>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
⛔
Takiego pogromu sie chyba na tej mapie nikt nie spodziewał
Denial 1 mapa @2.15
Tu grubo
✅
Od 8-13 do 16-13. Wszystkie sytuacje 2v2, 1v1 ugrane przez Denial. Trochę szczęśliwie ale siedzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
K 0

kropson1988

Gość
Miec znow pograne Kale i maja 21:17 i wpieprzaja seta widze , ze poprzedni ich mecz nic mnie nie nauczyl zeby gowna nie stawiac i mam znow kare . Ehh szkoda gadac .
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Widzew vs Elana, start 19:10, dwie zaprzyjaznione druzyny, kibice wzajemnie siebie wspieraja dopingem, dwie druzyny, ktore walcza o awans do II ligi. W tym meczu zaproponuje Wam zagrac Elane z podporka po 1,88 w Fortunie. Ostatnio sprowadzili jakiegos Hiszpana z doswiadczeniem w Primera Division. Elana w trzech spotkaniach cztery punkty wiec zeby myslec o awansie musza zdobyc w Lodzi jakis chociazby punkt. Rozwazalem jeszcze under 2,5 bramek, ale decyzja jest ELANA X2 po 1,88 w Fortunie
Tak, jak się spodziewałem, zarówno under, jak i X2 ✅ warto obserwować II ligę polską
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
K 0

kropson1988

Gość
Jaki walek idzie w tej Korei az mnie nosi . Bo miec pograne win Kali (ok moze idziew dobrym kierunku ale wkurze sie jak przegraja 2:3) , handi setowe -1,5 , pierwszzy set i drugi i kurde wszystko wtopa . W pierwszym mieli 21:17 i wrypali , a nagle od trzeciego seta bez Gaspariniego miazdza Hyundai no cud , ozdrowienie nie wiem jak to nazwac . Mega shit tyle napisze . I niestety tak placze bo wkurza cos takiego i to bardzo . Bo to nie jest juz czysty sport . To jest syf . I wiem , ze rowniez nikt nie kaze mi tego grac ale czlowiek sie łudzi , że moze teraz bedzie ok ale nie jak widac nie jest .
Pewnie tak bedzie , ze bede mial na tyle takiego niefarta , ze skonczy sie 2:3 dla Hyundai i doslownie wszystko co pogralem pojdzie do kosza .
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Omskie Yastreby - Mamonty Yugry
Over 2.5 2-minutowej kary w 2 tercji @2.105
Omskie Yastreby over 1 2-minutowej kary w 2 tercji @1.57 2j
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom