>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grubaśne Lokomotywy

q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Wstaw zdjęcie postawionego kuponu, albo przestań robić z siebie pajaca, bo to nie cyrk...
Lokomotywa Goffin
Goffin
1.1 bet365
Stawka 10/10 ✅


reputki po spotkaniu!
&quot;kupon&quot; z 2 strony ale to każdy już widział że da się wpisać jaką się chce kwotę w kodzie strony żeby wyglądało na prawdziwy kupon, zresztą jest to sposób ludzi co niby mają &quot;żródełko z ustawionymi meczami&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Zdecydowałem się co zagrać w ramach pożyczki od ojca Caruzo!
Mimo ze Caruzo mi mówił ze będzie miał pewniaka z egzotykow na weekend to mimo wszystko idę za swoją głową i daje na dwóch panów którzy są legendami w swoich dyscyplinach. Nie powinno być niespodzianek.
Nadal i Fedex
Nadal - Khachanow
Nadal 1,21
Fedex - Hurkacz
Fedex 1,09
Stawka 86 000
Ew 113 425
Jak wygram to oddaje kasę ojcu Caruzo jak nie to.... Chyba będę musiał się wyprowadzić z Rumunii.
Ale wygrammm muszę!
A jutro cyganskie weselicho!
Caruzo nie mówiłem na co gram żeby nie zapeszac i żeby nie wiedział czy wygalem
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
A czy nie myślałeś, żeby postawić na Fortunę Gągławki? Już za 3 tygodnie zagra u siebie z Leśnikiem Nowe Ramuki i jest megapewniakiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Uff pierwsze emocje za mną! Za godzinę kolejne i mam nadzieję ze z sukcesem. RAFA!
wypiłem już kilka Ursusow. Dobre piwko rumuńskie. Jest zaprawa przed jutrzejszym weselem.
Oj będzie się działo a jak Rafa wygra to ho ho ho miazga będzie. Idę sam na wesele bez partnerki. Partnerkę znajdę na miejscu. Będzie sporo wolnych kobitek
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Uff pierwsze emocje za mną! Za godzinę kolejne i mam nadzieję ze z sukcesem. RAFA!
wypiłem już kilka Ursusow. Dobre piwko rumuńskie. Jest zaprawa przed jutrzejszym weselem.
Oj będzie się działo a jak Rafa wygra to ho ho ho miazga będzie. Idę sam na wesele bez partnerki. Partnerkę znajdę na miejscu. Będzie sporo wolnych kobitek
jak masz taką kapuche to kupuj kopyto i otwieraj agencje towarzyską, pewniejsze sianko niż z buka, i nie będziesz już musiał pożyczać biedaczku pieniędzy, polecam 10/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
✅ ✅ jesttttt!
Ale się wczoraj skulem w domu tymi browarkami, przysnelo mi się a drugim secie Nadala
Rano się ocknalem i bałem się spojrzeć na wynik. Leb boli ale jesttttttt!
Kase ojcu Caruza oddam i dzis wesele jego córki!
Będzie będzie zabawa będzie się działo oo i z nowu bimbrem będzie grzalooooo
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ale to było wesele, ale to była impreza do białego rana! Bimber lał się strumieniami. Ponad 300 gości zaproszonych. W trakcie drugie tyle ze wsi dołączyło!
Panna Młoda olśniewająca. Sam bym się za nią brał mimo ze to cyganka. Caruzo świadek!
Po prostu miazga! Dziś pół dnia odsypiania.
Coś tam postawilem za grosze. Teraz czekam przy piwku na Fedexa i postanowiłem ze zanim wypłace z Pinna hajsiwo zagram jeszcze raz. Jutro znowu wolne w robocie miałem więc można siedzieć i piwkowac do późna. A najlepiej się piwkuje przy obstawionym grubo meczu.
FEDEX
1,27
27000
Musi to król wygrać. To LOKOMOTYWA Grubasna!
Ojciec Caruza był zadowolony ze udało mi się odzyskać przegrany hajs. I zapewnił ze jakbym kiedyś znowu potrzebował to mam walić jak w dym!
Caruzo też pochwalił i mówi ze od przyszłego tygodnia muszę z nim pograć egzotyki bo będzie miał fajne pewniaczki!
Tymczasem piwko Ursus i czekamy na Fedexa
 
C 334

copper

Użytkownik
W pierwszym set pod kontrolą,w drugim na początku walka Thiema o to żeby nie stracić swojego podania a potem Thiem się rozkręcił a dziadek się posypał i stało się.. Thiem ogrywa Feda na twardych to pokazuje,że w tenisie ostatnio wszystko jest możliwe.Nie lubię stwierdzeń,że ktoś się skończył itd ale wygląda na to,że Fed o tytule wielkoszlemowym to już może sobie tylko pomarzyć..
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Postanowiłem pożyczyć raz jeszcze 20000 euro od Ojca Caruza.
Bez zbędnego komentarza zagram na Polskę lub remis! Za wszystko. Jeśli wejdzie to żyjemy jeśli nie to zapewne jeszcze dziś w nocy stawię się na granicy w Nadlacu
Polska lub remis
1.65
86000
Gramyyy!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Jesttttt ale nerwy!
Ponad 55000 wygrane. Jutro oddaje hajs tacie Caruza. Oby więcej bez głupich betow! Wszystko odrobione z nawiązką. Wyplacam 30000 koła. A dziś jest balll oj melanzyk będzie cała noc. Zaraz pedze do Caruza na bimber!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Kasa Ojcu Caruza oddana. Sypnalem mu prowizja za pożyczenie 1000 euro ale nie chciał przyjąć. Powiedział ze tak jak mówił nie ma procentu od pożyczki.
No to git. Trzeba będzie rodzinę z Polski poprosić żeby jakiś flakon dla niego przysłali.
Dziś elegancki humor. Znowu wolne w pracy wziąłem bo wczoraj bimber się polal. Najgorzej ze juz nie mam wolnego na żądanie w tym roku. Będzie trzeba kombinować.
Na dziś krótko ale pewnie
Thiem
1.35
20 000
Nie ma co się łudzić ze Hurkacz znowu wygra. Lecimy z tematem.
Caruzo jak mu powiedziałem ile wczoraj na Polsce wygrałem to aż podskoczyl i mówi ze pogra trochę ze mną Grubasnych Lokomotyw!
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
No cóż...tak silne emocje mogą się odbić na zdrowiu. Polecam na jakis czas odpocząć i proponuję wycieczkę Trasą Transfogarską. Ale koniecznie od połnocnej strony - zdecydowanie lepsze widoki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
To jest szok i sprzedaż. Thiem pohandlowal to pewne. To co grał z Hurkaczek to gołym okiem widać. Pierwszy gem na całego byle przełamać i podbić kurs i później szybko cyk obstawia cały sztab i można gładko przegrywać seta. W drugim dokładnie ta sama zagrywka. Pewnie cała wygrana forsę z Indian weels postawił w tym meczu więc zapewne wygrał tyle co by wygrał za Miami i kolejny turniej jakiś Marakesz czy inne dziadostwo. Dobry sprzedawca. Jak go spotkam w przyszłym roku na AO to z nim sobie porozmawiam.
Hurkacz i tak odpadnie z Auge.
Szkoda tylko ze Caruzo jest na mnie zły fest bo go przekonywał ze to jest mega pewny bet. A tu zonk. Wrypal przeze mnie prawie 50 koła...
Az mi wstyd na wioskę wychodzić bo pewnie wszyscy Cyganie będą patrzeć spod łba.
Dziś czas odrobić straty i ewentualnie coś sypne Caruzo w ramach przeprosin
 
A 332

adriano778

Użytkownik
No akurat Hurkacz vs Thiem to dla mnie Hurkacz mega pewniak był. Mało oglądałeś Thiema chyba... jeszcze drugi argument z mojej strony ze to pierwszy mecz po wygranej finału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Witam po krótkiej przerwie. Na dziś wiedzie mega Grubasna Lokomotywa obok której przejść nie można obojętnie. Prawdopodobnie to jest bet tego miesiąca i to z kursem 1,55 to jest mega grubas!
Isner - Auger
Isner 1,55 pinn
Stawka 30 000
Gram to jak widać grubasnie bo hajs jest potrzebny. Postanowiłem wyprowadzić się z Rumunii i zmienić otoczenie. Ostatecznej decyzji nie podjąłem gdzie się przenoszę źle Rumunię odpuszczę.
Dodatkowo mam spine z Caruzo bo jak twierdzi wpuściłem go w mega maliny z tym Thiemem i przegrał sporo kasy. Jego kumple Cyganie patrzą na mnie na wiosce spod łba aż strach po zmroku z domu wyjść. Próbowałem z nim gadać ale jakby się zmienił w stosunku do mnie o 180 stopni. Z jego ojcem też próbowałem ale powiedzial ze on nic do mnie nie ma i ze to są sprawy miedzy mną i Caruzo.
W tygodniu kiepsko mi szło wie nie mam mu co hajsu odpalić ale dziś jak Isner wygra a wygra to mu odpale i może nie będzie aż takiej kosy. Zobaczymy.
Ogólnie nie lubię Cyganów no ale z Caruzo znajomość się dobrze układała do tego feralnego meczu THIEMA.
zobaczymy Isner do boju
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Witam po krótkiej przerwie. Na dziś wiedzie mega Grubasna Lokomotywa obok której przejść nie można obojętnie. Prawdopodobnie to jest bet tego miesiąca i to z kursem 1,55 to jest mega grubas!
Isner - Auger
Isner 1,55 pinn
Stawka 30 000
Gram to jak widać grubasnie bo hajs jest potrzebny. Postanowiłem wyprowadzić się z Rumunii i zmienić otoczenie. Ostatecznej decyzji nie podjąłem gdzie się przenoszę źle Rumunię odpuszczę.
Dodatkowo mam spine z Caruzo bo jak twierdzi wpuściłem go w mega maliny z tym Thiemem i przegrał sporo kasy. Jego kumple Cyganie patrzą na mnie na wiosce spod łba aż strach po zmroku z domu wyjść. Próbowałem z nim gadać ale jakby się zmienił w stosunku do mnie o 180 stopni. Z jego ojcem też próbowałem ale powiedzial ze on nic do mnie nie ma i ze to są sprawy miedzy mną i Caruzo.
W tygodniu kiepsko mi szło wie nie mam mu co hajsu odpalić ale dziś jak Isner wygra a wygra to mu odpale i może nie będzie aż takiej kosy. Zobaczymy.
Ogólnie nie lubię Cyganów no ale z Caruzo znajomość się dobrze układała do tego feralnego meczu THIEMA.
zobaczymy Isner do boju
Wawo wchodzę z Tobą w te pewkę, grube siano leży, jak wejdzie to wakacje all inclusive w Rumunii, tylko podrzuć jakąś dobrą miejscówę, gdzie można się zabawić.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Łatwo to siadlo.
Dzis spróbuję jeszcze raz porozmawiać z Caruzo. Puszczę jakąś LOKOMOTYWE dodatkowo a do końca maja przeprowadzam się gdzieś.
 
Do góry Bottom