>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polacy i Polki w sezonie 2019

jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Iga Świątek w nowym roku rozpoczyna pierwszy &quot;dorosły&quot; sezon w rozgrywkach WTA Tour.
Ciekaw jestem co dziewczyna pokaże bo ewidentnie papiery na gre ma.
Dla przypomnienia w roku 2018 zrobiła skok w rankingu o 600 miejsc. Czy będzie następczynią naszej Agnieszki?!
Sezon rozpoczyna od startu w kwalifikacjach do turnieju w Auckland.Już dziś życze jej powodzenia.
Jeśli macie informacje o planach startowych,wynikach pozostałych naszych rodaków to wpisujcie
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Czołem
brak czasu na wszystko ale staram się jak tylko mogę oglądać mecze naszego Huberta Hurkacza.
Oczywiście mocno mu kibicuję ale mam wrażenie, że ten rozwój nie idzie tak jak powinien.
Owszem wspina się w rankingu, robi życiówkę ale ta gra nie wygląda przekonująco.
Zawsze myślałem, że facet z takimi warunkami fizycznymi to raczej będzie power hitter często chodzący do siatki z różnorodnym serwisem. A tutaj mamy raczej typowego baselinera z mocno przeciętnym podaniem, grającego dużo bezpiecznego topspina. Paradoksalnie Hubert radzi sobie lepiej na clayu gdzie ma więcej czasu(ziemia w ogóle więcej wybacza, kto gra ten doskonale o tym wie). Na szybszych nawierzchniach ewidentnie widać brak timingu. Brak jest też ostrych zagrań szczególnie z forehandu, Hubert jak już ryzykuję to znacznie częściej używa backhandu po linii.
Taki styl gry przy takich warunkach fizycznych może się okazać w niedalekiej przyszłości kontuzjogenny i zwyczajnie mało efektywny.
Post bez spiny do grających i czujących ten sport a nie dzieciaków z polucjami wiedzących wszystko najlepiej.
pozdr
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Zgadzam się w pełni. O ile hurkacz osiąga rezultaty, o tyle wygląda jak przeciętny przebijaka, bym powiedział taki trochę Joao Sousa dla ubogich na chwilę obecną. Mimo wolniejszego rozwoju, większy potencjał widzę u Majchrzaka, a zwlaszcza jego backhand jeśli zostanie dopracowany to będzie karał niesamowicie. Dochodzi jeszcze kwestia agresji w grze, a w zasadzie jej braku. W kwestii tego czynnika królowa jest obecnie Iga Świątek, tyle że ona tak taki trochę ślepy szał prezentuje. Jakby agresja ponad wszystko- dużo ciekawych pomysłów, ale brak umiejętności i czucia gry, ale to powinno przyjść z czasem, kto wie może nie głupie by było dla niej potrenowac z Radwańska, bo chociaż fizycznie nie była szałowa to dwie ważne cechy miała, mianowicie technikę(w tym to wspomniane czucie gry) i przez większość czasu chłodna głowę, co w tenisie daje wiele.
 
M 3

madersnew

Użytkownik
Kacper Żuk pierwszym reprezentantem Polski, który w 2019 roku wygrał singlowy turniej ITF. Dla 20-latka to pierwszy tytuł w karierze.
Co ciekawe - Żuk, aby w ogóle wziąć udział w tym egipskim turnieju, wcześniej zrezygnował z meczu, którego stawką było mistrzostwo Polski do lat 23.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Mają Chwalinska wygrywa w tym roku 3 turniej ITF i awansuje na najwyższe miejsce w karierze. W poniedziałek będzie 191 rakieta świata 
 
Do góry Bottom