>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ciekawe czy szykuje sie kolejne 3:2 ? Cudowne ozywienie gospodyn i jest 1:2 . Szkoda , że ta akcja z Betsafe u mnie i nie mam pojecia co sie dzieje czemu mi nalozyli blokade na konto bo z checia bym dolozyl na wygrana gospodyn w tym przypadku.
Wystarczy wpłacić do innego buka i możesz dołożyć.
A jak koniecznie musi być Betsafe to masz Betssona, to to samo.
 
K 0

kropson1988

Gość
Wystarczy wpłacić do innego buka i możesz dołożyć.
A jak koniecznie musi być Betsafe to masz Betssona, to to samo.
W tym rzecz , ze konto mam zalozone tylko w jednym buku i tak sie go trzymam poki co , a mozliwe że tylko do dzisiaj bo tak jak napisalem pierwszy raz taka sytuacje mam i zupelnie nie wiem o co chodzi i tak czekam na tego maila od Nich . A w spotkaniu juz po ptokach raczej i tak jak kolega wyzej napisal raczej teraz to juz gospodynie wezma ten mecz gdzie po 0:2 w ogole w to zwatpilem . No nic trudno na samym poczatku udalo mi sie zdazyc pograc Expresski po 1,5 bodajze i ciekawe co oni zrobia z tym jak wejdzie przy poblokwanym koncie .
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Brisbane Strikers - Lions FC (played at Lions FC)
Ile goli zostanie zdobytych?: Więcej niż 2,5
Altay - FK Ruzayevka
Ile goli zostanie zdobytych?: Więcej niż 3,5
Souths United FC - Capalaba
Ile goli zostanie zdobytych?: Więcej niż 3,5
NV Estudiantes de Murcia CF - Club Atletico Pulpileno
1X2: Club Atletico Pulpileno
Kursy: 8.24
Boom €€€€€ ????
 
K 0

kropson1988

Gość
Za chwile spotkanie siatkowki w Korei kobiet Expressway - GS Caltex . Od wczoraj chodzi za mna win Expressway @1,55 , pierwszy set @1,68 i handi setowe -1,5 @2,05 Betsafe.
No i kolejne spotkanie pieciosetowe . 2x ⛔ i 1x✅ .
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Ciekawe czy szykuje sie kolejne 3:2 ? Cudowne ozywienie gospodyn i jest 1:2 . Szkoda , że ta akcja z Betsafe u mnie i nie mam pojecia co sie dzieje czemu mi nalozyli blokade na konto bo z checia bym dolozyl na wygrana gospodyn w tym przypadku.
Za późno to zauważyłem jak już prowadziły i kurs był z dupy.
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Amandine Monnot powyżej 6.5 gemów @2.10
Trochę przesada tak nisko ją cenić, wiadomo, że świeżak bez rankingu no ale Mallaurie nie lepsza. Bez przesady żeby tak faworyzować jedną zawodniczke jak obie są bez wyników. Te 7 gemów mysle, że powinna ugrać już jednego brejka zrobiła ale się połamała od razu i oddała.
Korci mnie zagranie tripelka: Istomin, McDonald, Tsonga. Co Pan na to?
Dzisiaj to czterej pancerni będą grani w Miami ;)
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Korci mnie zagranie tripelka: Istomin, McDonald, Tsonga. Co Pan na to?
Za duże szanse że nie pyknie. McDonald wczoraj słaby mecz, a dziisaj sporo lepszy przeciwnik.
Lacko to już nie chlopiec do bicia. Istomin przeplata mecz niezły z dramatem.
Daje 25% szans temu kuponikowi
Lepiej zagrać Albot+Tsonga+Rublow trust me ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Hoang grzecznie puścił młodszego o 5 lat kolegę na swojej ziemi ranking 137 przeciwko 877. To już się staje nagminne ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom