>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Single z kursem > 3

M 741

michaju84

Użytkownik
Dobrze idzie graj dalej. Ja mam pytanie jedno. Z góry mówię, że nie atakuję.
Zauważyłem w jednym z Twoich typów sytuację taką:
Hungkuk K - Expressway Co K godz. 11.00
3:1
De Greef A. (Bel) - Maden Y. (Ger) godz. 13.30
0:2
Pamiętam, że między tymi spotkaniami była niewielka różnica czasowa.
I tak rozważałem sytuację.
Pierwsze spotkanie siatkówka. Gdyby dwa pierwsze sety nie były szybkie 25:13, drugi 10:25 oraz doszłoby do 5 seta, to z tym meczem drugim byś się nie wyrobił z zagraniem. Co wtedy?
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Graj dalej chyba, że musiałbyś naprawdę na siłę typy wymyślać. A ja mam pytanko czy dobór typów jest tylko i wyłącznie twoja inwencjar czy posilkujesz sie czymś. Bo bardzo egzotyczne mecze często lecą ????
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Proponuje przerwe, każdy zarówno inwestor jak i hazardzista potrzebuje kilku dni przerwy żeby mózg odpoczął. Jeżli czujesz, że ciągle myślisz o zakładach zrób kilka dni przerwy i wróć ze świeżym intelektem. Taka moja rada ????
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Dobrze idzie graj dalej. Ja mam pytanie jedno. Z góry mówię, że nie atakuję.
Zauważyłem w jednym z Twoich typów sytuację taką:
Hungkuk K - Expressway Co K godz. 11.00
3:1
De Greef A. (Bel) - Maden Y. (Ger) godz. 13.30
0:2
Pamiętam, że między tymi spotkaniami była niewielka różnica czasowa.
I tak rozważałem sytuację.
Pierwsze spotkanie siatkówka. Gdyby dwa pierwsze sety nie były szybkie 25:13, drugi 10:25 oraz doszłoby do 5 seta, to z tym meczem drugim byś się nie wyrobił z zagraniem. Co wtedy?
Dzięki za opinię o moim temacie. Jeżeli chodzi o tą sytuację to zakładam, że mecz siatkówki nie powinien trwać dłużej niż 2,5 do 3 godzin. Następnym zdarzeniem do gry był mecz tenisowy który zaplanowano na 13.30. Ponieważ nie był to pierwszy mecz tego dnia to zazwyczaj takie mecze są nieco opóźnione w stosunku do planowanego rozpoczęcia. Ostatecznie i tak oba mecze były przegrane ale z ich zagraniem mozna było zdążyć.
Graj dalej chyba, że musiałbyś naprawdę na siłę typy wymyślać. A ja mam pytanko czy dobór typów jest tylko i wyłącznie twoja inwencjar czy posilkujesz sie czymś. Bo bardzo egzotyczne mecze często lecą ????
Typy do gry wybieram sam. To co gram zalezy od oferty w danym dniu. Ponieważ wybieram trzy mecze każdego dnia to czasami nie ma zbyt duzego wyboru i wtedy decyduję się też na te tzw. egzotyczne mecze jeżeli pasują one do mojej strategii gry.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Dzień 25 (25.03.2019)✅
Mecz 1✅

TENIS CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Saint Brieuc (Francja), twarda (w hali)

Grigelis L. (Ltu) - Brkic T. (Bih) godz. 11.30

TYP: 2 kurs 4,10 stawka 1 j Unibet

Wynik: 0-2
Zysk/Strata: + 3,10 j

Mecz 2
(grany tylko w przypadku błędu w typie 1)

TENIS CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Saint Brieuc (Francja), twarda (w hali)
Watutin A. (Rus) - Tatlot J. S. (Fra) godz. 14.30
TYP: 2 kurs 3,66 stawka 2 j 1xBet
Wynik:
Zysk/Strata:

Mecz 3
(grany tylko w przypadku błędów w typach 1 i 2)

TENIS CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Saint Brieuc (Francja), twarda (w hali)
Kotov P. (Rus) - Torpegaard M. (Den) godz. 18.00
TYP: 1 kurs 3,25 stawka 3 j bet365
Wynik:
Zysk/Strata:

Bilans dnia : + 3,10 j
Bilans tematu : + 83,39 j.
Postawione razem: 360 j.
Wygrane razem: 443,39 j.
Yield: + 23,16 %

Ilość postawionych typów od początku tematu : 122 zakłady
Ilość typów trafionych od początku tematu: 36
Skuteczność liczona od początku tematu: 29,51%


Bilans miesiąca: + 31,69 j
Postawione razem: 155 j
Wygrane razem: 186,69 j
Yield: + 20,45 %

Ilość postawionych typów w marcu: 49 zakładów
Ilość typów trafionych w marcu: 17
Skuteczność w marcu: 34,69 %
Ps. Jak widać grając moje typy wg podanej strategii wystarczy 35 % skuteczność aby mieć naprawdę przyzwoity yield (ponad 20%)


Mój temat w dziale Kupony prowadzony w m-cu Luty.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/triple-z-ako-2.148986/page-2#post-6808589
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Bardzo dobra robota. Świetna praca oraz bardzo ciekawe typy.Żałuję, że nie zainteresowałem się już w lutym Twoimi postami no ale nie ma nic straconego jeśli nie zrezygnujesz się udzielać tutaj na forum. Gram z Tobą bodajże od środy 20.03 poczytałem wcześniejsze posty i bardzo szanuję Cię za to co robisz. Oby tak dalej i powodzenia ???? PS Co do Twojego pytania. Myślę, że jeśli osiągniesz dany zysk w miesiącu to możesz obstawiać do końca miesiąca wtedy gdy wystąpią jakieś zdarzenia w danym dniu gdzie dzięki swojej analizie masz duży procent szansy, że wejdzie. Natomiast, gdy oferta będzie zbyt uboga, a już zysk zamierzony będzie spełniony wtedy nie graj i pomijaj dany dzień aż do końca miesiąca.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Temat super. Jak na razie tylko raz była tzw. Przysłowiową sraczka. Jednak żeby zarobić w miarę normalny hajs trzeba mieć duży budżet. Dla mnie 1j musiałoby być równe minimum 100 zł. Daje nam to ponad 2 tysie miesięcznie. Wtedy jednak trzeba przyjąć że trzeba mieć co najmniej połowę tj 9 tyś. A tak naprawdę 18600 zł. Mam pytanie. Czy Twoje typy na 100% znajdę u 2 buków tj. Bet at Home i Unibet? Nie badales pewnie tego?pozdro i szacun
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Podsumowanie dnia:
Dzisiejsza progresja została zakończona na pierwszym kroku. Kolejny dzień na plus. Zgodnie z moją strategią pozostałych 2 zdarzeń przewidzianych na dzisiaj już nie gramy. Ja zagrałem po fajnym kursie 4,10, kto grał nieco później mógł złapać jeszcze wyższy kurs. Plan na marzec został wykonany w 100%. Moim celem na tym forum jest wygranie konkursu na najlepszy temat miesiąca. Myślę, że yield 20,45 % jaki wypracowałem w tym miesiącu powinien wystarczyć do pierwszego miejsca w marcu. Jeśli ktoś ma lepszy yield to proszę o informację. Wtedy będę próbował jeszcze poprawić swój yield. Ponieważ do końca marca pozostał jeszcze tydzień zastanawiam się czy nie założyć nowego tematu aby tam podawać typy, tak aby każdy kto będzie chciał mógł z nich skorzystać.
Nie wiem ile osób obserwuje mój temat. Opcje obserwowania mojego tematu wybrało tylko 3 osoby tak więc nie wiem czy warto zakładać nowy temat na tydzień. Jeżeli ktoś chciałby korzystać z moich typów również przez ostatni tydzień marca to proszę o informację. Zobaczymy ilu będzie zainteresowanych i wtedy podejmiemy ostateczną decyzję.
Temat super. Jak na razie tylko raz była tzw. Przysłowiową sraczka. Jednak żeby zarobić w miarę normalny hajs trzeba mieć duży budżet. Dla mnie 1j musiałoby być równe minimum 100 zł. Daje nam to ponad 2 tysie miesięcznie. Wtedy jednak trzeba przyjąć że trzeba mieć co najmniej połowę tj 9 tyś. A tak naprawdę 18600 zł. Mam pytanie. Czy Twoje typy na 100% znajdę u 2 buków tj. Bet at Home i Unibet? Nie badales pewnie tego?pozdro i szacun
Większość moich typów można zagrać w tych dwóch bukach ale nie wszystkie po takich kursach jak podaję w swoim temacie. Różnice jednak nie są bardzo duże. Wszystkie moje typy można grać w polskich bukach ale wtedy oczywiście zyski są mniejsze (podatek). Budżet na grę musi wynosić 186 jednostek. Nie polecam ryzykować gry moją strategią nie mając odpowiedniego budżetu. Lepiej obniżyć wartość jednostki niż ryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 93

blazarekqvc

Użytkownik
Podsumowanie dnia:
Dzisiejsza progresja została zakończona na pierwszym kroku. Kolejny dzień na plus. Zgodnie z moją strategią pozostałych 2 zdarzeń przewidzianych na dzisiaj już nie gramy. Ja zagrałem po fajnym kursie 4,10, kto grał nieco później mógł złapać jeszcze wyższy kurs. Plan na marzec został wykonany w 100%. Moim celem na tym forum jest wygranie konkursu na najlepszy temat miesiąca. Myślę, że yield 20,45 % jaki wypracowałem w tym miesiącu powinien wystarczyć do pierwszego miejsca w marcu. Jeśli ktoś ma lepszy yield to proszę o informację. Wtedy będę próbował jeszcze poprawić swój yield. Ponieważ do końca marca pozostał jeszcze tydzień zastanawiam się czy nie założyć nowego tematu aby tam podawać typy, tak aby każdy kto będzie chciał mógł z nich skorzystać.
Nie wiem ile osób obserwuje mój temat. Opcje obserwowania mojego tematu wybrało tylko 3 osoby tak więc nie wiem czy warto zakładać nowy temat na tydzień. Jeżeli ktoś chciałby korzystać z moich typów również przez ostatni tydzień marca to proszę o informację. Zobaczymy ilu będzie zainteresowanych i wtedy podejmiemy ostateczną decyzję.

Większość moich typów można zagrać w tych dwóch bukach ale nie wszystkie po takich kursach jak podaję w swoim temacie. Różnice jednak nie są bardzo duże. Wszystkie moje typy można grać w polskich bukach ale wtedy oczywiście zyski są mniejsze (podatek). Budżet na grę musi wynosić 186 jednostek. Nie polecam ryzykować gry moją strategią nie mając odpowiedniego budżetu. Lepiej obniżyć wartość jednostki niż ryzykować.
Może podawaj typy tutaj ale tylko oznacz je jakimś innym kolorem i opisem (np DODATKOWY) żeby wszyscy wiedzieli że te sa poza założeniami. Lepsze to niż krążenie po tematach. To moje zdanie ale niech się inni wypowiedza
 
domek33 333

domek33

Użytkownik
Witam, nie gram ale obserwuje typy dzisiaj jak I z pierwszego poziomiu tak I z drugiego dwa typy na +. Moze I 3 wejdzie dlatego bede obserwowal. Powodzenia
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Ja obserwuje 6 miesięcy. Jak się nic nie wy....do 6 miesięcy to znaczy że jest ok. Albo jak ugra 186 j zysku to wtedy nic nie ryzykuje. ???? ja jestem ciekaw ile pln jest jedna jednostka.
 
G 28

gieksikjno

Użytkownik
Wielkie gratulacje za temat i za trafne typiska! Zapewne temat za niedługo zniknie z racji tego że jest trafny i pokazujesz że da się oszukać buka ???? jeszcze raz moje gratulacje i z fartem!
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Wielkie gratulacje za temat i za trafne typiska! Zapewne temat za niedługo zniknie z racji tego że jest trafny i pokazujesz że da się oszukać buka ???? jeszcze raz moje gratulacje i z fartem!
I przejdzie na Facebooka albo omnibetu :)
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Tak to jest. Temat bardzo dobry, zasługuje na miano Tematu miesiąca. Wszystko rozpisane, czytelne i trafne. Żadnych przekrętów, dziwnych edycji i zmieniania postów. Typy bardzo fajne szkoda właśnie tylko, że nam pewnie znikniesz po tym miesiącu ???? Powodzenia
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Gratuluję ciekawego tematu i skutecznych wyników. Bardzo przejrzyste zasady, szacunek za codzienne podsumowania. Mam nadzieję, że dasz możliwość pogrania z Tobą w kolejnych miesiącach. Powodzenia.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Podsumowanie dnia:
Dzisiejsza progresja została zakończona na pierwszym kroku. Kolejny dzień na plus. Zgodnie z moją strategią pozostałych 2 zdarzeń przewidzianych na dzisiaj już nie gramy. Ja zagrałem po fajnym kursie 4,10, kto grał nieco później mógł złapać jeszcze wyższy kurs. Plan na marzec został wykonany w 100%. Moim celem na tym forum jest wygranie konkursu na najlepszy temat miesiąca. Myślę, że yield 20,45 % jaki wypracowałem w tym miesiącu powinien wystarczyć do pierwszego miejsca w marcu. Jeśli ktoś ma lepszy yield to proszę o informację. Wtedy będę próbował jeszcze poprawić swój yield. Ponieważ do końca marca pozostał jeszcze tydzień zastanawiam się czy nie założyć nowego tematu aby tam podawać typy, tak aby każdy kto będzie chciał mógł z nich skorzystać.
Nie wiem ile osób obserwuje mój temat. Opcje obserwowania mojego tematu wybrało tylko 3 osoby tak więc nie wiem czy warto zakładać nowy temat na tydzień. Jeżeli ktoś chciałby korzystać z moich typów również przez ostatni tydzień marca to proszę o informację. Zobaczymy ilu będzie zainteresowanych i wtedy podejmiemy ostateczną decyzję.

Większość moich typów można zagrać w tych dwóch bukach ale nie wszystkie po takich kursach jak podaję w swoim temacie. Różnice jednak nie są bardzo duże. Wszystkie moje typy można grać w polskich bukach ale wtedy oczywiście zyski są mniejsze (podatek). Budżet na grę musi wynosić 186 jednostek. Nie polecam ryzykować gry moją strategią nie mając odpowiedniego budżetu. Lepiej obniżyć wartość jednostki niż ryzykować.
Masz dobrą passę to podtrzymuj ją i nie zatrzymuj się . Jak lubisz grać , to jest tak jak z dobrą książką od której nie można się oderwać. Film w telewizji nie jest już taki fajny jak w kinie bo przerywany reklamami. także stwórz te właściwe emocje i niech chłopaki poczują się jakby oglądali prawdziwy thriller z niesamowitą akcją , thriller , w którym nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć.
 
Do góry Bottom