>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
na szybko bo czasu mam niewiele:

Nixi - WSW

1 - @2.05 - 5j ✅
Jeden i główny argument - miejsce rozgrywana meczu. Nowa Zelandia to zawsze ciężki grunt a do tego teraz, kiedy Nixi walczą o PO.... myślę 1 brać po takim kursie to fajna okazja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wellington Phoenix vs WS Wanderers - hehe, no poproszę over 2,5 ;) bo miedziak się poturlał..
Podtrzymuję jakby co, &quot;nie grzebię&quot;, nic nie dorzucam, co będzie, to będzie ???? Miedziak i tak już zabrzęczał... KTF!
Edit Fajnie, fajnie w 33 min. już 3-0 więc ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Trochę śmieszne, ale WSW ma jeszcze szanse na play off, wiem szanse minimalne, ale zawsze. Czyli mecz ma jakąś stawkę i goście będa chcieli utrzymać zwycięską serię a gospodarze też nie mają pewnych play off jeszcze.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Trochę śmieszne, ale WSW ma jeszcze szanse na play off, wiem szanse minimalne, ale zawsze. Czyli mecz ma jakąś stawkę i goście będa chcieli utrzymać zwycięską serię a gospodarze też nie mają pewnych play off jeszcze.
No chyba już nie ???? A na pewno nie z taką grą. Super bramki w Wellington , a ja dziękuję za uwagę bo od 33 min. (gol na 3-0) mam wolne. Miedziak na ✅ no i fajnie... A i jeszcze Filip się pokazał bo goście też mogli strzelić. ..
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Tak się zastanawiam czy nie dać w meczu Sydney - City powyżej 1,5 kartki w pierwszej połowie.
Sydney lubi zamulać, ale mecze między Sydney-Melbourne zawsze budzą więcej emocji. Otoczka też sprzyja temu, bo Sydney walczy o TOP 2 z Victory a City o play off.
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Poszło 2,5 i 3,5 niech się dzieje.
Jeszcze karnego chce ???? w koncu to mecz kolejki! ???? a! No i Maclaren niech strzeli;) może nadrobię troche w klasyfikacji naszej forumowej ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Sydney nudy, x ht po 1.80 ✅ za drobne poszło. GL!
Poszło 2,5 i 3,5 niech się dzieje.
Jeszcze karnego chce ???? w koncu to mecz kolejki! ???? a! No i Maclaren niech strzeli;) może nadrobię troche w klasyfikacji naszej forumowej ????
Wszystko kochanienki ale po przerwie ;)
WSW totalni amatorzy, nikt tam nie potrafi bronić ????
I za to ich lubimy przecież ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
To jest totalnie amatorski poziom, wygląda jak mecz pokazowy, zero walki, przyspieszenia, sobie tylko podają, zwalniają każdą akcję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No i miał być hit, a wyszedł na razie kit. Remis ht 0-0 mnie akurat cieszy, ale nudy przeokropne. Trochę się wcześniej bałem, że to tak może wyglądać, bo symptomy widać było w AFC. A dziś? Kontynuacja. Została 2 poł. więc zobaczę co dalej...
Edit live
W.....a mnie ta murarka City, Blues Sky przynajmniej się stara. Za drobniaki 1 po @ 2,4 taktycznie pobieram. Chociaż równie dobrze może skończyć się 0-0 więc może dw symbolicznie rzucę.. .
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No i miał być hit, a wyszedł na razie kit. Remis ht 0-0 mnie akurat cieszy, ale nudy przeokropne. Trochę się wcześniej bałem, że to tak może wyglądać, bo symptomy widać było w AFC. A dziś? Kontynuacja. Została 2 poł. więc zobaczę co dalej...
Edit live
W.....a mnie ta murarka City, Blues Sky przynajmniej się stara. Za drobniaki 1 po @ 2,4 taktycznie pobieram. Chociaż równie dobrze może skończyć się 0-0 więc może dw symbolicznie rzucę.. .
Nie rzucę (nie zdążyłem) ???? 0-1 kontra z du..y ale skuteczna. Tak się kończy sranie Babci po gałęziach... Timing ch...y do bólu zaliczyłem.
Edit2
I za drobniaki ⛔ 1x po @ 2.6, zobaczymy...
edit3
Zamiast 1-1 będzie niespodzianka bo tu na tablicy 0-2 (drugi gol też z d..y po samobóju), AFC odbija się na gospodarzach, a ja niepotrzebnie się wpakowałem w temat, choć oglądając wydawało mi się, że gol dla Blues Sky w końcu wpadnie... Wypada za kierunek posypać głowę popiołem...
PS
I ft 0-2 hańba wam Blues Sky, hańba!
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Dałem powyżej 5,5 rożnych Sydney a ci amatorzy nic nie potrafią:/
Trafiają na czarną listę, nie cierpię drużyn, które biegają cały mecz w jednym tempie.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A ja sobie wezmę bts - @2,55 - 0,5j
Ov2,5 kartek - @1,9 - 0,5j
Już za klepaki z kieszeni, over 2,5 po @ 4,0, ⛔ 4fun, zwyczajowo w ostatnich minutach w A-league częto stawiam...
edit
Ninkovic i Maclaren próbowali, ale nic z tego. Trochę drobniaków dzisiaj poszło, słowiański wku...w jest, ale nie za klepaki w piach, tylko za postawę w tym spotkaniu gospodarzy. City się nie dziwię, przyjechali murować i to był ich plan, ale żeby Sydney ani jednego celnego strzału nie potrafili oddać przez ponad 90 min.? Trochę wstyd...
PS
Miał być hit, wyszedł kit ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wszystkie bramki niesamowitej ???? 22 kolejki, sporo się działo, emocje były...
https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-22-hyundai-a-league
Kolejka 23 dopiero za 9 dni, ale pisać już możecie, bo zostało już tylko 5 spotkań sezonu zasadniczego ????
29.03. 09:50 Brisbane Roar - Sydney FC
30.03. 07:35 Wellington Phoenix - Newcastle Jets
30.03. 09:50 WS Wanderers - Melbourne City
30.03. 12:00 Perth Glory - Melbourne Victory
31.03. 08:00 Central Coast Mariners - Adelaide United

Z ciekawostek:
Kurz nie będzie w przyszłym sezonie trenerem Redsów, a Jetsi tylko/aż 5 pkt. do 6 miejsca zajmowanego przez ekipę z Adelaidy; Krishna dostał czerwo w ostatnim meczu; Warland (Blues Sky) kontuzjowany do końca sezonu; nowy klub Western United FC powoli zbiera kadrę na nowy sezon (na razie łapie młodych, ambitnych, do tego dorzuca doświadczonych - może być ciekawie ???? ); Merrick dostał karę w zawiasach ???? za wypowiedzi po meczu z Glory (29.01.br.); AFC dopiero w kwietniu jakby co... Na razie tyle...
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Do góry Bottom