>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Wczoraj bardzo fajny meczyk Vikhlyantseva z Rybarikovą naprawdę fajny ????
Tak, ja wiem, że to na pierwszy rzut oka wygląda na wałek, ale doprawdy uważasz, że 6/1 5/3 dla rosjanki i końcowy win Rybki to oczywisty wal?
Na prawdę tak mogą uważać ludzie którzy nigdy nie uprawiali żadnego sportu, tam gdzie jest ustawiony mecz to nawet Ci do głowy nie przyjdzie, że to mogło być ustawione, a nie w takim momencie.
To jest WTA tutaj, przegrane 2,3 proste piłki pod rząd potrafią odwrócić mecz bo te dziewczyny głównie przegrywają mecze w głowie, na poziomie takim jak ten wczorajszy wystarczy trafiać w kort a przeciwniczka przegra sama ze sobą.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Tak, ja wiem, że to na pierwszy rzut oka wygląda na wałek, ale doprawdy uważasz, że 6/1 5/3 dla rosjanki i końcowy win Rybki to oczywisty wal?
Na prawdę tak mogą uważać ludzie którzy nigdy nie uprawiali żadnego sportu, tam gdzie jest ustawiony mecz to nawet Ci do głowy nie przyjdzie, że to mogło być ustawione, a nie w takim momencie.
To jest WTA tutaj, przegrane 2,3 proste piłki pod rząd potrafią odwrócić mecz bo te dziewczyny głównie przegrywają mecze w głowie, na poziomie takim jak ten wczorajszy wystarczy trafiać w kort a przeciwniczka przegra sama ze sobą.
N8e napisał że wał. Napisał że fajny mecz. Podobał mnie się takze
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Ja to zrozumiałem, żeby zwrócić uwagę na przebieg meczu. Jeśli nie to sorry mrbrightside ????
BTW. Ktoś, coś na temat dzisiejszego meczu w siatkówce w Korei w finale? Gospodynie wypoczete a przyjezdne 3x 5setowy mecz w polfinale, chyba ciężko im będzie? Z drugiej strony Expressway do tej pory dobrze sobie z nimi radzilo.
 
K 0

kropson1988

Gość
Ja to zrozumiałem, żeby zwrócić uwagę na przebieg meczu. Jeśli nie to sorry mrbrightside ????
BTW. Ktoś, coś na temat dzisiejszego meczu w siatkówce w Korei w finale? Gospodynie wypoczete a przyjezdne 3x 5setowy mecz w polfinale, chyba ciężko im będzie? Z drugiej strony Expressway do tej pory dobrze sobie z nimi radzilo.
Jeśli o mnie chodzi to właśnie h2h może trochę odstraszać grać na gospodynie ale ja dzisiaj próbuje wszystko w stronę ekipy Tomsi tzn wygrana niestety marny kurs , jakiś handi minusowe i dw 3:0. Tylko czekam na kursy z Betsafe bo oni jak zwykle dopiero wrzuca jak się mecz zacznie .
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
OLIMPIA ASUNCION - DEPORTIVO SANTANI over 2,5 1.60
2-2 ✅
Olimpia kurs 1.30 to był faworyt mega a emis zrobili super ż edałem overka bo miałem grać Olimpie czystą 1 i handi i bym wtopił a tak jest pare grosza :bow:
 
K 0

kropson1988

Gość
Niestety nie zdazylem podac kursow na ten mecz ale ja pobralem na Hungkuki win @1,38 , handi setowe -1,5 @1,65 i pierwszy set @1,6 ale dorzucilbym jeszcze handi setowe -2,5 @1,76 Betsafe.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
HOYT E. - DUBRIVNYY A 1 1.60
Zawsze są jaja nie tylko w siatkowce
ja mam 2 pograną pierdziele 1.40 takie faworytki z ewtopią moim zdaniem a kurs ponad 2 to wole przegrać na większym niż na małym ,zresztą dlamnie niesą faworytkami
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
INCHEON HUNGKUK W - SEONGNAM KOREA EXPRESSWAY W 2 3.80
Jedziemy po wygraną
 
K 0

kropson1988

Gość
A teraz niestety te miazdza...
O moj Boze jaki pogrom po takim pierwszym secie ...
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Olimpia Asuncion Reserve(N) -Deportivo Santani Reserve over 3,5 1.90
Olimpia Asuncion Reserve(N) -Deportivo Santani Reserve over 2,5 1.50
 
K 0

kropson1988

Gość
Niestety nie zdazylem podac kursow na ten mecz ale ja pobralem na Hungkuki win @1,38 , handi setowe -1,5 @1,65 i pierwszy set @1,6 ale dorzucilbym jeszcze handi setowe -2,5 @1,76 Betsafe.
Narazie Hungkuczki miazdza .
Hungkuk przy 2:4 drugi set @1,72 Betsafe.
Ajjj szkoda tego drugiego seta ;/ ale moglem sie spodziewac , że Expresski cos moga urwac no ale nie ma tragedii 3x ✅ i 2x ⛔ .
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Kilka spostrzezen na dzisiejsze popoludnie, wieczor, kursy z Fortuny
1. Kazachstan vs Szkocja over 3,5 zoltych kartek 1,79 start 16:00
2. Polska spotkanie bez remisu 2,16 start 20:45
3. Kosowo strzeli bramke 1,84 start 19:00
4. Lacko tenis 2,62 start 16:05
5. Wang Xiyu wygra przynajmniej jednego seta 2,51 start 23:10
6. CSKA Moskwa vs Fenerbache under 164,5 pkt-a 1,84 start 18:00
7. Schweriner vs Wiesbaden over 44,5 pkt-a pierwszy set kurs 1,95 start 18:30
8. Bietigheim +10,5 bramki 1,87 start 19:00
rozpis 6z8 za 100zl daje maksymalnie do wygrania 6670, oraz z dwoma bledami przedzial od 150 do 299zl, z jednym bledem od 1338 do 1861, Twoje pieniedzae, Twoje decyzje, czas na przemyslenia do 16, osobiscie nie gram tego w Fortunie, poniewaz nie ma mnie w Polsce, powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom