>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jak grać dalej na bet365 - poradnik

lowca 719

lowca

Użytkownik
Bardzo proszę o pomoc. Mój znajomy z UK założył konto na siebie po to abym mógł na nim grać. Jednak nie mogę wejść na beta przez vpn(żadna lokalizacja angieska nie może się połączyć z b365), korzystam z Expressvpn oraz VyprVPN i jest lipa niestety. Czy możecie polecić jakiś inny vpn, który da z tym radę? A co gdybym logował się np. z Hiszpanii? Mogliby zablokować konto z takiego powodu, że zostało ono założone w UK a zakłady zawierane byłyby cały czas z Hiszpanii?
Sproboj przez nordvpn badz przez simke. O logowanie nic sie nie martw, ja loguje sie z UK ip na konta z bangladeszu i nie ma problemu.
Dlatego pisałem, że jak pykasz sobie nie po stawkach limitowych to konto od razu nie pójdzie do kosza. Inna sprawa jeśli klikasz co chwila &#39;max stake&#39; to wtedy jak zauważyłeś nie opłaca się robić takiej akcji
Ja tam wyznaje inna zasade, na obecna chwile cackanie sie po 100 czy 150 e nie ma dla mnie sensu wiec maxuje ile sie da, pre + prelive i 4maxy na spokojnie wchodza i konto do smieci i nastepne do golenia.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Czy bylby ktos w stanie polecic dobre VPN ? (UK )
Na otwartym forum będą się przewijały te co wcześniej, może jeszcze któryś działa na niektórych lokalizacjach w Nordzie chociaż wątpię.
Lepiej zainwestować w VPSa dobrego lub poszukać czegoś sasmemu mniej znanego z VPN. (Jeśli stacjonarnie).
Przez telefon to wiadomo, karta.
 
M 0

masta8

Użytkownik
Cześć mam pytanie bo ogólnie niezbyt rozumiem o co chodzi z acsta-ale chyba o dodatkową weryfikacje.
Mam konto na bet365 na angielskie dane i skrilla do tej samej osoby, tylko na adres polski.
Wygrane mam zamiar przelewać dodatkowo na własne konto Skrill.
Czy mam się o co obawiać w kwestii bloków konta albo problemów z wpłatą /wypłatą?
Pozdrawiam
 
M 0

masta8

Użytkownik
Póki co wpłaty na buka działają, zleciłem wypłatę i na razie czekam.
A jak można to wszystko ogarnąć aby dali mi spokój z weryfikacja?
Co muszę zrobić
Pozdrawiam
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Witam, pytanko z innej beczki. Przez długi czas korzystałem z aplikacji Puffin (przeglądarka) na telefon, która bez włączania VPN pokazywała mi staty live ze strony bet365. Jednak od niedawna pojawił się problem bo co prawda strona odpala się , ale nie chce iść dalej (ciągle zielone tło i kółko na środku,które przetwarza dane do dalszego wczytania strony).Od razu zaznaczam,że aplikacja nie służyła mi do grania online bo i tak nie szło się logować lecz tylko do podglądu statystyk na live ;)
Zauważyłem,że ten problem pojawia się obecnie wśród znajomych,którzy korzystają z Iphone, pozostałe marki(huawei,samsungi) działają ciągle bez zarzutu(bez włączania trybu karty incognito). Zastanawiam się w czym tkwi problem,żeby w 100% aplikacja działała jak dawniej na telefonach Apple,może wina aktualizacji systemu operacyjnego iOS...Cyberghost mam podpięty jako VPN i działa na luzie,ale jednak wolałbym działać na starych zasadach bo z cyber jest za dużo pieprzenia się ;) Najwidoczniej trzeba zmienić telefon ;) Jak ktoś zna rozwiązanie problemu czy może coś poradzić to zachęcam do dyskusji.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Telefon nic do tego nie ma. Mam htc i huawei i tez nie chodzi. Poprostu Bet365 widzi ze laczysz sie z polski i nie daje wejsc na strone. Tez tak mam. Ale jak lacze sie przez platny vpn to problemu nie ma.
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Telefon nic do tego nie ma. Mam htc i huawei i tez nie chodzi. Poprostu Bet365 widzi ze laczysz sie z polski i nie daje wejsc na strone. Tez tak mam. Ale jak lacze sie przez platny vpn to problemu nie ma.
To czemu znajomi nie używają VPN na swoich telefonach i odpala się w 100% strona do podglądu bet w puffin ? ;) Coś innego musi być przyczyną.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
No to nie wiem kolego. U mnie tez nie idzie ogladac beta bez zmiany vpn.
Edit.
Wyczyscilem wlasnie pamiec podreczna i historie stron i bet chodzi.
A wiesz moze jak uruchomic opcje powiadomien? Jak chce wlaczyc powiadomienia tym dzwoneczkiem ktory jest przy kazdym meczu live to wyskakuje info ze musze wlaczyc powiadomienia dla bet 365 wmoim uzadzeniu. I zacholere nie wiem jak to zrobic. Wyskakuje to tylkoprzy wejsciu przez puffina. Jak wchodze przez google to dzwoneczek zaznacza sie bez problemu.
 
nabucho 6,3K

nabucho

Użytkownik
cytat z dnia 14 grudnia 2018 11:40 przez sven@
Czy bylby ktos w stanie polecic dobre VPN ? (UK )

Na otwartym forum będą się przewijały te co wcześniej, może jeszcze któryś działa na niektórych lokalizacjach w Nordzie chociaż wątpię.

Lepiej zainwestować w VPSa dobrego lub poszukać czegoś sasmemu mniej znanego z VPN. (Jeśli stacjonarnie).

Przez telefon to wiadomo, karta.



 



Ale co karta? Jeśli będziesz miał telefon z angielska karta i będziesz jej uzywac w Polsce to i tak bukmacher będzie to widział. VPN też może widzieć bo wiele osób może używać te samo IP.  Najlepiej grać przez kogoś. Mozna tez ponoć wpiąć się w sieć za pomocą sieci udostępnionej przez kogoś znajomego z UK. Zyskujemy wtedy unikalne IP.
 
D 40

dynioglowy

Użytkownik
cytat z dnia 4 maja 2019 03:56 przez nabucho
cytat z dnia 14 grudnia 2018 11:40 przez sven@
Czy bylby ktos w stanie polecic dobre VPN ? (UK )

Na otwartym forum będą się przewijały te co wcześniej, może jeszcze któryś działa na niektórych lokalizacjach w Nordzie chociaż wątpię.

Lepiej zainwestować w VPSa dobrego lub poszukać czegoś sasmemu mniej znanego z VPN. (Jeśli stacjonarnie).

Przez telefon to wiadomo, karta.



 



Ale co karta? Jeśli będziesz miał telefon z angielska karta i będziesz jej uzywac w Polsce to i tak bukmacher będzie to widział. VPN też może widzieć bo wiele osób może używać te samo IP.  Najlepiej grać przez kogoś. Mozna tez ponoć wpiąć się w sieć za pomocą sieci udostępnionej przez kogoś znajomego z UK. Zyskujemy wtedy unikalne IP.



Niby dlaczego bukmacher ma wiedziec, ze grasz z Polski na telefonie urzywajac angielskiej sieci z angielskim IP?



 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 4 maja 2019 03:56 przez nabucho
cytat z dnia 14 grudnia 2018 11:40 przez sven@
Czy bylby ktos w stanie polecic dobre VPN ? (UK )

Na otwartym forum będą się przewijały te co wcześniej, może jeszcze któryś działa na niektórych lokalizacjach w Nordzie chociaż wątpię.

Lepiej zainwestować w VPSa dobrego lub poszukać czegoś sasmemu mniej znanego z VPN. (Jeśli stacjonarnie).

Przez telefon to wiadomo, karta.



 



Ale co karta? Jeśli będziesz miał telefon z angielska karta i będziesz jej uzywac w Polsce to i tak bukmacher będzie to widział. VPN też może widzieć bo wiele osób może używać te samo IP.  Najlepiej grać przez kogoś. Mozna tez ponoć wpiąć się w sieć za pomocą sieci udostępnionej przez kogoś znajomego z UK. Zyskujemy wtedy unikalne IP.



Nic nie bedzie widzial, poniewaz majac karte UK masz tez IP UK. To gdzie sie siedzi fizycznie nie ma zadnego znaczenia. Wiem to bo sam tak gram. Jak nie wierzysz to kup sobie karte UK i odpal neta a następnie wejdz na stronke ktora namierza kraj pochodzenia IP. Gwarantuje, ze wyskoczy UK. Zreszta najprosciej bedzie po prostu wlaczyc stronke bet365.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik


No ale do grania trzeba jeszcze mieć konto i zweryfikowaneg skrilla żeby limitu nie było. Jak to obchodzicie? Z doświadczenia mogę powiedzieć, że kupne konta przy graniu za więcej niż po 10zl to śliska sprawa. Myśle teraz na gra u brokera. Płacisz 200 na miesiąc i grasz na spokojnie. 
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
cytat z dnia 9 maja 2019 07:29 przez romeo12345


No ale do grania trzeba jeszcze mieć konto i zweryfikowaneg skrilla żeby limitu nie było. Jak to obchodzicie? Z doświadczenia mogę powiedzieć, że kupne konta przy graniu za więcej niż po 10zl to śliska sprawa. Myśle teraz na gra u brokera. Płacisz 200 na miesiąc i grasz na spokojnie. 



granie za więcej ni 10pln na kupnym koncie to "Sliska sprawa" ? tak to skomentuje : hahahahahahah
 
D 40

dynioglowy

Użytkownik
cytat z dnia May 7, 2019, 3:44 a.m. przez ranczo0123
cytat z dnia 4 maja 2019 03:56 przez nabucho
cytat z dnia 14 grudnia 2018 11:40 przez sven@
Czy bylby ktos w stanie polecic dobre VPN ? (UK )

Na otwartym forum będą się przewijały te co wcześniej, może jeszcze któryś działa na niektórych lokalizacjach w Nordzie chociaż wątpię.

Lepiej zainwestować w VPSa dobrego lub poszukać czegoś sasmemu mniej znanego z VPN. (Jeśli stacjonarnie).

Przez telefon to wiadomo, karta.



 



Ale co karta? Jeśli będziesz miał telefon z angielska karta i będziesz jej uzywac w Polsce to i tak bukmacher będzie to widział. VPN też może widzieć bo wiele osób może używać te samo IP.  Najlepiej grać przez kogoś. Mozna tez ponoć wpiąć się w sieć za pomocą sieci udostępnionej przez kogoś znajomego z UK. Zyskujemy wtedy unikalne IP.



Nic nie bedzie widzial, poniewaz majac karte UK masz tez IP UK. To gdzie sie siedzi fizycznie nie ma zadnego znaczenia. Wiem to bo sam tak gram. Jak nie wierzysz to kup sobie karte UK i odpal neta a następnie wejdz na stronke ktora namierza kraj pochodzenia IP. Gwarantuje, ze wyskoczy UK. Zreszta najprosciej bedzie po prostu wlaczyc stronke bet365.


Z jakiej sieci polecasz zakupic karte. Ile kosztuje takowy pakiet internetowy?




 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 10 maja 2019 21:01 przez dynioglowy
cytat z dnia May 7, 2019, 3:44 a.m. przez ranczo0123
cytat z dnia 4 maja 2019 03:56 przez nabucho
cytat z dnia 14 grudnia 2018 11:40 przez sven@
Czy bylby ktos w stanie polecic dobre VPN ? (UK )

Na otwartym forum będą się przewijały te co wcześniej, może jeszcze któryś działa na niektórych lokalizacjach w Nordzie chociaż wątpię.

Lepiej zainwestować w VPSa dobrego lub poszukać czegoś sasmemu mniej znanego z VPN. (Jeśli stacjonarnie).

Przez telefon to wiadomo, karta.



 



Ale co karta? Jeśli będziesz miał telefon z angielska karta i będziesz jej uzywac w Polsce to i tak bukmacher będzie to widział. VPN też może widzieć bo wiele osób może używać te samo IP.  Najlepiej grać przez kogoś. Mozna tez ponoć wpiąć się w sieć za pomocą sieci udostępnionej przez kogoś znajomego z UK. Zyskujemy wtedy unikalne IP.



Nic nie bedzie widzial, poniewaz majac karte UK masz tez IP UK. To gdzie sie siedzi fizycznie nie ma zadnego znaczenia. Wiem to bo sam tak gram. Jak nie wierzysz to kup sobie karte UK i odpal neta a następnie wejdz na stronke ktora namierza kraj pochodzenia IP. Gwarantuje, ze wyskoczy UK. Zreszta najprosciej bedzie po prostu wlaczyc stronke bet365.


Z jakiej sieci polecasz zakupic karte. Ile kosztuje takowy pakiet internetowy?




 



Ja korzystam z Vodafone i polecam. Koszt zakupu startera na Allegro to 15zl. Pozniej co miesiac doladowujesz sobie konto za 5 lub 10 funtow. Za 5 masz 100mb internetu a za 10 masz 3gb (tutaj sie zmienia czasem jest 2gb a czasem 4gb to zalezy od ich promocji). Mi osobiscie po taniosci do zalogowania, pogrania czego trzeba i wylogowania wystarcza ten pakiet za 5 funtow a kto potrzebuje wiecej to ten za 10 w zupelnosci wystarcza. Jak link nie dziala trzeba recznie skopiowac.



https://www.vodafone.co.uk/mobile/pay-as-you-go-plans/big-value-bundles



 



Doladowac konto trzeba przez ding. Link:

https://www.ding.com/



 
 
Do góry Bottom