>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
mousesports win @3.60
Overpass mapka taktyczna, kolejne dwie bardziej &#39;pugowe&#39;, do tego 3. mapa to dust, którą woxic może sam wygrać. Kurs za duży, imo value.
KArrigan pierwszy frag w 15. rundzie, szkoda tego dusta ???? ⛔
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na noc Clevland win po kursie 5,15 u ruska. W Unibecie już poleciało do 3,75 bo Giannis oficjalnie out. Bucks są dzień po dniu do tego oprócz nieobecności lidera poza grą Brogdon, Hill, Mirotic, Brown, Gasol czy DiViancenzo. Myślę, że warto próbować przy takich brakach i przy dodatkowym zmęczeniu. Z kolei w Clevland dostępni do gry m.in. Love, Thompson czy Larry Nance, którzy ostatnio nie grali.
ed przy pisaniu posta kurs poleciał do 3,54 u ruska już :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ramon3101 18,8K

ramon3101

Użytkownik
Na noc Clevland win po kursie 5,15 u ruska. W Unibecie już poleciało do 3,75 bo Giannis oficjalnie out. Bucks są dzień po dniu do tego oprócz nieobecności lidera poza grą Brogdon, Hill, Mirotic, Brown, Gasol czy DiViancenzo. Myślę, że warto próbować przy takich brakach i przy dodatkowym zmęczeniu. Z kolei w Clevland dostępni do gry m.in. Love, Thompson czy Larry Nance, którzy ostatnio nie grali.
ed przy pisaniu posta kurs poleciał do 3,54 u ruska już :p
Próbujemy - Totolotek 3,5 na Cavs,
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Hurkacz makarona na miękko zrobil w debiucie na nowych kortach w Miami ????
 
pato07 224

pato07

Użytkownik
&quot;Miałem sen&quot; spróbuje szczęścia
Za drobniaki
&quot;Middleton otworzy wynik i Cleveland win&quot; @23 melbet

Że Lopez wygra rozpoczecie to było raczej pewne, potem potrzebny był fart i niestety pierwsze punkty po osobistych zdobyl Bledsoe. (Potem 9 pkt pod rząd Middleton)
Nie tym razem
:sarcastic:⛔
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Jakiś Mistrz Świata dziś w dziale tenisa proponował WIN Zvereva ????
On nie może wygrać meczu od sierpnia ???? Mysle, ze bedzie miał kłopot, aby wygrać jakikolwiek mecz w 2019 roku ????
Jak tam &quot; miszczu&quot;. Jak wytrawny typer postawil tam gdzie krecz bez zwrotu to kasa jego pyszałku ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Hurkacz win @1,9
No niezły kurs miałeś ja miałem przed meczowo 2.20
Ale to już koniec przygody Hurkacza teraz pewnie przegra z Thiemem ale tenis jest pełem niespodzianek jak widać ,czekamy na kurs Polaka jaki dadzą myślę ponad 2 koło 2.70 tak na moje ,chyba że większy zobaczymy
Pozdrawiam i dużo wygranych Gratulacje :bow:
 
supermario 237,5K

supermario

Użytkownik
No niezły kurs miałeś ja miałem przed meczowo 2.20
Ale to już koniec przygody Hurkacza teraz pewnie przegra z Thiemem ale tenis jest pełem niespodzianek jak widać ,czekamy na kurs Polaka jaki dadzą myślę ponad 2 koło 2.70 tak na moje ,chyba że większy zobaczymy
Pozdrawiam i dużo wygranych Gratulacje :bow:
Nie lubię grać tenisa &quot;pre&quot;, wolę chwilę poobserwować i wtedy podjąć decyzję. Po kilku gemach było już widać, że Hurkacz był lepszy, bądź przynajmniej lepiej dysponowany dzisiaj.
Thiem też ostatnio wygrał turniej, więc może odpuści ;).
A tak już całkiem na poważnie, to myślę, że kurs zakręci się na Hurkacza w okolicach @3
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Probuje ktos czegos w kierunku Begu? Glownie grajac przeciw Andreescu?
Tylko sie zastanawiam jak slabo musialaby zagrac Bianca zeby rumunka w obecnej formie to wygrala.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom