>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sklep sportowy, pytanie

M 0

mountainsong

Użytkownik
Mam problem, kilka miesięcy temu otworzyłem w Kielcach własny sklep z akcesoriami sportowymi, taki można powiedzieć mini decathlon dla piłkarzy ???? tylko że ani piłkarze, ani nikt inny do mnie nie przychodzi. Skąd to się może brać i jak temu zaradzić?
 
reeisik 12,1K

reeisik

Użytkownik
Uruchom social media, zaanagażuj się w reklamy, obserwuj sportowców, może których z nich przykuje uwagę do Twojego sklepu.. Możliwe, że nie masz również wystarczającej bazy asortymentów lub poporstu konkurencja jest lepsza. Spróbuj reklamy na instagramie, w dzisiejszych czasach jest to okna na świat w biznesie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Uruchom social media, zaanagażuj się w reklamy, obserwuj sportowców, może których z nich przykuje uwagę do Twojego sklepu.. Możliwe, że nie masz również wystarczającej bazy asortymentów lub poporstu konkurencja jest lepsza. Spróbuj reklamy na instagramie, w dzisiejszych czasach jest to okna na świat w biznesie ????
No i oczywiście ceny. Porównywałeś z konkurencją ? Dodaj do tego może jakiś sklep internetowy. No i tak jak kolega napisał wyżej przede wszystkim reklama to podstawa.
 
N 0

naczelny

Użytkownik
Widocznie niewiele osób wie, ze taki sklep istnieje. NIe wiem gdzie Twój sklep się znajduje ale na pewno jeśli by się znajdował w centrum miasta to nie miałbyś problemów z odwiedzajacymi. Jeśli natomiast znajduje się gdzieś na przedmieściach to faktycznie możesz mieć problem.
Tak jak tutaj piszą osoby powyzej, dobrze jest skorzystać z social media:
https://powiemto.pl/skuteczna-reklama-w-internecie-4-metody-ktore-warto-poznac/
Na stronie jest artykuł o tym jakie mogą byc dobre metody reklamowania firmy w sieci.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Wiem z własnego doświadczenia że najistotniejsza jest cierpliwość. Oczywiście, trudno mówić o niej w momencie gdy płaci się czynsz za lokal. Ale zawsze pierwszy rok jest najgorszy. Potem i większa sprzedaż przyjdzie, i piłkarze też. Tzw. marketing szeptany działa cuda :) Ale też zdecydowanie uruchomiłbym sprzedaż na platformie internetowej (jeśli jej jeszcze nie ma).
 
J 0

juantoo

Użytkownik
cytat z dnia 6 marca 2019 13:43 przez mountainsongMam problem, kilka miesięcy temu otworzyłem w Kielcach własny sklep z akcesoriami sportowymi, taki można powiedzieć mini decathlon dla piłkarzy ???? tylko że ani piłkarze, ani nikt inny do mnie nie przychodzi. Skąd to się może brać i jak temu zaradzić?
Może po prostu nie wiedzą że taki sklep istnieje? 

Jaka jest lokalizacja? Jeśli jest to jakaś boczna ulica to po prostu wiele osób może nie wiedzieć, ze jest tam sklep sportowy i jednak wypadałoby ich w jakiś sposób na miejsce nakierunkować. Dobrze bęedize na pewno stworzyć włąsną stronę internetową oraz własny fan page na facebooku. Dzieki temu dotrzesz do chętnych bo wiele osób szuka usług własnie na facebooku.
Swoją drogą dobrze będzie otworzyć również włąsny sklep internetowy. I sprzedawać rownież przez internet Bardzo wiele sklepów sprzedaje zarówno stacjonarnie jak i przez internet. Sklep mozna postawić łatwo na platformie jaką jest shoper ( nie potrzebujesz do tego kasy). 
 
J 0

janesterlma

Użytkownik
Zobacz, że teraz bardzo dużo sprzedaje się w internecie i może powinieneś nakierować swoje działania i wysiłki na stworzeniu sklepu internetowego i zdobywanie klientów nie tylko w Twoim mieście ale z całej Polski? Dużą korzyścią jest to, że nie musisz mieć `wypasionego` sklepu w dobrej lokalizacji - ważne aby był kawałek miejsca gdzie towar bezpiecznie będzie czekał na klienta, zaplecze biurowe i szybki internet. Jak już rozpropagujesz sklep to wówczas będziesz miał bazę klientów i może wówczas będziesz miał okazję zaprosić ich do zakupów stacjonarnych. Jak to osiągnąć? Na pewno jakieś social media, kampania reklamowa np. G ADS. Takie połączenie na pewno da Tobie nowe podejście do biznesu i powinno się sprawdzić.
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
A 177

Apollo00

Użytkownik
Zobacz, że teraz bardzo dużo sprzedaje się w internecie i może powinieneś nakierować swoje działania i wysiłki na stworzeniu sklepu internetowego i zdobywanie klientów nie tylko w Twoim mieście ale z całej Polski? Dużą korzyścią jest to, że nie musisz mieć `wypasionego` sklepu w dobrej lokalizacji - ważne aby był kawałek miejsca gdzie towar bezpiecznie będzie czekał na klienta, zaplecze biurowe i szybki internet. Jak już rozpropagujesz sklep to wówczas będziesz miał bazę klientów i może wówczas będziesz miał okazję zaprosić ich do zakupów stacjonarnych. Jak to osiągnąć? Na pewno jakieś social media, kampania reklamowa np. G ADS. Takie połączenie na pewno da Tobie nowe podejście do biznesu i powinno się sprawdzić.
Jak przeczytałem tekst, że szybki internet to spadłem z fotela.... Sklep już napewno nie istnieje, bo jak ktoś otwiera coś w ciemno i się pyta później co robić.... Przecież to nie lata 90 te aby mały sportowy się utrzymał. W miejscowościach małych to istnieje, ale nie dla produktów dla piłkarzy. To działało kiedyś jak się kupywalo gumowe korko trampki. Dziś duże galerie to przejęły.
 
Do góry Bottom