>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Są rzeczy do których ciężko napisać analizę, a jedynie bazuje się na przeczuciu. Ale generalnie uważam, że stawianie niskich kursów przy formacie BO1 jest samobójstwem zawsze. Jedna mapa nadaje się tylko do szukania niespodzianek :p
Po części się z Tobą zgodzę, aczkolwiek uważam że forZe miał być dzisiaj jednym z pewniejszych meczy. Wskazywało na to bardzo dużo czynników takich jak np. forma, gdzie Izako Boars przy forZe wyglądało conajmniej komicznie. Wiadomo, że wiecznie przegrywać nie będą, ale nigdy nie pomyślałbym że otworzą się przy takim przeciwniku. Gratuluję przeczucia
 
pietrucha111 16

pietrucha111

Użytkownik
#4 stat. 2/3
Avangar - ex3dmax Avangar @1.22
Heroic - G2 G2 @1.44
Ako @1.76 bet365 ✅

BiG - Windigo BiG @1.72 bet365 ⛔

Moje typy na dziś, może dołączę później jakąś analize ale narazie jestem w pracy a mecze ruszają za godzinkę. Pozdro.
 
scottie 85

scottie

Użytkownik
Też na szybko coś dopowiem.
Boje sie troche tego G2, zmienił im się zawodnik. Heroic także ma nowego zawdonika ale w meczu z AGO tak naprawde wyciągnał cały mecz. Moje typy na szybko to:
Mecz Vialance vs HR, tutaj troszkę niepewne jeszcze nie znamy 5 gracza w HR, od niedawna gra tam Oskar, tutaj trudno coś powiedzieć.
BIG kolejny raz mnie zawodzie ????
Wygrana: AVANGAR,BIG , VAILANCE, HEROIC +1.5 MAPY
AKO: 4.76
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Esport , ECS Europe Season 7
Godzina: 21:00
Spotkanie: Windigo - Movistar Riders
Typ: dokładny wynik : 2-0 dla Windigo
Kurs: 2.40
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Według mnie to właśnie Bułgarzy powinni dość gładko wygrać nad hiszpańską formacją złożoną tylko i wyłącznie z graczy z Półwyspu Apenińskiego , albowiem ponieważ ostatnio odnotowują imponującą sierię pięciu zwycięstw pod rząd , i to w dodatku z najmocniejszymi ekipami , jakie obecnie występują na światowej scenie Counter Strike&#39;a takimi jak : MIBR , nasz polski AGO Gaming , czy też niemieckim BIG&#39;em oraz francuskim G2 z kennyS&#39;em w składzie ! To chyba przemawia samo za siebie i wygrana powinna przyjść Bułgarom niezwykle szybko i sprawnie .

LINK :
https://www.hltv.org/matches/2331609/windigo-vs-movistar-riders-ecs-season-7-europe-pinnacle-cup
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
BIG - Heroic
Zwycięstwo BIG @1.57 Unibet ✅

Dolna drabinka. Drużyny przegrały dziś swoje mecze właściwie minimalnie, bo BIG wynikiem 14-16 na mapie rywali, a Heroic zdołało urwać mapę G2, i uzbierać całkiem sporo rund na deciderze. Nie ukrywam, że Heroic wydaje mi się niespodzianką, ale patrząc po map poolu zaczynam w to wątpić. BIG posiada dwie mapy których Heroic nie gra, więc w przypadku bana którejkolwiek z nich pewnie poleci ta druga. BIG ma w zanadrzu asa którym jest Dust2. Banowany przez rywali, grywalny coraz częściej przez BIG. Wiem jak to jest grać na mapie której się nie lubi i nie czuje, widać to również nawet w meczach topowych. Wydaje mi się że ten szeroki map pool zadziała na korzyść BIG, bo posiłkując się ostatnimi wynikami Heroic, nie wyglądają zbyt ciekawie. Jeśli nie 2:0 to 2:1 w stronę BIG, mimo wszystko.
Windigo - Movistar Riders
Mapa, handicap: Movistar Riders (+1.5) @1.62 Unibet ✅
Typ bardziej na przeczucie, choć nie do końca. Inferno zostało wybrane przez Hiszpanów i wyglądają o wiele solidniej na tej mapie niż Windigo. Tak wiem, że Windigo ostatnimi czasy odnosi same zwycięstwa, ale Inferno w ich wykonaniu wygląda co najmniej kiepsko. Nie zdziwiłbym się również gdyby Movistar Riders wygrało Mirage&#39;a, ale to tylko gdybanie. Mimo wszystko wolę pójść ciut &quot;pewniej&quot; i dodać Hiszpanom mapę przewagi.
ostatnio odnotowują imponującą sierię pięciu zwycięstw pod rząd , i to w dodatku z najmocniejszymi ekipami , jakie obecnie występują na światowej scenie Counter Strike&#39;a takimi jak : MIBR , nasz polski AGO Gaming , czy też niemieckim BIG&#39;em oraz francuskim G2 z kennyS&#39;em w składzie !
Bądźmy szczerzy. AGO jest przeciętnym zespołem, nie nazywajmy go najmocniejszą ekipą. Seria zwycięstw jest imponująca, aczkolwiek czy Furious dla Windigo było jakimkolwiek wyzwaniem? Moim zdaniem nie. Ponadto wybór Inferno u Hiszpanów jest niebezpiecznym wyborem dla Windigo, bo Movistar Riders wygląda tam o wiele lepiej.
Astralis - Liquid
Liczba rund: Ponad (25.5) @1.68 Unibet ✅
Ciekawe spotkanie już w pierwszej rundzie. Lanowy Duścik, gdzie Liquid w tym roku (Pod koniec stycznia) już raz pokonało Astralis wynikiem 16-11. Liquid jest niebezpiecznym rywalem LAN&#39;owym, w dodatku to szansa na zgarnięcie 125.000$ w Sao Paulo. Piekielnie mocne Astralis kontra Liquid które posiada mapę jako jeden z atutów? Tutaj pachnie overem.
 
scottie 85

scottie

Użytkownik
Co myślicie o męczy Avangar - G2
Na 2:1 dla Avangar kurs 4.7 na Totalbet. Zastanawiam się czy nie wejść ale nie oglądałem ostatnich męczy tych dwoch drużyn. Ktoś może coś powiedzieć na temat tego meczu?
 
uzytkownik-24118 2,1K
A jakbyś widział mapy? Dla mnie chyba mimo wszystko G2 2:1. Lecą nuke i mirage. Co do wyborów - d2 i overpass. Powinni swoje zgarnąć. Decydować będzie inferno. Tam delikatną przewagę ma chyba G2. Chociaż wczoraj też w meczu AVANGAR - Windigo widziały mi się 3 mapy, a overpassa przegrało AVANGAR wyraźnie.
 
uzytkownik-24118 2,1K
uncensored Głowy sobie oczywiście uciąć za to nie dam, ale cache wydaje się być zdecydowanie mocniejszą mapą dla AVANGAR, stąd moje przypuszczenie o inferno. Aczkolwiek obie drużyny niewiele meczów w tych składach, zobaczymy. Cache prędzej biorę pod uwagę jako wybór AVANGAR, ciężko stwierdzić na ile mocni czują się na overpassie po wczorajszej wtopie i czy będą chcieli powtarzać ten wybór dziś.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Bany raczej na pewno pójdą na nuke i mirage, ale picki mogą w sumie iść na dwie opcje. AVANGAR overpass lub cache - G2 inferno czyli polecieć standardowo albo zaskoczyć i wziąć traina, no i decider dust2. Myśle, że jakkolwiek z wyżej wymienionych opcji by te veto się nie ułożyło, to AVANGAR spokojnie stać na wzięcie chociaż jednej mapy i do jakiegoś dubla można wcisnąć chyba najbezpieczniejszą opcje AVANGAR +1,5 mapy @1.50 b365 ⛔⛔ Takiej tragedii to chyba nikt sie nie spodziewał...
 
pasek 5,9K

pasek

Użytkownik
D2/train dla Francuzów (raczej pick train), Avangar wybierze Overpassa, z Windigo wcale tak mocno nie przegrali, 12:16 na Windigo na tej akurat mapie to nie wstyd, to ich top1 mapka. 3. mapka to raczej cache lub jedna z d2/train, której nie wybiorą Francuzi. W grę wchodzi jeszcze inferno, które Avangar przegrało do 1 wczoraj, Francuzi mogą się również na tę mapę skusić jako swój pick.
Over 2,5 @2.01 wydaje się lepszy niż handicap na Avangar.

Czy ja wiem czy taki lepszy ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Albo w ogóle poczekajcie jeszcze trochę i zagrać że AVANGAR wygra swój pick. Tutaj zwykle mapy były z 10 minut przed godziną rozpoczęcia (nie reguła, ale się zdarzało)
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Tak jak mówi Pasek, Windigo na Overpassie jest piekielnie mocne. Nie ma co brać wyniku 16;12 jako wtopę. Także uważam,że powinniśmy tu zobaczyć po prostu 3 mapy. Kurs 2.01 w Betssonie. Poczekam może przed 14 pojawią się mapy to także zagram, że wygrają po swoim wyborze. Chyba, że G2 wybierze Inferno to się wstrzymam bo tak o.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
G2 z pickiem na d2 :O Nie wiem jak Was, ale mnie przy takich mapach nawet 2-0 dla AVANGAR by nie zdziwiło. G2 „swoją” mapę ma dopiero w deciderze, cache pod AVANGAR i dust to jest 50/50.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
eUnited - Denial
Mapy, handicap: eUnited (-1.5)
@2.20 Unibet ✅
Mecz o finał w kwalifikacji DreamHack Masters Dallas 2019 NA , gdzie zwycięzcy zmierzą się z FURIĄ w finale. Stawką jest sam DreamHack Master Dallas 2019, gdzie udział wezmą najlepsze drużyny z danych regionów. eUnited w tym roku zagrało dwukrotnie, w trybie BO3 z Denial, gdzie wyszli zwycięsko wynikami 16-10 i 16-11 na mapach Nuke i Inferno. Denial w puli map porusza się dość chaotycznie, ponieważ zawodnicy nie grają Dusta, a pomimo tego chętniej banują Mirage&#39;a. W swoich pięciu ostatnich meczach przegrali właśnie z eUnited 2-0, więc biorę pod uwagę chęć rewanżu. Niemniej jednak eUnited ma zdecydowanie szerszy map pool, a do ich słabych map można zaliczyć Traina którego lubią banować. Według mnie na pewno eUnited wygra jedną ze swoich map, ponieważ w map poolu mogą zaskoczyć swoich rywali prostym draftem, a przypieczętują to tym że niepodważalnie są lepszą drużyną. Draft jest bardzo niepewny, lecz pokuszę się tutaj o dokładny wynik 2:0 dla zawodników ze Stanów Zjednoczonych. Dlaczego? A no dlatego, że eUnited w swoim pierwszym picku zapewne zgładzi Denial, a na drugiej mapie (Jeśli będzie Train to może być ciężko) również powinni wygrać po zaciętym pojedynku. Kurs ładny, mecz wydaje się być prawdopodobny, więc ja po takim kursie próbuję.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
forZe - Movistar Riders
Zwycięstwo Movistar Riders @2.10 Unibet ⛔
Mecz otwierający GG.BET Sydney Invitational o wejście na IEM Sydney. W Rosyjskim składzie forZe Flarich będzie grał za almazera, a jak wiadomo drużyny grające ze stand-inem mają mniejsze zgranie. Movistar Riders przerwało ostatnio dobrą passę Windigo wynikiem 2-0, i jak na Hiszpanów to jest coś. ForZe przegrało z Izako Boars w kwalifikacjach na kolejne zamknięte kwalifikacje, i myślę że Movistar Riders będzie w stanie dziś stawić czoła Rosjanom, gdzie w grę wchodzi BO1 i drużyny będą grały na &quot;pobocznej&quot; mapie. Co prawda forZe wygrało na początku marca 2-0 w turnieju ECS Season 7 EU z MRiders, i wygrało nawet cały turniej. Najbardziej przemawia za mną stand-in i aktualna forma drużyn wraz z trybem BO1. Kurs przyjemny, za drobne zaryzykować można.
EDIT: Tak sobie oglądam mecz i stwierdzam, że gdyby Movistar Riders nie grało w czwórkę, to wynik spotkania z pewnością byłby lepszy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom