>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi siatkówki kobiet 2018/2019

Status
Zamknięty.
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
Dobry mecz , Busto to wzięło w TB . Już dziś mamy kolejne spotkanie na n sport , Casalmaggiore z Firenze . Pytanie czy to jest właśnie ten moment gdy Casa zgarnie 3 pkt ? Jak myślicie ?
Firenze seta ugra. 4 sety do grania. Casalma strasznie nierówny zespół
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka Rumunia 1 liga kobiet
Godzina: 16:00
Spotkanie: Metal Galati - Alba Blaj
Typ: poniżej 124,5 pkt
Kurs: 1,85

Bukmacher: forBet
Analiza:

Granie kobiecej siatkówki na undery punktowe jest dość ryzykowne, ale myśle że nie w tym przypadku.Rumuńska siatkówka kobieca to tylko Csm i Alba. Znajduje to odzwierciedlenie w tabeli. Dziewczyny z Alby sa liderkami tabeli, wygrały wsxystkie 8 meczy, straciły tylko jednego seta. Na drugim biegunie Metal Galati, którego wynik jest odbiciem lustrzamym wyników Alby....zero zwycięstw, jeden ugrany set. Najbardziej dramatyczne jest to że dziewczyny te mają często problem aby osiągnąć 13-15 pkt w secie. Kadra Alby przeszła przed sezonemmetamorfozę....odeszło kilka zawodniczek ale ściągnięto m.in. Smutną, Newcombe i Lazarevic. W przerwie zimowej kolejna kosmetyka...w związku z kontuzją Cebić ściągnięto Ukrainke Viktorie Delros ktora kiedyś grywała m.in we francuskim La Cannet. Oprocz niej pojawiła się młoda i niby zdolna rumunka Miclus. Z wydarzeń z przerwy zimowej warto wspomnieć że zawodnicza Alby Oleyjekwe została uznana najlepszą rumuńską siatkarką 2018 roku.
 
rzabik 11,5K

rzabik

Użytkownik
Rosyjska Liga Kobiet Siatkowki
Mecz: Metar Czeljabinsk - Proton Saratov
Godzina: 27.01.2018r. 13:00
Typ: 2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam.
Krótko odnośnie tego meczu. Spotkanie dwóch najgorszych drużyn w lidze rosyjskiej kobiet. Jak dla mnie kursy powinny być po 1.8 na każdą z drużyn ponieważ w tym meczu można się spodziewać wszystkiego. Kurs na Proton baaaardzo zawyzony i żal po prostu nie spróbować. Pozdrawiam
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
W srode kolejna kolejka wloskiej seria a kobiet ,
20:30 Filottrano K Casalmaggiore K
mysle ze powinien byc dobry kurs na gosci i trzeba bedzie pobierac
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Warto pojsc dzisiaj w Cuneo.
Grają dziś u siebie a u siebie to miazga totalna, pokonały u siebie już takie ekipy jak Novare, Scandicci czy Firenze.
Cuneo (1.5)
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Polska Liga Siatkówki Kobiet
PTPS Piła - ŁKS Łódź 1 @3,56 1xbet ⛔
Dzisiaj wyjątkowo zaglądamy w siatkarskie rejony, nasza rodzima liga kobiet.
8 drużyna ligi podejmować będzie 3 w tabeli Łódzki Klub Sportowy, na papierze faworytem tego meczu jest vicemistrz Polski, ale nie dla mnie.
Łodzianki łączą grę w Lidze Mistrzów wraz z krajowym pucharem i ligą. W tym momencie nie są w najwyższej formie a już na pewnie nie formie z zeszłego roku, w zeszła niedzielę po fatalnym meczu w Łodzi ŁKS przegrywa z Rzeszowem 0:3, a w środku tygodnia cudem przechodzi do półfinału PP z zespołem z zaplecza - Wisła Warszawa wygrywając dopiero po dodatkowych punktach w tajbreaku.
W tym meczu mimo, że Łodzianki zagrały w pierwszym garniturze, nic nie funkcjonowało tak jak powinno, do tego dochodzi niefajna sytuacja z Nichol która tydzień temu rozwiązała kontrakt, trener Masek do którego dużo kibiców ma pretensje, że słabo reaguje na sytuację na boisku, forma na pewno dopiero ma przyjść, tak jak i mają wrócić do składu dwa ważne ogniwa, od roku nie gra Lucie Mühlsteinová, ale ona będzie gotowa pewnie dopiero na finały PP w Nysie w marcu, a także do drużyny wraca Izabela Kowalinska, tak jak mówię, w Łodzi na formę lidze, że nadejdzie na finały PP oraz PO w lidze, na razie trzeba łączyć grę na kilku frontach, a dziewczyny wpadły w dołek.
Mniej wiem na temat Piły, ale tydzień temu kontrakt podpisała nowa zawodniczka Paula Slonecka która rozwiązała kontrakt z KSZO Ostrowiec.
Bardzo ciekawe jest też h2h, między tymi zespołami w najwyższej klasie rozgrywkowej czyli od 2016 zawsze wygrywa gospodarz. ŁKS w Pile grał dotychczas dwa razy i dwa razy przegrywał za trzy punkty dla rywala (3:1)
Gram dzisiaj bardziej przeciwko zespołowi który jest w dołku, dołku sportowym, mentalnym i czekajacym aż nadejdzie formą, dwa ważne ogniwa i jakość taka jak w zeszłym sezonie, na razie tego nie widać.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
GS Caltex -1.5 seta (1.9)
Zdecydowanym faworytem meczu są przyjezdne,po ostatniej porażce u siebie dziś pewnie pokonaja bardzo słabe gospodynie.
Polecam :victory:
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
NIEMCY: 1. Bundesliga
UV Frankfurt-BR Volleys
Typ-1
Kurs-2.4
Na wstępie pragnę zaznaczyć że na siatkówce to znam się powiedzmy śreeeeeeeednio.
Ale nie znaczy to że podam zły typ,ten mecz to zainteresował mnie ze względu na kurs,bo 1.5 na 4 drużynę w tabeli która gra z 5 jest co najmniej dziwny,a tak jak zajrzałem w staty to gospodynie u siebie mają fajny bilans bo 7-1,fakt rywalki na wyjazdach tez fajnie bo 7-1.
Uważam że mecz będzie zacięty,4-5-cio setowy,szansa są równe ale kursy nie więc gram po dobrym kursie na gospodynie.
Można pomyśleć nad overem,bo w 3 to nie powinno sie skonczyć.
Kurs z Toto.
Może ktoś bardziej w tajemniczony się wypowie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
NIEMCY: 1. Bundesliga
UV Frankfurt-BR Volleys
Typ-1
Kurs-2.4
Na wstępie pragnę zaznaczyć że na siatkówce to znam się powiedzmy śreeeeeeeednio.
Ale nie znaczy to że podam zły typ,ten mecz to zainteresował mnie ze względu na kurs,bo 1.5 na 4 drużynę w tabeli która gra z 5 jest co najmniej dziwny,a tak jak zajrzałem w staty to gospodynie u siebie mają fajny bilans bo 7-1,fakt rywalki na wyjazdach tez fajnie bo 7-1.
Uważam że mecz będzie zacięty,4-5-cio setowy,szansa są równe ale kursy nie więc gram po dobrym kursie na gospodynie.
Można pomyśleć nad overem,bo w 3 to nie powinno sie skonczyć.
Kurs z Toto.
Może ktoś bardziej w tajemniczony się wypowie?
Zacznijmy od tego ze to nie kobiety...
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
NIEMCY: 1. Bundesliga
UV Frankfurt-BR Volleys
Typ-1
Kurs-2.4
Na wstępie pragnę zaznaczyć że na siatkówce to znam się powiedzmy śreeeeeeeednio.
Ale nie znaczy to że podam zły typ,ten mecz to zainteresował mnie ze względu na kurs,bo 1.5 na 4 drużynę w tabeli która gra z 5 jest co najmniej dziwny,a tak jak zajrzałem w staty to gospodynie u siebie mają fajny bilans bo 7-1,fakt rywalki na wyjazdach tez fajnie bo 7-1.
Uważam że mecz będzie zacięty,4-5-cio setowy,szansa są równe ale kursy nie więc gram po dobrym kursie na gospodynie.
Można pomyśleć nad overem,bo w 3 to nie powinno sie skonczyć.
Kurs z Toto.
Może ktoś bardziej w tajemniczony się wypowie?
Jesli chodzi o kadre br volleys to zastanawiam sie co oni robią na 4 miejscu i maja 9 pkt straty do friedrichshafen. Kadra super a moze jeszcze brakuje im zgrania over 3,5 seta jak najbardziej do gry ale jestem zdania ze br volleys bierze ten mecz
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Jesli chodzi o kadre br volleys to zastanawiam sie co oni robią na 4 miejscu i maja 9 pkt straty do friedrichshafen. Kadra super a moze jeszcze brakuje im zgrania over 3,5 seta jak najbardziej do gry ale jestem zdania ze br volleys bierze ten mecz
Wiesz co oni robią na 4 miejscu? Ja też nie wiem, ale wiem że powinni być dużo dużo niżej. Slabe początki setów, mnóstwo błędów, gra często od niechcenia. Obejrzałem wiele meczów ich w tym sezonie i przykro się to ogląda momentami ????
Ale taka ekipa kiedyś musi coś zacząć grać moze ????
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
NIEMCY: 1. Bundesliga
UV Frankfurt-BR Volleys
Typ-1
Kurs-2.4
Na wstępie pragnę zaznaczyć że na siatkówce to znam się powiedzmy śreeeeeeeednio.
Ale nie znaczy to że podam zły typ,ten mecz to zainteresował mnie ze względu na kurs,bo 1.5 na 4 drużynę w tabeli która gra z 5 jest co najmniej dziwny,a tak jak zajrzałem w staty to gospodynie u siebie mają fajny bilans bo 7-1,fakt rywalki na wyjazdach tez fajnie bo 7-1.
Uważam że mecz będzie zacięty,4-5-cio setowy,szansa są równe ale kursy nie więc gram po dobrym kursie na gospodynie.
Można pomyśleć nad overem,bo w 3 to nie powinno sie skonczyć.
Kurs z Toto.
Może ktoś bardziej w tajemniczony się wypowie?
Hahahahahahahahahhahaaaaaaaa.....
No dobra pośmiali się,ja w sumie też,może faktycznie siatkę to sobie daruję.
Przyglądałem się na ten mecz,a potem zacząłem pisać o innym i cos mi się pomieszało,ale dobrze że wiadomo o co chodzi
Schaffhausen K -

GEN-I Volley NG K
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Wiesz co oni robią na 4 miejscu? Ja też nie wiem, ale wiem że powinni być dużo dużo niżej. Slabe początki setów, mnóstwo błędów, gra często od niechcenia. Obejrzałem wiele meczów ich w tym sezonie i przykro się to ogląda momentami ????
Ale taka ekipa kiedyś musi coś zacząć grać moze ????
Nie wiem nie ogladałem ich meczy ja tylko stwierdzam fakt ze tym składem 4 miejsce jest dzwine bo oni powinni bić się o mistrzostwo no ale własnie na papierze wyglada to mega dobrze a boisko weryfikuje to inaczej. No ale co z tego jak mogą zajać 8 miejsce i w playoffach zacznie wszystko funkcjonować jak się należy i mogą wziać mistrza. Taki sport
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Pink Spiders (2.05)

W meczu finału tej ligi jest obecnie remis 1-1.Dziś Spiders grają na wyjeździe, miły akcent Polski w tym zespole a mianowicie Berenika Tomsia o której już kiedyś wspominałem.
Dziś uważam że wyjdą zwycięsko z tego pojedynku . Mecz już zaraz bo o 11.
-----------------------------------------------------------
Super mecz, to czego nie zrobiły w 2 secie gdzie popełniły mnóstwo błędów, naprawily w 4 i 5 secie.
Brawo Brawo Brawo!
Co do Polki to mocno irytowała mnie momentami w 2 i 3 secie, jednak to co zrobiła na początku tajbreka to szacunek że z mega ciężkich piłek zdobyła punkty.

PINK SPIDERS - Hi Pass 3:2
+++
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


WŁOCHY: Serie A1 Kobiety - Play Offy



20:30



Conegliano K



Monza K



Typ-over 133.5



Kurs-1.84



Buk-Fortuna



Dziś 3 mecz w półfinale,gospodynie prowadzą 2-0 i zapewne dzisiaj zakończą tą rywalizację,ja jednak liczę że Monza nie podda meczu bez walki i jeżeli nawet seta nie ugra to małych punktów nazbiera co najmniej 59,co w zupełności mi wystarczy,ale należy pamiętać że to Kobiety i różnie to może być. 1 mecz to 121,w 2 to 128 a więc tendencja wzrostowa,a i gospodynie może podejdą do tego meczu bardziej na luzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 8,9K

trema11

Użytkownik


WŁOCHY: Serie A1 Kobiety - Play Offy



20:30



Conegliano K



Novara K



Typ-over 176,5    +++



Kurs-1.9



Dzisiaj 3 finałowy mecz,gospodynie po dwóch wygranych 3-0 zakończą pewnie tą rywalizację i zdobędą tytuł Mistrzyń Włoch.



Wydaje mi się jednak że Novara powalczy i tego 1 seta wygra,a to powinno starczyć na pokrycie linii punktowej,podobną sytuację opisywałem post wyżej a że historia lubi się powtarzać to tak gram.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Galatasaray gra na  wyjezdzie @1.66 i ja to biore w ciemno patrzac na h2h mozna zaryzykowac -1.5 seta po @2.37
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom