>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

M 0

matimax

Użytkownik
Panowie, czy na surkach można jeszcze coś zarobić? Grałem kiedyś trochę, wpadło trochę grosza, ale pytanie, czy dziś też można sobie jeszcze fajnie zarobić tak jak kiedyś? Pomiędzy jakimi bukami obecnie najwięcej surków wpada, interesuje mnie jedynie gra pre.
Pozdrawiam
Edit: Myślałem też nad- co logiczne, połączeniem surebetów do wyciągnięcia bonusów, ale w dzisiejszych czasach są tak popaprane regulaminy bonusów, że nie wiem czy jest sens się w to jeszcze bawić. Jakieś opinie na ten temat?
 
D 40

dynioglowy

Użytkownik
Teraz jak siurki to na live, a bonusów to już po ustawie się nie nazbierasz.
A to mieszkajac w Anglii i majac mozliwosc grania u wszystkich bukmacherow, to da rade jeszcze zarabiac na surbetach grajac przed rozpoczeciem danego spotkania?.
 
N 0

nanana

Użytkownik
Jesli postawie przed meczem na druzyne z kursem 3, przeciwnik 1.7. Na LIVE powiedzmy pierwsza gola strzeli moja druzyna(moj typ). Kurs na przeciwnika wzrosnie powiedzmy do 2.3, wejde rowniez za taka sama sume, na ta druzyne. W takim wypadku wygrywam w obu przypadkach. Jedni mowia na to kontra, ale czy to podchodzi pod surebeta? Takie praktyki sa dozwolone, czy buki moga krzywo patrzec na takie cos?
Oczywiscie mozna tak grac na 2 roznych bukach, ale jesli bede tak robil na jednym szybko dostane limity?
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Myślę, że nawet nie limity, tylko buk uzna, że grasz zdarzenia przeciwstawne i może być klops.
Lepiej na takie granie mieć konta u wielu buków.
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Istnieją jakieś strony, fora, osoby prywatne &#39;skupujące&#39; surebety? Mam kilka ładnych surebetów wzgledem polskich a zagranicznych buków, np, kursy w pl buku na dane zdarzenie 1.45 - 2.5 w zagranicznym 1.14 -5.5
 
A 0

adriannoo

Użytkownik
Istnieją jakieś strony, fora, osoby prywatne &#39;skupujące&#39; surebety? Mam kilka ładnych surebetów wzgledem polskich a zagranicznych buków, np, kursy w pl buku na dane zdarzenie 1.45 - 2.5 w zagranicznym 1.14 -5.5
Niestety brak naiwnych w 2019 roku, jak widzisz sam tego nawet nie grasz
 
Do góry Bottom