>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
To Rogue to ogólnie rzecz biorąc mocna ekipa ? Pomijając wygraną z Liquid i dominację nad Luminosity
Z pewnością nie są to chłopaki do bicia, jednak nie jest to też drużyna która będzie zdecydowanym faworytem. Mają momenty w których naprawdę dobrze grają, a są też mapy na których sobie nie radzą. Na pewno większy map pool posiada compLexity, i wydaje mi się że to właśnie oni będą w stanie wygrać mecz. Jednak map pool w finale będzie miał duże znaczenie, bo przecież 4 map na raz Rogue sobie nie zbanuje. Warto dodać że w zeszłym roku drużyny szły łeb w łeb jeśli chodzi o jakiekolwiek turnieje, lecz pod koniec roku 2018 lepszą drużyną okazało się być compLexity. Ponadto compLexity grało swoich 5 ostatnich spotkań na takie drużyny jak FaZe i MIBR (Co prawda nie udało im się wygrać spotkań, natomiast urwali mapę FaZe) gdzie dosyć ładnie powalczyli. Złego słowa również o Rogue nie można powiedzieć, bo wygrana z Liquid i Luminosity to jednak coś. Nie można lekceważyć zawodników Rogue bo mamy tam takich zawodników jak Hiko, MSL i niko, natomiast po stronie compLexity n0thing, stanislaw czy dephh. Moim zdaniem spotkanie wygra compLexity, aczkolwiek nie byłbym pewny czy mecz zakończy się dominacją z ich strony. Skłaniałbym się raczej ku wynikowi 2:1, bo Rogue posiada te mapy za którymi compLexity nie przepada.

Rogue - compLexity

Zwycięstwo compLexity @1.75 STS ⛔
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
▶ forZe - Vitality
▶ Zwycięstwo Vitality
@1.32 STS​
Cache. forZe nienawidzi tej mapy i praktycznie zawsze jest banowana w trybach BO3. Vitality na Cache&#39;u zagrało 12 meczy i posiada 67% win ratio. Przyjrzałem się meczom Francuskiej drużyny na tej mapie, i mogę powiedzieć że większość rywali to drużyny nieco słabsze bądź mniej więcej na takim samym poziomie, a taki współczynnik zwycięstw jest jak najbardziej ok moim zdaniem. To spotkanie pomiędzy liderem a vice liderem turnieju, więc pewnie żadna drużyna nie będzie chciała oddać meczu &quot;za darmo&quot;. Tak czy inaczej myślę że jeśli forZe nie wychodzi na Cache&#39;u to po prostu gierkę przegrają, w dodatku nie grają na słabszego rywala i na pojedynki indywidualne nie mają co liczyć. Chciałbym doszukać się jakiegokolwiek argumentu przemawiającego za forZe, aczkolwiek mecz jak dla mnie 20%-80%.
 
pietrucha111 16

pietrucha111

Użytkownik
#3 Moje staty 2/2
Ence - Vitality Vitality @1.57 ✅
Havu - xkom xkom +1.5 map @1.20
Bet365 ako @1.88

Vitality czysto statystycznie.. będzie grane nuke gdzie vitality ma 75% win rate a ence omija z daleka tą mapke.
Xkom myślę że ugra mapke jak i cały mecz, kolejne zmiany w składzie havu... ale gram delikatnie +1.5 mapy na xkom do kuponu ako.
Pozdro.
/Edit:

Znowu zjedzone zęby na Vitality! Ale weszło 19-17...
Xkom na pierwszej mapie prowadziło 15-11.. właśnie przegrali po dogrywkach
20-22.. Oby mieli siłę wygrać swój pick..
Xkom tragedia!! Ostatni mój typ na Polaków.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
forZe - Vitality
Zwycięstwo Vitality
@1.32 STS​
Cache. forZe nienawidzi tej mapy i praktycznie zawsze jest banowana w trybach BO3. Vitality na Cache&#39;u zagrało 12 meczy i posiada 67% win ratio. Przyjrzałem się meczom Francuskiej drużyny na tej mapie, i mogę powiedzieć że większość rywali to drużyny nieco słabsze bądź mniej więcej na takim samym poziomie, a taki współczynnik zwycięstw jest jak najbardziej ok moim zdaniem. To spotkanie pomiędzy liderem a vice liderem turnieju, więc pewnie żadna drużyna nie będzie chciała oddać meczu &quot;za darmo&quot;. Tak czy inaczej myślę że jeśli forZe nie wychodzi na Cache&#39;u to po prostu gierkę przegrają, w dodatku nie grają na słabszego rywala i na pojedynki indywidualne nie mają co liczyć. Chciałbym doszukać się jakiegokolwiek argumentu przemawiającego za forZe, aczkolwiek mecz jak dla mnie 20%-80%.
Zwrot
1106590796441100289
 
uzytkownik-24118 2,1K
Co powiecie o.mouz - fnatic? Wg mnie dobra opcja na dziś to wygrana myszy . Nowy skład , ja wiem. Ale rywalem słabe ostatnio u pewnie zmęczone po Wesg fnatic. 1.50 na win mouz to.raczej dobra opcja , można też 2-0 po 2.50. Nie spodziewam się niczego wielkiego po Szwedach, o ile w ogóle zagrają. Map nie ma co analizować zwłaszcza że nie będę ukrywał to typ przeciw Szwedom
Mouz @1.50 ✅
Mouz 2-0 @2.50 ✅
Nowa ekonomia ratuje mi kupon na 2-0, nie mam cienia złudzeń, że gdybyśmy grali na starych zasadach to fnatic wygrałoby tą mapę tracąc może 1, może 2 rundy w obronie
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
C 0

celba

Użytkownik
typy na dzisiaj
**north-virtusi wygrana north lub jak ktos chce zaryzykowac to 2;0 dla north
**avangar-forze wygrana avangar lub +1.5handi forze (avangar gra ladnie ostatnio 2 mecze z astralis przegrane do 14 wiec wydaje mi sie ze wygraja to spokojnie)
**ldlc-vitality wiadomo wygrana vitality ale niestety maly kurs a na swoim bukmacherze nie mam wyniku 0;2 wiec mozna pograc na live
**mouse-fanatic myszy tak jak kolego wyzej nowy sklad ale wydaje mi sie ze cos chlopaki juz pocwiczyli aima maja tez spoko natomiast fnatic ogladalem wszystkie mecze i szczerze to graja typowy piach takze nie widze dla nich szans wydaje mi sie ze wygrana mouse lub dla odwaznych 2;0
**NRG-spacestation NRG tak samo po iemie zaczeli grac piach ale wydaje mi sie ze wygraja tutaj spokojnie nawet 2;0 chociaz niespodzianka zawsze moze byc ;)
**eUnited-INTZ obstawiam wygrana eUnited lub dla odwaznych 2;0
**furia-luminosity wygrana furi i ja tutaj postawilem 2;0
**bad new bears--complexity --- wygrana complez moze nawet i 0;2 aczkolwiek ich forma tez nie jest bog wie jak dobra
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Rzadko gram zakłady specjalne oferowane przez bukmacherów. Natomiast dzisiaj Totalbet przygotował coś, co mnie zainteresowało.
Oferta TOTALboost: Team Vitality i NRG wygrają swoje spotkania 2-0 (18.03)
Kurs: 2.25
Zacznę od tego, ze inne buki mają o wiele mniejsze kursy. Najwyższy chyba zauważyłem tylko w STS, a mianowicie @1.92. Poza tym LVBet oferuje @1.66 a zagraniczny Unibet @1.60.
Jeśli chodzi o same mecze. Vitality na chwilę obecną jest Top1 jest chodzi o francuska scenę CS: GO. Ich ostatnie wyniki w ESEA robią niesamowite wrażenie. Choć z Ence wymęczyli to zwycięstwo. Natomiast LDLC wygląda bardzo słabo na tle dzisiejszego rywala.
Jeżeli chodzi o drugi mecz to powiem szczerze, że każdy z Spacestation to dla mnie NoName. Na dodatek niespełna tydzień temu grali również z NRG i ugrali tylko w sumie 9 rund na dwóch mapach.
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
scottie 85

scottie

Użytkownik
Ja dziś się zastanawiałem nad meczem:
FURIA - Luminasity
Godzina: 2:00
Typ: Wygrana Luminasity / 2:1 Luminasity
Kurs: 3.6 / 6.4 TOTALBET
Faworyt Furia, ale jakoś mam wrażenie, że kurs jest przesadzony i warto spróbować zagrać. Bet ryzykowny. Obie drużyny mają całkiem niezłą passe. Jeśli chodzi o nicki to w Luminasity są również doświadczeni gracze. Pamiętam ich świetną gre na Majorze PGL w Krakowie.
Jest ktoś kto śledzi CS&#39;a w NA i może coś więcej powiedzieć na temat tych drużyn? Ja po prostu uważam, ze typ patrząc na kursy i predyspozycję warty do zagrania ale może ktoś doda coś więcej. Ale tak naprawdę jak kolega pisał bez wahania 2:0. Jednak nie opisał nic więcej dlatego liczę, że może znajdzie się ktoś kto powie coś więcej.
 
C 0

celba

Użytkownik
Ja dziś się zastanawiałem nad meczem:
FURIA - Luminasity
Godzina: 2:00
Typ: Wygrana Luminasity / 2:1 Luminasity
Kurs: 3.6 / 6.4 TOTALBET
Faworyt Furia, ale jakoś mam wrażenie, że kurs jest przesadzony i warto spróbować zagrać. Bet ryzykowny. Obie drużyny mają całkiem niezłą passe. Jeśli chodzi o nicki to w Luminasity są również doświadczeni gracze. Pamiętam ich świetną gre na Majorze PGL w Krakowie.
Jest ktoś kto śledzi CS&#39;a w NA i może coś więcej powiedzieć na temat tych drużyn? Ja po prostu uważam, ze typ patrząc na kursy i predyspozycję warty do zagrania ale może ktoś doda coś więcej. Ale tak naprawdę jak kolega pisał bez wahania 2:0. Jednak nie opisał nic więcej dlatego liczę, że może znajdzie się ktoś kto powie coś więcej.
odnosnie furi z luminosity
luminosity przegrana z rogue (zespół pokroju furii) na wlasnej mapie (train) gdzie lumi ma tam 80% wygranych
skillowo tez wygladaja gorzej, + kazda mapa na plus dla furii no moze ewentualnie moze cos sie stac na cache ale tam i tak statystyki maja podobne wiec wygrana furii lub 2;0 dla nich
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
AVANGAR - forZe
Zwycięstwo AVANGAR @1.45 Unibet ✅
North - Virtus.pro
Zwycięstwo North @1.32 Unibet ✅
LDLC - Vitality
Mapa, handicap: Team Vitality
(-1.5) @1.30 Unibet ✅
mousesports - fnatic
Zwycięstwo mousesports
@1.45 Unibet ✅
AVANGAR jeden z najbardziej niepewnych meczy. forZe to bardzo dobra drużyna która na swoim poziomie pokonuje wszystkich jak leci, natomiast AVANGAR był niedawno bardzo bliski wygrania z obecnymi tyranami (Mowa o Astralis). Nie pchałbym się absolutnie w żadne handicapy na AVANGAR pomimo tego, że raczej są faworytami. Map pool forZe jest naprawdę całkiem ładny, posiadają o wiele lepszego Nuke&#39;a, Mirage&#39;a i Inferno. Train w porównaniu do rywali również wygląda całkiem nieźle. Natomiast trzeba pamiętać o tym, że AVANGAR rozgrywało te mecze na drużyny silniejsze od siebie samych więc stąd tak mieszany win-rate. Jeśli chodzi o umiejętności i zespołowość to moim zdaniem Jame&gt;. Nie zdziwiłbym się w ogóle gdyby doszło do wyniku 2:1, bo bany na takie mapy jak Cache czy Nuke polecą na 100%. Obie drużyny będą zapewne w stanie wygrać swoje mapki, a decider to nie będzie gra tylko rzeźnia. Jednak turniej jest bardzo ważny i opłacalny więc nawet przez myśl nie przechodzi mi o jakimkolwiek throwie.
Co do Virtus.pro to wolę źle nie mówić. Panowie jak chcą to potrafią, a potrafią już niewiele. Zawsze zaskakują i ciężko jest przewidzieć ich mecze, a ich map pool opiera się na Cache&#39;u i Trainie. Po Duńskiej stronie wybór map wygląda o wiele lepiej. Jeśli mam patrzeć subiektywnie, pod kątem doświadczenia i wyników z końca zeszłego roku to mój bet leci dziś w North.
Co do LDLC nie mam słów. Vitality bije na głowę LDLC pod względem map i umiejętności. Pewnie na turnieju LDLC wyciśnie z siebie wszystko, ale nie wiem którą mapę mogliby wybrać żeby zaskoczyć Vitality.
mousesports natomiast będzie chciało w nowym składzie pokazać się z jak najlepszej strony. W końcu to ich pierwszy turniej w nowym składzie gdzie mają o co grać, a przeciwnik nie jest zbyt wymagający. Fnatic na WESG nie istniało, Szwedzi są totalnie bez formy i wydaje mi się że dzisiejsze spotkanie będzie jednostronne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Nie pchałbym się absolutnie w żadne handicapy na AVANGAR pomimo tego, że raczej są faworytami. Map pool forZe jest naprawdę całkiem ładny, posiadają o wiele lepszego Nuke&#39;a, Mirage&#39;a i Inferno. Train w porównaniu do rywali również wygląda całkiem nieźle. Natomiast trzeba pamiętać o tym, że AVANGAR rozgrywało te mecze na drużyny silniejsze od siebie samych więc stąd tak mieszany win-rate.
Niby bierzesz pod uwagę różnicę tierów w jakich wystepowały te zespoły, ale jednak nie do końca. Forze robi furorę, bo bije Bolków, tak jak Vitality. Problem dziś jest taki, że Vitality znów gra z Bolkami, ale Forze już bynajmniej.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
rogue (zespół pokroju furii)
Rogue to zespół pokroju FURII? Absolutnie się z tym nie zgadzam. Rogue to numer jeden w Ameryce Północnej, w finale zdołali pokonać compLexity, a FURIA w większości przypadków ma słabszych rywali. Nie lekceważąc obu drużyn myślę że jednak Rogue jest poziom wyżej niż FURIA, ale to tylko moje zdanie.
 
ragz0 11

ragz0

Użytkownik
Rogue to zespół pokroju FURII? Absolutnie się z tym nie zgadzam. Rogue to numer jeden w Ameryce Północnej
??
Wiesz, ze w ameryce polnocnej graja takie druzyny jak liquid i rng? oba teamy sa lata swietlne przed rogue, ktory jest teamem zlozonym z odrzutkow z europy i srednich graczy z ameryki, potencjal maja 5x mniejszy od furii.
Nie wiem czy pamietasz ale furia zakwalifikowala sie na majora i nawet sobie niezle tam radzila, rogue natomiast przegralo w kwalifikacjach na Team one, ktore praktycznie przegralo na emerycki mix team shrouda XD ale w ostatniej rundzie drugiej mapy emeryci zdecydowali sie poddac mecz bo shroud i tak by nie mogl grac dalej.
ps polecam obejrzec co najmniej 1 mecz furii ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Jeżeli dobrze patrzyłem, to dziś ECS na nowej ekonomii i na inferno był idealny przykład jak daje ona drugie życie zespołom. Gdyby były stare zasady to ten comeback fnatic byłby udany, bo zwyczajnie nie wierzę że po resecie przy 12-9 by się gracze mouz podnieśli. A tak to w końcówce bardziej na pieniądze musiało uważać, wygrywające 11-3 fnatic. Chore. Dodatkowo to że przegrywający ciągle ma pieniądze utrudnia odkładanie prowadzącej w danej połowie drużynie, bo nie ma czystych i pół eko. To co kiedyś mouz grałoby z upgraded pistol teraz grają z MAC-10. Dla mnie będzie więcej połówek w stylu 7-0 -&gt; 7-8 albo podobne, co wcale nie oznacza że będzie to lepsze do oglądania niż obecne 12-3 i myślę, że zmusi devów do kolejnej ingerencji, bo zbyt mocno premiuje zespół przegrywający.
E. W zasadzie gdyby ona dawała drugie życie to pół biedy. Tutaj mouz było podłączone do tej nowej ekonomii jak do respiratora całą drugą część drugiej połowy (po tej rundzie w której normalnie byłby reset)
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
??
Wiesz, ze w ameryce polnocnej graja takie druzyny jak liquid i rng? oba teamy sa lata swietlne przed rogue, ktory jest teamem zlozonym z odrzutkow z europy i srednich graczy z ameryki, potencjal maja 5x mniejszy od furii.
Nie wiem czy pamietasz ale furia zakwalifikowala sie na majora i nawet sobie niezle tam radzila, rogue natomiast przegralo w kwalifikacjach na Team one, ktore praktycznie przegralo na emerycki mix team shrouda XD ale w ostatniej rundzie drugiej mapy emeryci zdecydowali sie poddac mecz bo shroud i tak by nie mogl grac dalej.
ps polecam obejrzec co najmniej 1 mecz furii ????
Oglądam mecze i śledzę. Moim zdaniem to Rogue jest obecnie najlepszym zespołem w Ameryce Północnej i masz prawo uważać inaczej. Dokładnie chodziło mi o mecz który podlinkował Pasek - przefaworyzowane Liquid które padło ofiarą tak słabego zespołu?! Niebywałe. Mimo wszystko potrafili ugrać kolejny mecz w finale z compLexity i zakwalifikować się do turnieju. Wg mnie mega szacun, z naciskiem na słowo OBECNIE są dla mnie numerem jeden ????
 
ragz0 11

ragz0

Użytkownik
Oglądam mecze i śledzę. Moim zdaniem to Rogue jest obecnie najlepszym zespołem w Ameryce Północnej i masz prawo uważać inaczej. Dokładnie chodziło mi o mecz który podlinkował Pasek - przefaworyzowane Liquid które padło ofiarą tak słabego zespołu?! Niebywałe. Mimo wszystko potrafili ugrać kolejny mecz w finale z compLexity i zakwalifikować się do turnieju. Wg mnie mega szacun, z naciskiem na słowo OBECNIE są dla mnie numerem jeden ????
jesli twoim zdaniem wygranie paru meczow online jest wyznacznikiem, ktora druzyna jest najlepsza w danym regionie, to ja sie zmywam
https://www.hltv.org/matches/2330669/rogue-vs-bad-news-bears-iem-sydney-2019-north-america-open-qualifier-2
bad news bears pokonalo rogue w cwiercfinale kwali do iem sydney, graja tez bardzo dobrze w mdlu, hmm moze to oni sa jednak top 1 w NA
w sumie nie wiem tez po co istnieje ranking hltv, dzieki ktorym druzyny zdobywaja zaproszenia do wiekszych lanow, ktory jest aktualizowany co tydzien i w ktorym to Liquid jest na 2 miejscu a rogue 31, powinni go usunac i zrobic ranking carradine, w ktorym to team rogue jest najlepszym teamem z NA
https://www.dexerto.com/csgo/sources-msl-niko-talks-with-optic-gaming-csgo-465457
ale jak to? gracze z top 1 teamu NA wracaja do przecietnego optic, co to za glupia zmiana ????
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Jeżeli dobrze patrzyłem, to dziś ECS na nowej ekonomii i na inferno był idealny przykład jak daje ona drugie życie zespołom. Gdyby były stare zasady to ten comeback fnatic byłby udany, bo zwyczajnie nie wierzę że po resecie przy 12-9 by się gracze mouz podnieśli. A tak to w końcówce bardziej na pieniądze musiało uważać, wygrywające 11-3 fnatic. Chore. Dodatkowo to że przegrywający ciągle ma pieniądze utrudnia odkładanie prowadzącej w danej połowie drużynie, bo nie ma czystych i pół eko. To co kiedyś mouz grałoby z upgraded pistol teraz grają z MAC-10. Dla mnie będzie więcej połówek w stylu 7-0 -&gt; 7-8 albo podobne, co wcale nie oznacza że będzie to lepsze do oglądania niż obecne 12-3 i myślę, że zmusi devów do kolejnej ingerencji, bo zbyt mocno premiuje zespół przegrywający.
E. W zasadzie gdyby ona dawała drugie życie to pół biedy. Tutaj mouz było podłączone do tej nowej ekonomii jak do respiratora całą drugą część drugiej połowy (po tej rundzie w której normalnie byłby reset)
Wg mnie stare eko+usunięcie 1400 z pierwszego stage&#39;a loss bonusa czyli tylko 1900 2400 2900 i 3400 powinno zalatwic sprawe.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzisiaj mało meczów ale i tak postanowiłem coś wybrać.
Winstrike - NoChance
start Godzina 16;00

NoChance bez Frozena a jest to spore osłabienie. Zamiast niego zagra STYKO (były prowadzący mousesports). Nie wiem jak Wam ale moim zdaniem pod względem strzeleckim przewagę ma dzisiaj Winstrike. Na dodatek grają niezmiennym składem od października ubiegłego roku. A NoChance to jakby nie patrzeć mix
Typ: Winstrike @1.92 totalbet
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
https://www.hltv.org/matches/233066...em-sydney-2019-north-america-open-qualifier-2
bad news bears pokonalo rogue w cwiercfinale kwali do iem sydney, graja tez bardzo dobrze w mdlu, hmm moze to oni sa jednak top 1 w NA
Chwila, czy Ty bierzesz pod uwagę BO1 gdzie narzucony był Dust2 za którym Rogue nie przepada?
w sumie nie wiem tez po co istnieje ranking hltv, dzieki ktorym druzyny zdobywaja zaproszenia do wiekszych lanow, ktory jest aktualizowany co tydzien i w ktorym to Liquid jest na 2 miejscu a rogue 31, powinni go usunac i zrobic ranking carradine, w ktorym to team rogue jest najlepszym teamem z NA
Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania jeśli HLTV ma ranking to każdy musi się temu podporządkować i nikt nie może twierdzić inaczej? Ja uważam inaczej i tyle, proste.
Co do zmian to zmiany są w każdym zespole. Nigdy np. nie przypuszczałbym że Virtus.pro dotknie dna i zostanie im grać w składzie Janusza z Pawłem, a jednak.
Nie wiem czy boli Cię moja opinia na temat Rogue czy nie, ale wydaje mi się że nie ma sensu prowadzić dalszej, zbędnej konwersacji w niewłaściwym miejscu bo to dział typów i analiz, a jeśli tak bardzo chcesz narzucić mi Twoje zdanie to zrób to w wiadomości prywatnej. Na Twój kolejny komentarz nie odpowiem, pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom