>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja w zeszłym tygodniu wypłata zlecona w czwartek przed południem A w piątek po południu były.
Także widocznie w mBanku opłaca się mieć konto jeśli mamy eco ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Pieniądze wysyłają poprzez Przelewy24 także kwestia banku bez znaczenia, byle dostać powiadomienie, że zlecili wypłatę.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Zróbcie sobie VIPa to będziecie mniej płakać. Mi zawsze odpisują w max. 30 minut. Zero durnych weryfikacji już. Mam 2 konta VIP i absolutnie polecam.
 
klook 366

klook

Użytkownik
Kochani gorąca prośba o pomoc w wypełnieniu danych do wypłaty.
Podajemy numer konta bankowego czy numer IBAN?
Kod oddziału to kod BIC/SWIFT?
Bank korespondent to adres banku?
Uzupełniać w ogóle te 2 ostatnie pola czy pozostawić puste?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nr konta bankowego to inaczej numer IBAN... Przed nr konta musisz wklepac &quot;PL&quot;. Ostatnich pol nie trzeba wypelniac. Z fartem.
 
1 0

19kamil94

Użytkownik
Mam pytanie czy podając przy wypłacie numer konta nie będącego moim wypłata będzie zrealizowana czy przeleją mi na moje konto, dodam że mam wklepane 3 konta z czego 2 moje i jedno siostry? Oczywiście chce wypłacić na konto siostry.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Mam pytanie czy podając przy wypłacie numer konta nie będącego moim wypłata będzie zrealizowana czy przeleją mi na moje konto, dodam że mam wklepane 3 konta z czego 2 moje i jedno siostry? Oczywiście chce wypłacić na konto siostry.
Sprytne myslenie sam tak robilem. Najwazniejszy jest nr konta. Dane nie sa wazne bo przelew i tak dojdzie. Smialo mozesz tak zrobic.
 
F 0

fazio

Użytkownik
Chciałem wypłacić dzisiaj w EUR z karty (bankomat obsługiwał EUR) i nie było takiej opcji
Ktos wie dlaczego ? U nich euro ma kurs 3.8 , nieopłacalne jest wypłacanie w PLN ...
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
nie przyjmują tego...
Nie wiem jak jest teraz ale kiedys nie uznawali do celow weryfikacyjnych wyciagu bankowego ani potwierdzenia zakupu w formie PDF. W przypadku mBanku musialem zamowic cos o nazwie &quot;zaświadczenie o posiadaniu rachunku&quot;. Koszt to chyba bylo 40zl. Niestety trzeba bylo to odbierac osobiscie w placowce. Po okazaniu dowodu osobistego wydaja takie zaswiadczenie w formie druku. Nie ma mozliwosci wysylki na emaila dlatego koniecznym jest udanie sie do nich. Jesli nie w banku to zawsze mozna taki kwit zalatwic sobie w urzedzie. Jest to potwierdzenie meldunkowe. Oczywiscie tez trzeba za takie cos zaplacic tyle, ze w banku dostaje sie takie cos od razu a w urzedzie trzeba czekac.
 
Do góry Bottom