>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II liga - [Sezon 2018/2019]

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - II liga
Godzina: 19:10
Spotkanie: Widzew Łódź - ROW Rybnik
Typ: 1
Kurs: 1,37
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela dla przypomnienia:

Widzew w meczach u siebie jako jedyny zespół w całej lidze jest niepokonany notując 7 zwycięstw i 4 remisy. Drużyna z Rybnika z kolei na wyjazdach ma na koncie 1 zwycięstwo, 4 remisy i 5 porażek. Widzew to wiadomo jeden z głównych faworytów do awansu, ROW z kolei walczy o utrzymanie. Często mecze lidera z ostatnim miejscem obfitują w niespodzianki. Zawodnicy lidera lekceważą przeciwnika przez co są nie jednokrotnie skarceni ale tutaj myślę, że niespodzianki nie będzie. W Łodzi komplet publiczności, wiadomo, że bardzo nieprzychylnie nastawiona publika będzie w stosunku do drużyny z Rybnika. Widzew dobrze wystartował po przerwie zimowej wygrywając na wyjeździe z Gryfem Wejherowo 2-1, ROW z kolei u siebie przegrał z Elaną Toruń 0-1. Meczu Widzewa nie widziałem ale oglądałem całe spotkanie ROW-u z Elaną i muszę stwierdzić, że w Rybniku nie brakuje woli walki i zespół walczył do końca o wyrównanie ale piłkarzom z Rybnika brakowało nieco umiejętności. Owszem w polskich ligach jak najbardziej braki w umiejętnościach można nadrabiać ambicją i wolą walki ale tutaj w meczu z Widzewem nie widzę tego. Raczej spodziewam się, że gospodarze bez większych problemów wygrają to spotkanie. Owszem w Rybniku w meczu z Elaną boisko pozostawiało wiele do życzenia więc ten mecz był nastawiony na sporo walki i zobaczymy teraz jak to będzie wyglądało na lepiej przygotowanej murawie w Łodzi ale myślę, że Widzew jest lepszym technicznie zespołem, ma sprytniejszych piłkarzy takich boiskowych cwaniaczków i moim zdaniem 3 punkty zostaną w Łodzi. W tym meczu po stronie Widzewa napewno nie zagra obrońca Wełna a po stronie gości nie zagra napastnik Okuniewicz. Więcej o zapowiedziach do tego meczu możecie poczytać na oficjalnych stronach obu zespołów, linki poniżej:
https://widzew.com/-/czas-na-swieto-w-sercu-lodzi-zapowiedz-meczu-z-row-em
http://row1964rybnik.com/news/2019/03/08/dawid-sprosta-goliatowi-zapowiedz-meczu-widzew-lodz-row-1964-rybnik/
⛔ 1-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce
Typ: over 2,5
Kurs: 1,82
fortuna
Na godzinę trzynastą zaplanowano mecz 24 kolejki pomiędzy Gryfem Wejherowo a Pogonią Siedlce. Po pierwszych wiosennych meczach kibice tych ekip są w zupełnie odmiennych nastrojach. Gospodarze przegrali obydwa mecze (Widzew Łódź 1-2, Błękitni Stargard 1-4), bramki w tych meczach strzelali dwaj najlepsi strzelcy zespołu Dawid Rogalski i Krzysztof Wicki, obydwaj maja na swoim koncie po siedem trafień. Natomiast Siedlczanie fantastycznie zaczęli rundę wiosenną od pewnych zwycięstw ze Zniczem Pruszków 2-0 i Stalą Stalowa Wola 5-1. Dwie bramki w tych meczach strzelił Mateusz Bochnak oraz po jednym trafieniu zaliczyli zaś Wiktoruk, Mójta, Paluchowski i Walków. Jak więc widać trzy z czterech spotkań tych ekip zakończył się owerowo. Jeśli chodzi o wzmocnienia to jedni i drudzy nie namieszali ze składami do Gryfa przyszli miedzy innymi Przemysław Macierzyński z Lechii Gdańsk, Łukasz Pietroń z Radomiaka i Mateusz Węgierski z Garbarni Kraków a z drużyny odszedł miedzy innymi podstawowy gracz Kamil Włodyka. O transferach w Siedlcach już pisałem napomnę tylko że zespół wzmocnił się czterema graczami: Adam Mesjasz, Bartłomiej Olszewski, Kacper Szymankiewicz i Tomasz Zając. Mesjasz i Olszewski zagrali dwa spotkania w pełnym wymiarze. Gryf zajmuje obecnie trzynaste miejsce z dorobkiem 26 punktów i traci trzy oczka do rywala. Na swoim obiekcie podopieczni Zbigniewa Szymkowicza maja bilans 5-2-4 i bramki na plusie 16-12 natomiast goście na wyjeździe wygrali tylko dwa razy a ich bilans to 2-4-5 z bramkami 12-18. Wydaje mi się że padnie dzisiaj sporo bramek i mam nadzieje że wygrają podopieczni Marcina Prasoła.
Typ: Pogoń Siedlce @ 2,52
Typ: wygra Pogoń i obie drużyny strzela gola @ 4,25
fortuna
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Znicz Pruszków - Ruch Chorzów
Znicz Pruszków @2.00 4/10 ✅

W Chorzowie mega nerwowo, 14-krotny mistrz Polski po dwóch spadkach z rzędu musi martwić się o utrzymanie w 2 lidze. W 4 meczach po przerwie zimowej ledwie 2 punkty zdobyte, problemy ze strzelanie a przede wszystkim z kreowaniem akcji, ciężko się to ogląda. Ostatnie dwa mecze to remisy w słabym stylu z drużynami ze strefy spadkowej. Jak się u siebie z Rozwojem remisuje budząc się dopiero w ostatnich minutach do gry to ciężko o optymizm. Wieloletnie problemy finansowe są powodem tego co się dzieje w Chorzowie w ostatnich sezonach, teraz sytuacja jest stabilniejsza, niby już klub nie jest zadłużony, ale dalej kiepsko z finansami i nie ma na inwestycje. W przerwie zimowej odeszli: Balicki (Napastnik 21M/7G), Bogusz (Pomocnik 19M/5G), Kowalski (Pomocnik 21M/2G), kapitan Urbańczyk (Pomocnik 20M) oraz kilku innych, którzy mniej grali. W ich miejsce nie sprowadzono godnych następców i efekty widać. Znicz jest po zwycięstwie nad Skrą i liderem z Radomia. Niebiescy na wyjeździe w ostatnich 4 meczach nawet gola nie strzelili. Jakby tego było mało trochę kontuzji w Chorzowie; w meczu z Rozwojem uraz stawu skokowego doznał Walski (Pomocnik 20M/2G), dalej niedostępni powinni być Obst (Pomocnik 22M/1G), Małkowski (Obrońca 12M), Sikora (Pomocnik 8M) czy czekający na debiut Duchowski, którzy zmagają się z urazami.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
"Jesteśmy wk***i, w d***e mamy wasze ściemy! Ze Stalą wygrana albo będą problemy!!!"


 



Po ostatniej ligowej porażce taki oto transprarent przywitał piłkarzy Ruchu Chorzów na jednym z treningów. W weekend zespół z Chorzowa podejmować będzie u siebie Stal Stalową Wole zespół, który ma jeszcze szanse na awans do I ligi. Jak wiemy taki rodzaj motywacji nie zawsze idzie w parze z zwycięstwami. Kurs na zwycięstwo gospodarzy w Fortunie wynosi @2.45, pytanie tylko czy warto się w to pchać. Trener Wleciałowski sam jest zdenerwowany wynikami jakie osiąga klub, ponieważ nie kiedy o zwycięstwie rywali decyduje jeden celny strzał oraz dużo przypadku. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, II Liga

Godzina: 17:00

Spotkanie: Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów

Typ: 2

Kurs: 2,91

Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Tabela:



Resovia u siebie ma na koncie 5 zwycięstw, 6 remisów i 3 porażki, natomiast Ruch na wyjazdach to najgorzej grający zespół w całej lidze notując 1 zwycięstwo, 4 remisy i 9 porażek. Każdy co w minimalnym stopniu interesuje się naszymi rodzimymi rozgrywkami to chyba wie jaka jest sytuacja w Chorzowie. Bardzo ciężka zwłaszcza jeżeli chodzi o finanse, brak nowego stadionu, marne wyniki i kibice tam już naprawdę kipią ze złości. Jednak ostatnio dokonano w Ruchu ruchu, który może nieco na chwilę odgonić te ciemne chmury. Mianowicie zatrudniono tak lubianego u kibiców szkoleniowca Janka Kociana, który świętował z tym zespołem zajęcie 3 miejsca w Ekstraklasie w sezonie 2013/2014 i później zespół ten fajnie sobie radził w europejskich pucharach. Kocian ma wielki sentyment do tego zespołu a kibice do niego. W ostatnim ligowym meczu z ROW-em Rybnik kibice Ruchu w 1 połowie nie prowadzili dopingu aby pokazać, że wiele spraw w klubie im się nie podoba, jedynie raz na samym początku meczu zaintonowali przyśpiewkę w stronę poparcia dla Kociana. To pokazuje jak wielki kredyt zaufania ma Słowacki szkoleniowiec wśród kibiców Ruchu za te osiągnięcia z zespołem w przeszłości i za to jak wypowiada się o tym klubie i o jego sympatykach. Myślę, że piłkarze Ruchu również poczuli tę magię, bo wygrali z Rybnikiem 3-0. To może być taki mecz, który ich uskrzydlił, pełny stadion, głośny doping w 2 połowie no i wygrane derby. Dziś próbuję pograć w stronę gości, bo myślę, że trener Jan Kocian przede wszystkim ustawił piłkarzach odpowiednio "w głowach". Ci piłkarze mają umiejętności na tyle dobre aby utrzymać się w tej lidze, po prostu swoje batalie przegrywali w głowach, nie radzili sobie z presją kibiców ale teraz Kocian się pojawił i on ich myślę odpowiednio ustawi przede wszystkim wewnętrznie. To dobry motywator i on już wie co ma im powiedzieć aby piłkarze umierali teraz w każdym meczu za ten zespół. Ruch w pierwszym spotkaniu w Chorzowie wygrał z Resovią aż 5-1 więc potrafią wygrac z tym przeciwnikiem. Owszem Resovia jak najbardziej teraz będzie się chciała zrewanżować ale gram na Ruch, bo myślę, że on teraz może być niesiony tym zwycięstwem z ROW-em i efekt nowej miotły zadziałał tam tak jak powinien więc teraz trzeba zrobić kolejny krok w drodze do utrzymania się.



⛔ 1-0
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP


Dziś też mecz na szczycie II ligi, walczyć będą ze sobą zespoły, które są faworytami do awansu. Spoglądając jednak w historię walki Radomiaka o I ligę i ostatnią grę Widzewa mam wiele wątpliwości na co liczyć chcą te drużyny.



W Radomiaku osłabienia po ostatnim meczu z Elaną (TU wyszukany artykuł). Gospodarze w sobotę zagrali bardzo dobre spotkanie i wynik adekwatny do poziomu gry. Trzeba jednak pamiętać, że Radomiak wykręca dobre wyniki na własnym stadionie gdzie na mecze przychodzi masę ludzi. Widzew za to bije rekordy meczów remisowych. Dziwi mnie to bardzo, bo kadra ciekawa i sądziłem, że są drużyną mającą wielkie chęci do awansu. Taki pakiet remisów mi osobiście śmierdzi.



Do meczu to z umiarem podchodzę czysto sportowo, bo trzeba pamiętać, że wiosna + poziom rozgrywek mogą całkiem zakłamywać rzeczywistość jaką sobie rozplanujemy. Poprzednie lata mnie tylko w tym uświadamiały. Dla Radomiaka słowo klucz do awansu to nowy stadion, którego budowa mocno się opóźnia i nie ma szans na ukończenie do końca roku. Na stadionie MOSIRu, na którym teraz Radomiak gra jako gospodarz nie nadaje się na I ligę. Pismo nosem poczuli kibice, którzy już mieli rozmowę z piłkarzami i odwiedzili nie dawno trening swoich piłkarzy. Starają się trzymać rękę na pulsie by w tym roku awansu nie zabrakło. O ile u siebie Radomiak gra naprawdę ciekawą piłkę tak na wyjazdach piach totalny co pokazali w Rzeszowie.



Moim zdaniem Radomiak będzie grał nadal to co rok temu i dwa lata temu i dziś straci punkty w Łodzi. W momencie pisania analizy wicelider przegrywa 0-2 i też możliwe, że straci punkty. Gdyby Radomiak wygrał to prawdopodobne robi się 7 pkt przewagi nad drugim zespołem i ciężko będzie się z awansu wyślizgać. Jeśli wygra Widzew to 1 pkt różnicy w tabeli i ciągła niewiadoma. A z kim się najlepiej przełamać na własnym stadionie jak nie z liderem ligi?



Mecz na żywo dziś w TVP3.



Widzew wygra 2,35 etoto ⛔



Słowo po meczu.



Widzew ma karnego już w pierwszych minutach gdzie pudłuje, parę minut później strzela gola jednak odgwizdany spalony. Druga połowa to gra z daleka od bramki Radomiaka by nie kusić losu. 9 remisów z rzędu pozostawiam bez komentarza.
 
klook 366

klook

Użytkownik


Widzew 10 remis pod rząd, w ostatniej akcji przy 1:1 mają wapno i chłop wali prosto w słupek. Trzeci karny niewykorzystany pod rząd, dziesiąty remis pod rząd. 



Pan Boniek przyjedzie, zrobi uścisk prezesa a wałki będą kręcone dalej.



Sport jest czysty, komedia. 
 
paga 28K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 27 kwietnia 2019 13:55 przez klook


Widzew 10 remis pod rząd, w ostatniej akcji przy 1:1 mają wapno i chłop wali prosto w słupek. Trzeci karny niewykorzystany pod rząd, dziesiąty remis pod rząd. 



Pan Boniek przyjedzie, zrobi uścisk prezesa a wałki będą kręcone dalej.



Sport jest czysty, komedia. 



Po raz drugi dałem się nabrać na przerwanie passy remisow Widzewa i na pewno po raz ostatni. Ta zbieranina grajków nie zasługuje na 1 ligę i to trzeba przyznać otwarcie. Tam nie ma zespołu. Obrona to jakaś kpina. Brak napastnika. Z całego serca życzę oraz będę kibicować aby za to co pokazują zostali jeszcze w 2 lidze gdzie piłkarsko jest ich miejsce. Zastanawia mnie jedno. Jak można do rzutu karnego odgwizdanego w 93 minucie meczu dopuścić murzyna i to mającego 18 lat,a przynajmniej takim paszportem się legitymuje ten grajek !? Tam nie ma kogoś z jajami kto podejdzie i strzeli w bramkę o wymiarach 7.3x2.5 ? A jeszcze podpisuje się po tym co napisał klook. Już w trakcie spotkania czlowiekowi przechodziło przez mysl że po raz kolejny karny. Nie mówcie, że taki Boniek nie zrobi wszystkiego aby jego ukochany klub awansował szczebel wyżej. Układy, układziki. 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Za tydzień grają z Ruchem. Oba zespoły pod względem kibiców mocno się przyjaźnią. Jak dobrze wiemy Ruch potrzebuje każdego punktu do utrzymania. Zapowiada się nam kolejny remis?
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik


Ruch Chorzów - Elana Toruń 2 DNB @1.82 4/10 ✅



Bardzo nerwowo w Chorzowie, ponieważ blisko 3 spadku z rzędu a jest to następstwo wieloletnich problemów finansowych. W przerwie zimowej odeszli: Balicki (Napastnik 21M/7G), Bogusz (Pomocnik 19M/5G), Kowalski (Pomocnik 21M/2G), kapitan Urbańczyk (Pomocnik 20M) oraz kilku innych, którzy mniej grali. W ich miejsce nie sprowadzono godnych następców i efekty widać. Grają w tej rundzie fatalnie i jedynie udało się pokonać równie słaby ROW Rybnik po dobrej jedynie drugiej połowie, jednak Niebiescy szybko zostali zweryfikowani w ostatniej kolejce w Rzeszowie, gdzie przegrali po fatalnym meczu 1:0. Elana bije się o awans do 1 ligi, mają punkt straty do premiowanych miejsc i już po tym meczu mogą na nie wskoczyć. Gospodarze bez podstawowego obrońcy Wiecha (Obrońca 8M), a u gości zabraknie Kryszaka (Pomocnik 23M/1G).



Radomiak Radom - Błękitni Stargard 1 1.61 4/10 ⛔



Radomiak walczy o awans i nie mogą tracić punktów w takich meczach bo za plecami są blisko inni rywale. O dyspozycję Radomiaka u siebie jestem spokojny, bo jest to najlepsza domowa ekipa w lidze z bilansem 12-2-1 a przyjeżdża do nich zespół słabo radzący sobie na wyjazdach o czym świadczą ostatnie porażki i bilans 3-1-11. W pierwszym meczu było 6:0 dla drużyny z Radomia. Radomiak trenuje w komplecie, oprócz kontuzjowanego Dawida Jabłońskiego. Wszystko wskazuje na to, że gospodarze zrobią duży krok do awansu.
 
B 0

bartios

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - II liga Polska

Godzina: 17:00

Spotkanie: Radomiak - Błękitni

Typ: 1

Kurs: 1.55

Bukmacher:  Fortuna

Analiza: Radomiak u siebie wygrywa praktycznie wszystko  jak leci  (12-2-1), jedyna porażka na jesieni przytrafiła im się ze świetnym w tamtym momencie Widzewem, Wiosna 4 mecze (3-1-0)  dziś podejmują Błękitnych których forma wyjazdowa jest kompletnym przeciwieństwem do formy domowej zespołu z Radomia, ostatnie 9 meczów wyjazdowych. Krótko podsumowując spotyka sie mistrz swojego podwórka z ekipą która w delegacji absolutnie nie istnieje. Radomiak po zwyciestwie u siebie nad Elaną i środowym remisie z Widzewem jest  na ostatniej prostej do przypieczętowania awansu do I ligi, dzisiejszym zwycięstwem praktycznie zapewnią sobie awans dlatego można być pewnym 100% zaangażowania gospodarzy. Kurs może nie jest za wysoki ale prawdopodobieństwo wejścia typu jest spore, więc zachęcam do zagrania. Ja gram dubelka a do tego spotkania dorzucam:



Dyscyplina: Piłka Nożna - II liga Polska

Godzina: 18:00

Spotkanie: Olimpia Grudziądz - ROW Rybnik

Typ: 1

Kurs: 1.60

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:Grudziądz podobnie jak Radomiak aspiruje do awansu co udowodnił na wiosnę gdzie wszedł znakomicie w rundę rewanżową 6 meczów 5 zwycięstw i remis, ostatnio grają trochę w kratkę dobre mecze przeplatają gorszymi takimi jak ostatni mecz wyjazdowy w Wejherowie,lecz u siebie podobnie jak zespół z Radomia są bardzo mocni w dodatku dziś grają z ostatnią ekipą w tabeli która krótką mówiąc jest pod formą i nic się nie zanosi na nagłe przebudzenie ROWu w meczu która myśląca o awansie Olimpia musi wygrać.



Dubelek na Fortunie kurs:2.48 
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP


Widzew Łódź - Ruch Chorzów Lub REMIS 2,68 ⛔



Zainteresowała mnie końcówka II ligi, bo jak co roku mamy tu do czynienia z anomaliami piłkarskimi. Widzew oglądałem w meczu z Radomiakiem i widać było, że ani jednym ani drugim nie zależało na pełnej puli. Gospodarze mieli karnego, już na początku spotkania, który zmarnowali w dość amatorski sposób. Choć cisnęli lidera nie potrafili wbić piłki do siatki. Druga połowa to gra z dala od bramki rywala by sobie nie narobić problemów.



Ostatnie 10 spotkań Widzewa to remisy. Jest to rzecz ciężko do wyobrażenia, a tu dzieje się to naprawdę. Ostatni mecz ze Skrą Częstochowa też miał zaskakujący przebieg. Wygrywając 1-0 po golu samobójczym Łodzianie tracą gola w ostatnich minutach meczu. W dodatkowym czasie gry otrzymują rzut karny, którego nie strzelają (zawodnik trafia w słupek).



Dziś Widzew już może na tabelę patrzeć spokojniej, ponieważ zajmują 4. miejsce więc zaraz za tymi premiowanymi awansem. Co więcej, dziś przyjeżdżają przyjaciele którzy mają kłopoty, bo muszą walczyć o utrzymanie się w lidze. Świetna okazja by znów dzielić się punktami z rywalem. W Widzewie po ostatnim meczu do akcji wkroczyli ważni tego klubu by karać swoich zawodników karami finansowymi i wycofaniem do kadry rezerwowej. Moim zdaniem to nic innego jak zasłona dymna przez prawdziwym kierunkiem tego zespołu (Tu treść komunikatu). Dziś czytam, że piłkarze w rekompensacie za gorsze wyniki wykupili kibicom dzisiejszą relację meczu na Youtubie. Nieco zabawne jest to bicie się w piersi, gdy kibice zamiast relacji oczekują awansu do I ligi.



Ruch nie jest potentatem na wiosnę tego roku. Jeśli punkty zdobywają to ewidentnie z ekipami swojego pokroju. Ostatnie dwa mecze na rozkładce to Błękitni i Pogoń więc raczej łatwo nie będzie. Tym bardziej trzeba się przyłożyć w dzisiejszym spotkaniu by choć wyrwać punkt, tym bardziej, że mecz z drużyną chcącą rozdawać punkty rywalom.



 



Pogoń Siedlce - Radomiak Radom DNB 1,83 Fortuna ➡Zwrot



Ciekawy mecz zapowiada się także w Siedlcach. Tydzień temu w Radomiu już ogłaszali bliski awans, gdy po sobotnich meczach okazało się, że Widzew znów stracił punkty. Nikt się nie spodziewał, że Radomiak na własnym stadionie pozostanie z niczym, a tu jednak znów wyszły realia II ligi. Czołówka tabeli przez tą przegraną się spłaszczyła. O chęciach Radomiaka do awansu już sporo pisałem w ostatnich sezonach. Ich awans jest uzależniony nie tylko od gry ale też infrastruktury, a tu od lat oczekiwania. Pogoń na wiosnę jest naprawdę dobrym zespołem. Nadal liczy się w walce o awans, a dzisiejsza wygrana mocno ich przybliży do powrotu do I ligi. Pogoń u siebie jest naprawdę mocną ekipą, natomiast Radomiak na wyjazdach ma sporo kłopotów z grą. W tym meczu bardziej kierowałbym się w stronę gospodarzy.
 
saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik


Olimpia Elbląg - Resovia  1 @ 1.75  Fortuna



Olimpia  walczy  o utrzymanie  z  Gryfem  i Siarką  więc  ten  mecz  musi  wygrać ,  tym  bardziej  że  grająca  o  nic  Resovia   zaraz  po zapewnieniu  sobie  2 ligi  na  przyszły  sezon  przegrała  dwa  ostatnie  mecze  więc  nie  sądzę  by  spinała  się  na  to  spotkanie  jakoś  szczególnie. Dla  mnie  jedynka  w  tym  meczu pewna.



 
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik


Radomiak - Siarka



Już od dawna sugerowana, że Radomiak wcale nie chce awansowac. W tej kolejce idealna okazja aby stracić punkty z kimś kto ich bardzo potrzebuje. Siarka, która walczy o utrzymanie, obecnie na miejscu spadkowym. Jeśli prawda jest to, że Radomiakowi nie zależy to te 2.38 x2 Siarki to całkiem interesująca opcja.



 



"Dzisiaj zapraszam na mecz Rodomiaka który jest z Radomia i podejmuje u siebie Siarke" :)))))) 
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP


 

cytat z dnia 8 maja 2019 22:15 przez kibic-zwierze



Radomiak - Siarka



Już od dawna sugerowana, że Radomiak wcale nie chce awansowac. W tej kolejce idealna okazja aby stracić punkty z kimś kto ich bardzo potrzebuje. Siarka, która walczy o utrzymanie, obecnie na miejscu spadkowym. Jeśli prawda jest to, że Radomiakowi nie zależy to te 2.38 x2 Siarki to całkiem interesująca opcja.



 



"Dzisiaj zapraszam na mecz Rodomiaka który jest z Radomia i podejmuje u siebie Siarke" :)))))) 



Bardzo mądre posunięcie jeszcze wczoraj ale już nie dziś. Widzew zgodnie z moimi przemyśleniami wczoraj przegrał i stracił miejsce na podium. Radomiak mógłby iść tą samą drogą w weekend i próbować tracić punkty jednak dziś pojawiła się bardzo ciekawa informacja. Moim zdaniem ma ona wielkie znaczenie jeśli chodzi o awans lub jego brak w Radomiu. A chodzi dokładnie o Radomskie Centrum Sportu do którego należy budowany nowy stadion Radomiaka. Sama informacja o dacie zakończenia budowy nie jest zaskakujący bo daty lubią się zmieniać tym bardziej jeśli chodzi o budowlankę w naszym kraju. Podniesiony został temat Radomiaka i ewentualnego awansu.

Termin wrzesień 2020 oznacza jednak, że Radomiak Radom, który szykuje się do gry w pierwszej lidze, będzie musiał zmierzyć się z problemem infrastrukturalnym. Obiekt MOSiR-u nie spełnia bowiem wymagań licencyjnych. - Kibicujemy Radomiakowi i mamy nadzieję, że w sobotę ok. godz. 19 będziemy mogli świętować awans do pierwszej ligi. Klub jest na prostej drodze do historycznego sukcesu. Mamy świadomość, że stadion przy ul. Narutowicza 9 nie spełnia wymogów licencyjnych. Rozmawiałem z prezesem Zbigniewem Bońkiem w tej sprawie i kiedy przetarg zostanie ogłoszony, odbędziemy robocze spotkanie z PZPN-em. Po dobrej rozmowie można wnioskować, że PZPN nie jest przeciwny rozwojowi piłki nożnej w tak dużych ośrodkach, jak Radom. Dojdziemy do porozumienia. Doświadczenie pokazuje, że choćby dwa lata temu PZPN pozwolił na rozgrywanie meczów Sandecji Nowy Sącz na starym stadionie, nie mając nawet nowego obiektu w projekcie. My mamy wykonanych 50 proc. prac, lojalnie poinformujemy władze klubu i PZPN, że przewidujemy, że stadion będzie gotowy we wrześniu 2020 roku - objaśnił temat prezydent Witkowski.



Niewykluczone, że w związku z tym stadion MOSiR-u zostanie "ulepszony". - Będziemy musieli trochę obiekt na Narutowicza doposażyć, żeby spełnić warunki licencyjne - dodał Konrad Frysztak.


Moim zdaniem rozmowy prezydenta miasta z Bońkiem pozwolą aby Radomiak przez następny rok grał na stadionie przy Narutowicza dlatego też otwiera się furtka do upragnionego awansu, który w Radomiu wyczekiwany jest już trzeci rok. Plusem jest poziom gdy Radomiaka, a także kibice, którzy zapełniają tymczasowy stadion niemal za każdym razem w komplecie.



A już tak całkiem prywatnie. Jest możliwe, że data przedstawiona na zakończenie prac będzie niezmieniona już do samego końca i rzeczywiście uda się ukończyć stadion do tego czasu. Ewentualnie przeciągnie się na rundę jesienną sezonu 2020/21.



W związku z powyższym myślę, że Radomiak już nie będzie się oszczędzał i będzie grać o awans.



Link do artykułu: http://www.cozadzien.pl/sport/radomskie-centrum-sportu-bedzie-gotowe-we-wrzesniu-2020/55973



 
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik


A ja myślę, ( ;))))))))  ), że w Radomiaku wszyscy już wiedzą, że musieliby grać w Puławach... Co im się nie widzi... No ale zobaczymy. 
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
O możliwym awansie Radomiaka pisałem na tygodniu. Piłkarze zrzucili z siebie narzucane ograniczenia i w pięknym stylu przypieczętowali awans. Jak wspominał prezydent tego miasta, jest po rozmowach z prezesem PZPN. Pewnie jakieś wstępne ustalenia padły co do miejsca gry tej drużyny w I lidze.Pewne jest, że stadion na którym grają dziś nie nadaje się na zaplecze I ligi. Ciekaw jestem jak sprawa zostanie rozwiązana, bo przykro by było gdyby kibice musieli jeździć wiele kilometrów by oglądać swoją drużynę.

Brak awansu Widzewa także był do przewidzenia chociażby patrząc na grę w której nie zależało klubowi na wygrywaniu. Seria remisów śmierdzi dość mocno i nie wiadomo czy ktoś nie powinien się temu przyjrzeć bliżej. Straty goli w końcówkach, niewykorzystywane karne i dziwne zachowania w obronie i bramce dawały do myślenia.



Ciekawie zapowiada się ostatnia kolejka. Nadal jest jeszcze miejsce promujące awans. Dziś piłkarze Bełchatowa przybliżyli się do awansu ale za tydzień ciężki mecz. Co prawda Błękitni już o nic nie walczą ale na własnym stadionie są mocni i z pewnością będą chcieli godnie pożegnać się z kibicami zarazem dziękując za doping. Bełchatowian w tabeli będą starali się wyprzedzić piłkarze z Torunia. Elana walczyć będzie u siebie z drużyną z Elbląga, która walczy nadal o utrzymanie.

Zapowiada się ciekawa batalia o awans i jeszcze wiele może się tu wydarzyć. Ja osobiście na tą chwilę nie byłbym w stanie wskazać drużynę która awansuje.

 
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Widzew wręcz po frajersku wypuścił awans do I ligi tą wiosenna serią remisów.

Szkoda, bo liczyłem po cichu na derby Łodzi w Ekstraklasie za rok.
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Tak to jest jak są jakieś ograniczenia co do dostępu do typów na żywo gdzie lata typ na zwycięstwo Siarki Tarnobrzeg a nie można ludziom odradzić grania tego spotkania. Wszystkim się wydaje że Skra odpuści i o nic nie gra. Nic bardziej mylnego. Częstochowa gra o 400 tysięcy w PJS. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom