>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Austria - Polska el. ME 2020 [czwartek, 21.03.2019, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
julez 27

julez

Użytkownik
Austria - Polska typ under 2,5 kurs 1,62 Fortuna
W mojej opinie czeka nas bardzo ciężki mecz we Wiedniu. Nie sądzę żeby był otwarty, jeden jak i drugi zespół, woli grać szybko, z kontry...gorzej w ataku pozycyjnym. Austria traci bardzo mało bramek w meczach u siebie, w ostatnim roku przegrali jeden mecz na własnym stadionie - Z Brazylią (0:3). Poza tym spotkaniem ciężko rywalom się gra stolicy Austrii. W kadrę Brzęczka, póki co nie wierzę, mam nadzieje że się mylę i drużyna zaskoczy na plus po jesiennych spotkaniach. Polscy kadrowicze w lepszej formie niż na końcu poprzedniego roku, ale dopóki nie zobaczę, to mam pewne obawy co do gry naszej kadry. Myślę że dla Austrii, jak i dla Polski wynik remisowy byłbym dobrym wynikiem, to też jakiegoś wielkiego grania do przodu nie przewiduje. Myślę że warto postawić na małą liczbę bramek w tym meczu.
 
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Ja się zastanawiam tylko nad jednym z takim potencjałem w lini ataku - ile jesteśmy w stanie strzelić bramek w ciągu 90&#39; drużynie Austrii. Bo jeśli wszystko zatrybi, mam tu na myśli linie pomocy to i będą bramki bo napastnicy w formie bez dwóch zdań. Możliwe że Piątek się pojawi w którejś minucie a z jego szczęściem wpadnie kolejna bramka.
Mówie o tym dlatego żeby już jak iść na całość tzn. wygrana Polski w dzisiejszym meczu w Wiedniu to dorzucić do tego jakiś OVER bramki w meczu - czy jeśli szczęście w jakimś stopniu, umiejęstności nam dziś dopiszą - zakładam czysto teoretycznie - bo czytałem wcześniejsze spekulacje opierane na Meczach Towarzyskich , i jestem świadomy że może to być ta sama druzyna co z tychże meczów, ale również zupełnie inna.
To pierwszy mecz dziś się okaże, prawda futbolu, prawda Brzęczka i całej drużyny Reprezentacji Polski
Ja śmiało wchodze bo uważam za niezły Value z tym atakiem -
Austria - Polska Typ 2/+3.5 w meczu po kursie uwaga 14.50
Wynik 1:3 ? 2:3?
 
psotnick 825,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Austria vs Polska
SUMA KARTEK: Mniej niż 4.5 @ 1.548 ✅ 3
ETOTO (kurs po odjęciu podatku)
Pierwsza kolejka intensywnych eliminacji, zwłaszcza przed głównymi faworytami grupy G, to raczej nie moment na rzucanie wszystkich sił i determinacji, a raczej na partię szachów w środku pola, gdzie każdemu będzie pasował podział punktów, ale też trudniej o szybki atak który potrafi generować faule od tyłu na nogi. Obie ekipy raczej nie są znane ze złośliwych fauli, mało kartek w Lidze Narodów, która jakimś odnośnikiem meczu o punty jednak jest. Sędzia Anastasios Sidiropoulos też raczej nie skory do wychodzenia na pierwszy plan, w ostatnich 4 meczach międzypaństwowych które prowadził dawał maksymalnie 4 kartki (2, 3, 4, 4). Składów jeszcze nie ma ale najbardziej kartkogenni jak Jędrzejczyk czy Góralski raczej nie zagrają w pierwszym składzie, Arnautovic też ponoć ma zacząć na ławie i ewentualnie wejść jako joker, więc to plus dla typu. Wg mnie fajny typ do jakiegoś dubla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
zworek 174

zworek

Użytkownik
Jedyne co mi sie widzi to Polska DNB @2.17 22bet
Atak mamy najlepszy w Europie, w bramce stoi jeden z najlepszych bramkarzy w jednej z najlepszych druzyn Europy. Jedyne co jest bolaczka Polakow od dawien dawna to srodek i rozgrywanie. Krychowiak w Rosji pokazuje, ze jest w formie. Zastanawia mnie forma Glika.
W kazdym badz razie Austria pomimo bycia gospodarzem to europejski sredniak. Za czasow Nawalki takie druzyny loilismy po 3:0. Ja zwyczajnie nie wyobrazam sobie, ze mecz otwarcia przegramy. jezeli takie cos mamy przegrac to Brzeczek wypad minute po meczu! Pewnie to nie bedzie najladniejsze widowisko swiata, ale licze, ze Polacy maja cos do udowodnienia po fatalnym zeszlym roku.
Stawiam na wygrana Polakow po fantastycznym kursie, przy remisie mamy zwrot.

//Siedzi!! ✅✅✅
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Austria
2.45

Austria gra u siebie,i wcale nie jest gorsza od Polski. Tak,na pozycji bramkarza i napastników mamy o niebo lepszych ale nie osiągniemy nic z tym trenerem. Poza tym ktoś tu w ogóle coś wie na temat Austrii? Lainer ten sam wiek co Bereszyński a i nawet warty jest 1.5 mln więcej. Na środku obrony Wober i Hintereger,więc obrońca Sevilli i Eintrachtu Frankfurt,Glik jest w tym sezonie bez formy jak całe Monako a Hintereger i jego Eintracht wlaśnie wyrzucili Inter z ligi europejskiej. W pomocy Alaba,Grillitsch,Schlager,Lazaro. Lazaro kluczowy zawodnik Herthy na prawym skrzydle narobi nam problemów,Alaba na lewej flance też sieje popłoch. U nas Kadzior,Błaszczykowski,Grosicki,Frankowski. We czterech ich wartość to nieco ponad...9 milionów. Lazaro 17 a Alaba to juz 55. Tak,w ataku jest Milik,Piątek i Lewy. Tylko ktoś te piłki musi im dostarczać. W Austrii nawet jak Arnautovic zagra w ataku to i tak ta kadra ma na każdej pozycji dobrych zawodników. A i zapomniałem o Sabitzerze,czołowy pomocnik Lipska. Więc tak,u nas to wygląda tak że nasi pomocnicy jak Zieliński muszą w końcu zagrać dobrze więc musimy mieć nadzieję. Austriacy wystarczy że zagrają tak jak zagrają przeważnie,pokonanie Brazylii czy Szwecji u siebie to nie są byle jakie wyniki nawet jeśli tylko towarzysko. Przeciez jak my mamy to wygrać z Grosickim na skrzydle? Austriaccy obrońcy grają w Primera Division Bundeslidze i to topowych klubach. Co za tym idzie,gram na gospodarzy. Własna publika,gorszy bramkarz i napastnicy ale obrona i rozegranie lepsze. Nie wiem jak Polacy mieliby to wygrać.
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Ja myślę nad typami:
Polska +1,5 gola @ 3,20
Austria nie strzeli @3,50
Czerwona kartka TAK @ 4,15
Milik strzeli @ 3,00
Kursy z fortuny. Takie moje spostrzeżenia jak do tej pory wynikające z Waszych i moich analiz.
Ostatecznie mimo solidnej Austrii i ich zawodników, sądzę że wynik będzie overowy, a mając na uwadze dobrych napastników w naszej reprezentacji liczę na szczęście i większą skuteczność jak to bywa w eliminacjach i myślę, że strzelimy tu dwie bramki. Łatwo nie będzie i o tym jestem przekonany, czuję jednak wynik 2:2 bądź 3:2 w którąś ze stron.
Obstawiam zatem Polska +1,5 gola @ 3,30 na efortuna
Trochę więcej celności przy strzale Piątka i typ by wszedł ⛔
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Właśnie tego brakowało, wartości podawanych przez Transfermarkt. Zobaczcie jakie kwoty są przedstawiane przy nazwiskach naszej kadry (nie mówię że chodzi o wszystkie) i zestawcie sobie to z rzeczywistością. Forumzwańcza gwiazda Lazaro (owszem chłopaczek się rozwija ale do statusu gwiazdy to mu brakuje liczb, właściwie w każdym aspekcie) ma jakiś problem ze stawem skokowym ale ma grać. On z tym stawem to ma długą historię i bywa różnie
 
miki19 7,6K

miki19

Użytkownik
Austria
2.45

Austria gra u siebie,i wcale nie jest gorsza od Polski. Tak,na pozycji bramkarza i napastników mamy o niebo lepszych ale nie osiągniemy nic z tym trenerem. Poza tym ktoś tu w ogóle coś wie na temat Austrii? Lainer ten sam wiek co Bereszyński a i nawet warty jest 1.5 mln więcej. Na środku obrony Wober i Hintereger,więc obrońca Sevilli i Eintrachtu Frankfurt,Glik jest w tym sezonie bez formy jak całe Monako a Hintereger i jego Eintracht wlaśnie wyrzucili Inter z ligi europejskiej. W pomocy Alaba,Grillitsch,Schlager,Lazaro. Lazaro kluczowy zawodnik Herthy na prawym skrzydle narobi nam problemów,Alaba na lewej flance też sieje popłoch. U nas Kadzior,Błaszczykowski,Grosicki,Frankowski. We czterech ich wartość to nieco ponad...9 milionów. Lazaro 17 a Alaba to juz 55. Tak,w ataku jest Milik,Piątek i Lewy. Tylko ktoś te piłki musi im dostarczać. W Austrii nawet jak Arnautovic zagra w ataku to i tak ta kadra ma na każdej pozycji dobrych zawodników. A i zapomniałem o Sabitzerze,czołowy pomocnik Lipska. Więc tak,u nas to wygląda tak że nasi pomocnicy jak Zieliński muszą w końcu zagrać dobrze więc musimy mieć nadzieję. Austriacy wystarczy że zagrają tak jak zagrają przeważnie,pokonanie Brazylii czy Szwecji u siebie to nie są byle jakie wyniki nawet jeśli tylko towarzysko. Przeciez jak my mamy to wygrać z Grosickim na skrzydle? Austriaccy obrońcy grają w Primera Division Bundeslidze i to topowych klubach. Co za tym idzie,gram na gospodarzy. Własna publika,gorszy bramkarz i napastnicy ale obrona i rozegranie lepsze. Nie wiem jak Polacy mieliby to wygrać.
Austria pokonała Brazylię ? Chyba Ci się coś pomyliło, wszystkie mecze Brazylia wygrała, a ostatni w czerwcu 2018 3-0...
Co do meczu, to będę zadowolony jeżeli uda nam się zremisować PO DOBREJ GRZE.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Austria - Polska 0:1 (Piątek)
Polska @3,15 (bez podatku) Totolotek ✅
Piątek strzeli @3,10 (bez podatku) Totolotek ✅

Początek eliminacji, więc ciężko ocenić formę poszczególnych zespołów, ja jednak bez zbędnego kombinowania idę w stronę naszych Orłów, po spalonych mistrzostwach i kiepskiej jesieni w Lidze Narodów, chociaż wyniki nie były do końca złe, przynajmniej w delegacji, gdzie przywiezliśmy remisy z Włoch oraz Portugalii, u siebie niestety porażki, ale bez kompromitacji, fakt, że nie wygraliśmy jeszcze meczu za kadencji nowego selekcjonera, ale pierwsze półrocze jego pracy było na odbudowanie formy, obecnie praktycznie wszyscy nasi zawodnicy grają w klubach, forma jest, więc liczę, że przełoży się to na formę w reprezentacji. Dużo zależy od ustawienia, oby tylko nasi nie cofnęli się i czekali w swoim polu karnym, bo to może się skończyć tragicznie, z takim potencjałem jaki mamy w ofensywie powinniśmy narzucić własny styl, najbardziej krytykowana jesienią formacja defensywna jest obecnie w dużo lepszej formie, inna kwestia, że nie jesteśmy stawiani w roli faworyta i to uważam za wielki atut, jesień tez pokazała, że lepiej się nam gra w delegacji, gdy nie ma takiego ciśnienia, także ja próbuję naszą wygraną po bardzo dobrym kursie, z przecieków wynika, że wyjdziemy dwójką napastników lewy oraz Milik, a Piątek zacznie mecz na ławce, jednak to na jego bramkę liczę najbardziej, prawdopodobnie wejdzie na podmęczonych już Austriaków, a jego instynkt strzelecki nie zawiedzie, obecnie rozgrywa sezon życia i oby formę strzelecką z Milanu przeniósł również do kadry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
OFICJALNIE: Szczęsny - Kędziora, Glik, Bednarek, Bereszyński - Grosicki, Klich, Krychowiak, Zieliński - Milik, Lewandowski
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Austria - Polska
Typ: Polska, w przypadku remisu zwrot stawki - kurs 2,05 (lvbet) ✅ 0:1 .....no i Krzysio udowodnił, że bez niego ni hu hu
Nie jestem zwolennikiem obecnego trenera. Jak dla mnie to Smuda 2.0. Piątek na ławce a Milik w podstawowej 11-ce ?! Biorę typ z podpórką.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
(...)zakład na to ze zagra tylko Lewandowski po kursie 3.50 wygląda całkiem sympatycznie.
No niestety Brzęczek mimo tego że jest mocno defensywnym trenerem to tym razem decyduje się na dwójkę Lewandowski - Milik. A skoro to już oficjalny skład, to z czystym sumieniem polecam poniższy typ, a mianowicie...
21.03.2019; 20:45
Austria - Polska
Lewandowski powyżej 1.5 strzału celnego @ 1,95 etoto

Zakład na na strzały celne Roberta to po zobaczeniu skladów na dziś to pierwsza myśl i w to idę. Skoro wychodzi z przodu z Milikiem to jakieś tam sytuacje będzie wypracowywał. Do tego na skrzydełku Grosicki, więc dynamiczne rajdy i wrzutki do Lewego powinny mieć miejsce. Jak gra Robert każdy wie, daleki jestem od hurraoptymistyzmu związanego z jego osobą, ale dwa strzały celne to naprawdę nisko zawieszona poprzeczka jak dla takiego snajpera. Pamiętajmy, że Lewandowski w reprezentacji wykonuje również karne i wolne, więc to kolejne potencjalne szanse na celne uderzenia. Wiadomo, że RL9 w Bundeslidze nie ma jakichś mega wymagających rywali (chociaż nikt nie mówi że obrońcy z Austrii są jakąś klasą światową), ale liczby robią wrażenie. Ostatnie trzy spotkania w lidze to odpowiednio - 3, 5 i 3 strzały celne w spotkaniach Bayernu. W międzyczasie był mecz z Liverpoolem, gdzie Robert oddał jeden celny strzał, ale każdy wie że ten mecz był w wykonaniu Bayernu tragiczny. Wtedy w całym meczu monachijczycy oddali tylko dwa uderzenia w światło bramki. Wtedy z resztą czapką okrył go Van Dijk, ale bądźmy poważni - Dragovic to nie jest ta sama klasa i Lewandowskiemu teoretycznie powinno być łatwiej o strzały. Oby tylko dobrze wyglądała współpraca z Milikiem i pomocnikami, a o zakład będę względnie spokojny. GL!
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Startujemy z wysokiego C od razu od najwyżej notowanego rywala w naszej grupie. To bardzo ważne spotkanie aby od początku eliminacji ustawić się na pozycji lidera i punktować. Stawiam na wygraną Polaków remis zwrot kurs 2.25
Zaczynając od napadu gdzie cała 3 w wysokiej formie, poprzez linie pomocy która również zarówno w środku jak i na skrzydłach notuje dobre występy. Formacja obrony tutaj największy dylemat bo o ile środek wygląda ok to jednak boczni to zagadka.
Austria to typowy średniak i jak najbardziej w naszym zasięgu.
Jedyny minus to selekcjoner na ławce ale mam nadzieje że dużo nie zepsuje.
Polska wygra (remis zwrot) 2.25 stawka 8/10
Zęby wypadały od tego widowiska, ale jakoś psim swędem Piątek wcisnął tę swoją farciarską bramkę ????
Ważne 3 punkty w drodze na ME 2020
 
Grac45 47K

Grac45

Forum VIP
Dwóch mudżynów i jeden serb. Wielka Austria, heh. Szanujcie takich ludzi jak Lewandowski czy w bramce Szczęsny. Austria kolejny raz mentalne zero jak jest presja wyniku. Prochu nie wymyślisz przy takich ludziach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom