>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.03.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 27. Marca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów Kobiet
Godzina : 18:15
Spotkanie: Wolfsburg - Lyon
Typ: Wolfsburg
Kurs: 2.45
Bukmacher : FORTUNA
Analiza:
Rewanżowe spotkanie ćwierćfinałowe kobiecej LM dwóch czołowych ekip kontynentu. Tydzień temu w Lyonie lepsze okazały się gospodynie wygrywając 2:1. Wynik ten sprawia że wszystko jeszcze jest możliwe i choć teoretycznie w nieco lepszej sytuacji są Francuzki to skromne 1:0 dla gospodyń da im awans. Ciężko stwierdzić co może się wydarzyć gdyż obie drużyny posiadają w swoich składach szereg zawodniczek o uznanej renomie z Europy i nie tylko. Ja kibicuję drużynie Wolfsburga chociażby z racji naszej Ewy Pajor grającej na co dzień w tej ekipie. Obie drużyny spotkały się w finale tych prestiżowych rozgrywek rok temu. Mecz miał dziwny przebieg gdyż w regulaminowym czasie gry padł bezbramkowy remis a o wyniku przesądziła dogrywka w której mimo prowadzenia 1:0 Niemki straciły aż 4 gole w krótkim czasie nie wytrzymując trudów spotkania kondycyjnie. Przegrana 1:4 nie odzwierciedla przebiegu całego meczu w którym prowadziły wyrównany bój.
Dzisiaj w domu myślę że ekipa Wolfsburga powalczy. Nie będzie to łatwe zadanie , ale chcąc grać w półfinale tych prestiżowych rozgrywek trzeba takie przeszkody pokonywać.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, Towarzyski
Godzinna: 00:55
Spotkanie: USAChile
Typ: over 2.5
Kurs: 2.11
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Chile tak naprawdę nie ważne jaki trener przynajmniej mi się tak wydaje zawsze chce grać, szybką, wybieganą, techniczną, ofensywną piłkę. Na pewno ma graczy z predyspozycjami do takiej gry. Mają tą fantazję, szybkość w ofensywie, ale dla mnie są też mocno niepoukładaną ekipą taktycznie w defensywie. Kilka tych spotkań tej reprezentacji widziałem i faktycznie potrafią kontrą wyjść świetną, szybko poklepać i się pogubić i to mocno w defensywie. Słabo też wyglądają w aspektach defensywnych jeśli chodzi o stałe fragmenty gry a to moim zdaniem będzie mocny punkt Amerykanów. Cały czas mam w pamięci to 0:7 z Meksykiem ale to odległe dzieje. Takiej chaotycznej gry nie trzeba daleko szukać ostatni mecz z Meksykiem przegrany 3:1 który w większym wymiarze oglądałam (bardzo żywy, szybki mecz) i ten chaos widziałem w defensywie czego dowodem są trzy bramki stracone w 14 minut, ale też był to zespół wysoko ustawiony, atakujący który właśnie po straconej bramce ruszył i wtedy to na tyłach była dziura zaraz po straconej bramce powinni dostać dwie kolejne. Dwie bramki stracili po dośrodkowaniach najpierw z jednej takiej sytuacji był karne a po drugiej bramka czyli to co napisałem wyżej słabo wyglądają w aspektach defensywnych jeśli chodzi o stałe fragmenty gry. Wcześniejsze mecz to też sporo bramek 4:1 z Hondurasem czy 2:3 z Kostaryka – czyli rywalami USA w swoje strefie eliminacyjnej. Amerykanie dla mnie niewiadoma tym bardziej ze od niedawna mają nowego trener i ich w akcji tak szczerze nie widziałem. Jednak grając u siebie, z zmęczonym Chile po starciu z Meksykiem moim zdaniem na coś takiego jak taktyczna, defensywna piłka nie postawią, tak się w tej lidze nie gra a skład oparty na graczach MLS.
⛔100
 
jacekhks 899

jacekhks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - POLSKA: Polska Hokej Liga - Play Offy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Podhale - GKS Tychy
Typ: GKS Tychy wygra oraz poniżej 4,5 gola w meczu.

Kurs: 5.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Stan play-off 3:2 dla Podhala i mecz ostatniej szansy dla GKSu Tychy.
W piątym meczu Tyszanie przegrali wygrany mecz. Po dwóch tercjach prowadzili 3:1, jednak na 22 sekundy przed końcem meczu Podhale strzeliło bramkę na 3:3 a następnie wygrało po dogrywce.
Wypowiedzi trenerów i opinia Filipa Komorskiego po tym meczu:




Teraz mecz o wszystko dla GKSu Tychy i myślę, że podejdą zmotywowani do tego spotkania.
W poprzedniej rundzie Tyszanie również ze Stoczniowcem przegrywali rywalizację do 4 zwycięstw 2:3, mieli szósty mecz na wyjeździe i udało się wygrać i awansować do półfinału.
Tychy to doświadczona drużyna i mam nadzieje, że w decydującym meczu nie będą popełniać błędów w obronie i doprowadzą stan play-off do remisu.
Spodziewam się zaciętego spotkania i małej liczby bramek. Typ na under 4,5 gola dosyć ryzykowny, jednak jak najbardziej realny.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Saint Brieuc (Francja)
Godzina: 20:00
Spotkanie: Troicki V. - Basic M.
Typ: 2-0
Kurs: 1.94
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przeglądając tenis trafiłem na bardzo interesujący mecz.
Nazwiska znane, Bośniaka Basica widziałem na żywo w turnieju tej samej kategorii we Wrocławiu i pomimo momentów efektownej gry brakowało mu stabilności gry. Troicki to już nie ten tenisista sprzed pięciu lat, ale bez dwóch zdań, ostatniego słowa nie powiedział. Nie jest to de facto mój wzór Tommy Robredo, który wczoraj przegrał z tenisistą trzeciej setki. 33-letni Serb ewidentnie chce jeszcze pograć na poziomie, wrócić do setki rankingu. Sezon rozpoczął różnie, ale w porównaniu do rywala jest nad kreską pod względem ilości zwycięstw. W Lille zatrzymał go późniejszy zwycięzca całych zawodów, któremu urwał seta, dodatkowo Serb dał się poznać z dobrej strony pokonując choćby Brandsa. W tym samym turnieju Basic pokonał anonimowego Carra i przegrał no nie z byle kim bo stałym tenisistą rangi challenger - Berankisem. Jednak 27-letni Basic w tym sezonie ciągle utrudzony, porażka goni porażkę, a do sukcesu można podciągnąć ugranie seta z Klizanem, który wyraźnie uległ chwilowemu rozprężeniu. Z taką dyspozycją nie jest w stanie urwać seta Serbowi, który w tym turnieju może być zadowolony z rozstawienia drabinki. Grają na twardej nawierzchni, którą oboje uznają za bliższą skórze. Ok, Mirza ostatni trium świętował w ubiegłbym roku w Sofii, a Viktor trzy lata temu w Sydney to patrząc na obecną dyspozycję obu tenisistów gram twardo na Serba. Czy grali ze sobą, dawien dawno więc nie ma co wspominać, oczywiście wygrał Troicki.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Korea Południowa
Godzina: 11:30
Spotkanie: Goyang - KCC Egis
Typ: over 170,5 pkt
Kurs: 1.72
Bukmacher: 1xbet
Analiza
Zostaję w temacie koreańskiej koszykówki i gram spotkanie z przedwczoraj z linią z wczoraj ;) w serii mamy 1-1, więc rywalizacja jest zacięta. Jak dotąd rozegrane spotkania zakończyły się wynikami 94:87 i 86:97 tak więc over spokojnie pokryty. Mam nadzieję, że w tym spotkaniu również pokryjemy powyższą linię, bo na pewno są ku temu powody. Egis z pewnością mają w głowie, że przegrali na własnej hali i teraz muszą dołożyć wszelkich starań, aby wygrać to spotkanie. Mam nadzieję, że zobaczymy spotkanie z gatunku &quot;cios za cios&quot; i żadna drużyna nie odjedzie przeciwnikowi, to wtedy wola walki powinna utrzymać się do końca a to z pewnością przełoży się na punkty.
Kurs całkiem ładny, jednak zakład do najprostszych nie należy.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów kobieca
Godzina: 19:00
Spotkanie: PSG - Chelsea
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.7
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Rewanżowy mecz kobiecej Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu lepsza okazała się Chelsea i jest w bardzo komfortowej sytuacji przed rywalizacją w Paryżu, bo każdy gol może okazać się na wagę awansu, w końcu wtedy piłkarki PSG muszą zdobyć aż 4 gole.
Spodziewam się tutaj większej inicjatywy po stronie PSG, które nie ma nic do stracenia, jednak to Chelsea jest faworytem do awansu, a patrząc na ich dyspozycje w meczach wyjazdowych, jak najbardziej stać ich na &quot;złotego gola&quot;. Alternatywnie można spróbować handicap 0-1 i X2 po kursie 1.40.
Oba zespoły powinny wystąpić w najlepszym ustawieniu. Przewidywany wynik 2-1 / 1-1 dla PSG
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy / Regionalliga Nordost
Godzina 19:00
Spotkanie : Wacker Nordhausen : FC Viktoria 1889 Berlin
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 3.60
Bukmacher : Unibet
Mecz który musi się odbyć ale praktycznie nie ma żadnego znaczenia , obie drużyny już nic nadzwyczajnego nie osiągną bowiem nie mają szans ani na awans w przypadku gospodarzy ani nie grozi im spadek w przypadku gości , zagrają bo muszą mam jednak nadzieję że trochę zaangażowania będzie zarówno u gospodarzy jak i gości , gospodarze na swoim terenie grają całkiem dobrze 7-3-1 i br 23:9 natomiast goście na wyjazdach 3-4-5 i br 12:15 , mecze kiedy Wacker podejmuje Viktorię u siebie to - sezon 17/18 i wynik 1:2 , sezon 16/17 i aż 0:5 , sezon 15/16 i 4:1 czyli sporo tych bramek pada i myślę że dziś również nie zagrają na 0:0 tak jak to było w ich pierwszym meczu w Berlinie ale parę bramek kibice powinni zobaczyć .
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
john_isner 522

john_isner

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP MIAMI
Godzina: 21:30
Spotkanie: Bautista-Agut - Roberto Isner John.
Typ: 2

Kurs: 1.84
Bukmacher: forbet

Analiza:
W tym turnieju tyle już wiele razy wypowiadałem się o Isnerze, że nie będę pisał jeszcze raz tego samego tylko pozwolę zacytować samego siebie i będę wklejał swoje poprzednie analizy. Stawiałem 3 razy na niego o trzykrotnie mnie nie zawiódł.

&quot;Analiza na szybkiego. Młody Włoch gra najlepiej na mączce, na hardzie mu już tak dobrze nie idzie. Tutaj przeszedł kwalifikacje bez straty seta i w turnieju głównym pokonał Klizana 6:4, 6:4. Jego przeciwnikiem będzie Amerykanin, który rok temu wygrał ten turniej, ma sporo punktów do obrony. Jego forma w ostatnim czasie jest dość dobra bo przegrał w półfinale Delray Beach , w Acaoulco również półfinał gdzie przegrał z Kyrgiosem, który wygrał ten turniej no i ostatnio dość gładko w Indian Wells z Khachanovem. Lorenzo nie grał nigdy z Isnerem i nie wie jeszcze jak cholernie ciężko jest go przełamać. Gra z Johnem należy do bardzo deprymującej tym bardziej dla młodych tenisistów, gdzie można tylko piłki odprowadzać wzrokiem. Jeśli maszynka do serwisowania się nie zatnie to powinna wygrać. Moim zdaniem Isner bierze ten mecz w dwóch setach.&quot;
&quot;Kolejny raz w tym turnieju idę w stronę Amerykanina, który pierwszym razem nie zawiódł mnie wygrywając 7:6, 7:6 w swoim pierwszym meczu. &quot;Amerykanin, który rok temu wygrał ten turniej, ma sporo punktów do obrony. Jego forma w ostatnim czasie jest dość dobra bo przegrał w półfinale Delray Beach , w Acapulco również półfinał gdzie przegrał z Kyrgiosem, który wygrał ten turniej no i ostatnio dość gładko odpadł w Indian Wells z Khachanovem.&quot; Big John zagrał bardzo wyrównane, ale dobre spotkanie pokonując Włocha Sonego. Zaserwował 20 asów, popełnił tylko 3 podwójne błędy, przede wszystkim zdobyte punkty po pierwszym serwisie na imponującym poziomie, bo 44/48 co daje wyczesaną statystykę 92%. Reprezentant USA jak widać jest mocno zmotywowany aby obronić jak największą ilość punktów z poprzedniego roku.
Dzisiaj rywalem Isnera będzie, Hiszpan. Hiszpan, który jak na umiejętności do gry na twardych kortach radzi sobie dobrze bo pokonał Copila 6:4, 6:2 czy już o wiele groźniejszego Pouille 4:6, 6:4, 6:3. Ramos czuje się najlepiej na kortach ziemnych, na twardej nawierzchni nie ma takich dobrych wyników, ale raz na jakiś czas pokona jakiegoś dobrego tenisistę. Solidny tenisista, który radzi sobie najlepiej w długich wymianach, ale potrafi posłać piłkę kończącą ze swej lewej ręki. Panowie grali ze sobą dwukrotnie na mączce w Rzymie gdzie raz wygrał Albert 2:1 i raz Isner 2:1. Gdzie mecz wygrany przez Ramosa był bardzo zacięty 6:7, 7:6, 7:6 w 2018 roku a John pokonał go w stosunku 6:7, 7:6, 6:1 w 2017 roku. No i właśnie...jeśli Isner pokonuje kogoś za ziemi to znaczy, że wiedz że coś się dzieje.....jeśli tym bardziej Isner wygrywa 6:1 tym bardziej. Jeżeli John pokonał Hiszpana na mączce to równie dobrze powinien pokonać go na twardych kortach i tak stawiam. Jeżeli Jankes utrzyma predyspozycję serwisową jak w poprzednim meczu to Ramos będzie miał tylko szansę w tie breakach, a tam Isner ma nerwy i jaja ze stali.&quot;
&quot;Dwa razy w tym turnieju zaufałem Isnerowi i nie zawiodłem się, pójdę kolejny raz w jego stronę chociaż tutaj może być bardzo zacięty bój. Żeby John wygrał coś więcej musi być po pierwsze wypoczęty, wygrał tutaj dwa mecze po 2:0 gdzie spędził 1:51 i 1:55 na kortach, czyli jak na jego specyfikacje to normalne czasy. Nie stracił żadnego seta, gra mecz co drugi dzień więc nie ma tutaj mowy o zmęczeniu. W meczu z Włochem zagrał kapitalnie na serwisie, bo oddał rywalowi tylko 11 punktów gdzie walnął 20 asów. W meczu z Ramosem już było nieco gorzej, ponieważ stracił serwis na początku meczu, obronił jeszcze 4 BP, ale ogólnie pozytywnie bo odłamał i wygrał. Wielu tenisistów gra swój najlepszy tenis po 30 roku życia i z pewnością Amerykanin się do takich zalicza w wieku 33 lat. Kolejny raz wspomnę, że Big John broni tytułu za poprzedni rok i widać, że jest mocno zmotywowany aby obronić jak największą ilość z 1000 punktów.
Jego rywalem będzie o 10 lat młodszy, reprezentant Wielkiej Brytanii, aktualnie 22 ATP. Gra Edmunda naprawdę nabiera kolorów, jeśli kontuzje go nie wyeliminują to niebawem będzie w TOP 10. Facet radzi sobie dobrze na kortach ziemnych równie dobrze jak na twardych. Gra z głową, nie co Rublov co wali piłki na pałę. Początek sezonu w jego wydaniu fatalny, bo Brisbane jak i podczas Austalian Open nie ugrał nawet seta. Później miał długą przerwę, bo zagrał dopiero 27 lutego, ale wygrał ten challanger. Wystąpił w Indian Wells gdzie pokonał Albota na gazie 6:3, 6:3 aby odpaść 6:1, 6:4 z Federerem. W Miami radzi sobie dobrze, po pokonał Ivashkę 6:3, 6:2 czy Raonica 6:4, 6:4. Pokonanie Kanadyjczyka 2:0, bez żadnego tie breaka to już zajebisty wynik. Kyle ma 188 cm wzrostu i posłał tylko 4 asy to mało. Mimo wszystko w tych dwóch meczach zagrał dobrze na serwisie, bo dał rywalom tylko jedną szansę na przełamanie, którą obronił. Edmund jest kompletnym tenisistą bo radzi sobie dobrze kiedy atakuje, posiada kończący forhend jak i bekhend, w defensywie również zrobił ogromny postęp. Tylko tak naprawdę...poza Ronicem nie pokonał on nikogo bardzo groźnego pośród tych 9 wygranych meczów. Albot? Fajnie chłop był na gazie, ale mimo wszystko nie była śmietanka tenisowa. To może być kolejny mecz w stylu 7:6, 7:6 bądź 6:7, 7:6, 7:6 itp. Mimo wszystko stawiam na Amerykanina, gra tutaj dobrze i jak dojdzie do tych ewentualnych tie breaków to jego doświadczenie tam bierze górę. Acha....Panowie grali ze sobą dwa razy w 2016 roku 1:1 gdzie padły dziwne wyniki 3:0 podczas Rolland Garros dla Amerykanina i 3:1 podczas US OPEN dla Brytyjczyka.&quot;

W ostatnim meczu Isner pokonał Edmunda w dobrym dla niego stylu. Najbardziej niepokojąca była strata gema do 0. Gorąco również było w tie breaku 2 seta, ale doświadczenie Amerykanina wzięło górę. Dzisiejszym rywalem będzie Hiszpan, który pokonał Djokovica. Roberto pokonał Serba 6:1, 5:7, 3:6 gdzie tak naprawdę w pierwszym secie totalnie nie istniał, nie potrafił przebijać piłki na drugą stronę kortu. W drugim i trzecim secie zaczął trafiać, więcej ryzykował niż Nole i wygrał, jednak Serb jest daleki od swojej formy. To będzie zupełnie inne spotkanie, tutaj nie będzie przebijania w nieskończoność jak z Djokovicem. Wygra ten kto zachowa więcej zimnej krwi i kto będzie lepiej serwował. Panowie grali ze sobą trzykrotnie i jest 2:1 dla Jankesa. Idę kolejny raz w stronę maszynki do serwowania, czuje się tutaj dobrze tak jak w poprzednim roku.
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Uganda
Godzina: 14:30
Spotkanie: Jinja - Kampala
Typ: Remis, gość wygra zwrot
Kurs:
1.57
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Liga w której często zdarzają się remisy. Gospodarze na 8 miejscu, goście są liderem. Jinja u siebie 4 zwycięstwa, 6 remisów i 1 porażka. Kampala na wyjeździe 5 zwycięstw, 5 remisów i 1 porażka. Kampala zremisowała ostatnie 4 wyjazdowe spotkania. Buki mocno faworyzują gości ale Jinja jest w dobrej formie, wygrała 3 ostatnie mecze ligowe i może powalczyć o remis. W h2h w 5 spotkaniach między tymi zespołami 3 wygrane Kampali i 2 remisy. Liczę dziś na remis, jeśli wygrają goście mamy zwrot stawki.
▶zwrot
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja 2 liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Panachaiki - Kissamikos
Typ: Kissamikos
Kurs: 3,10
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Typ z góry mówię na czuja. Ogromne spadki kursów na gości z 5.00 do 3.10. Mecz na pewno jest podejrzany z racji, że kursy poszły drastycznie w dół, a dodatkowo jest to liga grecka, gdzie ustawki są częste nawet w najwyższej klasie rozgrywkowej, a co dopiero w 2 lidze. Wszystko zaczęło się dzisiaj około godziny 11, gdzie kurs spadł aż o 1.40 (Pinnacle początkowo 5,37 teraz 3,30). Warto zagrać za drobne co zresztą sam zrobiłem. Wiem, że gospodarze u siebie jeszcze nie przegrali i walczą o awans, ale troszkę dziwne, że aż tak kursy poszły w dół, dlatego śmiem zaryzykować w gości. Może coś jednak jest na rzeczy ;)

✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +102
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP MIAMI, Debel
Godzina: 18.00
Spotkanie: Kubot/Melo-Marach/Pavic

Typ: 1
Kurs: 1.92
Bukmacher: 1xbet

Analiza:

Witam,
Na twarde korty w Maimi wyjdzie dzis Nasz &quot;Klapek&quot; z dobrym kolega Marcello.
W zeszłym roku nasz rodak w wyzej wspomnianej parze odpadl w pierwszym meczu z gospodarzami-Johnson/Querrey gdzie Amerykanie sa zawsze grozni u siebie , a Steve mial na prawde dobry okres gry, natomiast Łukasz i Marcello dopiero sie rozgrzewali i odpadli z 3 turniejow pod rzad na samym poczatku.
Marach/Pavic doszli nieco dalej ,bo do cwiercfianalu i odpadli z Rosjanami Kahachanovem i Rublevem.
W zeszlym roku gora na hardzie byl Kubot z Melo i to lali Maracha z Pavicem do zera trzykrotnie.
Kubot Melo Weszli juz w rytm hard , odprawili tu juz 2 pary a wczesniej w Indian Wells zagrali final.
Obie Pary typowo deblowe, Mecz 50/50 , Mozliwy kazdy wynik. Kursy spadaja na Maracha i Pavica ok 0.2 punktu ale wierze,ze Kubot Melo maja sposob na przeciwnikow.
Najwyzszy kurs u Ruska wiec czas zaatakowac!
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
kazik_75 318

kazik_75

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Harrogate - Salford
Typ: 2
Kurs: 2,82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dość ciekawy mecz na poziomie 5 ligi angielskiej. Do gospodarzy, którzy na pewno będę próbowali walczyć przez play-off o awans do wyższej klasy przyjeżdżają goście, którzy są bardzo poważnym kandydatem do awansu. Goście jak wiadomo są klubem nad którym pieczę sprawują byłe gwiazdy Manchester United i według których deklaracji mają co roku awansować przynajmniej do Championship. Faworytem kursowym lekkim są gospodarze, ale zdarzało im się już przegrać u siebie w tym roku. Ponadto 3 ostatnie mecze wygrali jednak goście. Oczywiście typ jest obarczony ryzykiem, bo im również zdarzały się porażki wyjazdowe, ale wierzę, że ręka MU nad gośćmi pomoże im dzisiaj wygrać.
✅182
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Saint Brieuc (Francja), twarda (w hali)
Godzina: 20:00
Spotkanie: Viktor Troicki - Mirza Basic
Typ: 2
Kurs: 3,03
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na turnieju challengerowym w Saint Brieuc. W 1 rundzie Serb Troicki ograł reprezentant gospodarzy Francuza Grenier 2-0 (6-3 , 6-1), natomiast Bośniak Basic zmagania w tym turnieju rozpoczyna od tej rundy. Z pewnością obaj panowie nie grają w tym momencie swojego najlepszego tenisa. W lepszej dyspozycji wydaje się być Troicki i słusznie jest tutaj faworytem, bo Mirza przegrywa ostatnio mecz za meczem i bardzo słabo to u niego wygląda ale ja wierzę, że zawodnik ten w końcu &quot;zatrybi&quot;. W hali w tym sezonie jeszcze spotkania nie wygrał notując w 3 startach 3 porażki ale nie należy zapominać, że gracz ten w poprzednich latach pokazał, że w hali grać potrafi i wierzę, że przełamanie dzisiaj nastąpi. W ostatnich 9 sezonach zawsze notował dodatni bilans meczy wygranych na hali więc grać w tych warunkach potrafi a ten bilans 0/3 to myślę, jeszcze poprawi. U Troickiego w hali bywało różnie ale koniec końców bilans też dodatni, jednak on nie ma aż tylu spotkań rozegranych w ostatnich latach w hali co Basic. Według mnie forma i dyspozycja przemawia za Troickim ale za Basiciem przemawia większe ogranie w hali w ostatnich latach. Ja myślę, że Bośniak się w końcu ogarnie i zacznie grać lepiej. Ma dopiero 27 lat (2 lipcu 28) więc jest jeszcze szansa na poprawę swojej gry i notowanie dużo lepszych wyników. Spróbuję tutaj niespodzianki.
✅203
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Aluron Warta Virtu Zawiercie - Cerrad Czarni Radom
Typ: Aluron Warta Virtu Zawiercie wygra 3:1
Kurs: 3.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W tym meczu zdecydowanie idę w stronę Zawiercia. Przez niemal cały sezon grali bardzo dobrze i równo, zwłaszcza u siebie. Dwa razy przegrali za to z Czarnymi, ale tak samo Bełchatów dwa razy był gorszy od Jastrzębskiego. Nie można chyba powiedzieć, że Aluron ostatnio obniżył loty. Skrzydła chodziły bardzo dobrze, do tego jest na ławce Zawiercia alternatywa jeśli podstawowym zawodnikom nie szło by za bardzo. Bociek i Semeniuk w tym sezonie już w nie jednym meczu pokazali się z bardzo dobrej strony i z pewnością stać ich na odwrócenie losów spotkania wchodząc z ławki. W Cerradzie takiego &quot;bogactwa&quot; zdecydowanie nie ma. Do tego oni czują się lepiej na swoim terenie, podobnie jak Zawiercie. Z drużyn, które biją się o Mistrzostwo Polski tylko z Aluronem Czarni wygrali na wyjeździe. Ogólnie rzecz biorąc zespół Warty jest dla mnie monolitem, który będzie ciężki to pokonania dla Czarnych, którzy bywają często chimeryczni i potrafią przejść obok spotkana. Wojciech Żaliński to zdecydowanie gwarant dobrej gry, ale drugi z przyjmujących już jest wyraźnie słabszy, a na ławce poprawy nie będzie na dłuższą metę. Zawiercie gra u siebie i ma zmienników, którzy mogą poprawić jakość gry.
⛔100
 
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Korisliiga Finalndia
Godzina: 17.30
Spotkanie: Kataja - Kouvot
Typ: Kouvot (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Fińska Korisliiga - ekipa gospodarzy piąta pozycja i bilans 18-13, drużyna gości siódme miejsce w tabeli z bilansem 16-18. Kataja w ostatnim czasie bardzo intensywne granie (z racji wcześniejszej gry w FIBA Europe Cup musza nadrabiać zaległości w lidze), dzisiejszy mecz to dla nich czwarta gra w tydzień, do tego ostatnio grają przy trochę węższej kadrze. Przez urazy nie zawsze grali Mullings (16pkt), Huolila (6,5pkt) i Palmi (18,2pkt) - według oficjalnej strony Korisliigi, dwóch pierwszych nie ma dzisiaj w kadrze, a występ Palmi oceniany jest na 50%. Kouvot prawdopodobnie w optymalnym zestawieniu (w tym Gipson, który przyszedł zastąpić kontuzjowanego Matthewsa i radzi sobie coraz lepiej, średnie już na poziomie 15,8pkt). Drużyna gości po przełamanie trzech porażek z rzędu i zwycięstwie w Nokii, wydawało się że złapali odpowiedni rytm, ale w ostatniej kolejce przyszła porażka z niżej notowaną drużyną UU-Korihait (77-87), po bardzo słabej grze. Po tym spotkaniu trener Lehtonen zamiast jednego z treningów zarządził wewnętrzne spotkanie całej drużyny, gdzie podobno wyjaśnili sobie przyczyny tej słabej dyspozycji, według słów trenera jest teraz spora mobilizacja i chęć przełamania tego obrazu ich gry z ostatniego meczu. W pełnym składzie ekipa gospodarzy byłaby dla mnie mocnym faworytem w tym spotkaniu, ale wobec możliwych braków i tej ostatniej, bardzo intensywnej gry, mogą mieć kłopoty z drużyną gości, która też na pewno przyjedzie tutaj bardzo mocno zmotywowana do pokazania zdecydowanie lepszej dyspozycji, bo według mnie ten ostatni mecz nie odzwierciedla rzeczywistej siły tej drużyny. Jeżeli uda im się faktycznie zapomnieć o tej ostatniej grze, i tak jak zapowiadają, ta dyspozycja będzie lepsza, to powinni tutaj mocno powalczyć o korzystny wynik.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Szwecja PO
Godzina: 19:00
Spotkanie: Frolunda - Malmo
Typ: Malmo over 1,5
Kurs: 1.63
Bukmacher: fortuna
Analiza:
3 spotkanie w PO w Szwedzkiej lidze, aktualny wynik to 1:1 obie ekipy wygrały spotkania u siebie Frolunda 4:0 a Malmo 3:2 chociaż to gospodarze są faworytem to na pewno nie można lekceważyć drużyny Malmo którzy wygrali serię z dzisiejszym rywalem rok temu 4:2. 2 bramki drużyny z takim potencjałem są dla mnie jak najbardziej realne waga spotkania też jest ważna. Cofając się o rok w tamtej serii tylko raz na 6 spotkań drużyna gości nie strzeliła przynajmniej 2 bramek. Powodzenia.
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Miami debel
Godzina: 23:30
Spotkanie: Querrey/Isner - Tsitsipas/Koolhof
Typ: Tsitsipas/Koolhof
Kurs: 2.42
Bukmacher: 1xbet
W ramach ćwierćfinału Miami Open w deblu zmierzą się ze sobą para Amerykanów Isner/Querrey oraz Holendersko-Grecki miks Tsitsipas/Koolhof. Na pierwszy rzut oka Amerykanie są zdecydowanymi faworytami, ponieważ rozegrali ze sobą sporo spotkań deblowych no i oboje potrafią serwować, a w deblu to dosyć istotny czynnik zwłaszcza na twardej nawierzchni. Aczkolwiek korty w Miami nie należą do najszybszych, a John Isner rozgrywa singlowy pojedynek z Bautista niecałe dwie godziny wcześniej, tak więc będzie mocno wyeksploatowany gdyż pojedynek z pogromcą Djokovica raczej do najłatwiejszych nie będzie należał, bo każdy ich poprzedni mecz kończył się w 3 setach. Isner ogólnie rozegrał już 5 tie breaków w trzech spotkaniach i każde trwało co najmniej 1:40h, dorzućmy do tego jeszcze dwa pojedynki deblowe, wzrost 208cm i 33 lata tak więc organizm może odmówić współpracy w meczu deblowym, który odbędzie się praktycznie zaraz po spotkaniu singlowym. Ich przeciwnicy pomimo że rozegrali dopiero trzy spotkania razem to potrafili powalczyć z Kubot&#39;em i Melo w IW ulegając ostatecznie 6:7 7:6 5:10, a tutaj ograli w poprzedniej rundzie Murray&#39;a i Soares&#39;a 6:3 4:6 10:7 czyli dosyć dobrych deblistów. Koolhof to typowy deblista sklasyfikowany na 43 pozycji rankingu deblowego, a Tsitsipas to nr10 rankingu singlowego lecz posiada on spore umiejętności deblowe jak dobry serwis, gra przy siatce czy zasięg i reflesk ze względu na wiek w dodatku odpadł już z singla więc spokojnie może się skupić na grze deblowej.
✅142
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
R 614,7K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Panama LPF Clausura
Godzina: 21:30
Spotkanie: Deportivo Universitario – Costa del Este
Typ: powyżej 3
Kurs: 3,70
Bukmacher: LVBet

Obie ekipy po 10 meczach z bilansem powyżej 2,5 bramek w meczu. W H2H dwukrotnie 2:0 i raz 3:0. W meczach ligowych wyniki underowe, ale zdarzyły się wyniki takie jak 4:0, 5:2, 2:4. W ostatnich 10 meczach gospodarze tylko 2 razy z wynikiem powyżej 3,5 gola, a goście 1 raz. Liczę, że dziś zagrają ofensywnie i padnie wiele goli, przełamując mecze z niskimi wynikami. W razie 3 bramek będzie zwrot.
✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom