>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Panowie szybka odpowiedź Majchrzak do gry czy warto zainwestować w niego czy odpuścić
Czy poczekać na NHL??
Dzięki za odpowiedź
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Mansfield - Lincoln, Both team to score, @1.90, 1:0 w 51 minucie, stawka x3

edit
@1.90x3✅ (!)
????
Zawsze mogli zmarnować karnego...
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Różne pozabijali aż Miło ????
Karny zdupiony, łatwa seta zmarnowana...Tak myślałem, że tu Regensburg może oddać te 3 punkty z tamtego sezonu ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Nikt nie odpowiedział mi co się pytałem tacy wszyscy znawcy widzę są ,jak ktoś pyta nie odpowiedzą ,to nie
Dziękuję wygrywajcie sobie wszyscy w spokoju
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Panowie szybka odpowiedź Majchrzak do gry czy warto zainwestować w niego czy odpuścić
Czy poczekać na NHL??
Dzięki za odpowiedź
czekaj na NHL jak jesteś lepszy w hokeju. Ewentualnie poczytaj w dziale czy ktoś coś pisał o Majchrzaku.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
W Paragwaju w meczu General Diaz w 85 minucie przy wyniku 3-3 kurs na remis był @1.55, biorąc pod uwagę, że wynik 3-3 jest popularny pod ustawki, to uważam, że ten kurs był ok.. Fakt doliczył aż 5 minut, ale skończyło się 3-3. General Diaz grał w osłabieniu i wyrównał w 82 minucie na 3-3. Pod łamanca mi sie to nie kwalifikowało ????
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
W Paragwaju w meczu General Diaz w 85 minucie przy wyniku 3-3 kurs na remis był @1.55, biorąc pod uwagę, że wynik 3-3 jest popularny pod ustawki, to uważam, że ten kurs był ok.. Fakt doliczył aż 5 minut, ale skończyło się 3-3. General Diaz grał w osłabieniu i wyrównał w 82 minucie na 3-3. Pod łamanca mi sie to nie kwalifikowało ????
Tam to trza było grać over 1,5 San Lorenzo w przerwie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom