>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
taidio 882

taidio

Użytkownik
gibraltar-irlandia over 10.5 rożnych @2.8
25 minut jeszcze i 4 rożne do wbicia, dla mnie spoko, irlandia muli jak cholera, ale to wciąż gibraltar który jak się przyciśnie to po prostu nie ma argumentów, skład irlandii to championship+premier league, gibraltaru to..liga gibraltaru
w pierwszej połowie niewiele rożnych jak na taki mecz ze słabiakiem to liczę na mocniejszą końcówkę
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Patałachy to są z Brazyli ???? , żeby Panamie nie wkulać, śmiech na sali :drunk:
Bramkarz Irlandii gra na czas, z Gibraltarem ????
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
gibraltar-irlandia over 10.5 rożnych @2.8
25 minut jeszcze i 4 rożne do wbicia, dla mnie spoko, irlandia muli jak cholera, ale to wciąż gibraltar który jak się przyciśnie to po prostu nie ma argumentów, skład irlandii to championship+premier league, gibraltaru to..liga gibraltaru
w pierwszej połowie niewiele rożnych jak na taki mecz ze słabiakiem to liczę na mocniejszą końcówkę
dobra już jest 11 rożnych, pomyślcie sobie że jesteście kibicami irlandii która się męczy z gibraltarem, to ja już wolę naszą polskę męczącą się z austrią
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
dobra już jest 11 rożnych, pomyślcie sobie że jesteście kibicami irlandii która się męczy z gibraltarem, to ja już wolę naszą polskę męczącą się z austrią
Nasi się pochorowali, jutro się będą męczyć z Łotwą ;)
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Długo nie miałem ani czasu ani chęci się tu bawić ale skoro jest urlop to i pobawić się trzeba ;P
Zacznę może od małej niespodzianki
Krajinovic @2,33
Strasznie ciężki do ogladania mecz.. dobrze że ogarnięty na
✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom