>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher forBET - opinie

malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Ten bukmacher to śmiech na sali mi anulowali dwa kupony na live przy wysokich kursach w momencie gdy weszło. Argumentacja była że zakład zostal zawarty niepoprawnie w czasie trwania spotkania.
Myślę że nic dodać nic ująć.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
To jest buk porazka dziwie sie ze gracie wtym buku jest tyle legalnych z wyzszymi kursami mniejszymi liniami bo tu zawsze pozawyzane. Jesli chodzi o bez podatku w milenium tez macie jakies godziny bez podatku czy fortuna. A w tym syfie dzieja sie cuda
 
K 41

kupsobiemozg

Użytkownik
Jak dostane od nich odpowiedź na listowna reklamację to ją tutaj wkleję, bo to że dział reklamacji odsyła klienta po raport meczowy z Anglii to jest szczyt wszystkiego. Jeszcze z takim czymś się nie spotkałem nigdy w bukmacherach. Jak instytucja wydaje im licencje i gdzie w przypadku dalszego &quot;dymania&quot; klienta można ten fakt zgłosić?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
To już nie wiem co robić. Dali dziś bonus 100% i myślałem że wpłacę jakieś grosze. Widziałem ich na koszulkach kilku klubów i myślałem, że to nie jest krzak. A z tego co piszecie to dramat. Wypłacają chociaż jak gra się niższymi stawkami?
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
To już nie wiem co robić. Dali dziś bonus 100% i myślałem że wpłacę jakieś grosze. Widziałem ich na koszulkach kilku klubów i myślałem, że to nie jest krzak. A z tego co piszecie to dramat. Wypłacają chociaż jak gra się niższymi stawkami?
z wyplatami raczej nie ma problemu bynajmniej ja nie miałem.
 
K 41

kupsobiemozg

Użytkownik
Po listownej reklamacji kupon forbet dziś rozliczył jako wygrany. Także mimo problemów oceniam ostateczne ich podejście na plus gdyż przy podobnej reklamacji listownej w sts ( z dublowaniem kuponów na live) nie wskórałem nic i pieniędzy mi nie zwrócili.
 
T 0

tomek.13

Użytkownik
Specjalnie założyłem konto, żeby opisać praktyki tej złodziejskiej firmy, bo żadna mnie tak nie przekręciła jak oni.
OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!!
Oto jak wygląda ich promocja bez podatku - otóż normalnie przyjmują kupony, a gdy okazuje się, że trafisz, anulują to zdarzenie i zabierają uczciwie wygrane pieniądze. Zakłady były zagrane o 12:00, a jak widać w regulaminie promocja trwa właśnie do 12:00 włącznie. Na kuponie, ani w regulaminie nie ma żadnych sekund. Kupony zostały normalnie przyjęte, a potem dopiero anulowane. Także przestroga dla wszystkich przed tą pseudofirmą, która nie wypłaca uczciwie wygranych pieniędzy i nie przestrzega zasad swoich promocji.
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
A czy nie grałeś konta bonusowego? I wtedy:
punkt 9. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe.
 
T 0

tomek.13

Użytkownik
Znowu pseudobukmacher w akcji, tym razem już ich zagrywka pod odebranie licencji, co zostanie zgłoszone Urzędowi Celnemu. Na pierwszym screenie kupon, przed zagraniem, na drugim po przyjęciu. Kursy identyczne, choć starali się wmówić, że być może mam włączoną akceptację wyższych. Sami wrzucili mnie w dodatkowy podatek, mimo że przed wysłaniem idealnie to dopilnowałem.
Po prostu SKANDAL, będą mieli problemy.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
następnym razem zrób screena z zegarem systemowym, bo żaden sąd ani nikt inny nie uwierzy Ci, że zrobiłeś tego screena w tym samym momencie, a nie godzinę wcześniej :highhive:
 
T 0

tomek.13

Użytkownik


- to propozycja na kolejną piosenkę do reklamy forbetu.
Po złości teraz biorą mi takie kupony jak powyżej za złotówkę. Nadal nie oddali pieniędzy za niesłusznie pobrany dodatkowy podatek. Na szczęście mam wiele screenów związanych z nieprawidłowościami w działaniach systemu tego bukmachera oraz nawiązałem już kontakt z Ministerstwem Finansów, a konkretnie Krajowej Administracji Skarbowej. Będą mieli kontrolę, zobaczymy czy potem dalej będą pluli w twarz klientom. Sprawa zgłoszona również do UOKiK.
PRZESTRZEGAM, wielki wstyd że taki twór otrzymał licencję.
 
T 0

tomek.13

Użytkownik
Kończąc temat, żeby uczciwie trzymać się wszystkich faktów.
Pieniądze za niesłusznie pobrany dodatkowy podatek w dniu dzisiejszym ostatecznie dopisali do salda gracza. Sprawa była ewidentna, toteż trudno żeby było inaczej, ale na plus, że udało się to rozwiązać (choć czas oczekiwania był długi).
Jeśli chodzi o zdarzenie z grą bez podatku - tutaj nie zamierzają zmienić rozliczenia. Pozostawia to niesmak, bo skoro przyjęli i zaakceptowali te kupony, to potem trudno pogodzić się z anulacją. Jak w znanym przysłowiu: &quot;Kto daje i zabiera...&quot;. Gdybym wiedział, wolałbym zgrać gdzie indziej, z większymi kursami. Wypada tylko żałować, że w tym wypadku, w porównaniu do większości firm, nie podchodzą do tematu prokliencko. Mają punkt w regulaminie, że promocję mogą każdemu anulować każdemu bez powodu, z czego skwapliwie korzystają. Szkoda, bo do tego momentu nie miałem powodu żeby na nich narzekać, ale to był kluczowy argument - gra bez podatku.
Na koniec chciałbym uprzejmie podziękować analitykom tej firmy za zlimitowanie kuponu powyżej do złotówki. Tym samym ponad 1300 zł wróciło na moje konto (chciałem puścić takie dwa), a ich mściwość została ukarana. Według wszelkich prawideł, powodów żeby tego nie wziąć nie mieli żadnych, poza chęcią zagrania mi na nosie. Los rozstrzygnął czy było warto. To już jednak problem zarządzających tą firmą, komu powierzają zarządzanie ryzykiem ???? Pozdrawiam serdecznie!
 
K 0

kszczecina

Użytkownik
Panowie pomoże ktoś? Mam konto na forbet i nie moge wyszukać oferty na polską Superlige w szczypiorniaka. Gdzie tego szukac?
Dziś uzyskałem odpowiedz na to pytanie od jednego z konsultantów na czacie. Forbet decyzją działu bukmacherskiego nie oferuje zakładów na Superligę szczypiorniaka. To możliwe? Przecież to najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce, jeśli chodzi o piłkę ręczną. Każdy bukmacher to chyba ma w swojej ofercie.
 
Do góry Bottom