>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Polska - Łotwa
poniżej 1 gol @2,5 1j
oraz
poniżej 1,5 gola @1,58 2j
* Nadal będę się trzepiał trenera, widać że potrafi wstrząsnąć zespołem ???? .
Należą się mu te złośliwości, ponieważ już miał fuksa z Austrią, a ja cały czas obstaję, że dopóki PZPN nie znajdzie trenera z inną myślą szkoleniową (patrz Polska pseudo liga), to nasi nie zaskoczą, a potencjał mamy przeogromny, więc szkoda by go było zmarnować !!!
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Polska - Łotwa
poniżej 1 gol @2,5 1j
oraz
poniżej 1,5 gola @1,58 2j
* Nadal będę się trzepiał trenera, widać że potrafi wstrząsnąć zespołem ???? .
Należy się mu to, bo już miał fuksa na Austrii, a ja cały czas obstaję, że dopóki PZPN nie znajdzie trenera z inną myślą szkoleniową (patrz Polska pseudo liga), to nasi nie zaskoczą, a potencjał mamy przeogromny, więc szkoda by go było zmarnować !!!
Brzęczek nic jako trener nie osiągnął w piłce, więc co on ma do zaoferowania? Dajcie spokój z takimi trenerami. Remisować z Łotwą. Smiech na sali.
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Polska - Łotwa
poniżej 1 gol @2,5 1j ⛔
oraz
poniżej 1,5 gola @1,58 2j ⛔
* Nadal będę się trzepiał trenera, widać że potrafi wstrząsnąć zespołem ???? .
Należą się mu te złośliwości, ponieważ już miał fuksa z Austrią, a ja cały czas obstaję, że dopóki PZPN nie znajdzie trenera z inną myślą szkoleniową (patrz Polska pseudo liga), to nasi nie zaskoczą, a potencjał mamy przeogromny, więc szkoda by go było zmarnować !!!
* W punkt ????
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
22:30
Libertad Asuncion - Sol de America, Both team to score in first half, @3.75, stawka: 3j
Libertad Asuncion - Sol de America, 1 over 2.5 goli, @3.25, stawka: 3j
Co do Pl i parodii.
Dalej będzie pompowanie balonika oh eh ah jacy to cudowni, a Brzęczek zostanie na dłużej co nie powinno mieć prawa bytu. Im prędzej wyleci tym lepiej (popieram przedmówców)a teraz była ku temu fajna okazja. No nic, trzeba poczekać na Izrael.

edit
2x⛔
Bank: 4j
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
22:30
Libertad Asuncion - Sol de America, Both team to score in first half, @3.75, stawka: 3j
Libertad Asuncion - Sol de America, 1 over 2.5 goli, @3.25, stawka: 3j
Co do Pl i parodii.
Dalej będzie pompowanie balonika oh eh ah jacy to cudowni, a Brzęczek zostanie na dłużej co nie powinno mieć prawa bytu. Im prędzej wyleci tym lepiej (popieram przedmówców)a teraz była ku temu fajna okazja. No nic, trzeba poczekać na Izrael.
Co do Paragwaju to tam.overek elegancki bet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom