>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tour Championship 2019 (19-24.03.2019)

Status
Zamknięty.
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Panowie, jak wygląda sytuacja z century breaks w tych meczach dzisiejszych? Gdzie można znaleźć takie statystyki?
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dzień 2:
14:00
Mark Allen - Kyren Wilson, wygra Wilson, 2,05 etoto, 5 j.
wygra Wilson AH (+1,0), 1,90 lvbet, 7 j.
wygra Wilson AH (+1,5), 1,75 Totolotek, 8 j.
wygra Wilson (+2,5) Totolotek, Totalbet 1,50. 10 j.
Naturalnie łączna wartość stawek na jeden mecz nie moze przekroczyć 10 j., wyżej podałem moje stawki, gdybym wybierał określone linie.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-20-03-2019-sroda.155817/#post-6821791
Dodatkowo, rozsądnym typem wydaje mi się, za niewielką stawkę, wyższy brejk po stronie Allena, 1/10 j. w STS za 1,70. Wykluczam natomiast stawianie na ilość setek w meczu.

Rezultat:9:7 Najwyższy brejk - Allen - 123 pkt.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
J.Trump vs M.Williams (aktualny wynik 4-4)
Highest Break: Williams, Mark @ 3.34 ✅ 100-103
Marathon
Pierwsza sesja pokazała dobrą formę obu graczy, sporo wygranych frejmów jednym podejściem, ale setka tylko jedna i to najniższa z możliwych (100) czyli dość niska poprzeczka do przeskoczenia. Jej autorem był Trump i pewnie dlatego jest aż takim faworytem do wyższego brejka w całym meczu. Ale po pierwsze, do końca jeszcze cała sesja a zapowiada się bardzo wyrównany mecz do końca, a po drugie Williams też z ulicy nie przyszedł i wbijać potrafi. Jeszcze bez setki, ale wysokich brejków 50+ nie brakowało, zdaje się że raz był nawet bliski setki. Więc tutaj takie faworyzowanie Trumpa nie jest zbytnio uzasadnione.
=====
Mecz Allena z Wilsonem ciężko typować, bo forma obu graczy nie tylko się obniżyła ale co gorsza faluje mocno , zwłaszcza Allena (vide 0-6 z O&#39;Sullivanem po beznadziejnej grze). Kusi grać na Wilsona, ale kursy własciwie równe, więc value wielkiego nie widzę. Jak się Allenowi pozwoli grać to nawet w gorszej formie potrafi na samym talencie wyczyścić stół kilka razy z rzędu. A mam wrażenie że Wilsona jest zbyt daleki od swojej najlepszej dyspozycji żeby go spacyfikować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
P 0

pjoter88

Użytkownik
Witam serdecznie.
Co sądzicie o meczu Roniego z Juddem ?? Mam spore chrapke na trumpa że względu na przebieg ostatnich bezpośrednich spotkań między nimi jednak rozumiem że forma aktualnego turnieju wskazuję jednak bardziej na Roniego ?
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
J.Trump vs R.O&#39;Sullivan
Total Frames: Over 15.5 @ 1.50 ✅ 9-10 świetna pogoń Ronniego w 2 sesji i maaaaasa fuksa w deciderze..
Total Frames: Over 16.5 @ 1.94 ✅
Handicap by Frames: Trump, Judd (+2.5) @ 1.71 ✅
Marathon
Trump wczoraj męczarnie, wyciągnął prawie przegrany mecz z Williamsem zdaje się z 5-8, albo coś koło tego. W każdym razie był pod ścianą i wtedy zagrał najlepiej. I to właśnie względnie nowa cecha Trampka, który w ostatnim czasie stał się dużo bardzo dojrzały i odpowiedzialny w grze. Nie szaleje z wyborem uderzeń, na tyle dobrze porusza się na odstawnych że raczej cierpliwie czeka na najlepszą szansę niż wbija wszystko co się da. Ronnie to najlepszy gracz w tej chwili i w historii, do tego wydaje się być w dobrej formie, bez problemu ograł Binghama (9-3), trzy setki po drodze otwierając drugi tysiąc setek w karierze. Ale Trump już od dawna nie ma kompleksu O’Sullivana, na dobrą sprawę to po ostatnim laniu 4-10 jakie mu sprawił Trump w finale World Grand Prix to Ronnie może odczuwać mały dyskomfort. Zwłaszcza że to nie pierwszy raz, dwa ostatnie mecze padły łupem Trumpa, i oba na długim dystansie do 9-10 frejmów więc tu nie ma przypadku. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem widzi mi się wyrównany i overowy mecz.
Co do setek to linie na ten mecz takie wysokie, że kusi pograc under 3.5 setek @ 2.34 ✅ bo coś mi się widzi że tu może być więcej taktyki niż zwykle. Zresztą Trump w poprzednich meczach nie błyszczał setkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Pierwsza sesja bardzo przeciętna gra O&#39;Sullivana, Trump gra swoje, solidnie i uważnie, lepiej niż rywal, ale nawet nie zbliża się do najlepszej wersji siebie. A mimo to komfortowo wygrywa sobie 6-2. W ostatnim frejmie pokazała się statystyka skuteczności na długich wbiciach: O&#39;Sullivan 36%, Trump 85% no i to jest głowny powód takiego wyniku. Ronnie między czerwonymi potrafi zrobić wszystko, w końcu wbił jedyną jak na razie setkę meczu, ale na do tej pory za mało ma okazji by to pokazać, a raczej nie jest w stanie ich wykreować bo Trump nie chce się mylić. Jeśli nic się nie zmieni u Ronniego to zapowiada się wynik taki jest ostatnio w WGP, czylI 10-4, 10-5 dla Trumpa, i o overy może być ciężko. Z drugiej strony, jak zaczną siedzieć długie wbicia O&#39;Sullivanowi to jest realna szansa na jakiś powrót. Na razie duże rozczarowanie, obaj grają dużo poniżej swoich możliwości, z tym że Trump na pewno nie będzie narzekał na styl wygranej, jeśli łatwo sobie wygra i będzie sobie spokojnie czekał na drugi półfinał. A byłaby to już jego trzecia z rzedu wygrana z O&#39;Sullivanem, chyba trzeba powoli patrzeć na Trumpa jak na głównego faworyta do zdobycia mistrza świata, a MŚ już za miesiąc.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Świetna pogoń Ronniego w 2 sesji, 2 setki itd, ale też cała maaaaaasa fuksa w decydującej partii. Spudłowana różowa wpada do innej łuzy, potem jeszcze Trump pudłuje łatwą żółtą na mecz, no trochę Ronnie miał dzisiaj szczęścia, a Trump pecha. No ale co, zrobić, takie życie.
 
P 0

pjoter88

Użytkownik
Nie nazwałbym tego pechem tylko po prostu nie wytrzymał presji. Jednak uważam że Trump rokuje na najlepszego gracza, bo znacznie poprawił grę taktyczna dzięki czemu rywalizuje już że selbym. Grę ofensywa zawsze miał świetną, a teraz poprawia jeszcze psychikę i dla mnie numer 1 na świecie po odejściu Roniego :p
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nie nazwałbym tego pechem tylko po prostu nie wytrzymał presji. Jednak uważam że Trump rokuje na najlepszego gracza, bo znacznie poprawił grę taktyczna dzięki czemu rywalizuje już że selbym. Grę ofensywa zawsze miał świetną, a teraz poprawia jeszcze psychikę i dla mnie numer 1 na świecie po odejściu Roniego :p
Ta żółta spudłowana owszem, presja go dopadła. Ale wczesniej pudło O&#39;Sullivana na różowej wchodzi do innej łuzy, tu mówiłem o pechu Trumpa, bo wszystko decydowało się na 1 bili, wbija jeden to drugi potrzebuje snookerów, pudłuje, to z kolei mecz dla drugiego. Więc, jasne, Ronnie pokazał klasę w deciderze, na bardzo trudnym układzie bil, trudne wbicia, trudne pozycjonowanie itd. ale szczęście mu też pomogło. Co do Trumpa, fakt, duży postęp w ostatnim roku, odnośnie mentalnego przygotowania i gry taktycznej. Naturalny następca Ronniego.
 
P 0

pjoter88

Użytkownik
Panowie, myślicie że dzisiejsze spotkanie będzie równie zacięte i można iść w over?
Hej, jak dla mnie to wszystko zależy od podejścia Allena, bo to że Robo jest w gazie każdy wie nawet bukmacher he he. Nie widziałem meczu Allena i nie obstawiam tego spotkania w ogóle ???? Pozdrawiam
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Panowie, myślicie że dzisiejsze spotkanie będzie równie zacięte i można iść w over?
Ja bym raczej poszedł w zwycięstwo Robertsona, w dodatku kurs bardzo fajny (@1.72 w Uni) - spodziewałem się niższego. Neil jest w lepszej formie, jest stabilniejszy, no i ostatnio lubi wygrywać w półfinałach. Powinien to zgarnąć.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W sumie można to połączyć, win Robertsona po wyrównanym meczu ???? I tak bym to nawet widział, 10-6, 10-7 dla Australijczyka. No chyba że Allen złapie cug, wbije 2-3 setki z rzędu, wejdzie w swój trans i może być ciężko. Ale ostatnio na to niewiele wskazuje, wyraźna obniżka w stosunku do tego co grał do grudnia mniej więcej. W końcu numer 1 rankingu jednorocznego sam się nie zrobił.
Ale chyba akurat w tej parze ciekawą alternatywą (albo dodatkowym typem) może być over 3.5 setek. Wczoraj niby też była wymarzona para do dużej ilości setek, ale Trump coś ostatnio posucha w tym temacie i Ronnie sam tego nie ogarnął wbijając &quot;tylko&quot; 3 setki. Ale tutaj myślę, że obaj zapunktują 100+, może nawet po 2 lub więcej razy. Przede wszystkim obaj mają pazerni na setki, w tym sezonie w ścisłej czołówce jeśli chodzi o ten element. Robbo 64 i ściga się z Trumpem o 1 miejsce, Allen 41 na 5 miejscu, tylko za Rakietą i Selbym. Ale przede wszystkim chodzi o łatwość z jaką im przychodzi budowanie wysokich brejków, dla nich to codzienność a nie święto.
M.Allen vs N.Robertson
Match Winner: Robertson, Neil @ 1.727 ✅ 6-10
Number of Century Breaks: Over 3.5 @ 1.99 ✅ 4 (Robbo 106, 101, 106, Allen 103)
Total Frames: Over 16.5 @ 1.87 ⛔
Marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
N.Robertson vs R.O&#39;Sullivan
Number of Century Breaks: Over 3.5 @ 2.25 ⛔ 3
Number of Century Breaks (Robertson, Neil): Over 1.5 @ 2.45 ⛔ 1
Marathon
Pierwsza sesja bez setki, raz było blisko, ale skończyło się na 97. Wiadomo że z takimi dwoma gośćmi, z których jeden potrafił wbić ponad 100 setek w sezonie, a drugi właśnie przekroczył 1000 setek w karierze, to brak setek w meczu długo nie może trwać. Do końca finału jeszcze 2 sesje (teoretycznie jest możliwe zamknięcie meczu w 2 sesjach, ale Ronnie musiałby wygrać drugą sesję 8-0, a to bardzo mało prawdopodobne), gramy do 13 wygranych frejmów, więc czasu i miejsca na budowanie wysokich brejków aż nadto. Szanse powinny się trafić, czy to z własnych długich trafień, czy pudeł rywala.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom