>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zarób na Betfair

ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Długo byłem przekonany, że kursy na Betfair odzwierciedlają realne prawdopodobieństwo. Bo w... 99% przypadków tak jest. Ale nie zawsze. Betfair ma &quot;dziury&quot;. Są sytuacje, w których kursy na BF nijak mają się do realnych. Nie jest łatwo je znaleźć, mi zajęło to lata. Wiadomo, nic nie trwa wiecznie. Ma się edge, za chwilę może go nie być. I szuka się od nowa. Swoje na Betfair zarobiłem, pewna epoka skończyła się, ale &quot;dziury&quot; pozostają. Szukam osób zainteresowanych współpracą na pewnymi projektami na BF. Dlaczego dzielę się czymś, co może dać zysk? Proste, pewne rzeczy dzieją się na rynkach z dużym liquidity, także nie obawiam się, że nagle zabije mi to edge. Psychika tłumu w pewnych sytuacjach znacząco wpływa na kursy na Betfair, na korzyść osób, które potrafią wrzucić matematykę w obstawianie.
O Betfair wiem... bardzo dużo. Operuję botami, które skanują rynek wszerz. Przechwytywałem nimi money transfer. Szukam osób, pasjonatów, którzy mają czas i chęć poświęcić całe dnie dla potrzeb założeń. Dlaczego szukam współpracowników, skoro zarabiam na Betfair? Bo są duże szanse na zarobienie sporo więcej. Ale nie ma nic za darmo. Prowadzę pewne bardzo perspektywiczne projekty, aczkolwiek tutaj moje boty nie dadzą rady, czasami potrzeba decyzji człowieka i pewnej ilości testów. Także jeśli masz mnóstwo wolnego czasu i jesteś zainteresowany, chętnie wprowadzę w temat.
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Tutaj nie ma znaczenia ile ktos sie dorobil , wazniejsze jest ile my mozemy zyskac .
Ja wieze w szczere intencje pomyslodawcy , ale wazne jest ile zarobimy z poswieconego czasu.
Ja moge poswiecic bardzo duzo czasu , ale jesli optymalne zarobki , zwiazane z plynnoscia na rynkach i realnoscia na rynkach bez wzgledu na budzet nie przekraczaja 2k euro na miesiac to po co wogole sie bawic i jechac na magazyn do pracy w Holandii.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Już dwóch dołączyło do ignorowanych, nie mam zamiaru użerać się z kimś, kto nie ma żadnej wiedzy w temacie a wypowiada się. Aczkolwiek aluzja z wyjazdem na magazyn średnio trafna. Nie wiem jak Ty, ale ja nie zastanawiałbym się ani chwili gdybym miał do wyboru tysiąc euro z pracy w domu (bez względu na poświęcony czas) a 2 tysiące z pracy na magazynie, nie zastanawiałbym się ani chwili. Na magazynie pracowałem, niejedynym, i absolutnie nigdy nie wróciłbym w żadne takie miejsce, dużo więcej warte jest moje zdrowie psychiczne i wolność, których nie ma przy użeraniu się z debilami na magazynach. Już abstrahując od tego, że tam przerzucasz wory czy baskety a tu siedzisz w domu w fotelu. Oczywiście, że zarobki adekwatne są do posiadanego kapitału. Naiwnym byłoby oczekiwać 2k euro miesięcznie posiadając kapitał w wysokości 500 złotych. Mówimy o tradingu, a tu kapitał ma kluczowe znaczenie. Jeśli o mnie chodzi, to kończę z forum. Nie znam tutaj ani jednej osoby, która byłaby w stanie robić value na Betfair, w Azji. No ale oczywiście od cholery matołów, którzy wiedzy absolutnie żadnej nie posiadają, ale do krytyki pierwsi. Faktycznie, ci najlepsi pracują sami. Chciałem pomóc, podzielić się wiedzą, ale to nie ma sensu jak widać.
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Ty chyba nie skumales wogole o co mi chodzi.
Betfair na pilce ma ogromne ograniczenia plynnosci , moim zdaniem nie jest sie w stanie wpompowac w rynek dobrego kapitalu . Teraz betfair to prawie tylko krykiet i czasami tenis, bo tam jest plynnosc.
Betfair i pilka zajmowalem sie z 10 lat temu , kiedy bylo to mozliwe. i wykrecalem miesiecznie lepsze wyniki niz pisalem w poscie wyzej
A jezeli uwazasz , ze poswiecanie calych dni i pewnie nocy dla 1k euro , dla doroslych osob, zwykle juz z duzym kapitalem to cos kuszacego w dzisiejszych czasach . To naprawde chyba szukasz desperatow.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Jeśli o mnie chodzi, to kończę z forum. Nie znam tutaj ani jednej osoby, która byłaby w stanie robić value na Betfair, w Azji. No ale oczywiście od cholery matołów, którzy wiedzy absolutnie żadnej nie posiadają, ale do krytyki pierwsi. Faktycznie, ci najlepsi pracują sami. Chciałem pomóc, podzielić się wiedzą, ale to nie ma sensu jak widać.
Wyzywasz forumowiczów od matołów a oni tak cię szanują. Nie chcą z tobą współpracować bo wiedzą że jesteś przecież najlepszy i powinieneś pracować sam . Pozdrawiam debeściaku.
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
Wystarczy wejść na czat i zapytać.
AsianConnect ma dwie platformy bazujące na BF tj. Orbitexchange i 9wickets
9wickets jest badziewne bo bardzo okrojone, a na rynki z małym obrotem nie da się stawiać, Orbit jest kopią BF i jest wszystko to samo
 
Do góry Bottom