>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka Kwalifikacje Euro 2020 [21.03-23.03.2019]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Kursy od: Fortuna
Już za tydzień ruszamy z 1. kolejką kwalifikacji do ME, które odbędą się w 2020 roku.
Zapraszam zatem do dyskusji oraz do podawania swoich typów popartych analizą.
Uwaga!
Spotkanie Austria-Polska komentujemy w tym temacie:
Austria-Polska
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Węgry - Chorwacja typ Chorwacja kurs 1.70 forBET
Zacznę od tego, że Węgry ostatnie dwa spotkania u siebie odniosły na swoją korzyść wygrywając z Finlandia oraz Estonia. Co tutaj chciałbym powiedzieć na pewno, że Węgrzy grają ogromnymi falami. Remisują z przeciętna reprezentacją jaką jest Estonia, przegrywaja z Grecja,Finlandia, Australia, Kazachstenm, skromne zwycięstwo z taką reprezentacją jaką jest aktualnie Wyspy Owcze. Mimo, iż Węgry słynna z waleczności to tutaj czuję, że będą musieli uznać wyższość swojego pierwszego eliminacyjnego rywala. Chorwaci bardzo dobrze zaprezentowali się na turnieju w Rosji dochodząc aż do samego finału, gdzie przegrali z Francja. Po tym turnieju w grze Chorwacji był pewien przestój porażka aż sześcioma bramkami z Hiszpania, skromne zwycięstwo z Jordania, ostatnio porażka z Anglikami. Według mnie Chorwacja w meczach o stawkę to jest całkiem inny zespół. Mając w zespole takich zawodników jak Modric, Mandzukić, Rakitic, Perisic, Subasic, Kovacic, Kramaric i wielu innych naprawdę świetnych zawodników powinny w meczu z Węgrami odnieść zwycięstwo i przypisać sobie do tabeli pierwsze trzy punkty. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Słowenia - Macedonia Północna typ Słowenia kurs 1.50 forBET
Słowenia ma na pewno wielką chęć awansu do EURO 2020, ale w grupie mają takich rywali jak Polska,Austria, Macedonia Północna, Łotwa oraz Izrael. Na pierwszy rzut oka awans powinna wywalczyć nasza reprezentacja oraz reprezentacja Austrii, ale jak wiadomo to jest piłka więc także Słowenia na pewno powalczy w tej grupie. Do urwania punktów na pewno będzie przymierzana reprezentacja Izraela, gdzie głównie na ich terenie gra się ciężko. Mimo wszystko jeśli Słowenia myśli o awansie musi takie spotkanie po prostu wygrać. Grają na swoim obiekcie przed własną publicznością. Mimo iż ostatnie wyniki Słowenii nie są zadawalające to ja tutaj widzę ich zwycięstwo. Odnosili już zadawalające wyniki m.in wygrana ze Słowacja,Czarnogóra, remis z Anglia, Polska, Szkocją. Ostatnim meczu pomiędzy tymi reprezentacjami wygraną na swoją korzyść przychylili Słoweńcy. Patrząc na Macedonie ostatnio wygrywają swoje mecze, ale grają z bardzo przeciętnymi rywalami tzn. Giblaraltar, Liechtenstein, Armenia. Według mnie tutaj Słowenia u siebie powinna wziąść ten mecz i cieszyć się z pierwszych trzech punktów w eliminacjach. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
gregcov 9,1K

gregcov

Użytkownik
6 sekund szukania w google.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Macedonia_Północna
Tak, coś Cię ominęło w geopolityce.
Starzejemy sie. Nikt z was nie ma sasiada ktory mowi Czechoslowacja albo Jugoslawia? Hehe. Ale wracajac do tematu to sam ide w strone Slowenii. Obawiam sie tylko ze Macedonia pln moze miec zryw i ugrac jakis remis. Ciekawy kurs natomiast zauwazylem w meczu Malta-Wyspy Owcze, te druzyna strzelaja duzo bramek. Fajny kursik jest na btts (2,2 srednio) ale tutaj mozna tez isc odwazniej czyli btts i over 2,5. Kto wygra, nie wiem ale gole moga sie posypac.
Drugie spotkanie ktore przykulo moja uwage to Albania-Turcja. 2 za zwyciestwo Turkow to calkiem dobra opcja. Przyznaje natomiast ze jest to blind bet, nie sprawdzalem skladow.
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Podstawowy obrońca Turków nie gra regularnie w Evertonie, Tosun nie strzela bramek, Ozakyup nie gra w lidze tureckiej, Calhanoglou bez formy. Co prawda mają Undera i generalnie są lepszą ekipą, ale ja sobie odpuściłem ich granie. Też na początku bukmacherzy puścili na Turków kurs 1,90 i cały czas rośnie. To już nie ten sam zespół co kiedyś.
 
K 7

klonumk

Użytkownik
Ge(L)o - dziękuję, czegoś się nauczyłem.
Do gry proponuję:
Bułgaria-Czarnogóra BTS 1.96 Fortuna
To nie jest mecz, w którym ktoś miałby zamurować bramkę. Mieliśmy Czarnogórców w grupie i wiemy, że oni to bardziej o ataku myślą, a nawet jak przegrywają, to walczą do samego końca. Z kolei Bułgarzy u siebie tę jedną bramkę powinni strzelić. W poprzednich eliminacjach BTS zaliczyli u siebie ze Szwecją, Luksemburgiem, natomiast nie strzelili gola Francuzom (bez niespodzianki); nie stracili gola z Białorusią (bez niespodzianki) i zachowali czyste konto z Holandią (niespodzianka).
Kurs jest na tyle atrakcyjny, że go zagram w połączeniu z BTS Austria-Polska (1.87)
AKO 3.665
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Kazachstan - Szkocja
Typy:
Drużyna 1 lub remis - kurs 1,72
Drużyna 1, zwrot w przypadku remisu - kurs 2,75
Drużyna 1 - kurs 4,05

Dziwi mnie, że nikt do tej pory nie skomentował tego meczu. Od wielu lat faktem jest, że mecze w Kazachstanie dla wielu europejskich drużyn kończą się zimnym prysznicem. Szkocja dodatkowo jest po prostu europejskim średniakiem i myślę, że zagranie na Kazachów po takim kursie jest jak najbardziej promocją. Dla odważnych czysta jedynka. Ja wybrałem : Drużyna 1, zwrot w przypadku remisu - kurs 2,75 ✅ 3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Coś słabo tu ostatnio piszą, pierwsze wasze typy to nie są mecze na inaugurację tylko druga kolejka, także nie wiadomo ogólnie jaką formę pokażą czy slowenia w Izraelu czy Chorwaci z azerami żeby od razu typować.
Ja sobie wybrałem Macedonia z Litwa na gospodarzy. Polska mimo coraz wyższych kursów też ma jak dla mnie większe szansę niż Austria. W porównaniu z ligą narodów chłopaki są w lepszej dyspozycji i grają w klubach może poza Recą. Do tego buki ogólnie szacują kursy właśnie przez pryzmat ligi narodów. A jednak w każdej grupie byly wyrownane zespoły i ciężko porównywać drużyny pod względem wyników. Bo jednak Portugalia czy Włochy są dużo lepsze jak Austria. Do tego dochodza kontuzję u gospodarzy.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Coś słabo tu ostatnio piszą, pierwsze wasze typy to nie są mecze na inaugurację tylko druga kolejka, także nie wiadomo ogólnie jaką formę pokażą czy slowenia w Izraelu czy Chorwaci z azerami żeby od razu typować.

Ja sobie wybrałem Macedonia z Litwa na gospodarzy. Polska mimo coraz wyższych kursów też ma jak dla mnie większe szansę niż Austria. W porównaniu z ligą narodów chłopaki są w lepszej dyspozycji i grają w klubach może poza Recą. Do tego buki ogólnie szacują kursy właśnie przez pryzmat ligi narodów. A jednak w każdej grupie byly wyrownane zespoły i ciężko porównywać drużyny pod względem wyników. Bo jednak Portugalia czy Włochy są dużo lepsze jak Austria. Do tego dochodza kontuzję u gospodarzy.
Chyba z Lotwa nie Litwa
 
kriksus 5,9K

kriksus

Użytkownik
Kazachstan - Szkocja
Typy:
Drużyna 1 lub remis - kurs 1,72
Drużyna 1, zwrot w przypadku remisu - kurs 2,75
Drużyna 1 - kurs 4,05

Dziwi mnie, że nikt do tej pory nie skomentował tego meczu. Od wielu lat faktem jest, że mecze w Kazachstanie dla wielu europejskich drużyn kończą się zimnym prysznicem. Szkocja dodatkowo jest po prostu europejskim średniakiem i myślę, że zagranie na Kazachów po takim kursie jest jak najbardziej promocją. Dla odważnych czysta jedynka. Ja wybrałem : Drużyna 1, zwrot w przypadku remisu - kurs 2,75
Ciężki mecz do obstawienia, warto poczekać na składy. Jeśli to prawda i Szkocja zagra bez Robertsona, Allana McGregora, Fletchera, Patersona, Frasera i Tierneya to może być problem. Niepowołani m.in.: Ritchie, Griffiths,Snodgrass. Oglądałem mecz z Gruzją i widać było wolę walki, tam Gruzini chyba nawet z linii bramkowej wybijali piłkę więc wynik mógłby być inny, poza tym ta sztuczna murawa.
Z drugiej strony Szkocja personalnie o wiele lepsza, dajmy na to Forresta czy McTominaya do któregokolwiek z Kazachów. Szkoda, że Kazachstan zmienił trenera (tego wcześniejszego od Astany), bo teraz nie wiadomo czego można się spodziewać. Szkocja świetne wyniki pod koniec eliminacji do MŚ i w Lidze Narodów. Muszą być wyżej od Rosji, więc zadanie nie będzie proste i na stratę punktów nie mogą sobie pozwolić.
Ciężko o typ, jednak różnica klas wg mnie zrobi swoje, poczekam jeszcze na składy,ale raczej:
Wygrana gości bez zakładu X 1,69 ⛔ 3-0 wtf?
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Słowacja-Węgry
Myślę, że warto pójść w kartki w tym spotkaniu. Węgrzy są znani z nieustępliwej i agresywnej gry. Takiej gry po nich właśnie spodziewają się Słowacy, którym też nie można odmówić zaangażowania na boisku. Oni doskonale zdają sobie sprawę z tego, że muszą zagrać równie twardo jak ich sąsiedzi.
Można więc być pewnym, że nikt w tym spotkaniu nogi nie odstawi, powinno być sporo fauli a co za tym idzie powinny posypać się kartki.
Sędzią tego spotkania będzie Rosjanin Vladislav Bezporodov. Poniżej garść statystyk z meczów z udziałem tego pana:
https://worldreferee.com/referee/vladislav_bezborodov
over 4.5 żk @1.94 ✅ 7
over 5.5 żk @ 2.86 ✅
Dodatkowo można pokusić się o pogranie BTS lub bramkę Węgrów. W zeszłym miesiącu karierę reprezentacyjną zakończyła dwójka doświadczonych obrońców Hubocan oraz Skrtel, także ja widzę tutaj szansę na bramkę Madziarów po niezłym kursie.
Węgry strzelą @1.75 ⛔ 2-0
BTS @2.13
KURSY z fortuny.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Witam!
Pierwsze mecze mogą obfitować w niespodzianki. Naszych nie ruszam, to mecz w którym każdy wynik jest możliwy. Skupię się na dwóch &quot;pewniakach&quot;.
Holandia - Białoruś -2 @ 2,05 Fortuna ✅ Wynik 4:0
Wszyscy znamy Oranje. Po nieudanych eliminacjach, zmiana trenera. Ronald Koeman całkowicie odmienił oblicze drużyny. Wygrana w cuglach Liga Narodów, a szczególnie okazale domowe zwycięstwa nad Niemcami 3:0 i mistrzami świata, Francją 2:0. W poprzednich eliminacjach też grali z Białorusią (4:1 dom i 3:1 wyjazd). Jak zepną poślady, możliwa manita.
Belgia - Rosja -1 @ 1,95 Fortuna ✅ Wynik 3:1
Pewnie, gdyby odrobinę więcej szczęścia miała Belgia w półfinale MŚ z Francją, to dziś na stadionie w Brukseli oglądalibyśmy mistrzów świata. Nieprawdopodobnie mocna ekipa, Praktycznie na każdej pozycji piłkarz klasy światowej. Jak zagrają swoje, to przespacerują się po kacapach.
Smakowite ako 4,0. Osobiście pobieram. ✅✅✅:beer:
Powodzenia życzę!
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Witam!
Pierwsze mecze mogą obfitować w niespodzianki. Naszych nie ruszam, to mecz w którym każdy wynik jest możliwy. Skupię się na dwóch &quot;pewniakach&quot;.
Holandia - Białoruś -2 @ 2,05 Fortuna
Wszyscy znamy Oranje. Po nieudanych eliminacjach, zmiana trenera. Ronald Koeman całkowicie odmienił oblicze drużyny. Wygrana w cuglach Liga Narodów, a szczególnie okazale domowe zwycięstwa nad Niemcami 3:0 i mistrzami świata, Francją 2:0. W poprzednich eliminacjach też grali z Białorusią (4:1 dom i 3:1 wyjazd). Jak zepną poślady, możliwa manita.
Belgia - Rosja -1 @ 1,95 Fortuna
Pewnie, gdyby odrobinę więcej szczęścia miała Belgia w półfinale MŚ z Francją, to dziś na stadionie w Brukseli oglądalibyśmy mistrzów świata. Nieprawdopodobnie mocna ekipa, Praktycznie na każdej pozycji piłkarz klasy światowej. Jak zagrają swoje, to przespacerują się po kacapach.
Smakowite ako 4,0. Osobiście pobieram.
Powodzenia życzę!
Holandia uważam podobnie ale mam -1.5 . Za ruskich lepiej Dac Chorwację -1.5 która Azerbejdżan zlala u siebie już dwa razy konkretnie. Mamy z tego ako. 1.95. Ruskie teraz mogą powalczyć
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Chorwacja &amp; Holandia - każda drużyna pow 1.5 gola, powyżej 3.5 rożnego- Tak 1.75 @melbet

Moim zdaniem bardzo fajna opcja, wyglądająco dosyć pewnie. Chorwacja jak i Holandia grają u siebie ze słabymy drużynami, powinny narzucić swoje tempo gry od początku spotkania. Obie drużyny nabijają bardzo dużo rożnych, osiągnięcie 4 rożnych dla każdych z tych drużyn to powinna być formalność.
 
N 66

niepowazny

Użytkownik
Witam!
Pierwsze mecze mogą obfitować w niespodzianki. Naszych nie ruszam, to mecz w którym każdy wynik jest możliwy. Skupię się na dwóch &quot;pewniakach&quot;.
Holandia - Białoruś -2 @ 2,05 Fortuna
Wszyscy znamy Oranje. Po nieudanych eliminacjach, zmiana trenera. Ronald Koeman całkowicie odmienił oblicze drużyny. Wygrana w cuglach Liga Narodów, a szczególnie okazale domowe zwycięstwa nad Niemcami 3:0 i mistrzami świata, Francją 2:0. W poprzednich eliminacjach też grali z Białorusią (4:1 dom i 3:1 wyjazd). Jak zepną poślady, możliwa manita.
Belgia - Rosja -1 @ 1,95 Fortuna
Pewnie, gdyby odrobinę więcej szczęścia miała Belgia w półfinale MŚ z Francją, to dziś na stadionie w Brukseli oglądalibyśmy mistrzów świata. Nieprawdopodobnie mocna ekipa, Praktycznie na każdej pozycji piłkarz klasy światowej. Jak zagrają swoje, to przespacerują się po kacapach.
Smakowite ako 4,0. Osobiście pobieram.
Powodzenia życzę!
Pragnę tylko dodać że Belgowie bez: Romelu Lukaku , Axel Witsel , Kevin De Bruyne oraz czlowieka ze szkła Vincenta Kompany. Typu nie neguje sam gram 1 na Belgów
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Luxemburg-Litwa
Piątek
Typ hc -1 X
Kurs 3.9
Witam,
Typ ,ze Kolarze wygraja dokladnie jedna bramka jest bardzo mozliwy.
Info,ze Luxemburg to bierze jest powszchne ale lepszy kurs jest,ze biora ich 1 golem wyglada lepiej.
Goście nie dysponują nikim kto moze cos strzelic ale beda się bardzo mocno blokowac zeby zagrac na zero.Nie przegrywaja wysoko.Dentysci na bank cos wcisna.Dudelange i Fola to fajne teamy.Lux ma ostatnio wzwyzke swojej klasycznej slabej formy.
Nie mielą za bardzo,wygrywaja co moga.Z autobusem typu Litwa gra sie ciezko nawet hiszpani gdy nikt nie atakuje i 10 typa na obronie.Lux to wygrywa 1 golem za dobre siano 3.9 lub 2.3 jako czysta jedyna.Bez skrupolow i glaskanie sie w jakies tam remis zwroty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Na dziś polecam dubel :
Luksemburg - Litwa : Drużyna 1 wygra, zwrot w przypadku remisu - kurs 1,54 ✅ 2:1
Anglia - Czechy - Drużyna 1 wygra - kurs 1,32 ✅ 5:0

Ako. 2,03 ✅

Myślałem też nad Portugalią w meczu z Ukrainą, ale jakoś nigdy nie ufałem tej reprezentacji..... (a Portugalia tak jak przewidywałem ????)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom