>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 24.03.2019 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 24. Marca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : piłka nożna - Kwal. ME
Godzina : 20:00
Spotkanie: Holandia - Niemcy
Typ: Holandia / 1+1.5
Kurs: 2.86
Bukmacher : FORTUNA
Analiza:

Dzisiaj w Amsterdamie spotyka się dwóch głównych kandydatów do awansu . Bez grama przesady stwierdzę już teraz że na pewno obydwie drużyny awansują kwestią jest jedynie kto z nich wygra grupę. Jest to więc spotkanie także o prestiż. Na chwilę obecną większe szanse na wygraną daje gospodarzom przynajmniej z dwóch , trzech powodów. Przede wszystkim atut własnego boiska odgrywa tu rolę , po drugie w niedawnej UNL oba teamy spotkały się również gdzie górą w dwu meczu byli Holendrzy remisując 2:2 na wyjeździe i odprawiając 3:0 gości w domu. Po prostu na chwilę obecną mają według mnie lepszy zespół i widać u nich większą chęć uzyskania konkretnego wyniku. Fakt że nie zagrali na ostatnich MŚ wpłynął na drużynę mocno mobilizująco przed opisaną wcześniej UNL a także obecnymi eliminacjami. Drużyna przeszła przebudowę i wszystko wskazuje na to że jest gotowa na walkę z najlepszymi.
Odwrotna sytuacja jest z Niemcami. Totalne niepowodzenie na MŚ , dwa pkt. zdobyte w 4 spotkaniach UNL i ostatnie miejsce w gr. ,oraz fakt że nadal drużyna jest przebudowywana odbijają się na grze i wynikach. Po prostu nie straszą już nikogo w Europie i sama nazwa mocno się zdewaluowała. Nie posiadają w moim odczuciu zawodników tej klasy co kilka lat temu . Następcy nie prezentują wystarczających umiejętności by zwojować coś więcej jak sam awans do turnieju głównego ze względu na regulamin rozgrywek ( 2 ekipy awans) i słabość reszty rywali.
Podsumowując uważam że Holendrzy ograją na inaugurację odwiecznego rywala i zrobią to z radością.
⛔100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / El ME
Godzina 15:00
Spotkanie : Walia : Słowacja
Typ : Słowacja over 3.5 kartek
Kurs : 3.45
Bukmacher : Unibet
U mnie znów typ dyscyplinarny , w tym spotkaniu można chyba się spodziewać sporo fauli , Szkoci słyną z twardej gry i nie odstawiają nóg , to samo chyba możemy powiedzieć o Słowakach , Słowacja rozegrała już jeden mecz w tych kwalifikacja podejmując u siebie Węgry , chłopaki wygrali 2:0 jednak zaglądając na faule to było ich 29 z czego 19 razy faulowali Słowacy co też odbiło się na nich bo zarobili 4 żółtka , w meczu z Walią będą zapewne chcieli ugrać jakiś punkt i postawią przede wszystkim na obronę i stąd liczę na faule Słowaków , sędzią jest Niemiec Felix Zwayer który dosyć często wyciąga żółtko , w Bundeslidze w 13 meczach pokazał 47 żółtek , ostatni mecz pomiędzy Walijczykami a Słowacją miał miejsce w ME - 2016 , mecz zakończył się zwycięstwem Walii 2:1 , statystyka tego meczu to 32 faule , grożniejsze faule po stronie Słowacji które zostały ukarane aż 5 żółtkami tak więc liczę na podobny scenariusz i pana Felixa Zwayera oczywiście !
✅245
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
riwako 120

riwako

Użytkownik
Dyscyplina : Boks
Godzina 04:00
Spotkanie : Pulev Kubrat. vs Dinu Bogdan
Typ : Pulev wygra przed czasem.
Kurs : 2.75
Bukmacher : Fortuna
Jak dla mnie miły kursik na to zdarzenie. Pulev po raz pierwszy będzie walczył po za europą, więc pewnie będzie chciał się pokazać w Ameryce spektakularnym zwycięstwem, chociaż jego styl walki taki absolutnie nie jest. Jak dla mnie Pulev top10 heavy na świecie i uważam, że większość zawodników pierwszej dziesiątki miała by z nim problem właśnie ze względu na ten jego pokraczny styl. Do tego dochodzi, moim zdaniem, jego największa broń lewy prosty którym rozbija rywali. W walce z Ustinovem, kiedy ten był jeszcze niepokonany widać było doskonale, jak skuteczny jest ten cios, wtedy rusek poddał się bo już po prostu nie miał ochoty na przyjmowanie kolejnych strzałów rozkwaszających jego nos. Mimo, że Kubrat wielkim egzekutorem nie jest to w tej walce jestem wręcz pewny, że to skończy w okolicy 8 rundy, a może wcześniej. Co do samego Dinu to całkiem nieźle zaprezentował się przez te chyba 4 rundy w walce z Millerem, ale kiedy ten podkręcił tempo i strzelił kilka razy to rumun po prostu się poddał, to znaczy wygrał u niego zdrowy rozsądek bo nie wydaje mi się, żeby tamten cios tak go odciął. Biorąc pod uwagę brak serca do walki, czy jak kto woli troska o własne zdrowie to stawiam na wygraną przed czasem bułgara. A do tego dochodzi niedawno podpisany kontrakt z Top Rank Aruma i podobno ten prosił Pulewa o to by walczył efektowniej, więc pewnie jakiś bonusik jest tam obiecany.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +102
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina : Skoki - Planica - konkurs drużynowy
Godzina 10:00
Spotkanie : Kto wygra?
Typ : R.Kobayashi
Kurs : 2,00
Bukmacher: Fortuna
Po trafionej drużynówce dzisiaj, czas na typ na pożegnanie sezonu jutro. Po raz kolejny próbujemy wygranej Ryoyu Kobayashiego, który moim zdaniem jest tu zdecydowanie najlepszy i powtarzał to wielokrotnie. Dziś najlepsza nota, w czwartek najlepszy, wczoraj trochę pecha w 2 skoku i 2 miejsce. Japończyk będzie chciał godnie pożegnać znakomity dla niego sezon i na zakończenie dołożyć do trofeów Planica7 oraz Małą Kryształową Kulę. Jak odda normalny skok, raczej nikt poza warunkami mu nie zagrozi, a te mają być laboratoryjne, więc spore szanse na wejście.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
jacekhks 899

jacekhks

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - SINGIEL: Miami (USA), twarda
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hurkacz H. (Pol) - Auger-Aliassime F. (Can)
Typ: Hubert Hurkacz (-3,5 gema)
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie znam się zbyt dobrze na tenisie, jednak do typu na Huberta kieruje się przede wszystkim wysoką formą zawodnika oraz pokonaniem jednego z faworytów turnieju Dominika Thiem 6:4, 6:4.
Hubert za mecz z wysoko notowanym Austriakiem zebrał wiele pozytywnych opinii w świecie tenisa, które również mnie przekonują.
Wojciech Fibiak stwierdził, że Hurkacz gra w tym momencie jak tenisista z TOP10 ATP.
Oczywiście mecz meczowi nie równy, jednak dzisiaj zadanie o wiele łatwiejsze niż pojedynek z Dominikiem Thiem.
Typ na handicap gemowy nieco ryzykowny, jednak wysoka forma oraz progresja wynikowa Huberta przekonuje mnie do takiego zagrania. Polak bardzo widocznie jest na fali i myślę, że będzie dominował w tym meczu.
Oto kilka analiz prasowych, które przeczytałem i dosyć pewnie mnie przekonały w typie na Hurkacza:
http://weszlo.com/2019/03/23/hubert-hurkacz-krzysztof-piatek-swiatowego-tenisa/
https://www.przegladsportowy.pl/tenis/wojciech-fibak-hubert-hurkacz-gra-juz-jak-tenisista-z-top10/cxl7d0g
https://sportowefakty.wp.pl/tenis/812039/atp-miami-hubert-hurkacz-zatrzymal-dominika-thiema-nie-bedzie-slonecznego-dublet
⛔100
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Euro 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Holandia - Niemcy
Typ: Niemcy over 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.60

Bukmacher: Betrally
Analiza:
W miare dobrze taki bet chyba wyglada na papierze? Niemcy znani sa z tego, ze duzo graja skrzydlami oraz generalnie robia spora liczbe dosrodkowan w pole karne. Taki styl gry czesto przynosi im stale fragmenty gry w postaci rzutow roznych. W ostatnich 10 meczach za kazdym razem spokojnie wykrecali te 5 korkow. Dodatkowo w pazdzierniku tamtego roku grali na wyjezdzie z Holandia w ramach Ligi Narodow i w calym meczu 12 razy ustawiali pilke w narozniku boiska. Latwo o korzystny rezultat na pewno nie bedzie ale linia 4.5 przy tym kursie wydaje sie rozsadnym rozwiazaniem.
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Miami
Godzina: 01:30
Spotkanie: Tomljanovic - Kontaveit
Typ: Tomljanovic
Kurs: 2.15
Bukmacher: fortuna
Analiza: Wszystko wskazuje na wyrównane starcie. Tomljanovic ponad kurs, została uznana jako niefaworytke tego starcia. Mimo wszystko, Chorwatka grajaca obecnie dla Australii stoczyła już dwa mecze w Miami, pierwszy z Friedsman i było jej ciezko, ale pokazała wielki charakter w drugim meczu, grając przeciwko jednej z najwyzej rozstawionych zawodniczek na tym turnieju czyli Sabalence. Kontaveit trochę bardziej zmęczona, bo grała z 18-latka Anisimową trzy sety i wynik spotkania był niepewny do końca. Dlatego te kursy wystawione troche pod ranking. Kontaveit owszem moze i jest faworytka, ale Chorwatka po zwyciestwie nad Sabalenka powinna byc mega zmotywowana. Jak to zwykle bywa, jej styl oparty jest na szybkiej grze, sprobuje na pewno narzucic swoj tenis rywalce. Tomljanovic po slabszym pierwszym spotkaniu idzie z forma do przodu, bynajmniej tak wygladala z Bialorusinka i jestem dobrej mysli, ze dzisiaj zaprezentuje sie jeszcze lepiej bo potem rywalki coraz trudniejsze
⛔100
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Nacional - Argentyna
Godzina: 01.30
Spotkanie: Regatas - Argentino
Typ: powyżej 161,5pkt (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.80
Bukmacher: forBET
Analiza:
Argentyńska Liga Nacional - drużyna gospodarzy szóste miejsce z bilansem 15-10, drużyna dzisiejszych gości przedostatnie, dziewiętnaste miejsce w tabeli z bilansem 6-18. Kolejny raz spróbuję z sumą punktów w meczu z udziałem drużyny Argentino, która ostatnio, wbrew statystykom, ale też przede wszystkim grze jaką prezentowali, nie rzucali za wiele. Co prawda grają przy wąskiej kadrze, ale to i tak po przyjściu Josepha (4 gry i średnia 15,3pkt), wygląda lepiej niż wcześniej, przede wszystkim po odejściu Wigginsa. Zostali przede wszystkim bardzo solidni strzelcy - Black, Mariani, Garcia, Cangelosi czy Slider i tym głównie punktowali, bo mocniejsza obrona, to zdecydowanie nie jest ich mocna strona. Regatas jest jedną z drużyn w lidze, która oddaje bardzo dużą liczbę rzutów na mecz, jeżeli dopisuje skuteczność, spotkania z ich udziałem potrafią toczyć się przy wysokich zdobyczach punktowych. Sytuacja kadrowa bez jakichś większych problemów - od początku sezonu stabilna kadra, tylko jedna zmiana po odejściu Treise, ale znaleźli już zastępstwo w postaci Stephensa Bella, który też z meczu na mecz, przy większym zgraniu z drużyną, powinien coraz lepiej punktować. Większość zawodników w kadrze, z dwucyfrową bądź bardzo blisko tego średnią zdobyczą punktową (Quinteros, Henriquez, Smith, Ramirez, Canton, Gordiano, Gallizzi, Arengo czy Saiz) - bardzo szeroka, wyrównana kadra. Regatas jako gospodarze średnio rzucają około 84pkt, tracąc około 79pkt (ogólne średnie na poziomie 84pkt / 82pkt), z kolei Argentino jako goście średnio rzucają około 79pkt, tracąc około 93pkt (ogólne średnie na poziomie 79pkt / 87pkt) - drużyna gości najsłabsza defensywa całej ligi. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami i wygrana Regatas 99-86.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia NPL NSW
Godzina: 7:00
Spotkanie: Sydney Olympic - Blacktown City FC
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.75
Bukmacher: forBet
Analiza:
W poprzednim sezonie obydwie drużyny zakończyły rywalizację między sobą w stosunku 1:0, każda u siebie. Nie często się zdarza under między nimi tym samym może za trzecim razem szczęście dopisze i coś postrzelają. Tym bardziej, że w spotkaniach z udziałem Blacktown City już od sześciu spotkań w ich lidze nie padł żaden over 2.5. Progresywnie rzecz biorąc nie pozostaje nic innego jak zaryzykować over po fajnym jak na tę ligę kursie i wierzyć, że passa underowa zostanie dziś przełamana.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: MMA | UFC
Godzina: 02:50
Spotkanie: Curtis Blaydes - Justin Willis
Typ: SUMA. TAKEDOWNS PONIŻEJ 3.5
Kurs: 1.845
Bukmacher: 1xbet
Obaj wielkie kloce Rezor wraca po ciężkiej porażce z predatorem myślę ze powinie to ogarnąć kursy słabe do dubla taśmy mozna próbować.Curtis świetny zapaśnik będzie dociskał i szukał sprowadzenie i myślę ze zrobi to spokojnie ale jak sprowadzi to nie koniecznie az tyle razy- linia jest dobra.Jak walka trafi na ziemie... Willis raczej dystans i polowanie na jakiegoś luja.... to swoja siła szczególnie łokciami Rezor moze to skończyć
⛔100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina : Skoki - Planica - konkurs indywidualny 2 zawody
Godzina 10:00
Spotkanie : A. Semenić - J. Klimow
Typ : J. Klimow
Kurs : 2,11
Bukmacher: fortuna
Wczoraj Semenić był lepszy, ale Rosjanin miał tylko jedną próbę i dodatkowo Słoweńcowi fajnie powiało. Klimow jest ogólnie zawodnikiem lepszym. W Planicy w zawodach indywidualnych w piątek i w kwalifikacjach zdecydowanie lepsze wyniki osiągał Klimow. Liczę na podobną sytuację dziś. W piątek 16 (205,0 pkt.) - 21 (197,3 pkt.) w sobotę 11 (400 pkt.) - 20 (371,6 pkt.).
⛔100
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Skoki - Planica - konkurs indywidualny
Godzina 10:00
Spotkanie : P. Żyła - M. Eisenbichler
Typ : P. Żyła
Kurs : 3.41
Bukmacher: fortuna
Analiza: Piotrek lata ostatnio wyśmienicie, liczę że dziś będzie podobnie. Szanse na zajęcie miejsca w top3 Planica seven są nadal, trzeba zrobić swoje i pokonać Zajca. Eisenbichler już wielokrotnie pokazywał że presja nie działa na niego najlepiej, jeśli będzie za bardzo chciał to któryś ze skoków może zepsuć. Dla lepszego oglądania wybrałem taki zakład i mam nadzieje że Żyła zanotuje lepszy występ niż niemiec i przy okazji wskoczy na podium. Pozdrawiam
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Puchar VTB Promo
Godzina: 10:00
Spotkanie: Enisey - Zenit Petersburg
Typ: Zenit over 89,5 pkt
Kurs: 1.65
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Wczoraj tak jak podejrzewałem zmiana dyscypliny nie wyszła na dobre, ale każdemu trzeba dać drugą szansę ;) Dlatego dziś zdecyduję się zagrać na przekroczenie pewnej granicy punktowej przez Zenit w meczu pucharu VTP. Jeżeli policzymy średnią rzucanych punktów przez Zenit i traconych przez Enisey w tych 19 spotkaniach to wyjdzie nam liczba w okolicy 90, tylko, że to Zenit jest tutaj zdecydowanym faworytem i całkiem niedawno pokazali, że są w stanie nawet przekraczać granicę 100 punktów z drużynami podobnego pokroju jak Enisey. W meczach z drużynami lepszymi Zenit nie rzuca wielu punktów, ale właśnie w pojedynkach z takimi ekipami jak Riga , Saratov, Parma czy nasza Zielona Góra, Zenit był w stanie wykręcić wynik powyżej 100.
Myślę, że Zenit słusznie jest tutaj faworytem, ale nie chcąc kombinować z handi w ich stronę zdecydowałem, że zagram po najniższej u tego bukmachera linii i postawię pieniądze na to, ze Zenit zdobędzie co najmniej 90 pkt.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Euro 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Holandia - Niemcy
Typ: Holandia (handi eu 0-1)
Kurs: 4.5
Unibet
Witam
Analiza opiera się przede wszystkim na mojej obserwacji . Obserwując grę powyższych reprezentacji w ostatnich spotkaniach wydaje mi się po prostu lepsza holandia. Mają bardziej zgrany i skuteczny ofensywnie (co ważne) zespół.
W roli faworyta widze gospodarzy,buki widza to z gola inaczej . Niemcy nawet nie będąc u szczytu formy są groźnym i wymagającym respektu rywalem,dlatego sadze że holandia wyjdzie zmotywowana do ciężkiego spotkania i liczę , że typ jest jak najbardziej do zgarnięcia.
Pozdrawiam.
⛔100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Godzina: 16:00
Spotkanie: Gonzalez M. / Zeballos H. - Cabal J.S. / Farah R.
Typ: 1
Kurs: 2.70
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Kolumbijczycy rozstawieni w Miami z numerem cztery, stąd przez bukmacherów uznawani za faworytów do zwycięstwa przeciwko Argentyńczykom. Widzę tutaj okoliczności. Juan i Robert to faktycznie wszechstronni tenisiści, ale w obecnej formie są do przejścia. Moim zdaniem w meczu przeciwko Maximo i Horacio to oni będę potrzebowali wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Maximo, ok w Indian Wells szybko odpadł w parze z Nishikori, ale od początku sezonu prezentuje się kapitalnie. Zwycięstwa w Sao Paulo, Rio de Janerio, a wcześniej Buenos Aires. Ok, ktoś powie, wszystko na ziemi. Tak, ale obecnie widać jak stabilnie i pewnie gra ten zawodnik, trzeba zauważyć , że często zmienia parterów do gry, a i tak jest bardzo skuteczny. Dzisiaj jest nim Horacio, który jest wyśmienitym deblistą. 33-latek wrócił właśnie z Indian Wells, gdzie w parze z Metkiciem okazali się najlepsi. Między innymi pokonali dzisiejszych rywali. Tutaj w Miami w pierwszej rundzie pewnie pokonali braci Zverev, więc kort twardy nie będzie warunkiem. To z pewnością będzie wyrównany mecz, może zakończony tie-breakiem, ale absolutnie nie przekreślałbym szans na zwycięstwo Gonzaleza i Zeballosa.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina : piłka nożna- 2 liga polska
Godzina 13:00
Spotkanie : Ruch Ch. - Rozwój K
Typ : 1
Kurs : 2.18
Bukmacher : fortuna
Witam, dzisiaj gram na zwycięstwo Ruchu Chorzów, choć z całego serca życzę 3 punktów chłopakom z Rozwoju Katowice. Jednak wydaje mi się że nie dadzą rady b ona wyjazdach słabo im się ostatnio wiedzie. W tabeli drużyny są sąsiadami i na pewno każdej się te punkty przydadzą bo istnieje widmo spadku do 3 ligi. Myślę że bedzie ciekawe spotkanie, o ile tak można nazwać mecze w 2 lidze i padnie parę goli.....powodzenia
⛔100
 
uzytkownik-119255 474

uzytkownik-119255

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Euro 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Holandia - Niemcy
Typ: Holandia + BTTS
Kurs: 4.20
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Świetny kurs serwuje nam bukmacher Unibet na to zdarzenie. Niemcy to już nie ta sama drużyna co kiedyś, sporo problemów ma Joachim Lew, ciężko mu uzbierać optymalną &quot;jedenastkę&quot; która będzie grała jak drużyna a nie jako 11 indywidualistów. Oczywiście nie odbieram Niemcom tutaj zdolności czy braku talentu raczej brak zgrania i zrozumienia taktycznego przedstawionego przez trenera. Będzie nerwowo. Lew nie może sobie pozwolić na kolejne porażki jeżeli myśli o zatrzymaniu posady.
Z drugiej strony mamy młodziutki zespół z Holandii który reprezentuje finezyjnyfutbol który zachwyca fanów piłki nożnej na całym świecie. Chłopaki złe lata mają już za sobą, za wszelką cenę chcą wrócić na padestal najlepszych reprezentacji na świecie.
Spójrzmy jak sobie radzą u siebie:
21.03.2019 UEFA ECQ Holland 4-0 Belarus

16.11.2018 UEFA NLA Holland 2-0 France

13.10.2018 UEFA NLA Holland 3-0 Germany

06.09.2018 INT FRL Holland 2-1 Peru

23.03.2018 INT FRL Holland 0-1 England

10.10.2017 FIFA WCQL Holland 2-0 Sweden

03.09.2017 FIFA WCQL Holland 3-1 Bulgaria

09.06.2017 FIFA WCQL Holland 5-0 Luxembourg

04.06.2017 INT FRL Holland 5-0 Ivory Coast


Podsumowanie: Liczę na dużo bramek w tym meczu. Obie drużyny mają coś do udowodnienia. Kto wygra? Holandia - bo gra u siebie bez kompleksów, bo gra świetny futbol miły dla oka. A Niemcy? Jeszcze nie teraz, na nich przyjdzie jeszcze czas ale w moim mniemaniu już z nowym trenerem na przestrzeni 2 -3 lat. Pobieramy rewelacyjny kurs na to zdarzenie!
⛔100
 
john_isner 522

john_isner

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - SINGIEL: Miami (USA), twarda
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ramos-Vinolas Albert - Isner John
Typ: 0:2
Kurs: 1.70

Bukmacher: forbet
Analiza:

Kolejny raz w tym turnieju idę w stronę Amerykanina, który pierwszym razem nie zawiódł mnie wygrywając 7:6, 7:6 w swoim pierwszym meczu. &quot;Amerykanin, który rok temu wygrał ten turniej, ma sporo punktów do obrony. Jego forma w ostatnim czasie jest dość dobra bo przegrał w półfinale Delray Beach , w Acapulco również półfinał gdzie przegrał z Kyrgiosem, który wygrał ten turniej no i ostatnio dość gładko odpadł w Indian Wells z Khachanovem.&quot; Big John zagrał bardzo wyrównane, ale dobre spotkanie pokonując Włocha Sonego. Zaserwował 20 asów, popełnił tylko 3 podwójne błędy, przede wszystkim zdobyte punkty po pierwszym serwisie na imponującym poziomie, bo 44/48 co daje wyczesaną statystykę 92%. Reprezentant USA jak widać jest mocno zmotywowany aby obronić jak największą ilość punktów z poprzedniego roku.
Dzisiaj rywalem Isnera będzie, Hiszpan. Hiszpan, który jak na umiejętności do gry na twardych kortach radzi sobie dobrze bo pokonał Copila 6:4, 6:2 czy już o wiele groźniejszego Pouille 4:6, 6:4, 6:3. Ramos czuje się najlepiej na kortach ziemnych, na twardej nawierzchni nie ma takich dobrych wyników, ale raz na jakiś czas pokona jakiegoś dobrego tenisistę. Solidny tenisista, który radzi sobie najlepiej w długich wymianach, ale potrafi posłać piłkę kończącą ze swej lewej ręki. Panowie grali ze sobą dwukrotnie na mączce w Rzymie gdzie raz wygrał Albert 2:1 i raz Isner 2:1. Gdzie mecz wygrany przez Ramosa był bardzo zacięty 6:7, 7:6, 7:6 w 2018 roku a John pokonał go w stosunku 6:7, 7:6, 6:1 w 2017 roku. No i właśnie...jeśli Isner pokonuje kogoś za ziemi to znaczy, że wiedz że coś się dzieje.....jeśli tym bardziej Isner wygrywa 6:1 tym bardziej. Jeżeli John pokonał Hiszpana na mączce to równie dobrze powinien pokonać go na twardych kortach i tak stawiam. Jeżeli Jankes utrzyma predyspozycję serwisową jak w poprzednim meczu to Ramos będzie miał tylko szansę w tie breakach, a tam Isner ma nerwy i jaja ze stali.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Euro 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Lotwa
Typ: Ilosc rzutow Roznych druzyny ; Polska powyzej 7,5 Rzutow Roznych
Kurs:
2.06
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Widze ze praktycznie mnikt dzisiaj nie typuje meczy z Lotwa a mysle ze jest pewein zaklad ktory moze byc wart stawki, mimo udanej nocy w NBA pod wzgledem typow to jednak typ z innej beczki dzisiaj, proponuje zwrocic uwage na tracone cornery przez Lotwe bo tam tkwi wartosc tego zakladu.
W meczu z Lotwa jestesmy faworytami i podejzewam ze praktycznie bedziemy stac/nacierac na polowie rywala, Lotewska pilka jest w kryzysie i to glebokim kryzysie , bo jak nazwac to ze nie mozna wygrac dwoch meczy ze slaba Andora dwa razy po 0:0 a to bylo kilka miesiecy temu , Polska wygrywala z Andora 4-0 i to bylo 7 lat temu - Andora nabila 5 rzytow roznych u siebie i kolejno Macedonia (12) Gruzja (6) Kazachstan (7) - to sa ostatnie 4 mecze wyjazdowe - srednia ponad 7 roznych na mecz a te druzyny to zadne tuzy swiatowego futbolu.
Polacy usiebie srednia z ostatnich czterech meczy to pienc rzutow roznych , teraz ostatnio w Austri siedem , mysle ze jezeli taka Macednonia majac pisoadanie 60% pilki pakuje im 12 roznych czy kazachstan i Gruzja rowniez , to Polska ktora bedzie dzisiaj nacierac nie powinna mniec z tym problemu , bardziej widze tutaj ratujaca sie Lotwe ktora sama sobie w pakuje kilka roznych za darmo - chcialem grac over w meczu 9,5 ale Lotwa moze nawet nie zdobyc dwoch roznych, 6,5 jest za 1,57 jezeli jest to nie duzy kurs to moze to polaczyc zakladem ranczo0123 na Niemcy i bedzie mial doubla.
✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom