>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KSW 47: The X-Warriors (23.03.2019)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
KSW 47: The X-Warriors

Data: 23 marca 2019 (sobota)
Transmisja: Pay-per-View
Organizacja: Konfrontacja Sztuk Walki
Miejsce: Łódź, Polska
Hala: Atlas Arena
Walka wieczoru
120 kg: Phil De Fries (16-6) vs. Tomasz Narkun (16-2) – o pas mistrzowski

Karta główna
120 kg: Mariusz Pudzianowski (12-6) vs. Szymon Kołecki (6-1)
77 kg: Borys Mańkowski (19-7-1) vs. Norman Parke (25-6-1)
120 kg: Satoshi Ishii (19-8-1) vs. Fernando Rodrigues Jr. (12-4)
84 kg: Damian Janikowski (3-1) vs. Aleksandar Ilic (10-2)
66 kg: Marcin Wrzosek (13-5) vs. Daniel Torres (8-4)
62 kg: Dawid Gralka (6-2) vs. Paweł Polityło (3-1)
70 kg: Bartłomiej Kopera (9-4) vs. Maciej Kazieczko (4-1)
57 kg: Karolina Owczarz (1-0) vs. Marta Chojnoska (1-1)
źródło: polsatsport.pl, kswmma.com, lowking.pl, mmarocks.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Cisza w temacie a do gali zostało ledwo parę dni i moim zdaniem jest co tutaj obstawiać.
Na pewno będę szedł w kierunku Pudziana- obecnie można dostać w STS 2,00 że wygra przed czasem i 3,00 że w 1 rundzie. Poczekam jeszcze jak pojawi się pełna oferta u reszty bukmacherów. Widziałem chyba wszystkie walki Szymona Kołeckiego (bawi sie w MMA dwa lata) i w niektórych z nich miał problemy a to z kim walczył to śmiech na sali- a ostatnio przegrał zdecydowanie. Nijak sie to ma do Pudziana który będzie dużo silniejszy, ma znacznie większe doświadczenie i miał już wiele ciekawych walk. Do tego dochodzi aspekt prywatny bo Pudzian ma na pieńku z Oknińskim u którego przygotowuje się Kołecki. A po odejściu Mameda, problemach Materli i weryfikacji Janikowskiego- grono dojnych krów dla KSW sie nieco osłabiło i na pewno nie na ręke KSW jest odsuwanie Pudziana. Oczywiście jakby przegrał to pewnie rewanż też by się sprzedał ale wydaje mi się że nie ma to żadnego sensu- raczej łatwo ocenić potencjał blisko 38letniego Kołeckiego który jest nowicjuszem w tym sporcie, porażka mu nic nie zrobi a i tak bedzie można zestawić go z jakimś Popkiem czy innym Oświecińskim i hajs sie będzie zgadzał.
Na pewno też do gry jest Janikowski który dostaje walke na odbudowanie się i KSW buduje tutaj otoczkę jakby jego rywal był kozakiem a to jest zwykłe mydlenie oczu bo tak naprawde to leszcz z napompowanym rekordem 10 win 2 porażki, gdzie nie wiem czy tam w tych 10 wygranych jest wiecej niż 1 gość z dodatnim rekordem. A przegrywał z gościem który przed walką z nim miał serie 6 porażek z rzędu a potem po wygranej z nim przegrał 4 kolejne... Damian pewnie szybko go skończy.
Uważałbym natomiast na walki Narkuna i Mańkowskiego. Plusem Narkuna jest to że walka będzie na 5 rundach, jak przetrwa pierwsze dwie to potem będzie pewnie szło po jego myśli. Ale no właśnie- De Fries kończył szybko Andryszaka a w drugiej rundzie poddał Bedorfa, czyli czołowych polskich ciężkich. A Narkun naturalnym ciężkim nie jest, może mieć tu problemy zwłaszcza że De Fries wniesie tutaj pewnie z 20 kg więcej.
Mańkowski natomiast nie walczył ponad 15 miesięcy, a przypomne ze został wtedy boleśnie rozbity przez Soldica. Dla mnie zupełnie nie do gry, tym bardziej że właściciel FEN mowił ze KSW dało bardzo duże pieniądze dla Normana Parke i mogą z nim byc związane jakies plany. Co ciekawe w 1xbet na poczatku się pojawiły kursy zupełnie odwrotne- 2,50 na Mańkowskiego a obecnie są już prawie takie same jak w polskich bukach.
Daje również większe szanse niż kursy sugerują Marcie Chojnoskiej- z tego co wiem to jest w ciągłym treningu a to przypomne naprawde niezła kickbokserka.
Na pierwszy rzut oka tez fajnie wygląda walka Ishii z Rodriguesem i nie ma tu filozofii- walka zakończy się w 1 rundzie @4,15 STS będe brał na pewno. Obaj (przynajmniej w ostatnim czasie) wiele swoich walk kończą w pierwszej rundzie, to mozna sie spodziewać tutaj natarcia od początku i że ktoś od razu zostanie trafiony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Kolejna sportowo świetnie wyglądająca gala. Ciekawe jak się zaprezentuje Mańkowski po dłuższej przerwie. I on i Janikowski powinni wygrać ale kursy za niskie, odpuszczam.
Jeszcze kilkanascie dni temu celowałem w Narkuna jako pewniaka ale jak sobie przypomniałem Dr Freis wypadł ostatnio i rozjechał poprzedniego rywala no to chyba odpuszczę za 1.6.
Ja w przeciwieństwie do xavi90 będę próbował Koleckiego. Gdzieś tam od osób, które kręcą się przy WCA (w którym czasem bywa Pudzian na treningach ) mówią, że widać u Pudziana, że coraz młodszy nie jest, że był widywany w lepszej formie.
Napewno delikatnie spróbuję Koleckiego.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Ciężko mi sobie wyobrazić Koleckiego pokonujacego pudziana. Moim skromnym zdaniem jedyny element w którym są w miarę równi to boks.... ale no umówmy się żaden nie ma takiego uderzenia żeby tu w stojce nokautowac. Pudzian niedosc że silniejszy to jeszcze doświadczony i walczył z rywalami z całkiem innej polki
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
W normalnych okolicznościach taki kurs na Pudziana byłby super do mocnego grania, ale niestety jest sporo wątpliwości. Po pierwsze Pudzian ma już 42 lata, jest po kontuzji. Po drugie jego forma to wielka niewiadoma, bo z Bedorfem przegrał szybciutko, a jego wcześniejsza walka była w październiku 2017. W tym wieku bardzo łatwo o szybki regres formy. Po trzecie motywacja. Pamiętam jak zmotywowany był Pudzian na Bedorfa. Mówił, że po tylu latach jest gotowy na taką walkę. Walkę przegrał błyskawicznie i myślę, że zdał sobie sprawę z tego, że no najlepszych dużo mu brakuje i już ich nie dogoni. Do tego Mariusz wiele razy mówił, że walczy do 40-stki, a potem emerytura, a tu już ma 42 lata i nadal walczy. Mam wątpliwości, czy on jeszcze wierzy w jakiś sukces(osobiście w to wątpię) czy jest jeszcze w tym sporcie tylko dla pieniędzy/adrenaliny/atmosfery na treningach itp.
Z drugiej strony Kołecki z nikim dobrym nie walczył, a i tak już ma porażkę na koncie. Siłowo pewnie trochę ustępuje Pudzianowi.
Podsumowując jeśli Pudzian będzie w podobnej formie co w 2017 roku, z podobną motywacją, to powinien spokojnie wygrać(Według mnie Kowalczyk jest lepszy od Kołeckiego, a Pudzian łatwo z nim wygrał), ale osobiście uważam, że z formą będzie słabo i wtedy różnie może być, więc raczej nie ma co szaleć ze stawką.
 
jan_3_sobieski 2,1K

jan_3_sobieski

Użytkownik
Średnie stawki.
Ale mi zrobił bet! To mamy rewanż z Mańkiem i siup Gamrot!!!
Borys Mańkowski (19-7-1) vs. Norman Parke (25-6-1) ✅✅✅
Zwycięzca walki, typ 2., STS @3.04, stawka 7/10
Borys Mańkowski (19-7-1) vs. Norman Parke (25-6-1) ✅✅✅
2.zawodnik wygra na punkty, Fortuna @7, stawka 5/10
Borys Mańkowski (19-7-1) vs. Norman Parke (25-6-1) (grany przed galą bet anzelmo ) ✅✅✅
Ile rund potrwa walka? Powyżej (1.5), Lvbet @1.4, stawka 7/10

Borys po ciężkim nokaucie, depresji, kontuzjach, szlajaniu się po świecie za sponsoring Pitbulla. Dwa solidne campy, na marne. Wystrzelał się z gotówki? Afera na jego streamie, w styczniu na pewno odcisnęła się na jego treningach. Na pytanie, czy będzie reprezentował swoją drużynę (Gamrot-a) w walce z Park-iem, coś odburkną - &quot;można by się nad tym zastanowić&quot;.
Buduje całkiem poważnie media społecznościowe, sam wielokrotnie wspomina o tym jakie może mu to dać możliwości. Mam poczucie, że zmienia branże na YouTuber-a.
Oddaje nad wyraz za dużo szacunku. Wielokrotnie wspomina, że Parke jest naprawdę solidnym zawodnikiem. Jak dla mnie już przegrał mentalnie, a samą przegraną już zabezpieczył słowami - &quot;przecież mówiłem, że on jest solidnym zawodnikiem&quot;.
Co przemawia na jego korzyść? Pobyt w Tajlandii to, że jest nabity jak twierdzi jego przeciwnik? Jedyne Parke w kategorii wyżej jest solidnym argumentem. Zobaczymy, czy odbije się to na jego kondycji. Znacie jakiegoś zawodnika, który po 15 miesięcznej przerwie, ciężkim nokaucie wrócił i wygrał?
Dodam że mało czasu spędza na treningach z Gamrot-em, a mam takie wewnętrzne poczucie, że to właśnie on go ciągną za sobą. Jest go znacznie mniej tak jakby sam Gamrot już nie uważał go za wystarczającego zawodnika, sparring partnera. Wyjazdy wspólne się im nie ułożyły w ciągu tej przerwy od nokautu i rozstania z poprzednim klubem, trenerami. Nie ma wokół niego tych, z którymi zbudował swój sukces. Szkoda.
Martin Lewandowski w którymś z wywiadów wspominał, że czuje się &quot;mentorem&quot; Parka. Do tego dość poważne pieniądze zaproponowane Normanowi za tą walkę. Może budują go na galę w Londynie? Rewanż z Gamrotem + De Fries w main evencie byłby wartościowym dla federacji zestawieniem i całkiem smacznym dla samych Brytyjczyków, a o to chyba federacji chodzi. Kolejne zastępy Polonii to nic przyszłościowego.
Panowie to maszyny kondycyjne, obydwoje uwielbiają poddania i decyzje. Przy czym ostatnimi laty to decyzje są ich domaną. Parke sam mówi w wywiadzie dla KSW, że ciosu nokautującego nie ma i sugeruję raczej walkę w pełnym dystansie.
Gdyby walczył z Du Plessis-em dałbym 10/10 stawki.
Phil De Fries (16-6) vs. Tomasz Narkun (16-2)⛔⛔⛔
Walka potrwa pełen dystans? NIE, lvbet @1.30, stawka 6/10
Phil De Fries (16-6) vs. Tomasz Narkun (16-2)(grany przed galą bet anzelmo )⛔⛔⛔
Under 4,5 rundy, fortuna @1.4, stawka 8/10
Obydwoje Panowie deklarują, że walka nie potrwa do końca. Mistrzowie poddań. Narkun sugeruje nokaut w stójce, De Fries poddanie. Świetny zakład do łączenia. Na pewno dorzucę go w osobnych kuponach z już przedstawionymi przeze mnie zakładami.
Satoshi Ishii (19-8-1) vs. Fernando Rodrigues Jr. ⛔⛔⛔
Walka potrwa pełen dystans? NIE, lvbet @1.27, stawka 8/10
Na tej samej zasadzie co wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Unibet wystawia kursy na KSW?
Tak, już wystawili.
Oczywiście Pudzian już lepszy nie będzie, w sumie to ciężko powiedzieć kiedy był jego &#39;prime&#39; ale też ciężko nie docenić jego pracy- nie wiem ile dokładnie ale przez te wszystkie lata zjechał chyba ze 30 kg. Tak jak ktoś pisał, tutaj nie ma co się rozwodzić czy ma ktoś jakieś bokserskie umiejętności czy nie. Taktyka bedzie prosta- Pudzian ruszy od razu do przodu po to żeby przewrócić rywala i zasypać go ciosami z góry. Oprócz oczywistych atutów jak doświadczenie, po stronie Pudziana dochodzi też zdecydowana przewaga siły- owszem Kołecki podnosił ciężary ale to było 10 lat temu i nijak się ma to obecnie do siły Pudziana który pewnie na wage wniesie minimum 15 kg więcej. A czego się spodziewać po Kołeckim ? Oczywiście dla niego najlepiej by było przetrwać pierwszą runde a potem jego szanse by rosły ale mimo wszystko wydaje mi się że... zrobi dokładnie to co Pudzian i nie ma tu nic dziwnego bo wygrał 6 walk, wszystkie w 1 rundzie właśnie po akcji w której przewracał rywala i zasypywał ciosami. Ale no z czym do ludzi- Kołecki po podobnej akcji niemal przegrał z Łysoniewskim który ma rekord 1:5 - polecam zobaczyć tą walkę. Coraz bardziej przekonuje się do tego że Pudzian rozbije go w max 2-3 minuty.
Lvbet wystawiło zaskakujacy kurs: Pudzian w 1 rundzie @4,50
 
C 33

chudzieny

Użytkownik
Szybko bez obszernej analizy:
Pudzian - Kołecki - Koniec w 1 rundzie - ciężka, mało techniczni zawodnicy. U Pudziana pewnie wlecą wiatraki i któryś padnie
Mankowski - Parke - Koniec w 1 rundzie - Myślę, że napięcie wokół tej walki spowoduje, że któryś zawodnik się podpali i zostanie trafiony.
Janikowski - Ilic 1 - ktoś fajnie wyżej napisał, ilic kreowany na super fightera, Damian moim zdaniem dużo lepszy, z Materlą wiadomo było, że raczej przegra, podpalił się w tamtej walce. Od tamtego momentu cały czas ciężko pracuje na sali
AKO @7.31 FORTUNA
 
P 4,6K

patryksandecja

Użytkownik
Na razie bez pisania analizy postawiłbym na: Pudzian wygra przed czasem i Mańkowski wygrana przez decyzję.
Za to gdybym miał szukać wyższych kursów to postawiłbym na takie niespodzianki jak wygrane Fernando, Polityło przez decyzje, Chojnoska, De Fries i Ilić przez decyzję.
 
jan_3_sobieski 2,1K

jan_3_sobieski

Użytkownik
Niskie stawki

2.zawodnik wygra całą walkę w 1.rundzie ⛔ (grany przed galą bet xavi90 )
Fernando Rodrigues Jr. (12-4) vs Satoshi Ishii (19-8-1) , fortuna @2.75, stawka 3.5/10
Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy, fortuna, @8.5, stawka 2/10⛔ (grany przed galą bet xavi90 )
Fernando Rodrigues Jr. (12-4) vs Satoshi Ishii (19-8-1)
Zgodzę się z typem xavi90 , Panowie kończą walki w pierwszych rundach, choć Rodriguez dociągną ostatnią walkę do decyzji to w tym przypadku nie wróżę to nic więcej poza szybkim poddaniem. Część osób wskazuje, że Satoshi zaprezentował się słabo na media treningu, ale nie znalazłem ani jednego nagrania z jakiegokolwiek innego. Raczej pokazówka to nie jest nowość, kto wie. Świeżo w Polsce jeszcze robił treningi może się mu nie chciało, może był wypompowany. Nie demonizował bym tego faktu.
1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację ⛔ (grany przed galą bet michu97 )
Damian Janikowski
(3-1) vs. Aleksandar Ilic (10-2), fortuna @1,75, stawka 3.5/10
Rzeczywiści jak pisze michu97 warty rozważenia bet.
Mariusz Pudzianowski (12-6) vs. Szymon Kołecki (6-1), sts @2.46, stawka 4.3/10 ✅✅
Kołecki tytanem pracy, podczas gdy sam Pudzian mówi, że nie ćwiczy z innymi zawodnikami w WCA. Przyjeżdża na pustą salę, Ziółkowski to potwierdza w wywiadzie. Czy Arbi Shamaev jest lepszym taktykiem od Oknińskiego? Czy jest wstanie zaskoczyć team Kołeckiego? Wątpię. Czy Pudzianowski jest zdenerwowany filmikami trenera. Jest bardzo. Nikt chyba na przestrzeni całej jego kariery go nie krytykował, a tu wjeżdża trener z swoimi filmikami. Pytanie czy szykuje coś specjalnego zaraz przed walką. Strach pomyśleć co może krzyczeć w czasie walki ???? Mariusz wrócił dopiero do treningów z Shamaevem dopiero w okolicach 8 styczna!
Mariusz zawsze świetnie sobie radzi broniąc pozycji na rynku w walkach Polsko-polskich dodatkowo go to nakręca. Jest cięższy i zdenerwowany. Panowie wiedzą o co walczą. Arbi mówił, że ta walka nie ma szans na pełen dystans, zobaczymy.
Boję się tylko jednego, że Kołecki przestrzeli z formą.
Od 8:40 fajna wypowiedz Ziółkowskiego o Kołeckim. Widać dystans do trenera po odejściu z klubu, ale też fajne, chłodne porównanie, a widział ich obu na treningach w obu klubach. Przygotowania Mariusza do KSW 44, oraz cały początek kariery Szymona do piątej walki. Jest chyba najlepszym aktualnie typerem ze względu na znajomość obu zawodników i klubów. Jego typ na Kołeckiego pomimo kłótni z Oknińskim oraz faktu, że jest z Pudzianem w tym samym klubie uważam za obiektywny.


W ramach ciekawski. Uwierzyłem nagraniu Oknińskiego sprzed ośmiu lat ap-ropo łapać i rzucać. Mariusz na jednym z nagrań sam ładnie powtórzył tą mistyczną frazę. Odcinek świąteczny z jego przygotowań. :cwl::cwl::cwl: Nawet zrobiono tam specjalnie cięcie :cwl: Złość Mańka widać, czy to na ostatnim nagraniu na oficjalnym kanale KSW, czy przy którymkolwiek wywiadzie z Arbim ;)
Kołecki rozpoczną treningi w grudniu 2016 r. - to już 3 lata i 1 miesiąc.
Arbi wyśmiał sparring partnerów Szymona(Robert Roszkiewic, Kevin Szaflarski, Michał Orkowski, Daniel Omielańczuk), a sam Pudzian na wywiadzie powiedział, że sparował z -&quot;chłopakami z regionu, którzy co prawda nie biją się w znaczących organizacjach, ale robią to 12 lat + Hazbi Edelbiev&quot;. Kpina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
J 0

jacare87

Użytkownik
Ludzie stawiacie na Kołeckiego bo Okiński i Ziółkowski tak sugerują i mówią jaką to on nie ma formę itp itd ??
A co oni mają innego mówić ? Według mnie zazwyczaj jak ktoś tak gada tzn że się obawia przeciwnika , gdyby byli mega tego pewni że wygrają z Pudzianem siedzieli by na uszach , Kołecki wszedł by do ringu zrobił robotę i poprosił by o następnego przeciwnika. Kołecki to bolek , z kim on się bił ? Jak wygrywał te pojedynki ? Jeden gameplan , ground and pound , z Pudzianem to nie zadziała. Pudzian jest spokojny przed walką wejdzie i zrobi robotę. Nie róbcie z Kołeckiego fightera bo nim nie jest ani nigdy nie będzie a Okiński ma zryty beret i nie wie co gada a raczej gada żeby wybić Pudziana z uwagi a Pudzian ma na to wywalone....Pudzian to też nie jest wybitny zawodnik , nie przepadam za nim ale zje doświadczeniem Kołeckiego.
 
michu97 78

michu97

Użytkownik
Damian Janikowski - Aleksandar Ilić
Damian przed czasem @1.55

Według mnie jest to bet gali. Wystarczy tylko spojrzeć na rekord Serba, który jest napompowany zawodnikami z ujemnym rekordem.
Damian za to na pewno bardzo dużo wyniósł z walki z doświadczonym Materlą i udowodni, że jest postacią znaczącą dla federacji i szybko poradzi sobie z Aleksandarem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
G 0

gumiao

Użytkownik
A.Ilic 3.21 (fortuna)
walka zakończy się przez tko/ko 1.60
Jakoś nigdy się nie udzielalem ale nie daje mi spokoju kurs na Janikowskiego i takie traktowanie Serba jakby był totalną ciotą.Odwrotna pozycja czyl prawa ręka z przodu już wiele zmienia w walce a przecież Damiano dopiero z całym szacunkiem ale się uczy stójki.Piiszecie,że pompowany rekord itd i że KSW specjalnie go tak promuje żeby tylko stawiać na Serba i wtapiać.A jednak dla mnie ten gośc może i bił ogórków ale wygrywając teraz ma odrazu walke o pas ???? Myśle,że nie zlekceważy takiej szansy i jest w gazie tak czy siak.Dodatkowo to że jest Serbem czyli ma charakter i serce do walk.Damian oczywiście też posiada jedno i drugie ale Serb jeśli będzie umięjętnie prowadziił gre w stójce a na pewno woli stójke niż parter chociaż zapasy to nie brazyliijskie..No i nie jestem tak pewien czy Daman go łątwo obali,a nawet czy w ogóle pójdzie w parter...
Zobaczymy jak będzie po walce
 
P 0

pjoter88

Użytkownik
Witam.
Ja uważam że Jankowski i Owczarz są kreowanie na ludzi, którzy mają ciągnąć wózek KSW. Co do Jankowskiego też jestem pewny że wygra, ale już na żeńskim mma się nie znam więc pytanie jak widzicie walkę owczarz ?? Mam zamiar postawić na Owczarz Jankowskiego że względu na ich pozycje w federacji i do trgo zestawienia chciałbym dorzucić Wrzoska który zawsze walczy na całego ale nie mam opinii na temat jego rywala. Podoba mi się też kurs na Jankowskiego przed czasem, bo z pewnością będzie chciał pokazać się lepiej po porażce, z drugiej strony cxy nie będzie chciał pokazać że ma też spokój w sobie i potrafi przewalczyc cała walkę bez podpalania się ?
 
P 0

pjoter88

Użytkownik
Ludzie stawiacie na Kołeckiego bo Okiński i Ziółkowski tak sugerują i mówią jaką to on nie ma formę itp itd ??
A co oni mają innego mówić ? Według mnie zazwyczaj jak ktoś tak gada tzn że się obawia przeciwnika , gdyby byli mega tego pewni że wygrają z Pudzianem siedzieli by na uszach , Kołecki wszedł by do ringu zrobił robotę i poprosił by o następnego przeciwnika. Kołecki to bolek , z kim on się bił ? Jak wygrywał te pojedynki ? Jeden gameplan , ground and pound , z Pudzianem to nie zadziała. Pudzian jest spokojny przed walką wejdzie i zrobi robotę. Nie róbcie z Kołeckiego fightera bo nim nie jest ani nigdy nie będzie a Okiński ma zryty beret i nie wie co gada a raczej gada żeby wybić Pudziana z uwagi a Pudzian ma na to wywalone....Pudzian to też nie jest wybitny zawodnik , nie przepadam za nim ale zje doświadczeniem Kołeckiego.
Hej, serio myślicie że Kolecki nie da rady?? Jestem odmiennego zdania, bo jak pracowitość, wole walki mają na podobnym poziomie to siła z niewielkim wskazaniem na Pudziana no i doświadczenie znacznie na korzyść Pudziana i tyle. Ja widzę szansę Koleckiego z kilku aspektach ... Po pierwsze jest inteligentny w ringu i lepszy technicznie, a kondycja to już w ogóle stoi po stronie Koleckiego, wiec jeśli nie dostanie przypadkowego cepa w pierwszych 2 minutach walki to dla mnie jest faworytem starcia i dlatego puściłem kupon na Koleckiego, ponieważ jest niedoceniany przez bukmacherów
 
S 54

szymi16

Użytkownik
Norman Parke+ Damian Janikowski 3,74 Unibet
Jak zobaczylem pierszy raz zestawienie Parke-Mankowski to myslalem ze kursy pojda w odwortna stronę. Parke zakapior twardy,nieustepliwy,nieprzyjemny. Mankowski został zweryfikowany przesz Soldicia od tamtej pory przestalem w niego wierzyc 2 porazki z rzedu dluga przerwa kontuzja itd. To juz nie jest ten sam zawodnik do tego jak juz tutaj wczesniej pisalo pare osob duza kasa za walkę dla Normana czyli wiaza z nim przyszlosc wałka nie bedzie na pkty wygra to Parke. Druga walka wzieli goscia z napompowanym rekordem zeby to wygladalo jakos ale tak napewde tez wiaza z Damianem duze nadzieje a poza tym jest to niezly koń i myslę że załatwi swoja robotę przed czasem
 
T 35

trenermma

Użytkownik
SZYMON KOŁECKI - WIN/TKO/KO
Bet gali. Pudzian będzie klepać w pierwszej rundzie po ciosach. Pudzian nie ma psychiki do sportów walki. Jak nie może łapać i rzucać i dostaje na cymbal to zaraz traci ochotę do walki. Stojka Pudziana po latach treningu dalej jest dyskotekowo-remizowa. Sztywny. Żadnego balansu. Do tego kondycja na rundę. Jak nie pół. Wiek emerycki. Po drugiej stronie głodny sukcesu /pieniedzy/ Kołecki. Walka z Bobrem pokazała że jest całkiem niezły. Na amatora Pudziana wystarczy. Kołecki powinien wejść ostro i Pudzian zaraz będzie się cofal i wywracal jak żuk.
Do tego Mankowski jak komus mało.
Norman to waciarz. Nie ma czym usadzić Borysa a na punkty nie wygra bo już są karty 30-27 dla Polaka wydrukowane. Znaczne przewaga Borysa który jest mikro dzikiem, może nie zakaukaskim ale jednak słowo wygląda zawsze dobrze. Norman nie ma TDD żeby nie dac się obalić Polakowi. Po zabraniu trochę w stojce nic nie znaczących pacanek Borys kładzie n glebe i umecza na punkty
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom