>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 47: The X-Warriors (23.03.2019)

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Wrzosek - Klaczek powyżej 1.5 rundy + Janikowski @2.01
lvbet

The Polish Zombie podejmie debiutującego pod banderą KSW Klaczka. Faworytem tego starcia jest Wrzosek, który występował w TUFie. Krzysiek walczył na różnych galach, ale to były mało znaczące gale, więc o przeciwnikach dobrego słowa raczej nie można powiedzieć.
Klaczek swój gameplan opiera na zapasach, tylko musi być świadom, że naprzeciwko stanie wymagający przeciwnik, który wie jak bronić się przed sprowadzeniem, bo zapasy defensywne ma na dobrym poziomie.
Klaczek z tak dobrym rywalem jeszcze nie walczył, zaś Wrzosek bił się już zawodnikami na różnym poziomie, i o ile nie ma kowadła w łapie, to tym bardziej jestem przekonany, że powyższy over zostanie pokryty.
Janikowski po porażce dostaje przeciwnika żeby poprawić sobie rekord. Łatwa walka i kasa dla Damiana. Jeśli przegra to jakimś cudem, to niech da sobie spokój z całym MMA. Jednak tak nie powinno się stać, bo Damian to może być przyszłość i maszynka do robienia pieniędzy dla KSW.
 
P 4,6K

patryksandecja

Użytkownik
Mariusz Pudzianowski vs Szymon Kołecki
Typ: Pudzian przed czasem
Kurs: 1,85

Pudzian ma już spore doświadczenie i pokonywał wielu fajnych zawodników. Kołecki jest eksplozywny ale rekord ma napompowany na strasznie kiepskich zawodnikach. Kołecki ostatnio przegrał z Bobrowskim, który jest średnim zawodnikiem a do tego 30kg lżejszym od dzisiejszego przeciwnika Kołeckiego. Szymon według mnie w tej walce pokazał że potrafi obijać tylko słabeuszy, ruszył na rywala ale gdy ten od razu nie padł jak reszta jego rywali okazało się że będzie miał ogromne kłopoty. Trochę klinczu, trochę parteru i Kołecki padł kondycyjnie. Pudzianowski po tylu latach prezentuje już solidny poziom w każdej płaszczyźnie i wie jak zachowywać się w walce a co najważniejsze będzie dużo cięższy od Kołeckiego co w parterze i przy zapasach zrobi dużą różnicę. Kołecki będzie dla Pudziana podobnym rywalem jak Kowalczyk i według mnie walka będzie wyglądać identycznie.
Borys Mańkowski vs Norman Parke
Typ: Mańkowski przez decyzje
Kurs: 2,60

Parke to solidny zawodnik ale jego styl to męczenie decyzji. Widzieliśmy co Gamrot z nim zrobił w 2 walce, gdyby nie palce w oku Norman byłby zmiażdżony w stójce a co by nie mówić Gamrot to parterowiec a Mańkowski stójkę ma dużo lepszą od niego. Borys co prawda po kontuzjach ale na bank wyjdzie mocno zmotywowany i wygra decyzją, nokautu raczej sie nie spodziewam bo Parka mimo wszystko ciężko skończyć przed czasem ze względu na jego styl.
Satoshii Ishii vs Fernando Rodrigues
Typ: wygrana Fernando
Kurs: 2,38

Typowy pojedynek stójki z parterem ale tym razem stawiam na stójkę ponieważ Fernando jest dużo większy od rywala i ostatnio w pojedynku z McSweeneyem pokazał, że potrafi walczyć z głową. Japończyk ostatnio ma serię kilku wygranych ale po przyjrzeniu się jego rywalom można stwierdzić że z nikim dobrym nie walczył. Do tego w krótkim dość czasie walczył 3 razy i dużym pytaniem może być jego forma. Jeżeli Ishii nie ściągnie do parteru brazylijczyka to nie widzę szans dla niego a powiedzmy jeszcze że ciężko go będzie sprowadzić bo Fernando jest od niego większy, silniejszy a nawet kiedy pójdą w parter to Rodrigues coś tam potrafi więc pewnie uda mu sie przetrwać.
Damian Janikowski vs Aleksandar Ilić
Typ: wygrana Ilicia
Kurs: 3,48

Ryzykowny typ ale już mówię co za nim przemawia. Ilić to solidny zawodnik, który bardzo mądrze prowadzi walkę. Chorwat ma dobrą kondycję, kilka razy jego walki dochodziły do decyzji. Doświadczenie też przemawia za Iliciem. Janikowski to dobry zawodnik ale bardzo eksplozywny przez co szybko traci na sile i robi głupie błędy. Jeżeli Janikowski mądrze poprowadzi walkę powinien to wygrać ale gdyby znów się podpalił jak z Materlą to nie widzę dla niego szans.
Tomasz Narkun vs Philip De Fries
Typ: Narkun wygra przed czaem
Kurs: 2

Walka dwóch świetnych parterowców. W stójce radzą sobie podobnie chociaż może trochę lepsza będzie ta polaka ze względu na jej chaotyczność przez co jest nieprzewidywalna. Parter to może być lekki plus dla anglika ze względu na większą masę ale nie sądzę żeby skończył tam Narkuna, który też jest świetnym graplerem. Według mnie Narkun wyczeka aż rywal straci na kondycji i wtedy go załatwi bez większych problemów. Narkun ma lepszą kondycję od De Friesa. Pare razy dochodził już do decyzji np z Mamedem a anglik kończy swoje walki szybko a do tego jest sporo cięższy co także wpływa na kondycję. Przypomnę jeszcze że to nie jest walka 3 rundowa tylko 5 rundowa a na takim dystansie nie wyobrażam sobie anglika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Kilka propozycji na KSW po słowie bo za chwilkę mało czasu
Borys Mańkowski vs Norman Parke over 1,5 rundy 1.4

Diabeł wraca po ciężkim obijaniu z rak Soldicia co spowodowało rożne problemy osobiste- jest faworytem ale...Obaj sie nie lubią Norman doświadczony ograny w rożnych organizacjach dobra stójka, parter dobre cardio- twardy to powinna byc w miarę równa długa walka. Minimum 2-3 rundy raczej decyzja dla któregoś Borys ma podobne atuty kwestia głowy bo przygotowany fizycznie raczej jest obaj nokautujących ciosów nie maja...

Tomasz Narkun vs Philip De Fries under 4,5 rundy 1,4 Philip De Fries 2,3

Dla mnie w miarę prosta sprawa, obaj maja bardzo fajne warunki tylko ze tutaj różnica siły wagi na korzyść Phila będzie duza ok.15 kilogramów.... to jak Mamed w stójce go wywracał to Anglii trafi czysto nie będzie co zbierać albo poprawi grandem pant i będzie po sprawie...Lubie żyrafę ale on nie jest naturalnie ciężkim ok im dłużej ta walka potrwa, tym jego szanse rosną ale liczę ze cardio De Friesa będzie na 3 rundy co najmniej w dobrym mocnym tępię .Tomek fajnie sie rusza taka nie typowa ortodoksyjna stójka świetny technicznie parter- grappler, fajnie kopie ale Angol w KSW robi robotę, różnice w parterze także nie jest ogórkiem walczył naprawdę z dobrymi zawodnikami w najlepszych organizacjach wiec walka wieczoru powinna byc na dobrym poziomie.

Satoshi Ishii vs. Fernando Rodrigues Jr. Ishii 1,55 Troszkę sie boje tego typu na Japonca bo debiut w organizacji bo Fernando to dzik slaby ale nieobliczalny ruszy od początku będzie machał tymi cepami i...Satoshi powinien go sprowadzić ogarnąć w parterze obijając punktując albo skończyć przez poddanie- świetny judoka doświadczony dość solidny jak juz przegrywał przez ko tko to z niezłymi fajterami myślę ze jak przystało na japonczyka będzie w miarę twardy waleczny cos tam podobno kiepsko na media treningu było moze jakieś drobne problemy z aklimatyzacja myślę ze KSW wiąże z nim nadzieje i on tez nie przyjeżdża po hajs tylko po następne walki moze z Pudzianem potem z mistrzem w ciężkiej De Friesem albo promo dalej do UFC czemu nie...

Totolotek bez podatku
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 66

niepowazny

Użytkownik
Mariusz Pudzianowski vs Szymon Kołecki
Typ: Pudzian przed czasem
Kurs: 1,85

Pudzian ma już spore doświadczenie i pokonywał wielu fajnych zawodników. Kołecki jest eksplozywny ale rekord ma napompowany na strasznie kiepskich zawodnikach. Kołecki ostatnio przegrał z Bobrowskim, który jest średnim zawodnikiem a do tego 30kg lżejszym od dzisiejszego przeciwnika Kołeckiego. Szymon według mnie w tej walce pokazał że potrafi obijać tylko słabeuszy, ruszył na rywala ale gdy ten od razu nie padł jak reszta jego rywali okazało się że będzie miał ogromne kłopoty. Trochę klinczu, trochę parteru i Kołecki padł kondycyjnie. Pudzianowski po tylu latach prezentuje już solidny poziom w każdej płaszczyźnie i wie jak zachowywać się w walce a co najważniejsze będzie dużo cięższy od Kołeckiego co w parterze i przy zapasach zrobi dużą różnicę. Kołecki będzie dla Pudziana podobnym rywalem jak Kowalczyk i według mnie walka będzie wyglądać identycznie.
Wiem czepiam się i mozesz mnie nazwać trollem lub innym zbereźnikiem ale wystarczy obejrzec ważenie które jest ogólnodostępne i to wcale nie jest 30kg jak piszesz tylko ( albo aż ) 14kg różnicy miedzy nimi. Typu nie neguje także śmiało gram na Pudziana. Pozdrawiam ????
 
michu97 78

michu97

Użytkownik
Kurde bardzo szkoda Damiana, było widać ze walkę ma w garści ale niestety chwila nie uwagi i tak to się kończy. Myliłem się co do Serba.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Coz słabe cardio plan jeden i brak stójki to wyłapał kapitalne KO Nokaut roku juz mamy....nire ma co go żałować niech sie rozwija bo jest jedno wymiarowy i wcześniej było widać jak wpada w te nogi ze prosi sie o kolano tak jak Held w UFC wyłapał od Hadzovic
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Pomyślałem tak. Pudzianowski to już chyba spalony temat. Będzie wielkim zawodnikiem MMA? Jedne co potrafi to wjechać i walić te młoty. Od razu zaznaczam, że nie znam się na tym sporcie i mówię na podstawie tego co widziałem. A Kołecki? Nowa twarz w KSW, jak dziś wygra, to dadzą mu nowego przeciwnika na kolejnej gali i teraz on będzie napędzał tę lokomotywę. Zero analizy sportowej, warunków. KSW to cyrk i uważam, że Pudziana czas już się skończył i czas na nowego bohatera.
PS. Nie łaźcie wieczorem po mieście bo nachlani idioci będą chcieli robić KSW. Kiedyś po KSW w Szczecinie gdzie mieszkałem akurat, karetki jeździły, jedną bitkę widziałem nawet z daleka ;)
Szymon Kołecki @ 2.20 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Kurde bardzo szkoda Damiana, było widać ze walkę ma w garści ale niestety chwila nie uwagi i tak to się kończy. Myliłem się co do Serba.
Jakiej garści? On nawet w parterze nic nie robił, a samym leżeniem i dwoma efektownymi przerzutami przez głowę walki sie nie wygra. W stójce też bez pomysłu, szukanie tego jednego strzału, przy czym odkrywał i wychylał do przodu całą głowę. Każdy inny by go kontrował aż miło, co Ilicic też próbował robić. Janikowski tyle już trenuje i ja żadnego progresu tu nie widzę.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Niech Borek kończy ten wywiad w oktagonie bo Borys się zaraz udusi... Ale Diabeł spuchł kondycyjnie w ostatniej rundzie... Nawet nie ma sensu krytykować że mówi same głupoty, że wygrał walkę, 1 rundę 10-8, drugą tez wygrał itd. Że chce być następcą Mameda itd. Stara prawda się jednak potwierdza, przerwa powyżej roku w sportach walki zawsze sprawia że powrót jest bardzo ciężki, a występ dużo gorszy.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No i Kołecki wygrywa w takich okolicznościach. Tylko potwierdzam sobie swoją tezę z powyższego postu, że Pudzian już się znudził w KSW i teraz wkracza Kołecki który dostanie zagranicznych rywali i ludzie będą dalej oglądać ten cyrk. Easy money. ✅
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Tak na świeżutko po walce Damiana. Był dobry kurs do pobrania, jednak odwiódł mnie jeden z wpisów forumowiczów mówiący o leszczach, na których Ilić nabił rekord, ale nie o tym teraz. Różnica między wygrywaniem z leszczami a początkiem swojej drogi w sportach walki została dzisiaj pokazana wyśmienicie. Już nie dostaniemy takiej promocji, bo kiedy na gościa, który ma już mimo wszystko 12 pojedynków w mma przeciwko gościowi, który mma trenuje od dwóch lat i mamy kurs powyżej 3.0 to o czym tutaj gadać. To co zrobił Ilić to stary numer kickbokserów, na który już nie da się nabrać nawet pierwszy lepszy klaun w klatce, ale klaun który trenuje od lat a na Janikowskiego wystarczyło.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
No też tym się sugerowałem. Niestety Janikowski jest mega przewartościowany. Jak przegrywał z Materla chyba jako jeden z dwóch pisałem żeby brać Materle i nie wiem co mi odbiło, że tutaj wziąłem Janikowskiego jednak.
Na początku Janikowski nabił sobie rekord z jakimiś ogórkami a teraz jak dostał Materle i Ilica, który jednak nie jest taki słaby to szybko przyszła prawdziwa weryfikacja. Dużo pracy przed nim.
 
jan_3_sobieski 2,1K

jan_3_sobieski

Użytkownik
Mariusz się przetrenował i mięśnie nie wytrzymały. Potwierdziły się spekulacje, że siłka przeważyła w treningach. Odsuwanie się od WCA i zlewanie teamu. Może zrobią rewanż? No sprzedałby się jak nic! Okniński zaskoczył, że nic nie krzyczał w czasie walki.
Natomiast obserwacje na media treningu Satoshi-ego i jego słaba forma na tychże, okazała się słusznym faktem. Szkoda, że to zlekceważyłem.
Parke klasa sama w sobie. Świetny taktyk, po trzech tygodniach przygotowań z jednym trenerem w narożniku! Gdzie Mańkowski miał cały zastęp...
Nie znam jego kulisów wypadu Normana z UFC. Ktoś coś? Dobry rekord miał, z McGregorem się kolegował... Gdzie był problem? Jakieś czystki lekkiej?
Stracili Janikowskiego, ale zyskają szansę na galę na Bałkanach ???? Satoshi, Soldic, Ilić, i ten niski... Spora ekipa im się robi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Szanuje bardzo Mariusza, tym bardziej za ostatni wywiad u Kostyry gdzie mówił wprost o karcie LGBT oraz o ciepłych, ale jak przeczytałem jeden z komentarzy po walce, że to pierwsze w historii MMA poddanie przez rozlane jajko to mało nie oplułem monitora. :cwl:
Tak na marginesie strasznie ludzie pojechali po Mańkowskim, Zostaje nazywany youtuberem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom