>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. kolejka Kwalifikacje Euro 2020 [24.03-26.03.2019]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Kursy od: fortuna
Już za tydzień ruszamy z 1. kolejką kwalifikacji do ME, które odbędą się w 2020 roku.
Zapraszam zatem do dyskusji oraz do podawania swoich typów popartych analizą.​
Uwaga!
Spotkanie Polska-Łotwa komentujemy w tym temacie:

Polska - Łotwa
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Kazachstan vs Rosja

Remis - Zwrot Drużyna 1 (2.90)

Nie mam gdzie tego wstawić więc spróbuje tutaj. Idziemy za ciosem - Kazachstan po rozgromieniu Szkocji 3:0 w niedziele będzie podejmował reprezentację Rosji, która nie jest ostatnio w najlepszej formie. Tak jak wcześniej liczę, że twierdza Astana Arena pozostanie po raz kolejny niezdobyta.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Węgry - Chorwacja 2 po 1,75 totomix (jutro bez podatku bo gra Polska) 2/10⛔ eh jak pisałem olali sprawę Hrwatska...
Ogólnie to ja nie lubię grać Chorwatów w eliminacjach, bo tacy klasyczni wypierdzielacze kuponów jak Portugalia czy Francja, szczególnie, że tu wychodzą 2 drużyny z grupy a rywali dla nich nie bardzo widzę w tej słabiutkiej grupie. Ale jak widzę ten kurs bez podatku i z kim grają to nie mam innego wyjścia. Chorwacja niby wicemistrz świata ale to bardzo chimeryczna drużyna, jednak w piłkę grać potrafią. Po mundialu odszedł Mandzukić, supersnajper ale mają innych młodych zdolnych graczy jak Kramarić czy Rebić, choć to już nie ten poziom ale na Madziarów starczy. Typ bardziej przeciw Węgrom, gdyż gra tej ekipy to straszna bieda, w ostatnich eliminacjach przegrali nawet z Andora 1-0 i zremisowali 0-0 z Owcami! :headbang:
Ogólnie węgierski futbol dołuje, z kadry odeszło kilku jedynych piłkarzy co potrafili w miarę prosto piłkę kopnąć a następców nie widać. Węgry to jest fatalny poziom, dno i muł, więc jak tylko Chorwatom się będzie chciało to spokojnie wygrają ten mecz, bo potencjałem i ograniem to są z 2 półki wyżej od rywali. Wystarczy spojrzeć w jakich klubach i ile grają jedni i drudzy....
Stawka skromna bo to jednak Chorwaci i nie do końca im ufam, czy im się będzie chciało, ale piłkarsko powinni ich spokojnie oklepać.
 
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Euro 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Holandia - Niemcy
Typ: Niemcy over 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.60 ⛔
Bukmacher: Betrally
Analiza:

W miare dobrze taki bet chyba wyglada na papierze? Niemcy znani sa z tego, ze duzo graja skrzydlami oraz generalnie robia spora liczbe dosrodkowan w pole karne. Taki styl gry czesto przynosi im stale fragmenty gry w postaci rzutow roznych. W ostatnich 10 meczach za kazdym razem spokojnie wykrecali te 5 korkow. Dodatkowo w pazdzierniku tamtego roku grali na wyjezdzie z Holandia w ramach Ligi Narodow i w calym meczu 12 razy ustawiali pilke w narozniku boiska. Latwo o korzystny rezultat na pewno nie bedzie ale linia 4.5 przy tym kursie wydaje sie rozsadnym rozwiazaniem.
 
gregcov 9,1K

gregcov

Użytkownik
Kazachstan vs Rosja

Remis - Zwrot Drużyna 1 (2.90)

Nie mam gdzie tego wstawić więc spróbuje tutaj. Idziemy za ciosem - Kazachstan po rozgromieniu Szkocji 3:0 w niedziele będzie podejmował reprezentację Rosji, która nie jest ostatnio w najlepszej formie. Tak jak wcześniej liczę, że twierdza Astana Arena pozostanie po raz kolejny niezdobyta.
Mysle ze wynik 0-0 jest calkiem prawdopodobny. Kazachstan wymeczony meczem ze Szkocja a Rosja wyjazdem do Belgii. Mam jednak przeczucie, ze Rosja pomimo problemow wewnetrznych (konflikt z trenerem) ma aspiracje do awansu na Euro. Jesli chca awansowac to mecz z Kazachstanem musza wygrac. Wydaje mi sie, ze dla Rosjan ten wyjazd nie bedzie az tak uciazliwy jak chocby dla Szkocji, choc moge sie mylic. Zobaczymy jak bedzie, tego co Kazachowie zrobili ze Szkocja sie nie spodziewalem. Przestrzegam tylko przed ocenianiem tego spotkania przez pryzmat porazki Szkotow. Ja sobie chyba jutro zagram Cypr-Belgia btts i over 2,5. Mysle ze btts moze tez pasc w meczach naszej grupy- Slowenia-Macedonia i Izrael Austria. Oba spotkania powinny byc bardzo wyrownane.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Witam!
Cypr - Belgia E Hazard strzeli @ 1,9 fortuna ✅ 10 minuta i po sprawie:beer:
Najlepszy strzelec Chelsea i reprezentacji Belgii. Pod nieobecność Lukaku, to na Edena spada obowiązek strzelania bramek. W czwartek dwa razy &quot;ukuł&quot; Rosjan. Obie ekipy spotkały się w ostatnich eliminacjach MŚ i oczywiście Czerwone Diabły wygrały 4:0 u siebie i 3:0 w Nikozji. E Hazard jest też etatowym wykonawcą rzutów karnych. W przypadku 11-stki, typ pokryty. Trzy bramki belgów, buk wycenia na 1,76, także granie na Hazarda, to najbardziej logiczna opcja &quot;jak ugryźć ten mecz&quot;.
Powodzenia!
 
N 281,5K

niewierny-janek

Użytkownik
Holandia - Niemcy
Typ: DNB - 1 @1,72⛔

Holandia widać powoli się odradza, zaczęli dobrze eliminacje od 4:0 z Białorusią a i nie można zapominać o ich dobrym występie na jesień w Lidze Narodów, gdzie też grali z Niemcami - 3:0 u siebie i 2:2 na wyjeździe. Takie nazwiska jak Van Dijk, Blind, de Ligt, de Jong, Wijnaldum czy Depay gwarantują jakość. Niemcy natomiast są w kryzysie, drużyna jest w przebudowie i ostatnio nie poradzili sobie w meczu towarzyskim z Serbami remisując 1:1. Oranje będą chcieli potwierdzić dobrą dyspozycję i dobrze wypaść przed własną publicznością w tym szlagierze.
Za drobne do pogrania:
Typ: 1 @2,40⛔
Do jakiegoś dubla:
Typ: BTS @1,57✅
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Holandia
-
Niemcy
Typ-1
Kurs-2.4
Mecz sąsiadów których los znów połączył w jednej grupie,Holendrzy juz rozpoczeli te eliminacje wygrywając z Białorusią 4-0,mają młody i dobry skład i po latach posuchy zaczeli coś grać w przeciwienstwie do Niemców,którzy po klesce na MŚ muszą się zebrać do kupy.Mecz powinien być wyrównany,ale liczę że gospodarze zainkasują następne 3 pkt.
 
gregcov 9,1K

gregcov

Użytkownik
Ja bym nie byl takim optymista jezeli chodzi o Holandie dzisiaj. Holandia grala juz mecz eliminacyjny w czwartek. Co prawda byla to tylko Bialorus ale byl to mecz o punkty. Niemcy natomiast zagrali sobie we srode sparing z Serbia myslac juz o meczu z Holendrami. Lepiej tutaj pojsc w btts. Pomaranczowi moga ten mecz wygrac jednak lepiej tego nie ruszac w kontekscie wskazania koncowego wyniku.
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Slowenia - Macedonia P.
over 3,5 Z.K
1.50
Totolotek
Mecz sedziuje Pan Fernandez z Hiszpanii, ktory lubi dawac sporo kartek. Slowenia po remisie w pierwszym meczu musi wygrac u siebie, jednak solidni goscie nogi napewno nie odstawia. A znajac temperament zespolow Balkanskich to sami goscie moga ta linie pokryc, kurs moze nie za wysoki ale do jakiegos dubla, trebla w sam raz.
19 minuta - 4 kartki ✅✅ Maslo
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Kazachstan - Rosja powyżej 1.5 gola + San Marino - Szkocja powyżej 3.5 gola @1.92⛔
lv

Kazachstan pewnie wygrał ze Szkocją 3:0. Należy pamiętać, że Szkoci do tego spotkania przystępowali w osłabieniu, o czym można poczytać na ich oficjalnej stronie. Nie ma też co ukrywać, ale Kazachstan jest inną reprezentacją niż kilka lat wstecz. Na własnym stadionie potrafią narzucić ciężkie warunki przeciwnikowi. W 2. kolejce ich przeciwnikiem jest Rosja, która przegrała swój pierwszy mecz 1:3 z Belgią. Jednych i drugich stać na strzelenie bramki. Uważam, iż dwie bramki to takie minimum w tym meczu. Rosja na pewno będzie chciała odbudować się po porażce z Belgami, zaś gospodarz po pewnym zwycięstwie nad Szkocją będzie chciał pokonać kolejną drużynę. Morale powinny być znakomite, własny stadion, własna publiczność, tylko bramki muszą padać.
Szkocja mimo pewnych braków powinna te 4,5 czy nawet 6 bramek zdobyć. Różnie to na koniec bywa, więc lepiej nastrzelać tych goli ile się da.
 
dx2 207,3K

dx2

Użytkownik
Irlandia-Gruzja 1 @1.55

Irlandia wygrała 1:0 na Gibraltarze i to z pewnoscia odstrasza, by stawiac w ich kierunku. Niemniej jednak to uznany i w miare dobry zespol, ktory powinien sobie poradzic. Zajrzalem w sklad Irlandczykow i tak naprawde niewiele te nazwiska mi mowia...no moze poza Seamusem Colemanem z Evertonu. Praktycznie wszyscy zawodnicy to gracze Premier League druzyn srodka typu Brighton czy Wolverhampton albo Championship.
Mimo wszystko jednak liczylbym, ze Irlandia bedzie miec ten komplet punktow po dwoch meczach. Gruzja w ostatniej dekadzie na pewno stracila na jakosci, a mecze wyjazdowe to przegrywa praktycznie seryjnie. Nie ujmujac nic Gruzinom, ale jesli w pierwszym skladzie w srodku pola gra gracz Gornika Zabrze to w starciu z graczami Premier League faworytem Gruzini nie sa. Byc moze beda Irlandczycy meczyc, ale jednak jestem zdania, ze uda im sie zainkasowac komplet punktow.
 
volkssturm 0

volkssturm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Euro 2020
Godzina: 18:00
Spotkanie: San Marino - Szkocja
Typ: over 11,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.82
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Szkocja po porażce w Kazachstanie będzie musiała wypunktować ekipę piekarzy, stolarzy, prawników. Spotkania z San Marino są jednostronne. Nie atakuje bramek bo kurs śmiechowy. Uderzam w rogi. Które w spotkaniach z San Marino podają w dużych ilościach. Ekipa słaba technicznie bo cóż oczekiwać po piłkarzach, którzy kopią piłkę rekreacyjnie. Bedzie brakować techniki, zgrania, szybkości. Przy wrzutkach i strzałach będą blokować i ratować się wybiciami na rzuty rożne i ten typ pobieram. Ostrożniej niż wczoraj bo przejechałem się trochę na spotkaniu Gibraltaru.
Dobry typ w tym spotkaniu to też Rzut Karny @ 3 Unibet
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Kazachstan - Rosja Rosja over 0.5 @1.22

Kazachowie dostali na start slaba Szkocje,teraz czas na groznego rywala,bramka dla Rosjan pewna jak smierc i podatki
Walia - Slowacja BTTS @2.10

Zapowiada sie typowy mecz walki gdzie padna gole dla obu druzyn
Wegry - Chorwacja 2 @1.75

Wegry pilkarsko na dnie, Chorwacja silna jak zawsze, kazdy inny wynik niz czysta dwojka bedzie sensacja
Holandia - Niemcy BTTS @1.53

Wiele jakosci z obu stron,mozemy spodziewac sie wielu sytuacji a co za tym idzie bramek

Irlandia Pn. - Bialorus 1 @1.80

Gospodarze to zespol,ktory na swoim terenie slabsze od siebie zespoly ogrywa, tak samo bedzie dzis
Polska - Lotwa over 2.5 @1.40

Polska w gazie, goscie brak obrony, kilka wpadnie swobodnie
Slowenia - Macedonia BTTS @2.10

Kolejny mecz walki, gdzie mozemy spodziewac sie bramek z obu stron

AKO 36.44 bet365

Jakieś argumenty? To nie jest temat do podawania &quot;suchych typów&quot;, jeżeli nie dopiszesz dlaczego tak, a nie inaczej typujesz post zostanie usunięty //Waldi1979
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Czy ktoś oglądał Szkocje ostatnio. Uważam, ze dzis powinni postrzelać. Nie wiem tylko jak sytuacja kadrowa.
Jeśli chodzi o San Marino to obejrzałem spotkanie z Cyprem i to była tragedia. O ile Andora, Gibraltar zrobily spory postęp jesli chodzi o umiejetnosci to San Marino stoi w miejscu. Cypr już pod koniec pierwszej połowy przystopował bo spokojnie drugą piątkę mogl wbić. Jedyny atut to taki, ze grają u siebie.
Szkocja podrażniona. Tylko czy im sie będzie chcialo ?
 
kriksus 5,9K

kriksus

Użytkownik
Czy ktoś oglądał Szkocje ostatnio. Uważam, ze dzis powinni postrzelać. Nie wiem tylko jak sytuacja kadrowa.
Jeśli chodzi o San Marino to obejrzałem spotkanie z Cyprem i to była tragedia. O ile Andora, Gibraltar zrobily spory postęp jesli chodzi o umiejetnosci to San Marino stoi w miejscu. Cypr już pod koniec pierwszej połowy przystopował bo spokojnie drugą piątkę mogl wbić. Jedyny atut to taki, ze grają u siebie.
Szkocja podrażniona. Tylko czy im sie będzie chcialo ?
Z Kazachstanem zagrali słabiutko, ale na ten mecz powinni już wrócić Robertson, Paterson i Fraser. Handi 2:0 wg mnie pokryją gładko.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Słowenia- Macedonia over 3.5 kartek 1.50 @melbet
San Marino- Szkocja 2 (-3.5) 1.85 @melbet
Polska- Łotwa over 2.5 goli 1.40 @melbet

Ako 3.89

Jak dla mnie bardzo fajnie wyglądające ako, w meczu Słoweni z Macedonią sędziuje hiszpan, który jest jednym z najbardziej overowym sędzią na świecie, 4 kartki to dosyć śmiesznie wyglądająca linia, biorąc pod uwagę bałkański temperament obu drużyn, nie zdziwie się jak już w pierwszej połowie zobaczymy 2-3 kartki.
Szkocja po wpadce z Kazachstanem będzie chciała się zrehabilitować, a okazja wydaję się do tego idealna. San Marina to jest dramat, jak dosataję 5 goli od Cypru, który umówmy się jest co najmniej klasę niżej niż Szkocja. W Szkocji gra praktycznie każdy zawodnik w Premier League, tutaj 4 bramki to powinna być formalność.
W Polskiej drużynie dzisiaj zabraknie Bendarka i Bereszyńskiego, jakoś te boki naszej obrony nie wyglądają za dobrze. Zostaje Kędziora i Reca. Ten drugi kompletnie nie gra w Bergamo. Z nominalnych naszych obrońców zostaje jedynie Glik, pewnie obok niego zobaczymy Pazdana, któremu zdarzają się błedy. Ja nie twierdzę, że Łotwa nam strzeli gola, bo równie dobrze Polska sama ten over powinna pokryć z takim potencjałem z przodu. Jak Macedonia strzeliła 3 bramki mając w ataku wiekowego Pandeva to Polska z Lewym, Milikiem i Piątkiem nie wsadzi dramatycznej Łotwie 3 bramek ? Ja to biorę.
Chorwacja strzeli gola, powyżej 2 kartek, Chorwacja pow 2 rożnych 1.65 @melbet

Dla mnie bardzo fajna opcja na to spotkanie, już są składy i przód Chorwatów wygląda bardzo dobrze- Kramaric, Rebic, Modric i Rakitic. To powinno wystarczyć do pokrycia tego typu, co do kartek to sędziuje Szkot ze średnią koło 4 kartek na mecz, ale dzisiai dosyć zaciętę spotkanie się szykuje, gospodarze bardzo dużo fauli na spotkanie łapią i te 3 kartki powinny wejść na luzie.
E. Hazard strzeli gola 1.80 @melbet

Tutaj nie ma co kombinować Eden Hazard rozegra dzisiaj swój jubileuszowy mecz w barwach reprezentacji Belgii- 100-tny. Przeciwnik idealny do strzelenia gola, koledzy napewno będą pomagać swojemu kapitanowi, do tego dochodzi fakt, że karne w zespole Belgii wykonuje właśnie Eden ????
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Irlandia-Gruzja 1 @1.55

Irlandia wygrała 1:0 na Gibraltarze i to z pewnoscia odstrasza, by stawiac w ich kierunku. Niemniej jednak to uznany i w miare dobry zespol, ktory powinien sobie poradzic. Zajrzalem w sklad Irlandczykow i tak naprawde niewiele te nazwiska mi mowia...no moze poza Seamusem Colemanem z Evertonu. Praktycznie wszyscy zawodnicy to gracze Premier League druzyn srodka typu Brighton czy Wolverhampton albo Championship.
Mimo wszystko jednak liczylbym, ze Irlandia bedzie miec ten komplet punktow po dwoch meczach. Gruzja w ostatniej dekadzie na pewno stracila na jakosci, a mecze wyjazdowe to przegrywa praktycznie seryjnie. Nie ujmujac nic Gruzinom, ale jesli w pierwszym skladzie w srodku pola gra gracz Gornika Zabrze to w starciu z graczami Premier League faworytem Gruzini nie sa. Byc moze beda Irlandczycy meczyc, ale jednak jestem zdania, ze uda im sie zainkasowac komplet punktow.
Irlandczycy mogą mieć graczy z Premier League i Championship, ale nie potrafią grać w ataku pozycyjnym, a Gruzini na nich to pewnie wymuszą. Ja ten mecz z Gibraltarem oglądałem i tak naprawdę zrobili tylko jedną dobrą akcję, która od razu zakończyła się golem. Już nie wspominając, że ostatnie 20 minut meczu to wybijanie piłki na oślep i lepsza drużyna by to wykorzystała. A to był tylko Gibraltar!
Za to całkiem nieźle wychodzą im stałe fragmenty gry i może coś strzelą w ten sposób. A poza tym to drużyna z ogromnymi brakami technicznymi.
 
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Patrząc na składy to 1.7 na Chorwację to jest promocja w sts⛔
Chorwaci pokpili sprawę z azerami i długo meczyli bułe zeby wyszarpac 3 punkty ale tu wraca Rebic, jest Lovren.
U Węgrów w ataku szalai bez gola od dawna, 18 latek, nagy z ławki legii, emeryt dzudzsak w pomocy nagy z trybun Bolonii...
Chorwaci to biorą na miękko
Edit: Jednak coś tam się popsuło... wtopa.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Czarnogóra - Anglia
over 3.5 kartek @1.70 3/10 ✅

over 4.5 kartek @2.75 1/10 ⛔
Czarnogórcy jak wiadomo należą do ludzi, którzy szybko tracą głowę i potrafią dać upust emocjom oraz wdawać się w awantury. Grając przeciwko Anglikom, którzy są lepsi technicznie będą często zmuszani do biegania za nimi i przekraczania przepisów. Synowie Albionu statystycznie dużo kartek nie otrzymują, ale jednak też grają twardo i z ostrym przeciwnikiem na pewno nieraz odpowiedzą tym samym. Czarnogóra kilka dni temu w meczu z Bułgarią zobaczyła 4 kartki, a ich rywale 2. W poprzednim meczu natomiast z Rumunią dostali 6 kartek a rywale 3, z Serbią 4 a rywale 2. Anglicy w ostatnim meczu bez kartek, ale wygrywając 5:0 raczej nie trzeba się kartkować. Z Chorwatami zobaczyli 1 kartkę a rywale 3, z Hiszpanią 3 a rywale 4, natomiast w wyjazdowym meczu z Chorwacją 3 kartki zdobyli, tyle co rywale. Sędziuje Kulbakov, który ostatnio pokazuje średnio 3-4 kartki na mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom