>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. Grand Prix Australii [15 - 17 marca 2019]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
A tak mnie korciło zagranie, że Grosjean nie ukończy wyścigu. Przecież to jego znak firmowy, ale myślę przecież pod koniec zeszłego sezonu wyglądał lepiej to może ten będzie inny. ????
Mimo wszystko jestem pod wrażeniem, że dwa Williamsy dojechaly do mety.
Najbardziej jednak jestem zaskoczony, że Bottas dojechał do mety z taką przewagą nad Hamiltonem. Miał cały wyścig pełną kontrolę nad tym pierwszym miejscem.
Zobaczymy za dwa tygodnie co się będzie działo ????
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
A tak mnie korciło zagranie, że Grosjean nie ukończy wyścigu. Przecież to jego znak firmowy, ale myślę przecież pod koniec zeszłego sezonu wyglądał lepiej to może ten będzie inny. ????
Mimo wszystko jestem pod wrażeniem, że dwa Williamsy dojechaly do mety.
Najbardziej jednak jestem zaskoczony, że Bottas dojechał do mety z taką przewagą nad Hamiltonem. Miał cały wyścig pełną kontrolę nad tym pierwszym miejscem.
Zobaczymy za dwa tygodnie co się będzie działo ????
1107160579939155969
Grosjean akurat tu nic nie zawinił. Nie dokręcili mu koła na pitstopie. Znowu. To jest już znak firmowy mechaników Haasa a nie Grosjena. Ta ekipa Haasa to naprawdę jest ewenement, wiem że młody zespół itd, ale bez przesady. Nikt nie ma z tym problemu tylko oni. A co do Grosjeana to jest całkiem szybki kierowca, ale też nie ma większego pechowca i już z samego tego powodu nie powinien jeździć w F1, dziwię się że został w zespole. W takim sporcie jak F1, 300km/h i pechowy kierowca to nie jest najlepsze połączenie.
 
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
1107160579939155969
Grosjean akurat tu nic nie zawinił. Nie dokręcili mu koła ... A co do Grosjeana to jest całkiem szybki kierowca, ale też nie ma większego pechowca i już z samego tego powodu nie powinien jeździć w F1, dziwię się że został w zespole. W takim sporcie jak F1, 300km/h i pechowy kierowca to nie jest najlepsze połączenie.
Trzeba przyznać ze zespół zaliczył niezła wtope po raz kolejny. A co do pechowców, nie sądzisz że Robert tez się zalicza do tej kategorii?! Udowodnił to w każdym rodzaju samochodu w którym startował. Jego plus ze ma w tym pecha sporo szczęścia pytanie tylko jak długo? !
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kontakt tuz po starcie z Gaslym spowodowal uszkodzenie przedniego skrzydla i podłogi w bolidzie Roberta. Dodatkowo na 3 okrazeniu Polak stracil.. jedno z lusterek przez co widocznosc podczas dublowania byla bardzo utrudniona. Generalnie ciezko sie patrzy na osiagi tego samochodu. Na pewno nie takiego powrotu wszyscy oczekiwali ale niestety jest jak jest. Radze nie wchodzic i nie czytac komentarzy pod artykulami najwiekszych serwisow informacyjnych. To zaoszczedzi sporo waszych nerwow ????
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
A Kubica który?
Tak na szybko po wczorajszym wyścigu to Robert miał pecha w pierwszym zakręcie ale i nałożyło się niepewność sprzętowa i niepewność wyścigowa.
Te pół sekundy do Russella Robert będzie w stanie odrobić za jakieś 2-3 wyścigi jak nabierze tej wyścigowej pewności. Sam w wywiadach mówił o tym czego sportowo mu teraz brakuje i wydaje się, że najszybciej jest w stanie poprawić ten aspekt sportowy i w tym upatruję szansy na progres.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom