>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska - Łotwa el. ME 2020 [niedziela, 24.03.2019, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Kursy od: Fortuna
Po wygranej nad Austrią 0:1 czas na kolejnego rywala. Tym razem w niedzielę zmierzymy się z reprezentacją Łotwy. Rywal teoretycznie dużo łatwiejszy, ale czy w praktyce tak właśnie będzie?.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
cock 756

cock

Użytkownik
Fajnie, że stało się, że ta piłka wylądowała na głowie Piątka, bo mecz nie porwał... Na pewno morale zespołu poprawił.
Milik - usprawiedliwiony, defensywa na zero. Zespół potrzebuje mocnego powrotu na Narodowy, trener też... Chciałbym by Piotrek Zieliński uwierzył, że nie jest tam przypadkiem i to jest zadanie dla kolegów z drużyny.
Nie ma sensu specjalnie czego pisać, różnicę widać bez mikroskopu. Takie mecze leczą kompleksy i robią transfery. Zauważyłem pewną prawidłowość - im większa aktywność na insta WAG, tym gorsza postawa piłkarza na boisku... ;)
W niedzielę drę osobiście gardło na stadionie, więc 6:0 jak najbardziej realne. Piątek ma apetyt, Lewy nie pozwoli mu uciec. Kim straszy Łotwa w napadzie? Podbeskiedzie BB... Mecz z Macedonią Płn. raczej nikogo nie zaskoczył.
Over 5,5 gola 6,70 5/10
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Typowy no bet jak dla mnie. Można grać handicap -1,5 ale bez sensu grać tak śmieszne kursy (1.325 na bet365). Z drugiej strony ktoś powie -ok, to graj chłopie grubsze handi, -2.5 po 1.85... nieeee... ta Łotwa jest tragiczna, ok, ale z drugiej strony my nie jesteśmy ofensywnie usposobionym zespołem. Zaraz zacznie się męczarnia, byle by zgarnąć 3 punkty lub gorzej: stracimy bramkę i wtedy będzie jeszcze trudniej żeby to weszło. Reasumując: za niski kurs na wygraną Polski żeby grać. Linia handi wysoko postawiona. Możliwe męczenie buły, a z drugiej strony są szanse na scenariusz z rozwiązaniem się worka z golami. Wiecie, szybkie dwie bramki dla Polski i Łotwa obesrana traci kolejne... no bet :stop:
 
gregcov 9,1K

gregcov

Użytkownik
Typowy no bet jak dla mnie. Można grać handicap -1,5 ale bez sensu grać tak śmieszne kursy (1.325 na bet365). Z drugiej strony ktoś powie -ok, to graj chłopie grubsze handi, -2.5 po 1.85... nieeee... ta Łotwa jest tragiczna, ok, ale z drugiej strony my nie jesteśmy ofensywnie usposobionym zespołem. Zaraz zacznie się męczarnia, byle by zgarnąć 3 punkty lub gorzej: stracimy bramkę i wtedy będzie jeszcze trudniej żeby to weszło. Reasumując: za niski kurs na wygraną Polski żeby grać. Linia handi wysoko postawiona. Możliwe męczenie buły, a z drugiej strony są szanse na scenariusz z rozwiązaniem się worka z golami. Wiecie, szybkie dwie bramki dla Polski i Łotwa obesrana traci kolejne... no bet :stop:
Dokladnie. Zeby nie bylo jak z Armenia na narodowym. Zauwazylem ze drugie spotkanie w systemie dwa mecze w 4 dni nigdy nie obfituje w bramki.
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Polska - Łotwa
Polska over 7,5 rzutu rożnego ✅ Łącznie 14
2.00
Totolotek
Wybralem rogi niz wysokie handicapy na Polske. Wedlug mnie mecz moze byc trudny, raz ze Łotwa bedzie sie bronic dwa, ze ciezko Polaka gra sie w eliminacjach drugie spotkanie tym bardziej ze slabeuszem. Nasz zespol bedzie posiadal pilke, tworzyl wiele sytuacji bramkowych. Grosik na skrzydle powinien troche poszalec.
Spodziewam sie duzej ilosci rzutow roznych Polakow.
Dla mniej odwaznych over 6,5 po kursie 1,55. Totolotek
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Więc na obronie zobaczymy Kędziorę, Glika, Pazdana i ...? Zagra Reca? Na szczęście rywal nie jest wymagający. W pomocy chciałbym, żeby zagrał Linnety. Klich i Krychowiak w ofensywie w czwartek nie istnieli, Karol ostatnio odpoczywał od kadry więc sprawdziłbym go z gorszym rywalem. W formie z Sampdorii jak najbardziej by się kadrze przydał.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
o ile wszyscy do 20;45 nie zachorują i na boisko nie wybiegnie brzęczek z mateuszem borkiem i tomaszem hajto, a na bramce będzie romek kołtoń to ja nie widzę value
tam w napadzie gra gościu z podbeskidzie bielsko biała, no szanujmy się
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ciężki mecz do typowania, bo równie dobrze może tu być 5:0 dla naszych, jak i ostrzeliwanie bramki Łotwy i skromne zwycięstwo 1:0, innego scenariusza niż nasza wygrana nie biorę pod uwagę, ale patrząc na historię drugich meczy podczas zgrupowań nie były one zazwyczaj overowe, kursy na bramki zbite do granic możliwości, jedyny sensowny bet tak mi się wydaje to bramka rezerwowego, liczę, że nawet jak będzie to underowe spotkanie to nasi będą &quot;siedzieć non stop&quot; pod bramką rywala i w drugiej połowie, gdy Łotysze już opadną z sił i będą popełniać więcej błędów to taki świeży rezerwowy ma szansę na gola.
bramka rezerwowego @2,70 (bez podatku) Totolotek ⛔
było blisko, Frankowski miał taką setę, że chyba tylko sam wie jak tego nie wsadził :headbang:
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Ciężki mecz do typowania, bo równie dobrze może tu być 5:0 dla naszych, jak i ostrzeliwanie bramki Łotwy i skromne zwycięstwo 1:0, innego scenariusza niż nasza wygrana nie biorę pod uwagę, ale patrząc na historię drugich meczy podczas zgrupowań nie były one zazwyczaj overowe, kursy na bramki zbite do granic możliwości, jedyny sensowny bet tak mi się wydaje to bramka rezerwowego, liczę, że nawet jak będzie to underowe spotkanie to nasi będą &quot;siedzieć non stop&quot; pod bramką rywala i w drugiej połowie, gdy Łotysze już opadną z sił i będą popełniać więcej błędów to taki świeży rezerwowy ma szansę na gola.
bramka rezerwowego @2,70 (bez podatku) Totolotek
Żeby się nie okazalo ze to nasi opadną z sił. O ile te informacje na temat przeziębienia są konkretne to kto choć trochę grał to wie jak to jest gdy się jest przeziebionym. Prawdę mo wiać to ja bym odpuścił to spotkanie do typowania. Jedyne co przychodzi do głowy to gol dla Łotwy ale z wiadomych względów ten mecz odpuszczam.
Jeśli faktycznie coś naszych dopadło to będzie to jeszcze cięższy mecz niż ten z Austria
 
T 63

tacohemingway

Użytkownik
Bardzo ważny mecz dla nas i nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu. Jednak umiejętności naszych kopaczy w obronie pozostawiają wiele do życzenia Glik z Pazdanem popełniają mnóstwo błędów a przed nimi Krychowiak z Klichem którzy zagrali słabo z Austria. Patrząc na obie defensywy spodziewam się sporego overa bramkowego. Osobiście polecam over 4.5
 
S 122

simonsz18

Użytkownik
Jeśli liczysz że Pl gola straci to zamiast takiego dużego overa lepiej iść w 1 plus bts po kursie 3.5. Osobiście liczę że przed swoją publicznością będą chcieli postarać się o jak najwyższy wynik.
Ja dziś uderzam też w rożne.
W fortunie over 8.5 po kursie 2.87 . Polecam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
taidio 882

taidio

Użytkownik
nie wiem czy to jest logiczne, ale 2 gole Lewego @3, wychodzimy dobrym składem, gramy u siebie, Łotysze są słabi, to trzeba wprost napisać, Robercik w kadrze dawno nie strzelił i na pewno gdzieś tam w nim jest chęć przełamania się, a rywal do tego idealny, gdzieś też jakaś taka zdrowa sportowa rywalizacja że jak Piątek ostatnio strzelił i kibice skandowali jego nazwisko to Lewy też by tak znów chciał
karne on strzela, bliskie wolne też, mecz będzie grał raczej cały bo praktycznie nigdy nie jest zmieniany, myślę że całkiem spoko do zrobienia
kurde nie w tym temacie wkleiłem
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Lewandowski razem z Piątkiem od początku, a razem z nimi Zieliński oraz Grosicki, więc na ten moment chyba najlepsze ofensywne ustawienie jakie możemy wystawić. Dziś musimy stwarzać dużo więcej sytuacji bramkowych, aby nasi napastnicy strzelali bramki, a przeglądając fortunę wpadł mi dość ciekawy becik. Bramka oraz asysta Lewego wyceniona jest na 4 co w mojej opinii jest dość sporym value. Sama bramka to kurs zaledwie 1.4, a asysta w forbecie po 2.3. Fortuna daje nam to w jednym zakładzie, którym moim zdaniem warto zagrać. Potencjalny rzut wolny czy karny to Lewandowski, a przecież jakąś sytuację bramkową również powinien mieć, więc jakiegoś gola wciśnie. Asystę dorzucam, bo wydaję mi się, że to on będzie grał głębiej i szukał podaniem Piątka jak to miało miejsce chociażby w spotkaniu z Austrią, gdy napastnik Milanu nie wykorzystał 100% sytuacji. Uważam, że obaj Polscy napastnicy strzelą dziś gola, a bramka Piątka padnie po asyście Lewego, więc polecam,
Robert Lewandowski strzeli gola i zaliczy asystę - 4/fortuna
 
krzyk85 31,5K

krzyk85

Użytkownik
Pierwsza połowa to mękka, początek drugiej ciut lepszy, ale taka Łotwę to powinni rozjechac bez problemów a narazie lipa
 
danonxpl 190

danonxpl

Użytkownik
No i udało się. Dla mnie mecz paradoksów: beznadziejne 70 min Recy, nie podłącza się do żadnej akcji lewym skrzydłem, w tym czasie Grosicki wrzuca jakiś miliard razy na głowy Łotyszów; po czym piłka odbija się do Recy, w końcu wącha pole karne przeciwnika, wrzuca a tam Lewy. Glik pilnujący swojej połowy wchodzi na rożnego wyręczyć napastników i za pierwszym razem mu się udaje...
Daleki jestem od hurraoptymizmu. Trochę zimnej krwi w polu karnym i mogliśmy 3 razy przegrywać 0:1, Łotysze mieli 3 (TRZY) sytuacje sam na sam. Na szczęście Szczęsny udowodnił kto jest #1 w bramce (dawno nie widziałem go w kadrze tak pewnego w decyzjach) i myślę, że tymi dwoma meczami zamknął usta obrońcom Fabiańskiego. Widać było wyraźne braki w panowaniu na piłką wszystkich piłkarzy Łotwy, ale kilka razy udało im się zrobić w środku pola 2-3 Polaków dwoma podaniami, co jest zatrważające. Z resztą większość piłkarzy Łotwy gra w ekstraklasie, więc to wszystko co powinniśmy o nich wiedzieć.
Podobno dobre drużyny poznajemy po tym, że wygrywają nawet jak nie idzie. Słynne hiszpańskie &#39;cierpienie&#39;, ale zwyciężanie. W tym problem, że nie przekonamy się o prawdziwej formie naszej kadry w eliminacjach, ponieważ wszyscy grają piach... Austria przegrała wczoraj z Izraelem 2:4 i to tyle na temat jej aktualnej formy... Patrząc na wyniki Macedonii Płn mam wrażenie, że najtrudniejszy wyjazd jeszcze przed nami...
PS. Graty dla wszystkich grających na overy rożnych - 14 dla samych Polaków robi wrażenie ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Zagraliśmy taki piach że szkoda było na to patrzeć, my nie potrafimy wogóle rozgrywać piłki, w pierwszej połowie miałem wrażenie że to Łotwa jest wyżej w rankingu, jak z takimi ogórkami się męczymi to ja nie wiem co Polska chce szukać na tym Euro jeśli awansujemy, Reca to chyba jest w kadrze za kolesiostwo, i nie usprawiedliwa go ta asysta bo zagrał bardzo słaby mecz, wogóle nie czuł gry, Grosicki musiał sam kreować akcje na tej stronie, bo Reca albo sie gubił i źle podawał albo nie potrafił przyjąć piłki, Krychowiak jak zwykle najsłabsze ogniwo według mnie, nie wiem co on robi w kadrze prawie każdą piłkę którą dostawał, obejrzał się w lewo, w prawo i podawał do tyłu , na kilkadziesiąt zagrań może jedno czy dwa zagrania zagrał do przodu reszta do tyłu, tutaj na tej pozycji potrzeba nam playmakera, a Krychowiak nim nie jest, zamulał strzasznie każda akcja grana przez Krychowiaka traciła tempo, taką Łotwę to powinnismy pyknąć bez problemu, a tu wszyscy drżeli o wynik, jakby Łotyszom jedna kontra wyszła w drugiej połowie to mogło być ciekawie...Panie Brzęczek do roboty!
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
to mi się mniej Klich podobał, Krychowiak próbował rozrzucać, nie bał się długich piłek, raz prawie asystę zaliczył, krótko mówiąc próbował i to jest to czego mi brakowało u Klicha który był bezbarwny, tym bardziej że on powinien być bardziej ofensywny z tej pary Klich-Krychowiak, żadnej jego piłki nie mogę sobie przypomnieć
staram się doceniać za samą chęć ciągu na bramkę i próby jakiejś gry, że zamiast podać do najbliższego zawodnika by przypadkiem nie stracić, nie boisz się zaryzykować, Zieliński w porównaniu do meczów w Napoli wciąż bardzo średnio, ale w końcu zaczyna łapać pewność siebie i nie boi się dryblingu, którego w kadrze w ogóle nie mamy, to wciąż jeszcze nie to czego się od niego oczekuje, ale przynajmniej nie jest już tak przestraszony jak dawniej, a innego takiego gościa w kadrze nie mamy
graliśmy bardzo słabo, gorzej być nie może, także musi być lepiej w kolejnych meczach
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
2/3 meczu do zapomnienia. Łotysze kilka razy postraszyli i dobrze, że tylko na tym się skończyło (Szczęsny) bo byłby wstyd. Spodziewałem się jednak innego wyniku ale cóż...Brzęczyszczykiewicz dalej z uporem maniaka jedzie na &quot;oparach Nawałki&quot; bo ani pomysłu na grę, ani konkretnej taktyki ani charyzmy trenerskiej Jerzy B. nie ma za grosz. Osobiście chciałbym aby nasi kopacze wyszli sobie z grupy choćby tylko po to, żeby te &quot;puzzle Jerzego&quot; przetestowała na poważnie jakaś mocniejsza/konkretniejsza drużyna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom