>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
ferdzio1 53,4K

ferdzio1

Użytkownik
Smutna prawda jest taka ze mamy bardzo latwa grupe z ktorej wyjdziemy bo nie ma z kim przegrac a tym samym Brzeczek zostanie selekcjonerem. Jednak na Euro przyjdzie brutalna weryfikacja
A wiesz ilu naszych zawodników gra w 4 najlepszych ligach Europy?
Anglia (Bednarek , Fabiański)
Włochy (Milik , Piątek, Zieliński, Bereszyński , Linetty, Cionek, Szczęsny, Skorupski)
Niemcy ( Lewandowski , Kownacki)
Hiszpania nikt.
Nie liczę Piszczka bo zakończył kariere. Reca nie gra wcale , Stępiński powołania już nie dostanie. Na około 1200 zawodników w tych ligach naszych gra kilkunastu.O naszej lidze nie wspominam. I taka jest prawda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Cabofriense - Volta over 2,5 @ 2,09
Kręcili coś między sobą, więc biorę lamaki @30 i @35 ;) w over wbijam solidnie ;)
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
A wiesz ilu naszych zawodników gra w 4 najlepszych ligach Europy?
Anglia (Bednarek , Fabiański)
Włochy (Milik , Piątek, Zieliński, Bereszyński , Linetty, Cionek, Szczęsny, Skorupski)
Niemcy ( Lewandowski , Kownacki)
Hiszpania nikt.
Nie liczę Piszczka bo zakończył kariere. Reca nie gra wcale , Stępiński powołania już nie dostanie. Na około 1200 zawodników w tych ligach naszych gra kilkunastu.O naszej lidze nie wspominam. I taka jest prawda.
I co to pokazuje bo nie bardzo rozumiem.
 
ferdzio1 53,4K

ferdzio1

Użytkownik
Pozycję naszą w Europie. 2 dziesiątka i to raczej końcówka
Throttur - Haukar Women BTS + over 2,5 @ 2,05✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Pliskova przegra 2.83
Mecz wygrany, ale gra nie napawa optymizmem.
Obejrzalem 2 polowe tylko, moglo pojsc w obie strony Brzeczkowi nie wroze dlugiej kariery, ale moze zacznie jak Leo i przebudzi druzyne. W co nie chce misie wierzyc przy polskiej mysli trenerskiej gdyby to byl jeszcze Kasperczak moze Probierz by nimi wstrzasnal bo tam trzeba tylko i wylacznie kopa zeby wyzwolic w nich poklady umiejetnosci ktore prezentuja w klubach.
Slabo skladniowo i stylistycznie to wyszlo ale wiadomo chyba co mialem na mysli.
Smuda mial zbudowac druzyne przez 1.5 roku z tym ze on zajezdzal swoich zawodnikow mocnymi treningami w klubach w wisle czy widzewie. Pozniej odzyskiwali swiezosc w reprze ten numer nie przeszedl nawet z najlepszym sztabem w kraju. Poza tym czasy tez polecialy do przodu i jego numery przestaly zfzialywac cuda jak w wisle czy widzewie swego czasu.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
GKS Tychy win kurs: 4,08 (Melbet) po 5 minutach Podhale prowadzi 1:0. Wyrównany mecz się szykuje, ja myślę że goście mają szansę na odrobienie. To dopiero początek meczu, chociaż jestem mało obiektywny ????
Rozliczam na ⛔ bylo 5:2
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Pliskowa -1,5 1.50
to to samo co 2 set albo 2-0 dla Pliskowej
wtopiła dziadówa ⛔
Taki tenis jest ż eodpuszczają co nie którzy 2 sety a nawet mecza po 1 wygranym ,tenis to loterja niegram wiecej live ,coś mi tu śmierdzi ż eustawiają sobie mecze inni na live i poco mają grać
✅
Paulistano - Bauru
Over 155.5 po 1.93
W zyciu bym nie typowal wygranej w tym meczu tym bardziej po 1.6
ja tu widze znawców dużo , ajak się ktoś pyta to nie ma odpowiedzi to poco się pytać jak nikt nie odpowie ,trza grać samemu a nie patrzeć na innych bo to tylko przypadki są czyste farty jak wejdzie ,jakby byli znawce to by odpowiedzieli ,a tak cisza a tylko na live gdzie już jest znany wykim wczasie meczu ,albo w przerwie nie każdy gra na live ,ja nie gram bo to strata kasy tam wszystko możliwe ,lepiej normalny mecz a co będzie to będzie
i każdy gra co lubi a nie ż eby ktoś nie postawił tylko co komu pasuje to gra
Więcej grajcie tenisa to bedziecie wygrywać w uj kasy
Powodzenia z overem i Dziękuję :bow:
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Lanus - Huracan Las Heras, Both team to score, @2.75, 0:0 w 21 minucie

Montevideo Wanderers - Sport Huancayo, over 3.5 goli, @4.00, 2:0 w 66 minucie

edit
2x⛔
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
ja tu widze znawców dużo , ajak się ktoś pyta to nie ma odpowiedzi to poco się pytać jak nikt nie odpowie ,trza grać samemu a nie patrzeć na innych bo to tylko przypadki są czyste farty jak wejdzie ,jakby byli znawce to by odpowiedzieli ,a tak cisza a tylko na live gdzie już jest znany wykim wczasie meczu ,albo w przerwie nie każdy gra na live ,ja nie gram bo to strata kasy tam wszystko możliwe ,lepiej normalny mecz a co będzie to będzie
i każdy gra co lubi a nie ż eby ktoś nie postawił tylko co komu pasuje to gra
Więcej grajcie tenisa to bedziecie wygrywać w uj kasy
Powodzenia z overem i Dziękuję :bow:
Nie uwazam sie za znawce brazylijskiego kosza a na forum jestem ostqtnio po 18 wtedy pytaj
Pliskova przegra 2.83
Obejrzalem 2 polowe tylko, moglo pojsc w obie strony Brzeczkowi nie wroze dlugiej kariery, ale moze zacznie jak Leo i przebudzi druzyne. W co nie chce misie wierzyc przy polskiej mysli trenerskiej gdyby to byl jeszcze Kasperczak moze Probierz by nimi wstrzasnal bo tam trzeba tylko i wylacznie kopa zeby wyzwolic w nich poklady umiejetnosci ktore prezentuja w klubach.
Slabo skladniowo i stylistycznie to wyszlo ale wiadomo chyba co mialem na mysli.
Smuda mial zbudowac druzyne przez 1.5 roku z tym ze on zajezdzal swoich zawodnikow mocnymi treningami w klubach w wisle czy widzewie. Pozniej odzyskiwali swiezosc w reprze ten numer nie przeszedl nawet z najlepszym sztabem w kraju. Poza tym czasy tez polecialy do przodu i jego numery przestaly zfzialywac cuda jak w wisle czy widzewie swego czasu.
Pliskova przegra 2.83✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom