>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Progresja na remisy 2017/2018

red-112070 125

red-112070

Użytkownik
Wrzucam kilka ciekawych faktow
Ligi z największą ilością remisów
Obecny Sezon

Ostatnie 3 Sezony

Jak widac nie ma zmiany w w TOP4 Wciąż te same ligi

Drużyna z największą ilością wystepowanych remisów ogólna obecny sezon

Drużyny z największą ilością wystepowanych remisów grajacych na swoim boisku obecny sezon

Drużyny z największą ilością wystepowanych remisów grajacych na wyjazdach obecny sezon
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
red-112070 125

red-112070

Użytkownik
Tutaj kolega pisal ze gra DIJON na remis sprawdzimy
DIJON obecny sezon 2018/2019

jak widac szybko bardzo zly wybor
1 x 2

Grajac plaska stawka na remis wychodzi - 28.17% co o dziwo i tak zapewnia zakonczenie progresji
jak to wyglada dla oka


Dla porownania sezon 2017/2018

w poprzednim sezonie tez byl to zly wybor
cala liga jest nie do gry na remisy
12 progów progresji dal bys rade ?

Mam 9 sezonow jeszcze do wklejenia ale nie ma sensu , bo moge smialo zapisac ze
obecny sezon jeszce nie przebił średnią na 100 % zakonczysz progresje na remis
w tym sezonie

Nastepny mecz to DIJON - Nice

Forma

Jak widac slabo z forma dla obu druży
NICE slabo na wyjazdach ostatnio - nic nie strzela max 1 gol masakra
DIJON totalna kleska na swoim boisku
Remis bardzo Prawdopodobny
Kurs 28/03/2019
 
K 0

kerimsky

Użytkownik
no minus niestety wtedy ale osobiście totenhamu bym nie wziął na progresje ja remisy gram na na rożne mecze z racji gorącej glowy nie chce mi się czekać hah i tylko raz mi się trafiło ze 9 pod rząd nie weszło i co najlepsze gram na rożne ekipy czyli to już nie jest klasyczna progresja xd biorę remisy z tej stronki dziś np 2 weszlo http://sport-1x2.com/
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Tutaj kolega pisal ze gra DIJON na remis sprawdzimy
DIJON obecny sezon 2018/2019

jak widac szybko bardzo zly wybor
1 x 2

Grajac plaska stawka na remis wychodzi - 28.17% co o dziwo i tak zapewnia zakonczenie progresji
jak to wyglada dla oka


Dla porownania sezon 2017/2018

w poprzednim sezonie tez byl to zly wybor
cala liga jest nie do gry na remisy
12 progów progresji dal bys rade ?

Mam 9 sezonow jeszcze do wklejenia ale nie ma sensu , bo moge smialo zapisac ze
obecny sezon jeszce nie przebił średnią na 100 % zakonczysz progresje na remis
w tym sezonie

Nastepny mecz to DIJON - Nice

Forma

Jak widac slabo z forma dla obu druży
NICE slabo na wyjazdach ostatnio - nic nie strzela max 1 gol masakra
DIJON totalna kleska na swoim boisku
Remis bardzo Prawdopodobny
Kurs 28/03/2019
Z jakiej strony korzystasz , bo nie może mi znaleźć po zdjęciach . Jeśli nie problem .
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Kiepski ten program który nie uwzględnia najbardziej remisujących lig np ta ......n z % w tym sezonie 40.22% co przy nich Serie B które podałeś na 1 miejscu to cienias :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wiadro 25

wiadro

Użytkownik
cytat z dnia 28 Mar 2019, 11:46 p.m. przez red-112070






Mam 9 sezonow jeszcze do wklejenia ale nie ma sensu , bo moge smialo zapisac ze

obecny sezon jeszce nie przebił średnią na 100 % zakonczysz progresje na remis

w tym sezonie



Nastepny mecz to DIJON - Nice



Forma



Jak widac slabo z forma dla obu druży

NICE slabo na wyjazdach ostatnio - nic nie strzela max 1 gol masakra

DIJON totalna kleska na swoim boisku

Remis bardzo Prawdopodobny

Kurs 28/03/2019



 




 







 



Progresja zakonczona ????
 
V 49

vvss2

Użytkownik
cytat z dnia 26 lutego 2018 11:50 przez greenfingawitam
w 100% zgadzam się z przedmówcą
jak dla mnie po przetestowaniu różnych systemów/sposobów , po roku testowania progresji na staly zysk i dodatnim yieldzie będę dalej konsekwentnie grał progresje
Wracając do moich przykładowych progresji rzeczywiście wystąpił błąd w obliczeniach a spowodowany był tym ze co jakiś czas zwiększam stały zysk (w tym przypadku przeskoczyłem z 14j na 19j)
Dodam również ze po dodaniu do każdego progu progresji 12% podatku zwiększa się koszt progresji(w przypadku stałego zysku 10j) z około 60-65 j do 80-85j(w zależności od kursów)
Minęło już trochę czasu, jakieś nowe wnioski ?
 
G 0

gambler2018

Użytkownik
cześć jestem nowy na forum ale gram już bardzo długo. 

jeżeli chodzi o progresję to oczywiście jest to do wygrania ale pod warunkiem , że mamy bardzo duży kapitał i nie poddamy się na 10 progu. jednak wydaje mi się to niemożliwe.
jakby przeanalizować wszystkie możliwe scenariusze to zawsze wychodzi słabo. jeżeli remisy wejdą na niskich progach to zyski są niewielkie, optymalnie byłoby gdyby wchodziły w okolicach 5 - 7 progu, pieniądze dość duże i zysk niezły ale tego zakładać nie można. jeżeli jednak przekroczymy ten próg, pieniądze stawiane na spotkanie rosną w tak szybkim tempie, że mało kto jest w stanie zaryzykować
można nawet przygotować taką tabelkę padających remisów na odpowiednich progach i co będzie wtedy , kiedy 40 % progresji zamkniemy pomiędzy progiem 1 - 4, 30 % pomiędzy progami 5-8 , i przy 30 % liczymy stratę z 8 progów .... to się nie może udać chociaż nawet tego nie liczyłem, chyba nie ma sensu.
jeżeli progresja na remisy to tylko i wyłącznie w połączeniu z typami przeciwnymi albo nie wykluczającymi się nawzajem, np. over 1,5 , dokładnie 1 bramka w meczu .... nie zastanawiałem się nad tym więc może piszę głupoty ale powiedziałem sobie kiedyś że do progresji na remisy już nawet nie podejdę chociaż jedyna moja przygoda z progresją zakończyła się sukcesem. trafiłem z tego co pamiętam ligę argentyńską na 7 progu i zamknąłem progresję zyskiem, ale stresu mnie to trochę kosztowało i postanowiłem odpuścić. kolejnego progu bym nie postawił ponieważ mogło to oscylować w granicach  5000 pln co i tak nie dawało gwarancji sukcesu. 

 
 
Do góry Bottom