, Cebula i Żubrowski przedłużyli kontrakty i są gotowi do gry, Soriano ma problemy i wątpliwy jest jego występ, co jest ewidentnie osłabieniem drużyny gdyż Elia świetnie gra tyłem do bramki nadrabiając brak szybkości. Arveladze w formie, zagrał nawet 74 minuty w kadrze więc zyskał jeszcze więcej pewności siebie. Lech jest niewygodnym przeciwnikiem dla Korony więc ciężko tu jednoznacznie ocenić, która z drużyn okażę się lepsza. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że zarówno Korona jak i Lech nie imponują w obronie spodziewam się overowego wyniku.
Za drobne spróbuję jeszcze:
X @3,20 ✅
DW: 2:2 @13,00 ⛔
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Korona Kielce - Lech Poznań, typ over 2,5 bramki @ 2,10 z fortuny
Kolejne spotkanie Nawałki tym razem w Kielcach. Drużyna gości nie imponuje formą na 6 meczów ligowych w tym roku tylko dwa zwycięstwa z Arką i Legią u siebie pozostałe mecze to porażki. Drużyna gra statycznie, bez pomysłu i na wyjeździe nie udało im się strzelić gola nie licząc meczu z Miedzią Legnica. Trener musi zacząć prowadzić drużynę do zwycięstwa inaczej jego praca w Poznaniu niebawem się zakończy. Co innego drużyna gospodarzy. Grają nieprzewidywanie w kratkę, potrafią zagrać dojrzały mecz z silną drużyną, a za tydzień przegrać z dołem tabeli. Kosakiewicz, Cebula i Żubrowski przedłużyli kontrakty i są gotowi do gry, Soriano ma problemy i wątpliwy jest jego występ, co jest ewidentnie osłabieniem drużyny gdyż Elia świetnie gra tyłem do bramki nadrabiając brak szybkości. Arveladze w formie, zagrał nawet 74 minuty w kadrze więc zyskał jeszcze więcej pewności siebie. Lech jest niewygodnym przeciwnikiem dla Korony więc ciężko tu jednoznacznie ocenić, która z drużyn okażę się lepsza. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że zarówno Korona jak i Lech nie imponują w obronie spodziewam się overowego wyniku.
Za drobne spróbuję jeszcze:
X @3,20
DW: 2:2 @13,00
Jak najbardziej popieram typ i argumnetacje fortuna .
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Typ: over 2,5
Kurs: 2,1
fortuna
W piątek o 20:30 na stadionie Energa Gdańsk dojdzie do pojedynku na szczycie pomiędzy Lechią Gdańsk a Piastem Gliwice. Wydarzenie te zapowiadane jest jako mecz kolejki. Gospodarze są obecnie na pierwszym miejscu w tabeli z dorobkiem 53 punktów. Na swoim obiekcie nie przegrali jeszcze żadnego spotkania ligowego i maja bilans 9-4-0 oraz bramki 26:10. Bilans ich ostatnich sześciu spotkań to tylko jedna porażka z Zagłębiem Lubin 0:1 reszta spotkań ligowych bez przegranej (Pogoń szczecin 2-1, Korona Kielce 0-0, Wisła Kraków 1-0, Zagłębie Sosnowiec 1-0, Wisła Płock 1-1) oraz wygrana w Pucharze z Górnikiem Zabrze na wyjeździe. Najlepszymi strzelcami tej serii spotkań są Flavio Paixao i Serb Filip Mladenovic. Goście z Gliwic to najlepiej punktujący zespół na wiosnę. W tej rundzie wygrał już pięć spotkań (Lech Poznań 4-0, Arka Gdynia 2-1, Śląsk Wrocław 2-0, Górnik Zabrze 2-0, Miedź Legnica 2-1) i przegrał zaledwie raz z Pasami 1-2 zaraz na starcie rundy. W tabeli są na trzecim miejscu i do lidera z gdańska dzieli ich siedem oczek. Na wyjeździe grają różnie ich bilans to 4-4-5 i bramki 17-19 z tym ze dwa ostatnie wyjazdy zakończyły się kompletem oczek. Podopieczni trenera Waldemara Fornalika strzelili na wiosnę najwięcej bramek bo aż trzynaście a najlepszymi strzelcami tych trafień są: Hiszpan Jorge Felix, Piotr Parzyszek i zawodnik z Ekwadoru Joel Valencia wszyscy mają po trzy trafienia. Liczę w piątkowy wieczór na dobre widowisko z duża ilością bramek. Na koniec dodam że w ekipie gospodarzy zabraknie kontuzjowanych Rafała Wolskiego i Grzegorza Wojtkowiaka, niepewny gry jest natomiast Patryk Lipski w ekipie gości powinno obyć się bez większych osłabień.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 0:1
Zagłębie @2,90 Totolotek ✅
Zagłębie DNB @2,00 Totolotek ✅

Pierwsza kolejka po przerwie reprezentacyjnej to tradycyjnie jak wróżenie z fusów, ja jednak zasugeruję się ogólną formą na wiosnę i tu zdecydowanie lepiej prezentuje się ekipa gości, która w tej fazie sezonu ustępuje tylko Piastowi, który zdobył komplet punktów, zresztą straty punktów w meczach ze Śląskiem oraz Arką nie do końca można wytłumaczyć w czysto sportowy sposób, powiedzmy, że tak musiało być. Pozostałe trzy spotkania wygrane przez drużynę Zagłębia, natomiast Wisła z Płocka niespodziewany remis z liderem z Gdańska oraz wygrana z będącą na fali Cracovią, poza tym trzy porażki. Lubin walczy o top8, a Płock o utrzymanie. Patrząc na 5 ostatnich meczy Miedziowych w delegacji to 4 zwycięstwa i porażka we Wrocławiu, Nafciarze ostatnie 5 spotkań u siebie to 4 porażki i wspomniana wygrana z Pasami. Jeżeli nie stanie się tu nic nadzwyczajnego to goście powinni wygrać i przybliżyć się do miejsca gwarantującego spokojną końcówkę sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maarcin14 651,9K

maarcin14

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Piast Gliwice @3.62 oraz bezpieczniej X2 @1.75
1xbet

Bardzo ciekawy mecz zapowiada się dzisiejszego wieczoru w Gdańsku . O godzinie 20:30 tamtejsza Lechia podejmie ekipę Piasta Gliwice . Obie drużyny są w czołówce , Lechia jest liderem , Piast zajmuje 3 miejsce . Według mnie Lechia nie wygra dzisiejszego meczu . Piast naprawdę spisuje się świetnie , ostatnie 5 ich meczów to 5 wygranych , natomiast w przypadku Lechii 5 ostatnich meczów to 2 wygrane , 2 remisy oraz porażka . Jeśli patrzeć na tabelę biorąc pod uwagę wyłącznie rundę wiosenną , Piast byłby liderem , a Lechia na 5 pozycji . Szykuje się ciekawy mecz , według mnie szanse są pół na pół , warto skorzystać . Powodzenia !
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Wisła Płock -:- Zagłębie Lubin
66. obie strzelą gola @ 1.68
Unibet

Zagłębie bardzo fajnie zaczęło ta rundę i zaraz obok Piasta jest to najlepsza drużyna pod względem zdobytych punktów. Goście mogą się podobać, lecz dobre mecze potrafią przeplatać z tymi słabszymi. Na wiosnę po raz kolejny świetnie wygląda Starzyński i Pawłowski. Niestety moim zdaniem gościom brakuje napastnika, bowiem gra Tuszyńskiego za mną nie przemawia. Najważniejsze jednak jest to, że Zagłębie co mecz stwarza sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych. Do tego muszą dołożyć skuteczność w każdym spotkaniu, a to nie zawsze jest takie łatwe. Goście dzisiaj bez Czerwińskiego i Hładuna. Wisła Płock obok Arki i Miedzi wygląda najsłabiej w tej rundzie. Ten cały wózek ciągnąć się stara Dominik Furman, lecz zaangażowanie jednego gracza tutaj nie wiele pomoże. Wisła niema już szans na pierwszą ósemkę, ale ma dalej szanse na utrzymanie się. Dla nich każdy mecz jest o sześć punktów aby tylko móc oddalić się od strefy spadkowej. Jak będzie dzisiaj?. Mam nadzieje, że przerwa na reprezentację nie rozluźniła zawodników, a dzisiaj w Płocku zobaczymy dużo walki, zaangażowania i przynajmniej po jednym golu dla każdej z ekip. Gospodarze dalej bez Stefańczyk oraz Angielskiego. Nie wiadomo co z Szwochem.

20:30 Górnik Zabrze -:- Cracovia
67. Górnik @ 2.80
Unibet

Wspaniała liczba siedmiu zwycięstw pod rządu Cracovii została przerwana kilka tygodni temu. Dwa tygodnie temu przegrali ważne dla siebie Derby Krakowa, ale czy w tamtym spotkaniu byli zespołem słabszym?. Nie wydaje mi się, Cracovia przespała pierwsze 20 minut, a gospodarze to po prostu wykorzystali. W tamtym spotkaniu strasznie zawiodła skuteczność u gości, bo wynik mógłby być zdecydowanie inny. Cracovia o tamtym spotkaniu musi jak najszybciej zapomnieć, ale moim zdaniem w Zabrzu będzie jej ciężko o punkty. U gości na pewno nie zagra Wdowiak, podstawowy filar w układance Probierza. Nie zobaczymy również Budzińskiego i Filii.
Górnik po wygranej nad Lechem 3:0 będzie zapewne chciał dziś pójść za ciosem i ukarać gości. Angulo wraca do swojej formy i zaczyna w końcu regularnie strzelać. Bardzo dobrze w środku pola wygląda nowy nabytek tej zimy Gvilia, który szybko się wkomponował w drużynę. Cieszy fakt, że Brosz poszedł po rozum do głowy i postawił Wiśniewskiego na środku obrony, tam gdzie powinien grać od początku sezonu. Górnik w końcu ma drużyne i widać to z każdym meczem. Martwi mnie fakt, że dzisiaj nie zobaczymy Matrasa, a w jego miejsce pewnie wskoczy Matuszek do którego nie jestem przekonany. Górnik na pewno miło nie wspomina bezpośrednich pojedynków z Pasami bowiem nie potrafi z nimi wygrać od 2014 roku. Dziś jest to dobra okazja na przełamanie tej passy. Walka, zaangażowanie, dobry i skuteczny Angulo, atut własnego boiska, to dzisiaj powinno przemawiać za ekipą gospodarzy. Jak będzie naprawdę?, przekonamy się o 20:30...


 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik


Wisła Płock - Zagłębie Lubin

Zagłębie @ 2,95 LVBET✅✅

Zagłębie powyżej 1,5 gola @ 2,50 Unibet⛔⛔





Zbędne jest szczegółowe rozpisywanie się w analizach w przypadku tej ligi, bo jak każdy widzi dzieją się w niej ostatnio rzeczy, których nie da się przewidzieć. Stawiam na Zagłębie, które na wiosnę wygląda bardzo dobrze, zwłaszcza w formacji ofensywnej. Wiele jakości z przodu dają Bartek Pawłowski, Filip Starzyński czy ostatnio Patryk Tuszyński. Jeśli utrzymają taką grę w tych ostatnich 4 kolejkach rundy zasadniczej to o miejsce w top4 dla Miedziowych jestem spokojny. Wisła Płock natomiast gra bardzo różnie na wiosnę, potrafiła ograć bardzo mocną Cracovię i przerwać ich serię zwycięstw aby grając przy tym tragicznie przegrać z Miedzią w Legnicy czy przed przerwą reprezentacyjną z Pogonią w Płocku. Stawiam na kolejny dobry mecz ofensywy Zagłębia i to ich widze dziś w roli faworyta tego spotkania.

Górnik Zabrze - Cracovia

Powyżej 2,5 gola @ STS

Tutaj widzę over bramkowy. Górnik jest dość mocny w Zabrzu w tym sezonie, próbuje grac ofensywniej niż na wyjazdach i to odzwierciedla się ilością goli strzelonych, ale tez straconych. W większości meczów Górnika u siebie w tym sezonie ta linia zostawała pokryta, więc liczę na podobny obrót spraw dziś wieczorem. Cracovia przerwała swoją imponującą jak na loteryjność tej ligi serię zwycięstw w Płocku przegrywając 3:2 z miejscową Wisłą, w kolejnym meczu również uległa tym samym stosunkiem bramek, więc liczę na ponowne spotkanie z bramkami...





Lechia Gdańsk - Piast Gliwice

Lechia @ 2,20 Totolotek✅✅





Lechia straciła już w większości tę przewagę jaką miała nad Legią jeszcze kilka tygodni temu i dzięki temu do kkońca powinniśmy mieć emocjonujący pojedynek między tymi klubami o tytuł. Lechia trochę spuściła z tonu ostatnio, przez co odnotowała kilka słabszych wyników. Piast natomiast gra rewelacyjnie w ostatnich tygodniach (seria 5 meczy wygranych), ale dziś będzie mieć niezwykle ciężko moim zdaniem, aby sięgnąć po kolejny komplet punktów. Lechia nie może pozwolić sobie na kolejną stratę punktów i zapewne Piotr Stokowiec zrobi wszystko, aby jego zespół wyszedł na murawę odpowiednio przygotowany psychicznie na to spotkanie. Piast Fornalika gra głównie rewelacyjnie w Gliwicach, natomiast dwa ostatnie zwycięstwa na wyjeździe przeciwko Miedzi i Arce nie były tak okazałe, choć rywal nie był zbyt mocny. Stawiam na biało-zielonych w tym spotkanie, chyba najciekawszym w tej kolejce...
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Miedź - Zagłębie S.
Miedź @1.97
fortuna
Zagłębie Sosnowiec w przyszłym sezonie zagra w pierwszej lidze. Taki scenariusz jest raczej nieunikniony.
Jako jedyny zespół w ekstraklasie jeszcze nie wygrali w delegacji. Nie sądzę by udało im się to w Legnicy.
Na pewno nie można zawodnikom z Sosnowca odmówić woli walki, lecz sama chęć rozegrania dobrego meczu punktów nie przyniesie.
Miedź u siebie wygrała dwa ostatnie spotkania (z Lechem 3-2 i z Wisłą Płock 2-1).
Na awans do grupy mistrzowskiej nie mają co liczyć gdyż nawet komplet punktów we wszystkich pozostałych meczach nie da im minimum 8 miejsca w tabeli. Lecz każda wygrana oddal ich od strefy spadkowej i pozwoli uzyskać komfort w ostatnich siedmiu meczach w grupie spadkowej.
Dzisiejszy mecz ma kluczowe znaczenie, gdyż ich główni konkurenci w walce o utrzymanie czyli Arka, Wisła Płock, Śląsk i Zagłębie Lubin grają mecze między sobą (mam tutaj na myśli, że drużyny w grupie spadkowej w tej kolejce grają głównie ze sobą), więc można liczyć, na oddalenie się od Arki i Płocka w przypadku ich ewentualnych porażek, lecz za tym idzie zysk punktowy Zagłębie L. i Sląska, które również konkurują z Miedzią o pozostanie w ekstraklasie.
Zawodnicy Sosnowca niestety odstają od reszty i strata punktowa będzie się powiększać z kolejki na kolejkę.
Spodziewam się wyrównanego meczu, ale trzech punktów dla Miedzi.
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Górnik Zabrze - Cracovia Kraków
Obie drużyny strzela i powyżej 2,5gola 2,18 Fortuna⛔
Dzisiaj czuje w Zabrzu kilka goli. Górnik u siebie strzela bramki. Angulo w ostatnim czasie się przebudzil i znowu zaczął grać skutecznie. Środkowa linia sporo kreuje sytuacji. Jest Zurkowski, Jimenez, Gvilla. Szkoda że dzisiaj nie zagra Matras.
Pasy bez Wdowiaka i Brudzińskiego.
Oba zespoły sporo strzelają a jeszcze więcej stwarzają sytuacji co mecz. Oba zespoły grają o odmienne cele. Górnik ucieka przed spadkiem natomiast Pasy liczą na górną 8.

Wisła Płock - Zagłębie Lubin
Obie drużyny strzela i powyżej 2,5 2,07 ⛔Fortuna
Wisła Płock mimo fatalnego miejsca w tabeli aż tak źle na boisku nie wygląda. Zagłębie drużyna zagadka. Potrafią zagrać na wysokim poziomie i ograć Pogoń czy Lechię żeby w kolejnym meczu zagrać tragicznie i przegrać ze Śląskiem czy zremisować z Arka. Miedziowi stwarzają co mecz mnóstwo bramkowych akcji. Gdyby chociaż wykorzystali co 2 czy nawet 3 to by mieli więcej oczek na koncie.
Wisła ma mało czasu i meczy żeby zdobywać pkt przed decydującą fazą. Dzisiaj muszą iść na całego atakować . Zagłębie patrzy na górną połówkę tabeli i też musi punktowac. Liczę na otwarty mecz ze sporą ilością sytuacji.
Stale fragmenty gry mogą być dzisiaj bardzo istotnym elementem. Z jednej strony Furman z drugiej Starzyński. Ma kto strzelać z wolnych.
Zagłębie bez Czerwinskiego a więc szansa dla Wisly że ta obrona Zagłębie nie będzie kolektywem.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Wisła Płock - Zagłębie Lubin; X2 i ponad 1.5 gola @1.95 totalbet/milenium
Sporo zostało już powiedziane o tym spotkaniu. Podpisuje się obiema rękoma. Zagłębie naprawdę z przodu wygląda bardzo bardzo fajnie, brakuje jedynie tego ostatniego elementu, czyli wykończenia. Wisła z kolei wygląda naprawdę przeciętnie, nie przekonują kompletnie. Ich atak oprócz jednego meczu w tej rundzie, woła o pomste do nieba. Wierzę, że Lubin pokaże swoją lepszą twarz i znów będzie stwarzał mnóstwo okazji, które wykorzysta. Szczerze wierzę że ten over to są w stanie pokryć sami, do tego biorąc pod uwagę to co prezentuje sobą notorycznie Wisła 1pkt to jest minimum co wywiozą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom