>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
mikael_14 co to znaczy, że nie lubią overpassa? A co można powiedzieć o nuke i dust2, które zbanowali? Overpassa zagrali w Chinach jako swój pick przeciwko Ukraińcom.
Już po meczu, ale na przyszłość, overpass wybrali na Ukrów, bo to mapa taktyczna, a Ukry grali mixem, to automatycznie daje przewagę nawet gdy overpass jest Twoją 5tą mapą z poola pod względem &quot;mocy&quot;.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Panowie uważajcie na mecze takie jak AVANGAR- Winstrike. Te ruskie i kazachskie drużyny to jakiś żart. To przecież jest ustawione w 100%. Raz winstrike oddaje rundę z 5:1 gdzie mają bombę. Drugi raz to 3:1 przy plancie na 15;13. Gość defuje zostaje pół sekunddy jest kryty z każdej strony i 2x przerywa defowanie przy pół sekundy do końca. To nie jest nawet śmieszne,że nie można w żaden sposób im tego udowodnić. Jednak dla każdego gracza który trochę gra i ogląda to od razu wydaję się jak podłożenie.

Edit: No i dogrywka, powiedzcie mi teraz szczerze. Macie 15:14, przeciwnicy mają 2400 kasy, wy macie fulla, zostaję kupa czasu do końca to wchodzicie przez granaty dymne na cz i mag7? Ktoś napiszę ze ruskie drużyny tak grają... Na majorze jakoś potrafią grać taktycznie itp.
 
uzytkownik-24118 2,1K
A ja myślę że CIS gra tak zawsze - agresywna, niespotykana raczej na Zachodzie strona T. Ale jak grają na.siebie to jedni i drudzy są przyzwyczajeni do takiej gry i to zwyczajnie nie działa tak dobrze
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
A ja myślę że CIS gra tak zawsze - agresywna, niespotykana raczej na Zachodzie strona T. Ale jak grają na.siebie to jedni i drudzy są przyzwyczajeni do takiej gry i to zwyczajnie nie działa tak dobrze
Ale oglądałeś ten mecz ? Ja przy wyniku nie wiem 11:7 dla Winstrike, przeczuwałem że to będzie remis. Na prawdę, tam gość defował 2x i przy sekundzie odpuszczał a mieli odbijanie 3vs1 i wcelowani byli jego kumple w tego gościa... To już nie jest jakaś typowa CIS taktyka... To było jawny throw gry
 
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
Ale oglądałeś ten mecz ? Ja przy wyniku nie wiem 11:7 dla Winstrike, przeczuwałem że to będzie remis. Na prawdę, tam gość defował 2x i przy sekundzie odpuszczał a mieli odbijanie 3vs1 i wcelowani byli jego kumple w tego gościa... To już nie jest jakaś typowa CIS taktyka... To było jawny throw gry
1v5 przy 11:8 świetnie zagrane przez bustera, złapał gościa na górze B, z draby poleciał kolega pomóc, dostał łeb, jeden CT miał bombę na T spawnie, grał pasywnie, przyszedł kolega do pomocy, odpuścił A, sprawdzał czy nie idzie buster od odnogi, (to jawny błąd, buster lecąc drabina - odnoga po rpostu by tam nie doleciał nawet na nożu, powinien wcelować się w wyjście ze schodów albo w L-kę skąd dopiero przyszedł) dostał łeb, ten pierwszy CT kryjący pakę zdradził swoją obecność strzałami, dostał spraya, 1v1 książkowo zagrane, smoke, plant, fake, wyjście ze smoke po usłyszeniu strzałów.
Runda o której mówisz przy 14:13 dla Winstrike:
  • 3v3 qikert nie trafia prostego strzału w gościa na odnodze, ale nie jest snajperem, więc cóż, bywea 2v3 od strony T, ginie zawodnik Terro na małej drabie - 1v3
  • dwóch CT rotuje od starego bs&#39;a, wiedzą że Sanji jest za zielonym, norbert defuje, WorldEdit wcelowany w zielonego od odnogi, boombla od kanapki, WorldEdit przegrywa pojedynek - 1v2
  • Sanji wychyla na Boomblę, który też przegrywa pojedynek, norbert po śmierci WorldEdita defuje od nowa, puszcza pakę przy 1,5sekundy gdy Boombla ginie, Sanji wiedział gdzie jest paka, wiedział że to nie Boombla fejkował defa tylko jest tam drugi zawodnik, norbert myślał, że Sanji wychyli głębiej i zabije też jego, puszcza defa, zabija Sanjego, nie ma czasu, boom, Terrorists win.

Nic specjalnego, norbert ma 18 lat, po prostu się zesrał, że Sanji zabije go też zanim skończy defować, taką podjął decyzję, gdyby Sanji wychylił dalej, a norbert trzymał defa to mamy rzut monetą, w sensie norbert na 90% ginie ale albo przed albo po defie. Sanji na pewno by wychylił chociaż ramieniem na norberta, gdyby miał więcej niż 2 kule w magazynku, nie miał, nie wychylił, bo chciał przeładować. Zwykłe działanie gracza CT pod wpływem stresu w końcówce meczu w clutchu, który z 3v1, które powinno być dawno wygrane zrobił się 1v1.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Z ciekawości zobaczyłem tę sytuację przy 14-13 bo meczu nie oglądałem. I rzeczywiście tam była sytuacja 3vs1 ale nikt wtedy paki nie broił, norbert tylko biegał po bs z boombl4, ewentualnie złapali ją na ułamek sekundy. Zaczęli broić dopiero gdy Sanji zabił Worldedita. Później sanji zza 6 zabił Boombl4, gdzie do końca rozbrojenia były 2 sekundy. Przestał broić bo spodziewał się że wychyli mu zza tej 6 i go zabije (bo gdy broisz jesteś bezbronny).
Samo rozegranie 3vs1 jeżeli chodzi o teorię beznadziejne ale w tej konkretnej sytuacji nic więcej nie widać.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Nie chcę wróżyć i oceniać po pierwszej mapie, ale mousesports wydaje się być po prostu za świeże. Vitality bardzo dobrze rozegrało Overpassa, zobaczymy co potrafią na Mirage&#39;u. Nie chciałbym oglądać stompu przez Vitality, wolałbym obejrzeć decidera...
 
scottie 85

scottie

Użytkownik
Co myślicie o meczu SPIRIT - Vailance? SPIRIT może mieć szanse to zwyciężyć? Kurs ponad 4 więc kuszące.
 
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
Co myślicie o meczu SPIRIT - Vailance? SPIRIT może mieć szanse to zwyciężyć? Kurs ponad 4 więc kuszące.
H2H 2:0 dla Serbów
W map poolu na większości map Serbowie są mocniejsi od Spirit, na pozostałych +/- ten sam poziom.
Valiance będzie miało trzech z czterech najlepszych zawodników na serwerze.
Spirit niedawno zmiany w składzie.
Jedyny atut Spirit to niedawny powrót z Chin Serbów.
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Esport , Międzynarodowe , ECS EU Season 7 , Week 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: North - Team Vitality
Typ: powyżej 2,5 mapy na spotkanie
Kurs: 1.93
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Zapowiada się nam naprawdę ciekawe oraz bardzo emocjonujące spotkanie , w którym poznamy przyszłego finalistę wprawdzie mało , ale jednak prestiżowych europejskich rozgrywek , jakim są ECS .
Jedno powinniśmy mieć zagwarantowane : w tym jakże ważnym spotkaniu nie powinno zabraknąć zarówno emocji , jak i rozegranych meczowych map na serwerach , na których bój będzie niesamowicie zacięty i toczyć się będzie do rozegranej ostatniej rundy w meczach , dlatego też swój typ kieruję na to , że mecz nie ograniczy się tylko do dwóch rozegranych map w całym spotkaniu .

LINK :
https://www.hltv.org/matches/2331826/north-vs-vitality-ecs-season-7-europe-week-2
 
uzytkownik-24118 2,1K
ECS mało prestiżowe?!! Zamieszali z formatem ale dalej to drugie najbardziej prestiżowe rozgrywki online wg mnie. Co do map - przewagę ma Vitality, coś z dwójki cache lub overpass im zostanie do gry. W drugą stronę - mirage ? Ale to nie będzie takie łatwe jak wybór Vitality. Czekam do live i zagram ich win. Druga lub dwie pozostałe mapy bardziej równe, ale jeśli wygrają noże i wezmą pistolety to myślę że nie są bez szans na zamknięcie meczu Francuzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scottie 85

scottie

Użytkownik
Myślicie, że jeśli North ugra pierwszą mapę to będą lepsze kursy na wygraną Vitality niż teraz na 2:1 dla nich?
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Spirit - Valiance
Mapa, handicap: Valiance (-1.5) @1.57 Unibet ⛔
Szczerze mówiąc pasek napisał wszystko to, co ja chciałem napisać. Szerszy map pool, Spirit mogłoby zaskoczyć Valiance jedynie na Overpassie który zostanie na pewno zbanowany. Poza Overpassem nie widzę mapy która spowodowałaby porażkę Serbów.
forZe - Izako Boars
Zwycięstwo forZe @1.20 Unibet ⛔
Polska drużyna totalnie bez formy. Grają na drużynę o wiele bardziej doświadczoną która ostatnimi czasy radzi sobie całkiem nieźle. Co prawda nie umieją jeszcze pokonywać składów topowych, aczkolwiek fatalne Izako Boars nie będzie w stanie pokonać Rosjan.
North - Vitality
Łączna liczba map: Poniżej 2.5 @1.80 Unibet ⛔
Zwycięstwo Vitality @1.53 Unibet ⛔
A ja wychylę się z szeregu i podejrzewam że dziś zobaczymy stomp którejś z drużyn. Waga turnieju jest całkiem spora, drużyny mają o co walczyć i zapewne dają z siebie wszystko. Moim zdaniem to właśnie Vitality pokona North, ale to bardziej typ na intuicję niż jakakolwiek analiza. Nie będę lał wody bo wyżej jest całkiem dobra argumentacja i raczej nie mam nic więcej do powiedzenia.
SJ - Sprout
Zwycięstwo Sprout @1.30 Unibet ✅
Kiedyś postawiłem na SJ i był to ostatni, zamykający mecz na kuponie. Wieczorem przy piwku siedziałem i skakałem na fotelu nie dowierzając w to, co się w tym meczu działo. Tyle niewyjaśnionych akcji ze strony Fińskiej drużyny że to szok. Bez owijania w bawełnę Sprout jest po prostu bardziej doświadczone i dziś powinno poradzić sobie z rywalem. Kurs jest nienajgorszy, więc do AKO jak znalazł.
 
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
W takim razie gdzie Wasze typy, chłopaki?
Są rzeczy do których ciężko napisać analizę, a jedynie bazuje się na przeczuciu. Ale generalnie uważam, że stawianie niskich kursów przy formacie BO1 jest samobójstwem zawsze. Jedna mapa nadaje się tylko do szukania niespodzianek :p
 
O 0

origagaxw

Użytkownik
Zawsze tu mowa o Europie, a o NRG coś ktoś napiszę.
Mi aktualnie trudno coś napisać, bo wszedł Tarik i czy to jest na + czy - nie oglądałem ich teraz, a z 2 strony Furia która 1 mapkę wczoraj ładnie zagrało w 2 zagrali bagno totalne i w 3 coś się poprawiło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom