>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Endesa (Hiszpania) 2018/2019

Status
Zamknięty.
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Baskonia+6,5@1,85 fortuna
Hit w Madrycie i pojde w gosci bo troche za wysokie te kursy. Real lekko mowiac nie zachwyca od dłuzszego czasu. Spore przestoje i w defensywie i w ofensywie. Duzo spotkan na styk nawet ze slabymi rywalami. Baskonia radzi sobie dobrze bez Shengeili co tylko pokazuje jaki mają potencjał. W Realu problemy z Llulem i Thompkinsem, ktorzy nie zagrają.
A ja dość przewrotnie, uważam ze forma Realu idzie do gory. Real nie wiedzieć czemu odpuszcza „ogórkom”, a z mocnymi wygrywa. Zaskoczyli mnie pozytywnie w meczu z CSKA. Bez Thompkinsa i Lulla a walczyli do ostatnich sekund z coraz lepszym CSKA. Fakt. Baskonia zaskakuje in plus bez Shengeli i Grangera ale wydaje mi się że Real nie popuści Baskoni. Pewnie coś zagram żeby się lepiej ogladalo. Jak coś więcej wymyślę to napisze!
A oczywiście typu nie neguje!
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Gran Canaria-Gipuzkoa
Typ-2 kurs-6 +++ 85-90 i do remisu niewiele brakło
Typ-0 kurs-22
Witam fachowców,zagrałem sobie taki typ na przełamanie passy gości,mój nos podpowiada że może być tu dzisiaj niespodzianka,nie wiele można dobrego napisac o ekipie gości,choć gospodarze szału też nie robią.
Po prostu co jakiś czas w sporcie trafiają się niespodzianki i ja taką tutaj proponuje.
15 ekipa gra z 18.Gran u siebie niezle bo 6-4,goscie na obcych parkietach no ...wygrali 1 mecz i 9 przegrali.
Zaraz pewnie znajdzie się jakiś mądry i zarzuci mi że nie ma za tym typem argumentów,ale argumenty nie grają tylko ludzie,i każdy może miec dzień konia,albo bardzo kiepski dzionek.Życie.
Nie polecam,ale za drobne zagrałem to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
przykład trema11 pokazuje, że jego nos to mógłby i trufli szukać. Bardzo dobry nos! ale fakt, rzadko tak dobry się trafia! Jemu lepiej idzie nosem, niż mi statystykami haha mi over nie siadl w meczu Real-Baskonia
 
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
Nos ma i zapewne jest na plus bo nawet jak gra single czy duble to często trafia ;) takiego farta ze świecą szukać ???? niestety Real i Baskonia nawet najniższego overu nie ogarnęli co jest dziwne :/
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam,w sumie to nos mam mały,ale przez 20 lat grania,nauczyłem się czytać kursy wystawiane przez Buki.
Zawsze staram się szukać niespodzianki,choć nie zawsze się to udaje.
 
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Real Madryt - FC Barcelona godz. 19:30
Kolejne El Clasico, tym razem rewanżowe spotkanie w lidze ACB. Obie ekipy grają w tym sezonie bardzo dobry basket. Real jest na fali wznoszącej i zaczynają grać coraz lepiej, widać, że zbliżają się Play Offy zarówno w Hiszpanii jak i W Eurolidze. Madrytczycy chcą zając w lidze jak najlepsze miejsce przed decydującą fazą. Po zwycięstwie dzisiaj mogą zrównać się pkt z odwiecznym rywalem. Barcelona ostatnio trochę w kratkę i te lepsze mecze u siebie przeplata trochę słabszymi na wyjeździe. Gospodarze na pewno będą bardzo chcieli się zrehabilitować za poprzednie porażki w tym sezonie - w Finale Copa del Rey 93:94 i na wyjeździe w Eurolidze 77:70. Spotkanie powinno być prowadzone w szybkim tempie z dużą ilością pkt. Gra obu zespołów będzie się mocno opierała na rozgrywających - Facundo Campazzo i Thomas Heurtel. Zatem obaj gracze powinni zdobyć kilka pkt zarówno z wjazdów pod kosz, czy też z dystansu, ich częsta obecność na linii rzutów wolnych też jest prawdopodobna, wiec w tym elemencie powinni dorzucić kilka pkt.
Typy:
Real -6,5 @1,83⛔
Over 164 pkt @1,95⛔
Campazzo Over 9,5 pkt @1,85⛔
Heurtel Over 10,5 pkt @1,95✅
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik


Wpadł mi w oczy jeden mecz z 2 ligi hiszpańskiej na jutro. 

https://www.betexplorer.com/basketball/spain/leb-oro/leyma-coruna-huesca/4nUZ8OVO/



Leyma - Huesca.



Dwie kolejki do końca, gospodarze już wakacje, goście walczą o ostatnie miejsce do Play offow. W ostatniej kolejce grają u siebie z Valladolid - bezpośredni rywal do PO. Kursy już bardzo spadają. Ja próbuję na gości ML.



Huesca 2 ml 2.26 fortuna



 



Edit: 12 w plecy. Szkoda ⛔
 
lordshoxy. 131

lordshoxy.

Użytkownik


Polecam dziś od siebie granie na Gipuzkoię w meczu z Murcią o ile czysta 2 na nich jest dość ryzykowna (kurs 4.05 w STS) tak już handi +7.5 punktu (@1.95 w STS) wydaję się świetną opcją. Murcia ma to do siebie, że potrafi się postawić najlepszym, patrz ostatni mecz z Realem przegrany ledwie dwoma punktami, a daje d*py z teoretycznie słabszymi. Zespoły te toczą walkę o utrzymanie, a goście złapali wiatr w żagle pokonując ostatnio Joventut i Obradoiro, dla mnie jak najbardziej warto.



 



Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Całe Play-Offy taka cisza... ? Nie wierze.

Fc Barcelona - Real Madryt godz. 21:00
typ: Thomas Heurtel - over 16,5 pkt @2.35
  
typ: Barcelona -3,5 @1.90  

Heurtel ciągnie grę Barcy w tym finale, w pierwszych dwóch spotkaniach rzucił 14 i 30 pkt. W drugim meczu było bardzo blisko wygranej ale niestety się nie udało i teraz trzeba wygrać by przedłużyć tą rywalizację do 4 a może i nawet 5 meczu. Dlatego francuski rozgrywający na pewno weźmie ciężar gry na swoje barki i będzie mocno punktował. Jak dla mnie linia nie jest zbyt wysoka a do tego kurs naprawdę okazały. Biere to!

Drugi typ biorę własnie ze względu na sytuacje w jakiej są obecnie Katalończycy. Jeżeli nie chcą by sezon dzisiaj się dla nich skończył, muszą powalczyć o wygraną. Już w drugim meczu finałowym było bardzo blisko. Naprawdę nie wiem jak mogli to przegrać. Jeżeli wejdą w mecz tak jak 2 dni temu to powinno się udać. Spodziewam się meczu na styku dlatego tak niski handicap jest jak znalazł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom